Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (15 875)
Strana 144 z 318
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IM Ing. Ivo MoravecObčané pro Budějovice |
62 | energetický poradce, zastupitel města České Budějovice, předseda kontrolního výboru | České Budějovice okr. České Budějovice |
3. STAN+HOPB | 5 268 2,5 % listiny |
mandát 4. |
IM Ivan MoravecBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Hoštice okr. Strakonice |
6. SNK | 36 9,3 % listiny |
mandát 6. |
AM Antonín MoravecBez politické příslušnosti |
45 | manažer prodeje zdravotnické techniky | Radošovice okr. Strakonice |
3. SNK | 105 6,9 % listiny |
mandát 5. |
MM Martina MoravčíkováBez politické příslušnosti |
42 | finanční a majetkový poradce | Čížová okr. Písek |
2. SNK | 82 10,3 % listiny |
náhradník 4. |
JM Mgr. Jitka MoravčíkováBez politické příslušnosti |
52 | sociální pracovnice Charitní občanské poradny | Dříteň okr. České Budějovice |
10. KDU-ČSL+NK | 101 6,3 % listiny |
náhradník 9. |
BM Blanka MoravčíkováBez politické příslušnosti |
33 | účetní | České Budějovice okr. České Budějovice |
43. SPD | 895 2,0 % listiny |
|
MM Marek MoravčíkBez politické příslušnosti |
33 | vedoucí elektrovýroby | České Budějovice okr. České Budějovice |
44. SPD | 871 1,9 % listiny |
|
MM Marcela MoravcováBez politické příslušnosti |
64 | ekonomka | Písečné okr. Jindřichův Hradec |
3. STAN | 45 11,0 % listiny |
náhradník 1. |
LM Lada MoravcováBez politické příslušnosti |
51 | expertka na pojištění | Srubec okr. České Budějovice |
5. Soukromníci+NK | 194 6,9 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jaroslava MoravcováBez politické příslušnosti |
46 | podnikatelka | Jankov okr. České Budějovice |
5. SNK | 132 11,7 % listiny |
mandát 5. |
HM Ing. Helena MoravcováBez politické příslušnosti |
53 | manažerka výroby | Soběslav okr. Tábor |
8. ANO | 318 4,9 % listiny |
náhradník 6. |
EM Eva MoravcováBez politické příslušnosti |
73 | důchodkyně | Sezimovo Ústí okr. Tábor |
7. KSČM | 72 4,5 % listiny |
|
EM Eva MoravcováBez politické příslušnosti |
37 | referentka majetkové správy - krajská hygienická stanice | Vráž okr. Písek |
3. KDU-ČSL | 43 12,1 % listiny |
náhradník 2. |
ŠM Šimon MoraBez politické příslušnosti |
21 | student | Netřebice okr. Český Krumlov |
8. SNK | 12 4,0 % listiny |
náhradník 7. |
MM Marek MoosBez politické příslušnosti |
50 | živnostník | Chotoviny okr. Tábor |
5. SNK | 417 7,4 % listiny |
mandát 5. |
JM Janka MonhartTOP 09 |
63 | zdravotní sestra | Písek okr. Písek |
7. TOP 09+NK | 548 3,6 % listiny |
náhradník 5. |
LM Lucie MondšpiglováBez politické příslušnosti |
36 | učitelka | Větřní okr. Český Krumlov |
8. ODS | 71 5,5 % listiny |
náhradník 7. |
MM Monika MondekováBez politické příslušnosti |
35 | zdravotní sestra | Volary okr. Prachatice |
8. JIH 12 | 484 7,7 % listiny |
mandát 2. |
RM Rudolf MondekČeská pirátská strana |
20 | student | Lenora okr. Prachatice |
6. SNK | 41 10,9 % listiny |
náhradník 5. |
PM Petr MondekBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Kváskovice okr. Strakonice |
7. SNK | 22 12,0 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jindřich MondekBez politické příslušnosti |
39 | zaměstnanec | Kváskovice okr. Strakonice |
6. SNK | 24 13,0 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jan MondekBez politické příslušnosti |
41 | dělník, člen JSDHO | Přídolí okr. Český Krumlov |
8. SNK | 268 8,5 % listiny |
mandát 8. |
JM Jiří MolzerBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Ratiboř okr. Jindřichův Hradec |
3. VÝZVA+NK | 25 16,7 % listiny |
mandát 3. |
MM Miroslav MolitorBez politické příslušnosti |
51 | dělník ve výrobě | Vacov okr. Prachatice |
7. SNK | 147 6,1 % listiny |
náhradník 3. |
IM Mgr. Irena MolíkováBez politické příslušnosti |
65 | důchodkyně | Dráchov okr. Tábor |
7. JAB+NK | 97 15,7 % listiny |
mandát 1. |
TM Ing. Tomáš MolíkBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Milevsko okr. Písek |
21. ODS | 162 3,3 % listiny |
náhradník 19. |
RM Radek MolíkBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ - řemeslník | Dráchov okr. Tábor |
8. JAB+NK | 17 2,8 % listiny |
náhradník 1. |
RM Radek MolBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Nová Bystřice okr. Jindřichův Hradec |
6. STAN | 131 7,3 % listiny |
náhradník 4. |
MM Martin MokrýBez politické příslušnosti |
46 | procesní technolog | Sedlice okr. Strakonice |
10. SNK | 330 7,7 % listiny |
náhradník 2. |
AM Anna MokošováBez politické příslušnosti |
42 | asistent prodeje | Kaplice okr. Český Krumlov |
18. SPD | 58 3,8 % listiny |
|
JM Jakub MokošBez politické příslušnosti |
34 | operátor výroby | Kaplice okr. Český Krumlov |
11. SPD | 66 4,3 % listiny |
|
JM Josef MojcherBez politické příslušnosti |
58 | místostarosta obce, montážník | Polná na Šumavě okr. Český Krumlov |
5. SNK | 58 14,0 % listiny |
náhradník 1. |
MM Michal MojdlBez politické příslušnosti |
35 | strojvedoucí | Předslavice okr. Strakonice |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Josef Mochar, DiS.Bez politické příslušnosti |
54 | ředitel ZUŠ | Dačice okr. Jindřichův Hradec |
10. MZH | 558 5,3 % listiny |
náhradník 3. |
TM Tomáš MöhwaldBez politické příslušnosti |
36 | klempíř | Jindřichův Hradec okr. Jindřichův Hradec |
20. NČ | 773 3,2 % listiny |
náhradník 16. |
HM Hana ModlitbováKDU-ČSL |
57 | živnostnice | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
22. KDU-ČSL | 164 2,5 % listiny |
náhradník 20. |
JM Jan ModlitbaKDU-ČSL |
57 | živnostník | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
5. KDU-ČSL | 393 6,0 % listiny |
náhradník 2. |
NM Nataša MockováBez politické příslušnosti |
73 | seniorka | Kaplice okr. Český Krumlov |
14. Svobodní+NK | 27 3,5 % listiny |
|
VM Václav MocekBez politické příslušnosti |
77 | zastupitel, podnikatel, obchodník | Kaplice okr. Český Krumlov |
2. Svobodní+NK | 81 10,6 % listiny |
|
MM Matěj MocekBez politické příslušnosti |
23 | podnikatel v gastro provozu | Kaplice okr. Český Krumlov |
7. Svobodní+NK | 44 5,7 % listiny |
|
LM Libor MocekBez politické příslušnosti |
32 | jednatel společnosti | Kaplice okr. Český Krumlov |
12. SNK | 841 4,8 % listiny |
náhradník 2. |
LM Lukáš MocBez politické příslušnosti |
42 | jednatel společnosti | Střížov okr. České Budějovice |
4. SNK | 59 9,5 % listiny |
mandát 6. |
KM Karel MlynářBez politické příslušnosti |
55 | provozní montér | Chýnov okr. Tábor |
10. SNK | 267 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
JM PhDr. Jaroslava MlsováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka na ZŠ, trenérka atletiky | Blatná okr. Strakonice |
7. SOCDEM+NK | 427 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jaroslav MlsBez politické příslušnosti |
59 | invalidní důchodce | Dřešín okr. Strakonice |
8. SNK | 53 10,2 % listiny |
náhradník 5. |
VM Ing. Vojtěch MlíčkoBez politické příslušnosti |
34 | stavbyvedoucí | Velká Turná okr. Strakonice |
2. SNK | 67 16,7 % listiny |
mandát 4. |
LM Luboš MlíčkoBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Lom okr. Strakonice |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MlezivaBez politické příslušnosti |
68 | trenér mládeže | Loučovice okr. Český Krumlov |
8. SNK | 51 6,3 % listiny |
náhradník 7. |
JM Ing. Jan MlezivaBez politické příslušnosti |
44 | technik - požární ochrana | Řepeč okr. Tábor |
1. NK | 147 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Josef MlejnekBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Psárov okr. Tábor |
1. NK | 17 100,0 % listiny |
Zobrazeno 7 151–7 200 z 15 875