Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (15 875)
Strana 141 z 318
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MM Miloš MüllerBez politické příslušnosti |
63 | překladatel | Jindřichův Hradec okr. Jindřichův Hradec |
21. SvSPDAUTriPRONK | 626 3,4 % listiny |
náhradník 18. |
LM Ing. Lukáš MüllerBez politické příslušnosti |
33 | podnikatel | Dačice okr. Jindřichův Hradec |
13. NČ | 885 4,4 % listiny |
náhradník 4. |
LM Mgr. Luboš MüllerBez politické příslušnosti |
59 | strážník | Zahrádky okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 32 8,4 % listiny |
náhradník 5. |
JM Ing. Jiří MüllerBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí chovu ryb | Studená okr. Jindřichův Hradec |
6. PRO Zdraví | 125 7,8 % listiny |
náhradník 5. |
JM Ing. Jiří MüllerKDU-ČSL |
77 | penzista | Hlincová Hora okr. České Budějovice |
3. SNK | 100 14,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Jan MüllerBez politické příslušnosti |
39 | servisní technik | Čimelice okr. Písek |
4. NČ | 36 6,7 % listiny |
náhradník 6. |
JM Mgr. Jan MüllerBez politické příslušnosti |
46 | programátor | Lásenice okr. Jindřichův Hradec |
9. SNK | 111 10,4 % listiny |
mandát 9. |
IM Ivo MüllerBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Lčovice okr. Prachatice |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IM Ivan MüllerBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Lčovice okr. Prachatice |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BM Bohumil MüllerBez politické příslušnosti |
56 | řidič | Radošovice okr. Strakonice |
6. SNK | 28 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
JM Mgr. Jiří MukBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
8. SNK | 738 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jan MukBez politické příslušnosti |
36 | technolog | Mokrý Lom okr. České Budějovice |
8. SNK | 12 4,1 % listiny |
náhradník 1. |
IM Ilona MuchováBez politické příslušnosti |
42 | dělnice | Písečné okr. Jindřichův Hradec |
9. STAN | 27 6,6 % listiny |
náhradník 8. |
RM Regina MuchkováBez politické příslušnosti |
46 | finanční účetní | Kaplice okr. Český Krumlov |
7. Nestran. | 72 3,5 % listiny |
|
AM Alexandr MuchaBez politické příslušnosti |
23 | OSVČ, tesař | Bělčice okr. Strakonice |
8. SNK | 81 7,8 % listiny |
náhradník 7. |
MM Mgr. Marek MühlsteinBez politické příslušnosti |
44 | specialista komunikace | Jivno okr. České Budějovice |
3. SNK | 128 18,1 % listiny |
náhradník 1. |
EM Eliška MüglováBez politické příslušnosti |
30 | podnikatelka | Netolice okr. Prachatice |
6. SNK | 202 6,1 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jakub MučkaBez politické příslušnosti |
34 | Armáda ČR | Malonty okr. Český Krumlov |
9. SNK | 21 3,1 % listiny |
náhradník 8. |
OM Ondřej MrzenaBez politické příslušnosti |
39 | Team Leader | Řepeč okr. Tábor |
1. NK | 69 100,0 % listiny |
|
LM Leoš MrzenaBez politické příslušnosti |
36 | dělník | Řepeč okr. Tábor |
1. NK | 31 100,0 % listiny |
|
JM Jiří MrzenaBez politické příslušnosti |
49 | živnostník | Bernartice okr. Písek |
15. JIH 12 | 189 6,0 % listiny |
náhradník 10. |
SM Ing. Stanislav MrvkaZměna 2020 |
73 | zastupitel města, předseda představenstva | Jindřichův Hradec okr. Jindřichův Hradec |
2. NEZ+NK | 1 316 7,2 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Josef MrvíkBez politické příslušnosti |
59 | výpravčí | Vodňany okr. Strakonice |
15. KDU-ČSL | 114 4,6 % listiny |
náhradník 14. |
PM Mgr. Petr MrskošBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
3. PRO Zdraví | 135 7,4 % listiny |
|
JM Jiří MroskoBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Kvilda okr. Prachatice |
4. SNK | 5 6,1 % listiny |
náhradník 4. |
FM Ing. František MroskoBez politické příslušnosti |
59 | stavební technik | Dubné okr. České Budějovice |
11. KDU-ČSL | 226 6,0 % listiny |
mandát 11. |
VM Věra MrkvičkováBez politické příslušnosti |
53 | fyzioterapeutka | Blažejov okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 140 12,2 % listiny |
mandát 1. |
HM Ing. Hana MrkvičkováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka na SŠ | Dačice okr. Jindřichův Hradec |
4. KDU-ČSL | 702 5,3 % listiny |
náhradník 2. |
RM Radek MrkvičkaBez politické příslušnosti |
34 | řidič | Šebířov okr. Tábor |
9. SNK | 122 10,0 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jaromír MrkvičkaBez politické příslušnosti |
43 | zemědělský dělník | Horní Pěna okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 19 4,3 % listiny |
náhradník 6. |
OM Ondřej MrkvaBez politické příslušnosti |
46 | příslušník bezp. sborů MV ČR | Kunžak okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 216 20,4 % listiny |
mandát 1. |
FM František MrkvaBez politické příslušnosti |
50 | řidič MKD | Kunžak okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 66 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
AM Antonín MrkvaBez politické příslušnosti |
49 | ošetřovatel skotu | Dešná okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 106 11,2 % listiny |
náhradník 3. |
KM Kateřina MrhalováBez politické příslušnosti |
50 | správkyně nemovitostí | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
4. KDU-ČSL | 77 7,7 % listiny |
náhradník 4. |
TM Tereza MrázováBez politické příslušnosti |
20 | zdravotní sestra | Benešov nad Černou okr. Český Krumlov |
10. NČ+NK | 155 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
TM Mgr. Tereza MrázováBez politické příslušnosti |
44 | učitelka | Lenora okr. Prachatice |
7. SNK | 42 11,2 % listiny |
náhradník 6. |
OM Olga MrázováBez politické příslušnosti |
41 | hlavní mzdová účetní | Bavorov okr. Strakonice |
1. SNK | 130 12,0 % listiny |
náhradník 1. |
NM Nikola Mrázová, DiS.Bez politické příslušnosti |
31 | učitelka MŠ | Krty-Hradec okr. Strakonice |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
NM Natálie MrázováKomunistická str.Čech a Moravy |
22 | studentka, výtvarnice a fotografka | České Budějovice okr. České Budějovice |
21. NSSOKSČMČSSDPSt | 1 133 2,3 % listiny |
|
MM Bc. Miroslava MrázováBez politické příslušnosti |
27 | asistent pedagoga | Štěchovice okr. Strakonice |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
|
MM Michaela Mrázová, M.A.Bez politické příslušnosti |
26 | koordinátorka akademických programů | Slaník okr. Strakonice |
3. SNK | 39 10,1 % listiny |
mandát 6. |
MM Mgr. Marie MrázováBez politické příslušnosti |
53 | učitelka | Žárovná okr. Prachatice |
3. SNK | 56 13,4 % listiny |
mandát 3. |
LM Lenka MrázováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ - zemědělec | Malenice okr. Strakonice |
7. SNK | 118 7,6 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jana MrázováBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovnice | Pěčnov okr. Prachatice |
6. SNK | 38 16,0 % listiny |
mandát 1. |
HM Mgr. Hana MrázováBez politické příslušnosti |
66 | ředitelka městské knihovny | Prachatice okr. Prachatice |
2. NEZ | 1 230 5,1 % listiny |
mandát 3. |
AM Angelika MrázováBez politické příslušnosti |
57 | kadeřnice | Prachatice okr. Prachatice |
18. Zel+STAN+Pir+NK | 275 3,8 % listiny |
náhradník 16. |
ZM Zdeňka MrázkováBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Oldřichov okr. Tábor |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZM Mgr. Zdena MrázkováBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí muzea | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
11. KDU-ČSL | 67 6,7 % listiny |
náhradník 10. |
LM Mgr. Lucie MrázkováBez politické příslušnosti |
55 | středoškolský pedagog, členka finančního výboru zastupitelstva | Milevsko okr. Písek |
4. JIH 12+NK | 818 5,1 % listiny |
náhradník 2. |
IM Iveta MrázkováBez politické příslušnosti |
39 | živnostnice | Bavorov okr. Strakonice |
11. SNK | 299 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 7 001–7 050 z 15 875