Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (12 047)
Strana 112 z 241
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM Ing. Petr MikutaBez politické příslušnosti |
36 | manažer technicko investičního útvaru | Koryta okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 45 13,5 % listiny |
mandát 5. |
VM Mgr. Věra MikušováČeská pirátská strana |
35 | bezpečnostní analytička | Sušice okr. Klatovy |
3. Piráti | 136 5,7 % listiny |
|
VM Věra MikušováBez politické příslušnosti |
60 | invalidní důchodce | Sušice okr. Klatovy |
14. Piráti | 84 3,5 % listiny |
|
MM Martina MikušováBez politické příslušnosti |
47 | pokojská | Domažlice okr. Domažlice |
15. ANO+NK | 723 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
RM Robert MikušBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Chodský Újezd okr. Tachov |
12. SNK | 16 4,0 % listiny |
náhradník 11. |
LM Ladislav MikušBez politické příslušnosti |
42 | manipulant VZV | Hrádek okr. Rokycany |
5. SNK | 258 5,6 % listiny |
náhradník 1. |
MM Martin MikulovskýBez politické příslušnosti |
49 | operátor výroby | Bdeněves okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 58 9,6 % listiny |
náhradník 6. |
MM Michaela MikulovskáBez politické příslušnosti |
35 | personalistka | Vranov okr. Tachov |
3. SNK | 45 14,9 % listiny |
náhradník 1. |
MM Marta MikulováBez politické příslušnosti |
60 | masérka, OSVČ | Pernarec okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 95 10,5 % listiny |
mandát 2. |
LM Bc. Lucie MikulováČeská pirátská strana |
34 | PR manažerka | Sušice okr. Klatovy |
2. Piráti | 235 9,8 % listiny |
|
PM Petra MikulkováBez politické příslušnosti |
45 | kadeřnice | Staňkov okr. Domažlice |
9. SNK | 525 6,4 % listiny |
náhradník 2. |
AM Bc. Adéla MikuláškováTrikolora |
48 | technik BOZP | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
4. SPD+Trikol+PRO | 562 3,2 % listiny |
|
OM Ondřej MikulandaBez politické příslušnosti |
21 | logistik dopravy | Bor okr. Tachov |
8. PRO NÁŠ KRAJ+NK | 45 7,8 % listiny |
|
JM Jan MikulaBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Roupov okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 45 9,2 % listiny |
náhradník 4. |
MM Miroslav MíkovecBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Nepomuk okr. Plzeň-jih |
14. ODS+NK | 71 3,8 % listiny |
náhradník 13. |
GM Gabriela MíkovcováBez politické příslušnosti |
50 | asistentka | Kladruby okr. Tachov |
3. SNK | 75 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
VM Věra MíkováBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí prodejny | Zadní Chodov okr. Tachov |
5. KSČM+NK | 12 13,5 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jaroslav MikotaBez politické příslušnosti |
43 | jednatel společnosti | Chodský Újezd okr. Tachov |
1. SNK | 35 9,5 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jaroslav MikotaBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Chodský Újezd okr. Tachov |
2. PRO+NK | 25 15,6 % listiny |
|
AM Andrej MikotaBez politické příslušnosti |
27 | automechanik | Chodský Újezd okr. Tachov |
13. SNK | 13 3,5 % listiny |
náhradník 12. |
KM Bc. Karel MikolášBez politické příslušnosti |
55 | obchodní manažer | Horšovský Týn okr. Domažlice |
11. SNK | 174 4,8 % listiny |
náhradník 9. |
MM Miluše MikešováBez politické příslušnosti |
54 | mistrová | Rozvadov okr. Tachov |
7. SNK | 24 10,3 % listiny |
|
JM Jiří MikešBez politické příslušnosti |
42 | lesník | Rozvadov okr. Tachov |
2. SNK | 28 12,1 % listiny |
|
JM Jan MikéskaBez politické příslušnosti |
42 | zedník | Obora okr. Tachov |
5. SNK | 42 14,6 % listiny |
mandát 2. |
VM Vlastimil MíkaSociální demokracie |
69 | důchodce | Plzeň 1 okr. Plzeň-město |
15. SOCDEM+NK | 128 2,9 % listiny |
|
VM Vlastimil MíkaSociální demokracie |
69 | důchodce | Plzeň okr. Plzeň-město |
27. SOCDEM+NK | 317 2,0 % listiny |
|
SM Ing. Stanislav MíkaObčanská demokratická strana |
85 | důchodce | Klatovy okr. Klatovy |
27. ODS | 1 174 2,4 % listiny |
náhradník 19. |
RM Roman MíkaKomunistická str.Čech a Moravy |
54 | řidič | Zadní Chodov okr. Tachov |
1. KSČM+NK | 16 18,0 % listiny |
náhradník 1. |
PM Bc. Pavel MíkaBez politické příslušnosti |
43 | zmrzlinář | Hrádek okr. Klatovy |
3. SNK | 227 5,3 % listiny |
mandát 6. |
LM Lukáš MikaBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Čímice okr. Klatovy |
7. SNK | 71 14,3 % listiny |
mandát 4. |
AM Ing. Antonín MíkaBez politické příslušnosti |
60 | státní zaměstnanec | Běšiny okr. Klatovy |
2. SNK | 106 7,5 % listiny |
mandát 1. |
IM Ivana MichnerováBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Plzeň 1 okr. Plzeň-město |
31. ANO+NK | 4 367 2,9 % listiny |
náhradník 19. |
MM Martina Michlová, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | asistentka | Chotíkov okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 167 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
LM Lucie MichlováBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
14. SOCDEM+NK | 95 3,6 % listiny |
|
LM Lenka MichalováBez politické příslušnosti |
50 | dělnice | Drahotín okr. Domažlice |
5. SNK | 34 15,5 % listiny |
mandát 5. |
EM Mgr. Eva MíchalováBez politické příslušnosti |
49 | lektorka angličtiny, archeoložka a průvodkyně | Starý Plzenec okr. Plzeň-město |
13. TOP 09+STAN+NK | 317 6,4 % listiny |
náhradník 11. |
RM Renáta MichálkováBez politické příslušnosti |
60 | biochemická laborantka | Horní Bříza okr. Plzeň-sever |
13. SNK | 259 5,1 % listiny |
náhradník 9. |
NM Nikol MichálkováBez politické příslušnosti |
30 | administrativní pracovník | Vísky okr. Rokycany |
2. SNK | 30 15,8 % listiny |
mandát 2. |
MM Mgr. Marta MichálkováBez politické příslušnosti |
60 | učitelka 22. ZŠ Plzeň | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
9. ANO+NK | 2 815 3,8 % listiny |
mandát 9. |
KM Mgr. Kateřina MichálkováBez politické příslušnosti |
41 | referentka Oddělení specializačního vzdělávání, Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Plzni | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
24. STAN | 982 3,5 % listiny |
náhradník 20. |
RM Robin MichalikBez politické příslušnosti |
41 | servisní technik, velitel jednotky hasičů | Sušice okr. Klatovy |
17. ODS | 763 4,1 % listiny |
náhradník 12. |
KM Kamil MichalíkBez politické příslušnosti |
34 | obráběč kovů | Konstantinovy Lázně okr. Tachov |
12. SNK | 155 6,1 % listiny |
náhradník 6. |
JM Josef MichalíčekBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Zhoř okr. Tachov |
7. SNK | 18 9,1 % listiny |
náhradník 1. |
VM Mgr. Václav MichálekBez politické příslušnosti |
62 | poradce v oblasti marketingu a reklamy | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
6. ANO+NK | 2 776 3,7 % listiny |
mandát 6. |
VM Václav MichálekBez politické příslušnosti |
35 | trenér florbalu Tatran Střešovice | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
15. ANO+NK | 2 724 3,7 % listiny |
náhradník 3. |
VM Mgr. Václav MichálekBez politické příslušnosti |
62 | poradce v oblasti marketingu a reklamy | Plzeň okr. Plzeň-město |
26. ANO+NK | 14 354 2,1 % listiny |
náhradník 8. |
PM Pavel MichálekBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Mešno okr. Rokycany |
6. SNK | 14 8,6 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavel MichálekBez politické příslušnosti |
49 | elektromechanik | Neurazy okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 98 8,4 % listiny |
náhradník 1. |
LM Ing. Lukáš MichálekBez politické příslušnosti |
45 | jednatel | Mokrouše okr. Plzeň-město |
8. SNK | 16 2,1 % listiny |
náhradník 4. |
LM Luboš MichálekBez politické příslušnosti |
42 | stavební práce | Nové Mitrovice okr. Plzeň-jih |
8. TOP 09+STAN+NK | 77 6,9 % listiny |
náhradník 1. |
Zobrazeno 5 551–5 600 z 12 047