Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (25 486)
Strana 95 z 510
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PŠ Pavel ŠípekBez politické příslušnosti |
57 | řidič z povolání | Rynholec okr. Rakovník |
7. SNK | 74 9,6 % listiny |
náhradník 6. |
MŠ Michal ŠípekBez politické příslušnosti |
40 | technik kvality, radní města | Nymburk okr. Nymburk |
3. SNK | 1 442 5,0 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Jan ŠípekBez politické příslušnosti |
43 | obchodní zástupce | Benešov okr. Benešov |
27. SNK | 854 2,7 % listiny |
náhradník 20. |
JŠ pplk. Jaroslav Šíp, dipl. um.Bez politické příslušnosti |
57 | šéfdirigent a skladatel | Nučice okr. Praha-západ |
9. SNK | 475 10,3 % listiny |
náhradník 3. |
JŠ Ing. Jan ŠípBez politické příslušnosti |
39 | specialista vývoje | Dolní Slivno okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 90 100,0 % listiny |
mandát 1. |
HŠ Hana ŠínováBez politické příslušnosti |
54 | ředitelka stavební firmy | Obecnice okr. Příbram |
7. SNK | 270 11,3 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Petra ŠiňorováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka MŠ | Čerčany okr. Benešov |
11. SNK | 117 5,3 % listiny |
náhradník 9. |
VŠ Vlastimil ŠinoglBez politické příslušnosti |
65 | mechanik | Červený Újezd okr. Benešov |
1. NK | 88 100,0 % listiny |
|
KŠ Klára ŠinkováBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Klučov okr. Kolín |
13. SNK | 299 6,7 % listiny |
náhradník 3. |
MŠ Bc. Martin ŠinknerBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí skladu expedice | Komárov okr. Beroun |
7. SNK | 282 5,8 % listiny |
náhradník 1. |
PŠ Ing. Pavol ŠindléryBez politické příslušnosti |
63 | správce vozového parku | Soběšín okr. Kutná Hora |
5. SNK | 35 14,0 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Pavlína ŠindlerováBez politické příslušnosti |
30 | rodičovská dovolená | Dolní Pohleď okr. Kutná Hora |
1. SNK | 30 14,0 % listiny |
mandát 2. |
IŠ Ivana ŠindlerováBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Králův Dvůr okr. Beroun |
18. ANO | 256 4,3 % listiny |
náhradník 16. |
PŠ Petr ŠindlerBez politické příslušnosti |
54 | pracovník ostrahy VLS ČR | Oráčov okr. Rakovník |
6. SNK | 86 14,0 % listiny |
mandát 6. |
PŠ Pavel ŠindlerBez politické příslušnosti |
63 | ekonom | Tuchlovice okr. Kladno |
13. STAN+NK | 637 6,4 % listiny |
náhradník 2. |
OŠ Ing. Ondřej ŠindlerBez politické příslušnosti |
49 | živnostník a spolumajitel elektroinstalační společnosti | Rudná okr. Praha-západ |
14. STAN+NK | 863 6,5 % listiny |
náhradník 7. |
MŠ Martin ŠindlerBez politické příslušnosti |
52 | technik | Libomyšl okr. Beroun |
3. SNK | 153 10,3 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Martin ŠindlerBez politické příslušnosti |
45 | zámečník | Kovanice okr. Nymburk |
6. SNK | 113 9,4 % listiny |
náhradník 4. |
JŠ Jiří ŠindlerBez politické příslušnosti |
35 | zemědělský pracovník | Dolní Pohleď okr. Kutná Hora |
3. SNK | 31 14,5 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Bc. Viktorie ŠindelářováBez politické příslušnosti |
23 | zdravotní záchranář na urgentním příjmu | Městec Králové okr. Nymburk |
10. SNK | 226 6,4 % listiny |
náhradník 6. |
MŠ Miroslava Enny ŠindelářováSvoboda a př. demokracie (SPD) |
56 | invalidní důchodce | Kladno okr. Kladno |
8. SPD | 774 3,4 % listiny |
|
JŠ Jana ŠindelářováBez politické příslušnosti |
40 | zdravotní sestra | Katusice okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 134 18,0 % listiny |
náhradník 2. |
JŠ Jana ŠindelářováBez politické příslušnosti |
61 | doručovatelka | Onomyšl okr. Kutná Hora |
3. SNK | 137 15,1 % listiny |
mandát 3. |
DŠ Drahomíra ŠindelářováANO 2011 |
77 | předsedkyně SZP, a.s. Rakovník | Rakovník okr. Rakovník |
10. ANO+NK | 823 4,7 % listiny |
náhradník 5. |
BŠ Blanka Šindelářová, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | junior accountant | Slaný okr. Kladno |
15. SEN 21+NK | 92 3,0 % listiny |
|
ZŠ Zbyněk ŠindelářBez politické příslušnosti |
48 | operátor výroby | Vracovice okr. Benešov |
5. SNK | 133 11,6 % listiny |
mandát 5. |
VŠ Bc. Vladimír ŠindelářBez politické příslušnosti |
57 | odborný referent | Žleby okr. Kutná Hora |
1. SNK | 311 14,0 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Robert ŠindelářBez politické příslušnosti |
53 | živnostník, člen FK Říčany | Říčany okr. Praha-východ |
17. USZ | 516 3,6 % listiny |
náhradník 15. |
PŠ Pavel ŠindelářBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Dubenec okr. Příbram |
4. SNK | 93 13,2 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Ing. Michal ŠindelářBez politické příslušnosti |
31 | marketingový manažer | Vrátkov okr. Kolín |
1. NK | 20 100,0 % listiny |
|
MŠ Bc. Michal ŠindelářBez politické příslušnosti |
48 | kontrolor dotací a staveb | Zbraslavice okr. Kutná Hora |
4. ODS | 307 11,3 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Martin ŠindelářBez politické příslušnosti |
55 | stavební technik | Lešany okr. Benešov |
2. SNK | 147 7,5 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Ing. Josef ŠindelářBez politické příslušnosti |
48 | projektový manažer | Ohrobec okr. Praha-západ |
6. SNK | 211 11,3 % listiny |
náhradník 3. |
JŠ Jiří ŠindelářBez politické příslušnosti |
23 | IT | Trhový Štěpánov okr. Benešov |
4. SNK | 46 5,0 % listiny |
náhradník 4. |
JŠ Jan ŠindelářBez politické příslušnosti |
38 | soukromý podnikatel | Žleby okr. Kutná Hora |
10. SNK | 168 7,6 % listiny |
náhradník 6. |
JŠ Jakub ŠindelářBez politické příslušnosti |
37 | řidič, trenér mládeže SDH Křížkový Újezdec | Křížkový Újezdec okr. Praha-východ |
5. SNK | 77 13,5 % listiny |
náhradník 1. |
FŠ František ŠindelářBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí provozu | Kropáčova Vrutice okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 77 12,0 % listiny |
náhradník 1. |
LŠ Lucie ŠináglováBez politické příslušnosti |
45 | účetní | Hluboš okr. Příbram |
6. SNK | 167 11,0 % listiny |
mandát 6. |
PŠ Petr ŠináglBez politické příslušnosti |
59 | hasič | Hostomice okr. Beroun |
1. SNK | 166 15,3 % listiny |
náhradník 1. |
OŠ Ondřej ŠináglBez politické příslušnosti |
35 | manažer | Stará Huť okr. Příbram |
6. SNK | 415 6,6 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Michal ŠináglBez politické příslušnosti |
35 | obchodní zástupce | Hostomice okr. Beroun |
6. STAN+NK | 127 8,5 % listiny |
náhradník 4. |
MŠ Martin ŠináglBez politické příslušnosti |
54 | IT specialista | Beroun okr. Beroun |
12. ANO+NK | 719 4,7 % listiny |
náhradník 9. |
MŠ Marek ŠináglBez politické příslušnosti |
54 | stavbyvedoucí | Obořiště okr. Příbram |
6. SNK | 168 11,2 % listiny |
náhradník 3. |
PŠ Petra ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
44 | zaměstnanec | Trnová okr. Praha-západ |
6. SNK | 48 11,2 % listiny |
náhradník 6. |
OŠ Olga ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
60 | ředitelka TJ Sokol Holé Vrchy | Dobrovice okr. Mladá Boleslav |
13. ODS+NK | 104 5,9 % listiny |
náhradník 13. |
NŠ Bc. Nikola ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
26 | studentka, fyzioterapeut | Kutná Hora okr. Kutná Hora |
8. KDU+STAN+Pir+NK | 926 3,8 % listiny |
náhradník 6. |
MŠ Miroslava ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Plužná okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 74 11,3 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Jitka ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
48 | podnikatelka | Zlonín okr. Praha-východ |
6. SNK | 268 12,6 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Ing. Jitka ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
40 | místostarostka | Struhařov okr. Praha-východ |
2. SNK | 208 10,7 % listiny |
mandát 2. |
HŠ Hana ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
54 | obsluha ČP | Český Brod okr. Kolín |
14. ANO+NK | 257 4,8 % listiny |
náhradník 12. |
Zobrazeno 4 701–4 750 z 25 486