Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 320 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
OH Ing. Olga HrebičkováBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí plánování investic, zastupitelka Jílové | Jílové okr. Děčín |
2. Stačilo! | 170 8,7 % listiny |
mandát 1. |
VH Ing. Věra HrebíčkováBez politické příslušnosti |
41 | manažer staveb | Radvanec okr. Česká Lípa |
6. SNK | 59 11,4 % listiny |
mandát 6. |
ŠH Šárka HrebincováBez politické příslušnosti |
53 | administrativní pracovnice | Otvice okr. Chomutov |
7. SNK | 253 10,9 % listiny |
mandát 7. |
ZH Mgr. Zdeněk HrečinBez politické příslušnosti |
55 | probační úředník | Milíře okr. Tachov |
5. SNK | 77 14,1 % listiny |
mandát 5. |
JH Jan HrehaBez politické příslušnosti |
28 | opravář zemědělských strojů | Kacákova Lhota okr. Jičín |
4. SNK | 40 13,8 % listiny |
mandát 4. |
MH Ing. Martin HrehušBez politické příslušnosti |
34 | energetický poradce | Zádveřice-Raková okr. Zlín |
10. SNK | 509 8,9 % listiny |
mandát 10. |
MH Ing. Marcela HrejsováBez politické příslušnosti |
60 | ředitelka školy | Mělnické Vtelno okr. Mělník |
3. SNK | 236 13,4 % listiny |
mandát 2. |
MH Martin HrevušBez politické příslušnosti |
42 | konstruktér | Markvartice okr. Jihlava |
3. SNK | 74 27,1 % listiny |
mandát 2. |
JH Mgr. Jan HrežoBez politické příslušnosti |
54 | advokát | Bohdalice-Pavlovice okr. Vyškov |
1. KDU-ČSL | 177 17,4 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HribBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Pavlov okr. Kladno |
2. SNK | 31 18,5 % listiny |
mandát 1. |
MH Milan HricBez politické příslušnosti |
64 | jednatel stavební společnosti | Rosovice okr. Příbram |
1. SNK | 97 23,3 % listiny |
mandát 1. |
IH MUDr. Ivana HricíkováBez politické příslušnosti |
56 | lékařka | Kamenný Přívoz okr. Praha-západ |
8. SNK | 404 6,9 % listiny |
mandát 8. |
MH Marta HricováBez politické příslušnosti |
69 | důchodce, kronikářka | Břasy okr. Rokycany |
7. SNK | 663 6,8 % listiny |
mandát 7. |
MH Martina HriňováBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí přípravného oddělení | Olšovice okr. Prachatice |
4. SNK | 20 16,7 % listiny |
mandát 5. |
MH Marcela HristovaBez politické příslušnosti |
52 | projektová manažerka pro překladatelskou agenturu | Kozojedy okr. Praha-východ |
5. SNK | 126 13,4 % listiny |
mandát 2. |
ZH Mgr. Zdeněk HrkalANO 2011 |
68 | ředitel Střední zdravotnické a vyšší odborné školy Cheb | Cheb okr. Cheb |
4. ANO | 1 323 3,7 % listiny |
mandát 4. |
VH Vladimíra HrkalováBez politické příslušnosti |
47 | zahradník - krajinář | Kostomlaty pod Milešovkou okr. Teplice |
1. SNK | 256 13,0 % listiny |
mandát 2. |
DH Ing. David HrmaBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Nedrahovice okr. Příbram |
1. SNK | 121 13,3 % listiny |
mandát 2. |
PH Petr HrmaBez politické příslušnosti |
56 | podnikatel | Olbramovice okr. Benešov |
4. SNK | 308 6,8 % listiny |
mandát 6. |
AH Ing. Antonín Hrňa, MBABez politické příslušnosti |
55 | forenzní technik | Jalubí okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 199 8,7 % listiny |
mandát 2. |
JH Josef HrňaBez politické příslušnosti |
61 | soukromý podnikatel | Hovězí okr. Vsetín |
8. SNK | 708 6,7 % listiny |
mandát 8. |
ŠH MUDr. Štěpán HrňaBez politické příslušnosti |
40 | kožní lékař | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 367 8,3 % listiny |
mandát 2. |
LH Lukáš HrnčálBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Luže okr. Chrudim |
2. KSČM | 137 14,6 % listiny |
mandát 1. |
EH Bc. Eliška HrnčářováBez politické příslušnosti |
37 | účetní | Břežany okr. Znojmo |
5. SNK | 197 11,2 % listiny |
mandát 5. |
JH Jan HrnčířBez politické příslušnosti |
37 | manažer | Praha 19 okr. Hlavní město Praha |
9. SNK | 1 379 5,4 % listiny |
mandát 9. |
MH Michal HrnčířBez politické příslušnosti |
45 | stavitel | Veselá okr. Pelhřimov |
1. NK | 93 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HrnčířBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Vidlatá Seč okr. Svitavy |
2. SNK | 85 12,9 % listiny |
mandát 2. |
PH Pavel HrnčířBez politické příslušnosti |
41 | řidič ZZS | Počátky okr. Pelhřimov |
5. SNK | 351 7,5 % listiny |
mandát 3. |
RH Ing. Roman HrnčířBez politické příslušnosti |
63 | technik | Divec okr. Hradec Králové |
2. SNK | 79 16,8 % listiny |
mandát 3. |
RH Roman HrnčířBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Malé Březno okr. Most |
3. SNK | 87 10,9 % listiny |
mandát 5. |
RH Ing. Rudolf HrnčířBez politické příslušnosti |
63 | stavební technik | Starý Jičín okr. Nový Jičín |
2. STAN+NK | 609 8,8 % listiny |
mandát 2. |
VH Ing. Václav HrnčířBez politické příslušnosti |
63 | ekonom | Brno-Kníničky okr. Brno-město |
3. SNK | 264 11,3 % listiny |
mandát 3. |
VH Vladimír HrnčířBez politické příslušnosti |
38 | podnikatel | Dobroutov okr. Jihlava |
1. SNK | 83 19,7 % listiny |
mandát 2. |
VH Vladimír HrnčířBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Úštěk okr. Litoměřice |
8. SNK ED | 656 6,9 % listiny |
mandát 8. |
ZH Zdeněk HrnčířBez politické příslušnosti |
51 | soukromý podnikatel | Proseč pod Křemešníkem okr. Pelhřimov |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jan HrnčiříkBez politické příslušnosti |
52 | manažer – jednatel společnosti | Štítná nad Vláří-Popov okr. Zlín |
2. KDU-ČSL | 456 7,3 % listiny |
mandát 3. |
RH Rostislav HrnčiříkBez politické příslušnosti |
82 | technik | Vlkančice okr. Praha-východ |
7. SNK | 40 7,8 % listiny |
mandát 8. |
DH Bc. Daria HrnčířováBez politické příslušnosti |
39 | zastupitelka, učitelka ČJ | Horoměřice okr. Praha-západ |
1. SNK | 1 011 7,1 % listiny |
mandát 1. |
HH Mgr. Hana HrnčířováBez politické příslušnosti |
44 | pedagog | Příbor okr. Nový Jičín |
10. SNK | 1 364 5,3 % listiny |
mandát 5. |
LH Bc. Lenka HrnčířováBez politické příslušnosti |
59 | sociální pracovnice | Čermná ve Slezsku okr. Opava |
4. SNK | 31 18,5 % listiny |
mandát 1. |
LH MUDr. Lucia HrnčířováBez politické příslušnosti |
53 | lékařka, zastupitelka Městyse Nový Hrádek | Nový Hrádek okr. Náchod |
5. KDU-ČSL | 234 18,6 % listiny |
mandát 1. |
LH Ing. Lucie HrnčířováBez politické příslušnosti |
35 | manažerka náboru | Švihov okr. Klatovy |
2. SNK | 360 12,3 % listiny |
mandát 3. |
LH Lucie HrnčířováBez politické příslušnosti |
41 | investiční technička | Kozmice okr. Benešov |
1. SNK | 79 22,6 % listiny |
mandát 2. |
MH Ing. Marie HrnčířováBez politické příslušnosti |
65 | místostarostka | Počátky okr. Pelhřimov |
2. SNK | 324 6,9 % listiny |
mandát 5. |
PH Mgr. Petra HrnčířováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka | Brodce okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 256 10,1 % listiny |
mandát 5. |
RH Radka HrnčířováBez politické příslušnosti |
52 | projektant | Býkev okr. Mělník |
2. SNK | 148 14,6 % listiny |
mandát 2. |
SH Bc. Silvie HrnčířováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka MŠ | Dyjákovičky okr. Znojmo |
3. SNK | 115 10,4 % listiny |
mandát 3. |
JH Jiří HrnečekBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Rosička okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 17 13,9 % listiny |
mandát 4. |
LH Ing. Ladislav HrnečekBez politické příslušnosti |
67 | projektový manažer | Vojníkov okr. Písek |
1. SNK | 35 20,6 % listiny |
mandát 2. |
MH Miroslav HrnečekBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Rodinov okr. Pelhřimov |
1. NK | 80 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 15 951–16 000 z 61 677