Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 387 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
KH Ing. Květoslava HanušováBez politické příslušnosti |
41 | manager sociálních služeb | Bílá Lhota okr. Olomouc |
9. SNK | 87 5,1 % listiny |
náhradník 6. |
LH Mgr. Lenka HanušováBez politické příslušnosti |
51 | sociální pracovnice | Bukovany okr. Sokolov |
3. SNK | 272 11,7 % listiny |
mandát 4. |
LH Ing. Lucie HanušováBez politické příslušnosti |
44 | ekonom | Kocelovice okr. Strakonice |
1. SNK | 44 13,6 % listiny |
mandát 2. |
MH Ing. Markéta HanušováBez politické příslušnosti |
29 | mateřská dovolená | Trnov okr. Rychnov nad Kněžnou |
6. SNK | 145 6,7 % listiny |
mandát 7. |
MH Mgr. Miriam HanušováBez politické příslušnosti |
41 | právnička | Ostřešany okr. Pardubice |
1. SNK | 146 9,1 % listiny |
mandát 1. |
NH Mgr. et Mgr. Nikola HanušováBez politické příslušnosti |
29 | OSVČ | Radošovice okr. Strakonice |
1. SNK | 195 12,7 % listiny |
mandát 1. |
PH Petra HanušováBez politické příslušnosti |
52 | květinářka | Vraňany okr. Mělník |
3. SNK | 64 9,7 % listiny |
náhradník 2. |
PH Petra HanušováBez politické příslušnosti |
48 | úřednice | Ctiměřice okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 39 18,3 % listiny |
mandát 5. |
ŠH Bc. Šárka HanušováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ, starostka | Jirny okr. Praha-východ |
1. SNK | 695 11,0 % listiny |
mandát 1. |
VH Vendula HanušováBez politické příslušnosti |
46 | personalista | Jiřice okr. Nymburk |
1. SNK | 110 21,6 % listiny |
mandát 1. |
VH Mgr. Veronika HanušováBez politické příslušnosti |
32 | učitelka | Sedlčany okr. Příbram |
7. SNK | 226 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
ZH Zuzana HanušováBez politické příslušnosti |
37 | podnikatelka | Snědovice okr. Litoměřice |
5. SNK | 24 5,7 % listiny |
náhradník 4. |
PH Bc. Petr HanyášBez politické příslušnosti |
41 | IT architekt | Pstruží okr. Frýdek-Místek |
10. SNK | 201 7,4 % listiny |
náhradník 4. |
JH Jaroslav HanychBez politické příslušnosti |
39 | přípravář výroby | Dalečín okr. Žďár nad Sázavou |
13. SNK | 162 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
JH Jiří HanychBez politické příslušnosti |
58 | řidič | Kadov okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 31 8,4 % listiny |
mandát 6. |
MH Miroslav HanychBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
20. SNK | 112 2,4 % listiny |
náhradník 19. |
AH Ing. Aneta HanychováBez politické příslušnosti |
31 | rodičovská dovolená | Jámy okr. Žďár nad Sázavou |
10. SNK | 31 3,6 % listiny |
náhradník 8. |
DH Dominika Hanychová, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 | inspektor silnic | Jesenice okr. Rakovník |
15. SNK | 137 4,8 % listiny |
náhradník 10. |
KH Mgr. Klára HanychováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka | Pustá Rybná okr. Svitavy |
1. SNK | 36 22,8 % listiny |
mandát 1. |
JH Josef HanykBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Chvojenec okr. Pardubice |
8. SNK | 96 7,8 % listiny |
náhradník 1. |
MH Michal HanykBez politické příslušnosti |
35 | mechanik | Dlouhý Most okr. Liberec |
2. SNK | 124 13,3 % listiny |
mandát 1. |
PH Mgr. Petr HanykBez politické příslušnosti |
52 | advokát | Jirny okr. Praha-východ |
2. SNK | 272 13,3 % listiny |
mandát 1. |
FH František HanyšBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Veselá okr. Semily |
8. SNK | 36 4,9 % listiny |
náhradník 3. |
JH Ing. Jiří HányšBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Postřelmůvek okr. Šumperk |
3. SNK | 101 13,9 % listiny |
mandát 3. |
PH Bc. Pavel HanyšBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí servisu | Holín okr. Jičín |
3. SNK | 214 15,5 % listiny |
mandát 1. |
NH Ing. Nikola HanyšováBez politické příslušnosti |
30 | specialista krizového řízení | Tatobity okr. Semily |
6. SNK | 110 10,6 % listiny |
náhradník 1. |
JH Jakub HanzalBez politické příslušnosti |
28 | svářeč, OSVČ | Lukavec okr. Litoměřice |
1. SNK | 43 16,2 % listiny |
náhradník 2. |
JH Jaroslav HanzalBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Domanín okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 55 10,6 % listiny |
náhradník 1. |
JH Jiří HanzalBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Velké Přílepy okr. Praha-západ |
3. SNK | 712 7,1 % listiny |
mandát 3. |
JH Mgr. Jiří HanzalBez politické příslušnosti |
51 | učitel | Klenovice okr. Tábor |
3. SNK | 149 14,3 % listiny |
mandát 2. |
KH Karel HanzalBez politické příslušnosti |
59 | technik BOZP a PO | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
9. SNK | 68 5,1 % listiny |
náhradník 7. |
LH Ladislav HanzalBez politické příslušnosti |
40 | zámečník | Radhostice okr. Prachatice |
7. SNK | 55 14,9 % listiny |
mandát 2. |
LH Lukáš HanzalBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Opatov okr. Třebíč |
1. SNK | 210 13,6 % listiny |
mandát 1. |
MH Milan HanzalBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Radošovice okr. Benešov |
3. SNK | 81 11,1 % listiny |
mandát 5. |
MH Miloslav HanzalBez politické příslušnosti |
48 | key account manager | Velké Březno okr. Ústí nad Labem |
11. SNK | 267 5,7 % listiny |
náhradník 5. |
OH Ing. Ondřej HanzalBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Pavlov okr. Pelhřimov |
4. SNK | 41 21,0 % listiny |
mandát 2. |
PH Bc. Petr HanzalBez politické příslušnosti |
29 | učitel | Štěpánovice okr. České Budějovice |
8. SNK | 259 10,3 % listiny |
náhradník 2. |
PH Ing. Petr HanzalBez politické příslušnosti |
45 | obchodní náměstek | Bošice okr. Prachatice |
3. SNK | 116 14,0 % listiny |
mandát 4. |
PH Petr HanzalBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Tučapy okr. Tábor |
8. SNK | 93 5,7 % listiny |
náhradník 3. |
RH Rostislav HanzalBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Mojné okr. Český Krumlov |
9. SNK | 34 5,1 % listiny |
náhradník 5. |
TH Tomáš HanzalBez politické příslušnosti |
40 | stavební technik | Jevíčko okr. Svitavy |
4. SNK | 349 8,8 % listiny |
mandát 3. |
VH Václav HanzalBez politické příslušnosti |
52 | majitel farmy | Měcholupy okr. Louny |
2. SNK | 261 11,5 % listiny |
mandát 4. |
DH Daniel HanzalanderBez politické příslušnosti |
48 | stavební dělník, strojník, řidič | Krakov okr. Rakovník |
4. SNK | 34 13,6 % listiny |
mandát 4. |
JH Jiří Hanzálek, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | jednatel firmy | Malšice okr. Tábor |
6. SNK | 59 8,0 % listiny |
náhradník 6. |
MH Michal HanzálekBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Nová Ves I okr. Kolín |
7. SNK | 230 8,4 % listiny |
náhradník 2. |
JH Jaroslav HanzalíkBez politické příslušnosti |
61 | řidič | Březsko okr. Prostějov |
9. SNK | 60 8,5 % listiny |
náhradník 2. |
DH Dagmar HanzalíkováBez politické příslušnosti |
57 | administrativní pracovník | Hraběšice okr. Šumperk |
3. SNK | 73 14,3 % listiny |
mandát 3. |
HH Mgr. Hana HanzálkováBez politické příslušnosti |
42 | školní psycholog | Chvalkovice okr. Náchod |
8. SNK | 134 9,4 % listiny |
náhradník 3. |
GH Ing. Gabriela HanzalováBez politické příslušnosti |
43 | mzdová účetní | Kostice okr. Břeclav |
14. SNK | 376 6,5 % listiny |
mandát 14. |
JH Jaroslava HanzalováBez politické příslušnosti |
53 | pracující | Staré Město pod Landštejnem okr. Jindřichův Hradec |
9. SNK | 63 9,7 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 19 301–19 350 z 94 275