Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (15 875)
Strana 164 z 318
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
OM Ing. arch. Ondřej MadarBez politické příslušnosti |
32 | architekt | Vodňany okr. Strakonice |
3. SNK | 423 5,4 % listiny |
mandát 4. |
MM Ing. Michal MadarBez politické příslušnosti |
51 | marketingový specialista | Vodňany okr. Strakonice |
12. SNK | 347 4,4 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jaroslav MadarBez politické příslušnosti |
60 | živnostník | Vodňany okr. Strakonice |
1. SNK | 275 9,4 % listiny |
mandát 1. |
JM Jaroslav MadarBez politické příslušnosti |
30 | obsluha zemědělské techniky na ochranu rostlin | Malovice okr. Prachatice |
7. SNK | 94 8,8 % listiny |
náhradník 3. |
TM Bc. Tereza Mačurová MojdlováBez politické příslušnosti |
45 | ředitelka DD, ZŠ, ŠJ a ŠD | Bílsko okr. Strakonice |
8. SNK | 44 7,5 % listiny |
mandát 5. |
PM Petr MačuraBez politické příslušnosti |
43 | mechanizátor | Bílsko okr. Strakonice |
3. SNK | 48 8,2 % listiny |
mandát 1. |
RM Roman MačekBez politické příslušnosti |
52 | programátor CNC | Přední Výtoň okr. Český Krumlov |
5. SNK | 58 19,0 % listiny |
mandát 3. |
AM Alois MačekBez politické příslušnosti |
50 | řidič obsluha strojů | Malšín okr. Český Krumlov |
3. SNK | 16 16,7 % listiny |
|
MM Miroslav MáčeBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
3. KSČM | 166 5,3 % listiny |
|
JM Ing. Jan MáčeBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Brloh okr. Český Krumlov |
5. SNK | 193 11,5 % listiny |
náhradník 1. |
HM Hynek MáčeBez politické příslušnosti |
47 | obchodní ředitel | Mojné okr. Český Krumlov |
1. SNK | 56 15,1 % listiny |
mandát 2. |
MM Martin MáčalBez politické příslušnosti |
41 | instalatér | Nerestce okr. Písek |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ŠM Ing. Štěpánka MácováBez politické příslušnosti |
58 | ekoložka | Všemyslice okr. České Budějovice |
11. SNK | 273 7,7 % listiny |
náhradník 4. |
MM Ing. Miroslava MácováBez politické příslušnosti |
55 | farmářka | Jindřichův Hradec okr. Jindřichův Hradec |
11. NČ | 871 3,6 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jolana MácováBez politické příslušnosti |
53 | dělnice | Kostelní Vydří okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 36 7,3 % listiny |
mandát 6. |
VM Vladimír MacounBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Nerestce okr. Písek |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Vladimír MacounBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Nerestce okr. Písek |
1. NK | 14 100,0 % listiny |
|
LM Lenka MacorlíkováBez politické příslušnosti |
52 | pečovatelka | Svatá Maří okr. Prachatice |
8. SNK | 31 7,0 % listiny |
náhradník 7. |
PM Peter MacorlíkBez politické příslušnosti |
49 | stavební technik | Svatá Maří okr. Prachatice |
5. SNK | 32 11,9 % listiny |
náhradník 4. |
EM Eduard MacorlíkBez politické příslušnosti |
52 | zedník | Svatá Maří okr. Prachatice |
7. SNK | 33 7,4 % listiny |
náhradník 6. |
RM Robert MackůBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí pracovník | Štěkeň okr. Strakonice |
6. SNK | 69 6,2 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jan MackůBez politické příslušnosti |
75 | výroba a oprava strojů, soudní znalec v oboru silniční dopravy | České Budějovice okr. České Budějovice |
35. SvobAUTOTrikoNK | 805 2,1 % listiny |
|
VM Ing. Veronika MackováObčané pro Budějovice |
42 | ekonomka, tajemnice Přírodovědecké fakulty JU | České Budějovice okr. České Budějovice |
12. STAN+HOPB | 4 963 2,3 % listiny |
náhradník 3. |
RM Růžena MackováBez politické příslušnosti |
67 | důchodkyně | Kaplice okr. Český Krumlov |
12. Zelení | 53 3,5 % listiny |
|
MM Ing. Michaela MackováBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí provozu | Komárov okr. Tábor |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Bc. Lucie MackováBez politické příslušnosti |
46 | strategický nákupčí | Ledenice okr. České Budějovice |
3. SNK | 273 6,3 % listiny |
mandát 3. |
AM doc. Adam Mackerle, Th.D.KDU-ČSL |
49 | VŠ učitel | Rudolfov okr. České Budějovice |
7. KDU-ČSL+NK | 97 7,2 % listiny |
náhradník 6. |
AM Antonín MackBez politické příslušnosti |
36 | technik přípravy práce | Volyně okr. Strakonice |
8. SOCDEM+NK | 121 7,7 % listiny |
náhradník 3. |
ZM Zdeněk MacekBez politické příslušnosti |
49 | příslušník bezpečnostních sborů | Přídolí okr. Český Krumlov |
1. SNK | 93 10,4 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petr MacekBez politické příslušnosti |
52 | nástrojař | Dolní Hořice okr. Tábor |
2. JIH 12 | 172 7,6 % listiny |
mandát 3. |
DM Daniel MacekBez politické příslušnosti |
38 | prodejce autodílů | České Budějovice okr. České Budějovice |
38. SvobAUTOTrikoNK | 796 2,1 % listiny |
|
MM Martin MacášekBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ, velitel SDH Břilice | Třeboň okr. Jindřichův Hradec |
7. Zelení+OMMO | 702 4,0 % listiny |
náhradník 1. |
JM Ing. Jiří Macas, MBABez politické příslušnosti |
48 | manažer | Nová Bystřice okr. Jindřichův Hradec |
14. NČ+NK | 163 5,2 % listiny |
náhradník 11. |
JM Jan MacanovičBez politické příslušnosti |
49 | voják z povolání | Dolní Dvořiště okr. Český Krumlov |
6. ANO | 65 11,0 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jan MacálkaBez politické příslušnosti |
31 | soukromý zemědělec | Třebětice okr. Jindřichův Hradec |
4. KDU-ČSL | 77 14,5 % listiny |
náhradník 1. |
MM Mgr. Monika MacákováBez politické příslušnosti |
51 | sociální pracovnice ve zdravotnictví | Tábor okr. Tábor |
24. Zel.+Piráti+NK | 1 541 3,5 % listiny |
náhradník 20. |
TM Tomáš MacákBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Lipno nad Vltavou okr. Český Krumlov |
2. SNK | 55 17,0 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavel MacákBez politické příslušnosti |
64 | místostarosta obce | Lipno nad Vltavou okr. Český Krumlov |
1. SNK | 95 29,3 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jiří MácaBez politické příslušnosti |
33 | manažer | Kostelní Vydří okr. Jindřichův Hradec |
8. SNK | 45 9,2 % listiny |
náhradník 1. |
DL Daniel LžičařKomunistická str.Čech a Moravy |
57 | invalidní důchodce | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
17. KSČM | 117 3,8 % listiny |
|
ML Martin LyčkaBez politické příslušnosti |
39 | řidič | Hospříz okr. Jindřichův Hradec |
3. SNK | 103 10,4 % listiny |
mandát 5. |
EL Eva LužováBez politické příslušnosti |
35 | dělnice | Nová Pec okr. Prachatice |
6. KSČM+NK | 17 9,3 % listiny |
|
AL Anna LužnáBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Krašlovice okr. Strakonice |
9. KDU-ČSL | 14 6,1 % listiny |
náhradník 2. |
LL Mgr. Lenka LužickáBez politické příslušnosti |
43 | středoškolská učitelka | České Velenice okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 374 8,3 % listiny |
mandát 2. |
ML Martin LuxaBez politické příslušnosti |
48 | skladník | Bechyně okr. Tábor |
9. NČ | 143 5,3 % listiny |
náhradník 9. |
KL Karel LutovskýBez politické příslušnosti |
82 | elektrikář | Jindřichův Hradec okr. Jindřichův Hradec |
18. VÝZVA+NK | 78 3,0 % listiny |
|
JL Josef LutovskýBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Sezimovo Ústí okr. Tábor |
5. KSČM | 68 4,2 % listiny |
|
ML Michaela LutovskáBez politické příslušnosti |
39 | administrativní pracovnice | Lomnice nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
11. SNK | 73 6,0 % listiny |
náhradník 9. |
JL Jana LutovskáBez politické příslušnosti |
71 | invalidní důchodkyně | Sezimovo Ústí okr. Tábor |
8. KSČM | 66 4,1 % listiny |
|
RL Mgr. Renata LustigováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka, základní škola | Prachatice okr. Prachatice |
8. KDU-ČSL+NK | 143 4,4 % listiny |
Zobrazeno 8 151–8 200 z 15 875