Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (25 486)
Strana 248 z 510
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
HM Helena MaškováBez politické příslušnosti |
66 | důchodkyně | Netvořice okr. Benešov |
11. SNK | 241 6,6 % listiny |
mandát 11. |
DM Ing. Bc. Dana MaškováBez politické příslušnosti |
64 | emeritní středoškolská učitelka SPŠS Mělník, nyní v důchodu | Mělník okr. Mělník |
10. NČ+NK | 263 3,9 % listiny |
náhradník 10. |
AM Alena MaškováBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Tomice okr. Benešov |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Libor MaškarinecBez politické příslušnosti |
44 | policista | Krakovany okr. Kolín |
3. SNK | 245 12,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Mgr. Jan MáškaBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Okrouhlo okr. Praha-západ |
6. SNK | 146 14,1 % listiny |
mandát 6. |
DM Dominik MaškaBez politické příslušnosti |
22 | student VŠ | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav okr. Praha-východ |
3. ANO | 496 4,8 % listiny |
náhradník 2. |
MM MVDr. Miroslava MašínováBez politické příslušnosti |
51 | veterinární lékařka | Uhlířské Janovice okr. Kutná Hora |
12. SNK | 237 6,4 % listiny |
náhradník 9. |
JM Jana MašínováBez politické příslušnosti |
53 | referentka ČSSZ | Chlístovice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 76 8,4 % listiny |
náhradník 2. |
IM Ing. Iveta Mašínová, MBABez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Beroun okr. Beroun |
16. ANO+NK | 670 4,4 % listiny |
náhradník 13. |
DM Dagmar MašinováBez politické příslušnosti |
54 | soudní úřednice, zastupitelka | Chlístovice okr. Kutná Hora |
4. SNK | 228 8,2 % listiny |
mandát 5. |
KM Kateřina MašindováBez politické příslušnosti |
38 | učitelka | Běrunice okr. Nymburk |
1. SNK | 136 8,7 % listiny |
mandát 4. |
JM Jolana MašindováBez politické příslušnosti |
52 | opetrátor TT | Písková Lhota okr. Nymburk |
4. SNK | 80 13,8 % listiny |
náhradník 2. |
RM MVDr. Radek MašínBez politické příslušnosti |
52 | veterinární lékař | Uhlířské Janovice okr. Kutná Hora |
3. SNK | 302 8,1 % listiny |
mandát 3. |
MM Martin Mašín, DiS.Bez politické příslušnosti |
39 | rozpočtář staveb | Zásmuky okr. Kolín |
3. SNK | 321 8,4 % listiny |
mandát 1. |
LM Ladislav MašínBez politické příslušnosti |
58 | zaměstnanec obce | Černíny okr. Kutná Hora |
3. SNK | 121 13,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Jaroslav MašínBez politické příslušnosti |
63 | státní úředník | Radim okr. Kolín |
3. SNK | 167 12,7 % listiny |
mandát 2. |
VM Václav MašekBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Herink okr. Praha-východ |
9. SNK | 257 10,4 % listiny |
náhradník 2. |
TM MUDr. Tomáš MašekBez politické příslušnosti |
62 | lékař | Lešany okr. Benešov |
5. SNK | 151 7,7 % listiny |
mandát 3. |
RM Roman MašekBez politické příslušnosti |
38 | správa budov | Obořiště okr. Příbram |
5. SNK | 119 11,0 % listiny |
náhradník 3. |
RM Ing. Radek MašekBez politické příslušnosti |
54 | manažer | Rataje nad Sázavou okr. Kutná Hora |
3. SNK | 175 12,3 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MašekBez politické příslušnosti |
41 | Wealth manager | Mrač okr. Benešov |
4. SNK | 145 9,0 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MašekBez politické příslušnosti |
34 | podnikatel v autodopravě | Velké Popovice okr. Praha-východ |
10. SNK | 478 6,6 % listiny |
náhradník 4. |
PM Petr MašekBez politické příslušnosti |
56 | horolezec | Mladá Boleslav okr. Mladá Boleslav |
3. VpMB+ANO | 3 106 3,4 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MašekBez politické příslušnosti |
54 | stroj. zámečník | Kokořín okr. Mělník |
9. STAN+NK | 132 11,1 % listiny |
náhradník 3. |
PM Petr MašekBez politické příslušnosti |
33 | praktická sestra | Kokořín okr. Mělník |
5. SNK | 61 11,5 % listiny |
náhradník 2. |
PM Ing. Pavel MašekBez politické příslušnosti |
46 | IT ředitel mezinárodní společnosti | Kozojedy okr. Praha-východ |
9. SNK | 127 7,6 % listiny |
náhradník 5. |
PM Pavel MašekBez politické příslušnosti |
38 | soukromý zemědělec | Zápy okr. Praha-východ |
4. SNK | 237 12,8 % listiny |
mandát 3. |
MM Miroslav MašekBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ, elektrotechnik | Maršovice okr. Benešov |
2. SNK | 101 11,8 % listiny |
mandát 2. |
MM Ing. Milan MašekBez politické příslušnosti |
62 | projektant | Týnec nad Sázavou okr. Benešov |
12. SOCDEM+NK | 408 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
LM Luboš MašekBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Rabyně okr. Benešov |
1. SNK | 102 14,3 % listiny |
mandát 3. |
JM Josef MašekBez politické příslušnosti |
61 | státní zaměstnanec | Hluboš okr. Příbram |
2. SNK | 159 10,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MašekBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Drhovy okr. Příbram |
5. SNK | 62 8,2 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jiří MašekBez politické příslušnosti |
30 | mechanizátor | Rosovice okr. Příbram |
4. SNK | 18 3,4 % listiny |
náhradník 2. |
JM Ing. Jiří MašekBez politické příslušnosti |
31 | krajinářský projektant | Řitka okr. Praha-západ |
3. SNK | 281 10,1 % listiny |
mandát 2. |
JM Jindřich MašekBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Drevníky okr. Příbram |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
|
JM Jaroslav MašekBez politické příslušnosti |
49 | starosta obce | Nechvalice okr. Příbram |
1. SNK | 270 22,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MašekBez politické příslušnosti |
55 | oblastní technolog | Jince okr. Příbram |
10. SNK | 99 3,8 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jan MašekBez politické příslušnosti |
32 | projektant | Nalžovice okr. Příbram |
2. SNK | 177 18,6 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Jan MašekBez politické příslušnosti |
33 | vývojář softwaru | Týnec nad Sázavou okr. Benešov |
4. SOCDEM+NK | 480 6,3 % listiny |
mandát 4. |
JM Jakub MašekBez politické příslušnosti |
25 | přijímací technik | Uhlířské Janovice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 168 8,5 % listiny |
náhradník 1. |
DM Mgr. Daniel MašekBez politické příslušnosti |
54 | právník | Ondřejov okr. Praha-východ |
7. SNK | 290 6,7 % listiny |
mandát 7. |
BM Bohuslav MašekBez politické příslušnosti |
62 | soukromý zemědělec | Chotilsko okr. Příbram |
6. SNK | 163 12,0 % listiny |
mandát 6. |
MM Mgr. Miroslava MaščeníkováBez politické příslušnosti |
40 | administrativní pracovnice | Dolní Kralovice okr. Benešov |
14. SNK | 98 3,5 % listiny |
náhradník 7. |
SM Simona MašatováObčanská demokratická strana |
53 | podnikatelka | Úvaly okr. Praha-východ |
4. ODS | 368 7,2 % listiny |
náhradník 3. |
KM Mgr. Kateřina MašatováBez politické příslušnosti |
49 | psycholožka, rodinná a párová terapeutka | Loděnice okr. Beroun |
11. SNK | 279 6,5 % listiny |
mandát 12. |
HM Hana MašátováBez politické příslušnosti |
66 | účetní, v důchodu | Sázava okr. Benešov |
11. PRO Zdraví | 684 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
MM Marek MašataBez politické příslušnosti |
33 | energetik | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
4. SNK | 94 5,5 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jiří MašataObčanská demokratická strana |
46 | podnikatel, OSVČ | Benešov okr. Benešov |
20. ODS | 613 3,9 % listiny |
náhradník 17. |
LM Libor MastnýBez politické příslušnosti |
40 | živnostník | Bohutín okr. Příbram |
6. SNK | 169 7,9 % listiny |
náhradník 4. |
VM Ing. Věra MastnáANO 2011 |
70 | ekonomka | Beroun okr. Beroun |
6. ANO+NK | 713 4,7 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 12 351–12 400 z 25 486