Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (15 875)
Strana 213 z 318
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PK Pavel KarasBez politické příslušnosti |
31 | automechanik | Uzeničky okr. Strakonice |
6. SNK | 11 5,7 % listiny |
náhradník 3. |
JK Jiří KarasBez politické příslušnosti |
48 | technik IT | Soběslav okr. Tábor |
19. SNK | 223 2,9 % listiny |
náhradník 16. |
JK Jaroslav KarasBez politické příslušnosti |
64 | podnikatel | Rakovice okr. Písek |
4. SNK | 81 15,3 % listiny |
mandát 2. |
JK Jan KarasBez politické příslušnosti |
36 | soukromý zemědělec | Horní Vltavice okr. Prachatice |
6. STAN | 42 9,3 % listiny |
mandát 6. |
JK Jan KarasANO 2011 |
44 | dělník | Veselí nad Lužnicí okr. Tábor |
14. ANO | 264 4,6 % listiny |
náhradník 11. |
IK Ivan KarasBez politické příslušnosti |
35 | obchodní manažer a podnikatel | Lišov okr. České Budějovice |
4. SNK | 213 6,6 % listiny |
náhradník 1. |
MK Michal KarafiátBez politické příslušnosti |
51 | požární technik | Temelín okr. České Budějovice |
4. SNK | 259 9,5 % listiny |
mandát 4. |
ZK Zdeněk KarabecBez politické příslušnosti |
70 | právní konzultant | Volary okr. Prachatice |
5. JIH 12 | 456 7,2 % listiny |
náhradník 2. |
ZK Zuzana Kara-IvanskáBez politické příslušnosti |
46 | obchodní zástupce | Božetice okr. Písek |
3. SNK | 120 15,4 % listiny |
mandát 3. |
PK Petr KáraBez politické příslušnosti |
41 | technik na farmě | Drhovle okr. Písek |
2. SNK | 72 14,6 % listiny |
náhradník 1. |
MK Miroslav KapustaBez politické příslušnosti |
43 | správce budov, předseda SVJ | Jindřichův Hradec okr. Jindřichův Hradec |
17. SvSPDAUTriPRONK | 653 3,5 % listiny |
náhradník 14. |
MK Martin KapustaBez politické příslušnosti |
41 | technolog | Horní Radouň okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 19 6,3 % listiny |
náhradník 4. |
MK Milan KapraľBez politické příslušnosti |
34 | prodavač v maloobchodě | Chroboly okr. Prachatice |
2. SNK | 122 12,2 % listiny |
mandát 2. |
MK Miroslav KaprBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Bratronice okr. Strakonice |
1. NK | 11 100,0 % listiny |
|
KK Kateřina KáplováBez politické příslušnosti |
24 | účetní | Ločenice okr. České Budějovice |
9. SNK | 94 12,1 % listiny |
náhradník 6. |
JK Jana KáplováBez politické příslušnosti |
45 | operátorka ve výrobě | Jílovice okr. České Budějovice |
7. Stačilo! | 73 9,0 % listiny |
náhradník 2. |
JK Josef KáplBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Ločenice okr. České Budějovice |
2. SNK | 201 11,8 % listiny |
mandát 2. |
FK František KáplBez politické příslušnosti |
52 | řidič | Ločenice okr. České Budějovice |
8. SNK | 59 7,6 % listiny |
náhradník 5. |
TK Bc. Tereza KapcováBez politické příslušnosti |
28 | rodičovská dovolená | Dolní Bukovsko okr. České Budějovice |
13. SNK | 44 2,5 % listiny |
náhradník 11. |
JK Jakub KanzlerBez politické příslušnosti |
36 | strojník | Loučovice okr. Český Krumlov |
7. SNK | 30 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
JK Jan Kantůrek, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | místostarosta | Horní Vltavice okr. Prachatice |
2. STAN | 70 15,5 % listiny |
mandát 1. |
ZK Zdeněk KantoříkBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Zdíkov okr. Prachatice |
4. SNK | 180 7,8 % listiny |
mandát 4. |
MK Monika KantorováBez politické příslušnosti |
52 | uklízečka ZŠ | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
17. PRO Zdraví | 45 2,5 % listiny |
|
LK Lucie KantorováBez politické příslušnosti |
37 | projektová manažerka | Zlatá Koruna okr. Český Krumlov |
8. SNK | 108 5,9 % listiny |
náhradník 4. |
ZK Ing. Zdeněk KantorBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Střížovice okr. Jindřichův Hradec |
9. SNK | 99 11,5 % listiny |
mandát 9. |
PK Petr KantorBez politické příslušnosti |
58 | technik výtahů | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
19. PRO Zdraví | 38 2,1 % listiny |
|
LK Luboš KantorBez politické příslušnosti |
58 | invalidní důchodce | Zvíkovské Podhradí okr. Písek |
1. NK | 19 100,0 % listiny |
|
PK Petr KaňovBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Protivín okr. Písek |
20. TEAM+NK | 325 4,4 % listiny |
náhradník 16. |
ZK Zuzana KaňkováBez politické příslušnosti |
33 | fotografka | Lišov okr. České Budějovice |
15. SNK | 141 4,4 % listiny |
náhradník 12. |
JK Mgr. Jan KaňkaBez politické příslušnosti |
35 | učitel, střední škola | Prachatice okr. Prachatice |
7. KDU-ČSL+NK | 159 4,9 % listiny |
|
EK Eva KaněrováBez politické příslušnosti |
55 | kuchařka | Štěkeň okr. Strakonice |
8. SNK | 77 9,0 % listiny |
náhradník 6. |
RK Roman KandlBez politické příslušnosti |
32 | hasič | Benešov nad Černou okr. Český Krumlov |
5. SNK | 93 10,8 % listiny |
náhradník 3. |
PK Ing. Petr KandlBez politické příslušnosti |
35 | projektant | Lišov okr. České Budějovice |
2. SOCDEM+NK | 270 18,6 % listiny |
mandát 1. |
JK Jan KandlBez politické příslušnosti |
46 | technik kvality | Číměř okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 180 8,1 % listiny |
mandát 4. |
JK Jaroslav KanděraBez politické příslušnosti |
50 | dělník | Zbytiny okr. Prachatice |
8. SNK | 114 10,0 % listiny |
náhradník 1. |
MK Miroslav KandaBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí pracovník | Protivín okr. Písek |
14. ODS | 806 4,7 % listiny |
náhradník 5. |
MK Milan KanalošNaše Česko |
55 | podnikatel | Besednice okr. Český Krumlov |
5. NČ | 184 9,6 % listiny |
náhradník 1. |
LK Libor KanalošBez politické příslušnosti |
47 | dělník v dřevovýrobě | Dvory okr. Prachatice |
1. SNK | 34 14,7 % listiny |
mandát 1. |
TK Tomáš KaňákBez politické příslušnosti |
21 | student | České Budějovice okr. České Budějovice |
21. KDUČSL+TOP09+NK | 1 780 2,1 % listiny |
náhradník 18. |
JK RNDr. Jiří Kaňa, Ph.D.Občané pro Budějovice |
49 | odborný asistent na Přírodovědecké fakultě JU | České Budějovice okr. České Budějovice |
13. STAN+HOPB | 4 912 2,3 % listiny |
náhradník 4. |
MK Martina KamlachováBez politické příslušnosti |
47 | administrativní pracovnice | Zlatá Koruna okr. Český Krumlov |
4. SNK | 112 6,3 % listiny |
mandát 5. |
BK Bronislav KamlachBez politické příslušnosti |
46 | truhlář | Lipí okr. České Budějovice |
5. SNK | 178 12,3 % listiny |
mandát 5. |
MK Miroslav KamišBez politické příslušnosti |
61 | manažer | Mydlovary okr. České Budějovice |
1. SNK | 58 10,9 % listiny |
mandát 2. |
MK Ing. Marek KamišBez politické příslušnosti |
49 | IT security manager | Zvíkov okr. České Budějovice |
4. SNK | 50 13,9 % listiny |
náhradník 2. |
JK Jiří KamišBez politické příslušnosti |
80 | podnikatel - soudní znalec | Větřní okr. Český Krumlov |
7. SOCDEM+NK | 541 5,6 % listiny |
mandát 9. |
MK Martina KamerováBez politické příslušnosti |
52 | dělnice | Přídolí okr. Český Krumlov |
5. SNK | 98 10,9 % listiny |
mandát 2. |
VK Vlastimil KamenskýBez politické příslušnosti |
47 | galvanik | Lišov okr. České Budějovice |
11. SOCDEM+NK | 54 3,7 % listiny |
náhradník 10. |
PK Petr KamenskýBez politické příslušnosti |
58 | skladník v zásobování | Tvrzice okr. Prachatice |
3. SNK | 15 13,0 % listiny |
mandát 4. |
LK Bc. Lukáš Kamenský, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | velitel Hasičské stanice Milevsko, člen kontrolního výboru zastupitelstva | Milevsko okr. Písek |
10. NČ | 954 4,8 % listiny |
náhradník 2. |
KK Kateřina KamenskáBez politické příslušnosti |
35 | referentka | Lišov okr. České Budějovice |
10. SOCDEM+NK | 62 4,3 % listiny |
náhradník 9. |
Zobrazeno 10 601–10 650 z 15 875