Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 3 563 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PV Petr VlasákBez politické příslušnosti |
53 | vodárenský specialista | Sezemice okr. Pardubice |
3. ANO+NK | 233 7,6 % listiny |
náhradník 2. |
RV Radek VlasákBez politické příslušnosti |
56 | technik | Cítoliby okr. Louny |
12. USZ | 132 5,4 % listiny |
náhradník 6. |
RV Roman VlasákBez politické příslušnosti |
40 | stavební podnikatel | Křesetice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 75 11,8 % listiny |
mandát 2. |
SV Stanislav VlasákBez politické příslušnosti |
39 | lesní dělník | Mišovice okr. Písek |
3. SNK | 45 19,1 % listiny |
mandát 2. |
SV Stanislav VlasákBez politické příslušnosti |
67 | živnostník | Klatovy okr. Klatovy |
7. SPD+NK | 423 3,3 % listiny |
náhradník 6. |
TV Ing. Tomáš VlasákBez politické příslušnosti |
60 | pilot | Dolany nad Vltavou okr. Mělník |
1. SNK | 201 10,5 % listiny |
mandát 4. |
TV Ing. Tomáš VlasákBez politické příslušnosti |
65 | ředitel regionální kanceláře CzechInvestu | Pardubice okr. Pardubice |
9. ODS+NK | 4 450 2,6 % listiny |
náhradník 2. |
TV Tomáš VlasákBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Ledvice okr. Teplice |
4. SNK | 69 13,0 % listiny |
náhradník 1. |
VV Vladimír VlasákBez politické příslušnosti |
54 | dělník | Suchdol nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
13. SNK | 240 5,5 % listiny |
náhradník 9. |
VV Vlastimil VlasákBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Hostomice okr. Teplice |
3. PŘÍSAHA | 76 17,5 % listiny |
mandát 1. |
VV Vlastimil VlasákBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Těšany okr. Brno-venkov |
4. SNK | 67 6,3 % listiny |
náhradník 3. |
ZV Zdeněk VlasákBez politické příslušnosti |
50 | pracovník technických služeb | Rožmitál pod Třemšínem okr. Příbram |
4. SOCDEM+NK | 482 9,5 % listiny |
mandát 3. |
AV Adéla VlasákováBez politické příslušnosti |
42 | pracovnice ve výrobě | Holice okr. Pardubice |
17. MY+NK | 224 3,7 % listiny |
náhradník 15. |
BV Barbora VlasákováBez politické příslušnosti |
33 | rodičovská dovolená | Nučice okr. Praha-východ |
9. SNK | 27 3,5 % listiny |
náhradník 5. |
DV Dana VlasákováBez politické příslušnosti |
47 | administrativní pracovnice | Soutice okr. Benešov |
4. SNK | 124 13,5 % listiny |
mandát 3. |
EV Eva VlasákováBez politické příslušnosti |
45 | personalistka | Jezeřany-Maršovice okr. Znojmo |
8. SNK | 40 6,5 % listiny |
náhradník 6. |
HV Hana VlasákováBez politické příslušnosti |
58 | účetní | Žacléř okr. Trutnov |
11. STAN+NK | 79 5,3 % listiny |
náhradník 11. |
HV Mgr. Hana Vlasáková, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | manažerka | Prachatice okr. Prachatice |
21. Nestraníci+NK | 177 3,1 % listiny |
náhradník 20. |
HV Hana VlasákováBez politické příslušnosti |
22 | student | Kostelec okr. Hodonín |
1. NK | 37 100,0 % listiny |
|
HV Helena VlasákováBez politické příslušnosti |
55 | zdravotní sestra | Travčice okr. Litoměřice |
2. SNK | 49 22,6 % listiny |
|
IV Mgr. Irena VlasákováBez politické příslušnosti |
50 | překladatelka, lektorka | Zahájí okr. České Budějovice |
2. SNK | 134 17,2 % listiny |
mandát 1. |
IV Mgr. Irena VlasákováBez politické příslušnosti |
66 | učitelka ZŠ | Hostomice okr. Teplice |
6. PŘÍSAHA | 74 17,0 % listiny |
náhradník 1. |
JV Jana VlasákováBez politické příslušnosti |
51 | kuchařka | Lipník nad Bečvou okr. Přerov |
2. KSČM+NK | 61 5,0 % listiny |
|
KV Karla VlasákováObčanská demokratická strana |
56 | jednatelka společnosti | Hranice okr. Přerov |
1. ODS | 726 6,9 % listiny |
mandát 1. |
KV Mgr. Kateřina VlasákováBez politické příslušnosti |
44 | IT analytik | Česká okr. Brno-venkov |
6. SNK | 340 14,0 % listiny |
mandát 3. |
KV Kateřina VlasákováBez politické příslušnosti |
47 | odborný garant divize dezinfekce | Louny okr. Louny |
21. ANO | 1 215 3,3 % listiny |
náhradník 12. |
LV Lenka VlasákováBez politické příslušnosti |
49 | likvidátor škod motorových vozidel | Zájezd okr. Kladno |
1. NK | 26 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Lenka VlasákováBez politické příslušnosti |
43 | pečovatelka | Rozseč nad Kunštátem okr. Blansko |
5. SNK | 165 12,2 % listiny |
mandát 5. |
LV Mgr. Lenka VlasákováBez politické příslušnosti |
43 | personální manažer | Lázně Kynžvart okr. Cheb |
3. SNK | 211 14,2 % listiny |
mandát 1. |
LV Lenka VlasákováBez politické příslušnosti |
46 | pracovnice wellness provozu | Klatovy okr. Klatovy |
11. SPD+NK | 437 3,4 % listiny |
náhradník 9. |
LV Lenka VlasákováBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Ratíškovice okr. Hodonín |
10. SNK | 80 5,2 % listiny |
náhradník 9. |
MV Magdalena VlasákováBez politické příslušnosti |
61 | starostka | Oleška okr. Praha-východ |
1. SNK | 236 9,5 % listiny |
mandát 1. |
MV Marie VlasákováBez politické příslušnosti |
67 | kuchařka | Klatovy okr. Klatovy |
27. SPD+NK | 338 2,7 % listiny |
náhradník 25. |
MV Marie VlasákováBez politické příslušnosti |
77 | důchodkyně, dlouholetá předsedkyně Českého svazu zahrádkářů, předsedkyně Svazu invalidů, předsedkyně sboru pro občanské záležitosti při MěÚ, podpora seniorů | Kunštát okr. Blansko |
11. MY+NK | 549 6,5 % listiny |
náhradník 3. |
MV Martina VlasákováBez politické příslušnosti |
55 | administrativní pracovnice | Kohoutov okr. Trutnov |
9. SNK | 10 2,3 % listiny |
náhradník 6. |
MV Mgr. Michaela VlasákováBez politické příslušnosti |
42 | zdravotně sociální pracovnice | Roštín okr. Kroměříž |
4. SNK | 231 6,4 % listiny |
mandát 4. |
MV Miroslava Vlasáková, DiS.PRO Právo Respekt Odbornost |
31 | jednatelka RK, sociální pracovnice | Klášterec nad Ohří okr. Chomutov |
4. Svobod+SPD+PRO | 351 4,8 % listiny |
náhradník 4. |
OV Olga VlasákováBez politické příslušnosti |
51 | řezník | Dřetovice okr. Kladno |
2. SNK | 73 18,0 % listiny |
náhradník 1. |
PV Pavla VlasákováBez politické příslušnosti |
32 | účetní | Jeníkovice okr. Hradec Králové |
5. SNK | 10 6,5 % listiny |
|
PV Pavlína Vlasáková, DiS.Bez politické příslušnosti |
54 | referentka MěÚ NB | Nový Bydžov okr. Hradec Králové |
21. VPM | 194 2,6 % listiny |
náhradník 17. |
SV Ing. Simona VlasákováBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí prodejny | Dašice okr. Pardubice |
6. KDU-ČSL | 101 9,9 % listiny |
náhradník 3. |
VV MUDr. Vendula VlasákováBez politické příslušnosti |
31 | lékařka | Vyskytná okr. Pelhřimov |
6. ODS | 139 13,3 % listiny |
mandát 2. |
VV Vendulka VlasákováBez politické příslušnosti |
46 | pedagogický pracovník | Částkov okr. Tachov |
9. SOCDEM | 71 8,9 % listiny |
náhradník 5. |
VV Ing. Veronika VlasákováBez politické příslušnosti |
40 | učitelka ZŠ | Mirovice okr. Písek |
8. JIH 12+NK | 294 6,5 % listiny |
náhradník 1. |
VV Veronika VlasákováBez politické příslušnosti |
39 | zubní instrumentářka | Turnov okr. Semily |
24. Piráti | 154 2,5 % listiny |
|
ZV Ing. Zuzana VlasákováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka | Měčín okr. Klatovy |
9. STAN+NK | 224 6,8 % listiny |
mandát 9. |
PV Ing. Pavel Vlasaný, MBABez politické příslušnosti |
51 | manažer | Velké Popovice okr. Praha-východ |
5. SNK | 143 6,7 % listiny |
náhradník 3. |
AV Anna VlasatáBez politické příslušnosti |
76 | důchodkyně | Srby okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 41 11,3 % listiny |
náhradník 3. |
EV Eliška VlasatáBez politické příslušnosti |
30 | laborantka na rodičovské dovolené | Budčeves okr. Jičín |
1. SNK | 22 23,2 % listiny |
mandát 1. |
EV Eliška VlasatáBez politické příslušnosti |
26 | servírka | Praha 5 okr. Hlavní město Praha |
39. Svobodní+AUTO | 694 2,3 % listiny |
Zobrazeno 178 101–178 150 z 190 148