Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (25 486)
Strana 106 z 510
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MŠ Martin ŠafránekBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Záhornice okr. Nymburk |
3. SNK | 79 13,3 % listiny |
náhradník 1. |
JŠ Josef ŠafránekBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Smilovice okr. Rakovník |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠafránekBez politické příslušnosti |
38 | mistr ve výrobě | Všestary okr. Praha-východ |
3. SNK | 212 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Ing. Jiří ŠafránekBez politické příslušnosti |
78 | pracující důchodce | Kralupy nad Vltavou okr. Mělník |
20. ANO | 813 3,9 % listiny |
náhradník 16. |
FŠ Bc. František ŠafránekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Svrkyně okr. Praha-západ |
1. SNK | 129 11,5 % listiny |
mandát 1. |
EŠ Eliáš ŠafránekBez politické příslušnosti |
18 | student | Hradištko okr. Praha-západ |
7. SNK | 167 7,0 % listiny |
náhradník 4. |
BŠ Bohumír ŠafránekBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Liběchov okr. Mělník |
9. SNK | 174 10,8 % listiny |
mandát 9. |
TŠ Bc. Tomáš ŠafraBez politické příslušnosti |
41 | státní zaměstnanec | Chabeřice okr. Kutná Hora |
9. STAN+NK | 22 4,7 % listiny |
náhradník 6. |
MŠ Martin ŠafraBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Chabeřice okr. Kutná Hora |
5. STAN+NK | 67 14,4 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jan ŠafraBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Ondřejov okr. Praha-východ |
11. SNK | 276 6,3 % listiny |
mandát 11. |
DŠ Daniel ŠafrBez politické příslušnosti |
32 | pracovník infrastruktury, OSVČ | Zalešany okr. Kolín |
1. NK | 11 100,0 % listiny |
|
RŠ Roman ŠafkaBez politické příslušnosti |
56 | referent odbytu LČR s.p. | Přerubenice okr. Rakovník |
2. SNK | 26 14,5 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Ing. Marie ŠaffkováBez politické příslušnosti |
70 | učitelka ZŠ | Neveklov okr. Benešov |
5. TOP 09+NK | 134 6,5 % listiny |
náhradník 3. |
JŠ Jitka ŠafářováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka | Nové Strašecí okr. Rakovník |
15. SNK | 146 3,6 % listiny |
náhradník 13. |
IŠ Iveta ŠafářováBez politické příslušnosti |
54 | administrativní pracovník | Tuchoraz okr. Kolín |
6. SNK | 129 11,1 % listiny |
mandát 6. |
EŠ Mgr. Eva ŠafaříkováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka tělocviku a trenérka | Zlatníky-Hodkovice okr. Praha-západ |
3. SNK | 163 10,6 % listiny |
mandát 3. |
TŠ Tomáš ŠafaříkBez politické příslušnosti |
31 | podnikatel | Mnichovice okr. Praha-východ |
4. ODS | 255 9,8 % listiny |
náhradník 2. |
RŠ Roman ŠafaříkBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí prodejní kanceláře | Uhlířské Janovice okr. Kutná Hora |
4. SNK | 238 6,4 % listiny |
náhradník 4. |
PŠ Petr ŠafaříkBez politické příslušnosti |
52 | obchodní manažer | Řevnice okr. Praha-západ |
9. SNK | 343 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
OŠ Ing. Ondřej ŠafaříkBez politické příslušnosti |
28 | živnostník, ekonom | Kolín okr. Kolín |
9. BPK | 1 062 3,9 % listiny |
náhradník 6. |
MŠ Miroslav ŠafaříkBez politické příslušnosti |
43 | starosta | Vidice okr. Kutná Hora |
1. SNK | 88 15,8 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Josef ŠafaříkBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Kněžice okr. Nymburk |
9. SNK | 28 5,3 % listiny |
náhradník 7. |
JŠ Jiří ŠafaříkBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Sovínky okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 101 13,7 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Bc. Daniel ŠafářBez politické příslušnosti |
47 | IT analytik | Bořanovice okr. Praha-východ |
2. SNK | 204 11,1 % listiny |
mandát 2. |
EŠ Eva ŠafarčíkováBez politické příslušnosti |
50 | úřednice | Dřevčice okr. Praha-východ |
1. SNK | 181 10,7 % listiny |
mandát 1. |
FŠ Filip ŠádekBez politické příslušnosti |
49 | jednatel IT společnosti | Kolín okr. Kolín |
4. STAN+NK | 4 365 3,8 % listiny |
mandát 4. |
AŠ Alois ŠaboukBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí strojních a montážních mechaniků | Vojkovice okr. Mělník |
7. SNK | 142 11,9 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Jan ŠabatkaBez politické příslušnosti |
21 | student | Husinec okr. Praha-východ |
8. SNK | 195 8,9 % listiny |
náhradník 5. |
DŠ Ing. David ŠabackýBez politické příslušnosti |
54 | pracovník IT, slamák | Soběhrdy okr. Benešov |
1. NK | 97 100,0 % listiny |
|
LS Mgr. Ludmila SzöllösováBez politické příslušnosti |
69 | vedoucí lékárny | Máslovice okr. Praha-východ |
7. SNK | 63 11,4 % listiny |
náhradník 5. |
JS Jana SzöcsováBez politické příslušnosti |
60 | podnikatelka | Ořech okr. Praha-západ |
2. SNK | 209 12,3 % listiny |
mandát 1. |
VS Viliam SzöcsBez politické příslušnosti |
75 | technik | Pečky okr. Kolín |
10. SPD+NK | 124 3,9 % listiny |
náhradník 11. |
MS Martin SzikoraBez politické příslušnosti |
59 | technik a konstruktér skláren | Kostelní Lhota okr. Nymburk |
5. SNK | 112 10,2 % listiny |
náhradník 4. |
IS Ingrid SzijjártováBez politické příslušnosti |
55 | podnikatelka | Červený Újezd okr. Praha-západ |
8. SNK | 38 7,6 % listiny |
|
JS Bc. Jana SzeryńskáBez politické příslušnosti |
50 | asistentka marketingu, učitelka | Neratovice okr. Mělník |
8. SNK | 928 4,5 % listiny |
náhradník 3. |
JS Jiří SzenBez politické příslušnosti |
33 | živnostník | Čečelice okr. Mělník |
4. SNK | 90 16,6 % listiny |
náhradník 1. |
RS Rostislav SzeligaBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Nenačovice okr. Beroun |
2. SNK | 98 20,0 % listiny |
mandát 2. |
TS Tomáš SzekelyBez politické příslušnosti |
57 | údržbář | Medonosy okr. Mělník |
3. SNK | 32 12,3 % listiny |
mandát 4. |
OS Ondřej SzedlákBez politické příslušnosti |
42 | pracovník údržby zeleně | Mšecké Žehrovice okr. Rakovník |
8. SNK | 54 5,3 % listiny |
náhradník 5. |
JS Jiří SzalaiBez politické příslušnosti |
42 | inženýr kvality | Modletice okr. Praha-východ |
4. STAN+NK | 85 14,0 % listiny |
mandát 4. |
LS Lukáš SzakosBez politické příslušnosti |
46 | logistik | Suchomasty okr. Beroun |
8. SNK | 101 12,1 % listiny |
náhradník 4. |
JS Jana SzabováBez politické příslušnosti |
54 | učitelka v mateřské škole | Bukovno okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 145 10,9 % listiny |
mandát 7. |
TS Tomáš SzabóBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Petrovice okr. Příbram |
4. STAN | 141 5,6 % listiny |
mandát 5. |
TS Tomáš SzaboBez politické příslušnosti |
22 | OSVČ | Dobříč okr. Praha-západ |
3. SNK | 71 17,8 % listiny |
náhradník 1. |
MS Bc. Michal SzabóBez politické příslušnosti |
36 | majitel fitness centra a trenér | Králův Dvůr okr. Beroun |
17. ODS+TOP 09+NK | 1 377 4,7 % listiny |
náhradník 6. |
JS Jiří SytařBez politické příslušnosti |
33 | mechanik - údržbář | Hostín u Vojkovic okr. Mělník |
6. SNK | 79 10,8 % listiny |
mandát 6. |
MS Ing. Martina SyslováBez politické příslušnosti |
41 | učitelka | Všestary okr. Praha-východ |
5. SNK | 279 10,9 % listiny |
mandát 5. |
LS Lukáš SyselBez politické příslušnosti |
42 | elektromontér | Struhařov okr. Benešov |
4. SNK | 116 10,7 % listiny |
náhradník 2. |
JS Ing. Josef SyselBez politické příslušnosti |
33 | manažer řízení rizik | Beroun okr. Beroun |
11. ODS+NK | 263 4,9 % listiny |
|
JS Jiří SyselBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Benešov okr. Benešov |
24. ANO+NK | 703 3,3 % listiny |
náhradník 19. |
Zobrazeno 5 251–5 300 z 25 486