Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (15 875)
Strana 142 z 318
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IM Ivana MrázkováBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Velká Turná okr. Strakonice |
4. SNK | 71 17,7 % listiny |
mandát 5. |
IM Iva MrázkováBez politické příslušnosti |
63 | důchodkyně | Osek okr. Strakonice |
6. SNK | 15 11,6 % listiny |
|
LM Lukáš MrázikBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Frymburk okr. Český Krumlov |
1. SNK | 246 12,8 % listiny |
mandát 2. |
TM Tomáš MrázekBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Hradce okr. České Budějovice |
9. SNK | 1 0,3 % listiny |
náhradník 3. |
MM Milan MrázekBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Dražičky okr. Tábor |
1. NK | 63 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Lukáš MrázekBez politické příslušnosti |
38 | živnostník | Sedlec okr. České Budějovice |
2. NČ+NK | 151 11,6 % listiny |
mandát 5. |
LM Mgr. Lubor MrázekBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
2. JIH 12+NK | 105 8,9 % listiny |
mandát 1. |
LM Lubomír MrázekBez politické příslušnosti |
57 | geodet | Mladá Vožice okr. Tábor |
4. SNK | 796 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JM Jaroslav MrázekBez politické příslušnosti |
46 | profesionální hasič, záchranář | Ratibořské Hory okr. Tábor |
3. SNK | 216 7,6 % listiny |
mandát 3. |
FM František MrázekBez politické příslušnosti |
61 | pracovník v sociálních službách | Smilovy Hory okr. Tábor |
7. SNK | 34 13,4 % listiny |
náhradník 5. |
DM Bc. David MrázekBez politické příslušnosti |
39 | policista | Tábor okr. Tábor |
17. KDU+ODS+TOP 09 | 1 057 3,4 % listiny |
náhradník 14. |
PM Pavel Mráz ml.Bez politické příslušnosti |
43 | správce nemovitostí | Strašice okr. Strakonice |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeněk MrázBez politické příslušnosti |
47 | předseda šipkařského spolku | Prachatice okr. Prachatice |
16. SV+NK | 520 4,2 % listiny |
náhradník 13. |
ZM Zdeněk MrázSociální demokracie |
70 | radní města, důchodce | Třeboň okr. Jindřichův Hradec |
2. SOCDEM | 316 6,1 % listiny |
náhradník 1. |
TM Tomáš MrázBez politické příslušnosti |
46 | provozní restaurace | Stožice okr. Strakonice |
4. SNK | 85 11,0 % listiny |
náhradník 1. |
TM Tomáš MrázBez politické příslušnosti |
32 | obsluha CNC | Zvíkov okr. České Budějovice |
5. SNK | 79 12,7 % listiny |
mandát 5. |
TM Tomáš MrázBez politické příslušnosti |
41 | CNC programátor | Volyně okr. Strakonice |
11. SNK | 470 6,1 % listiny |
náhradník 3. |
RM Ing. Rudolf MrázBez politické příslušnosti |
39 | operátor | Štěkeň okr. Strakonice |
8. SNK | 57 8,6 % listiny |
náhradník 6. |
PM Bc. Petr MrázBez politické příslušnosti |
48 | státní zaměstnanec | Kájov okr. Český Krumlov |
2. SNK | 75 9,8 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MrázBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ, zastupitel | Přídolí okr. Český Krumlov |
6. SNK | 272 8,6 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MrázBez politické příslušnosti |
47 | stavař | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
7. JIH 12+NK | 92 7,8 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MrázBez politické příslušnosti |
39 | elektrikář, OSVČ | Lenora okr. Prachatice |
1. SNK | 66 17,6 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavel MrázBez politické příslušnosti |
31 | kontrolor kvality | Vimperk okr. Prachatice |
8. SNK ED+NK | 77 3,4 % listiny |
náhradník 7. |
PM Pavel MrázBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Strašice okr. Strakonice |
1. NK | 91 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MrázBez politické příslušnosti |
46 | starosta obce | Svatá Maří okr. Prachatice |
1. SNK | 270 14,4 % listiny |
mandát 1. |
MM Miroslav MrázBez politické příslušnosti |
52 | technik | Štěchovice okr. Strakonice |
1. NK | 91 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Miroslav MrázBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Buk okr. Prachatice |
4. SNK | 11 9,6 % listiny |
|
MM Milan MrázBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel a zemědělec | Protivín okr. Písek |
1. TEAM+NK | 403 5,4 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MrázBez politické příslušnosti |
55 | technik | Horní Planá okr. Český Krumlov |
1. SNK | 250 13,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MrázBez politické příslušnosti |
49 | dělník | Jinín okr. Strakonice |
3. SNK | 69 16,5 % listiny |
mandát 2. |
MM Bc. Michal MrázBez politické příslušnosti |
23 | student | Horní Planá okr. Český Krumlov |
11. SNK | 76 4,1 % listiny |
náhradník 9. |
MM Marek MrázBez politické příslušnosti |
39 | operátor výroby | Volyně okr. Strakonice |
7. SOCDEM+NK | 81 5,2 % listiny |
náhradník 9. |
KM Karel MrázBez politické příslušnosti |
34 | dělník | Lažiště okr. Prachatice |
9. SNK | 81 10,6 % listiny |
mandát 9. |
KM Karel MrázBez politické příslušnosti |
55 | truhlář, obsluha CNC stroje | Řepice okr. Strakonice |
1. NK | 161 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Josef MrázBez politické příslušnosti |
57 | mistr kovovýroby | Pěčnov okr. Prachatice |
4. SNK | 32 13,4 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jiří MrázBez politické příslušnosti |
51 | starosta | Malenice okr. Strakonice |
1. SNK | 297 19,1 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MrázBez politické příslušnosti |
64 | podnikatel | Bezdědovice okr. Strakonice |
2. SNK | 103 13,6 % listiny |
mandát 4. |
JM Jakub Mráz, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | vedoucí střediska | Lomnice nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 384 9,4 % listiny |
mandát 6. |
AM Antonín MrázBez politické příslušnosti |
67 | starosta | Buk okr. Prachatice |
1. SNK | 120 15,4 % listiny |
mandát 2. |
AM Antonín MrázBez politické příslušnosti |
37 | programátor CNC strojů Magna Cartech | České Velenice okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 336 7,5 % listiny |
mandát 6. |
VM Václav MrákotaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Čimelice okr. Písek |
2. SNK | 250 11,4 % listiny |
mandát 2. |
LM Libuše MráčkováBez politické příslušnosti |
54 | prodavačka | Vimperk okr. Prachatice |
12. JIH 12 | 111 4,8 % listiny |
náhradník 13. |
IM Mgr. Iva MráčkováBez politické příslušnosti |
61 | učitelka | Suchdol nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
11. SNK | 107 6,1 % listiny |
náhradník 10. |
RM Radek MráčekBez politické příslušnosti |
47 | zemědělec | Mojné okr. Český Krumlov |
3. SNK | 72 19,4 % listiny |
mandát 1. |
MM Miroslav MráčekBez politické příslušnosti |
58 | strojní zámečník | Vimperk okr. Prachatice |
5. JIH 12 | 123 5,3 % listiny |
náhradník 7. |
MM Marek MráčekBez politické příslušnosti |
25 | policista | Osek okr. Strakonice |
5. SNK | 25 10,2 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jan MráčekBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec obce | Dolní Dvořiště okr. Český Krumlov |
2. SNK | 142 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Jan MračekBez politické příslušnosti |
42 | učitel, reprezentační trenér | Štěpánovice okr. České Budějovice |
4. SNK | 307 12,2 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Jan MráčekBez politické příslušnosti |
37 | místostarosta města, softwarový architekt | Suchdol nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 227 12,8 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MoutelíkBez politické příslušnosti |
58 | obchodní manažer | Vacov okr. Prachatice |
7. SNK | 259 6,7 % listiny |
náhradník 1. |
Zobrazeno 7 051–7 100 z 15 875