Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (12 047)
Strana 115 z 241
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
BM Mgr. Blanka MayerováBez politické příslušnosti |
72 | OSVČ v environmentální oblasti | Plzeň 1 okr. Plzeň-město |
32. Zelení+TOP09+NK | 1 001 2,7 % listiny |
náhradník 29. |
RM Radek MayerBez politické příslušnosti |
42 | elektrotechnik | Velký Bor okr. Klatovy |
6. SNK | 52 10,5 % listiny |
náhradník 5. |
PM Patrik MayerBez politické příslušnosti |
31 | dělník | Chudenín okr. Klatovy |
9. SNK | 26 6,3 % listiny |
náhradník 7. |
MM Miroslav MayerBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Vlkanov okr. Domažlice |
4. SNK | 30 11,6 % listiny |
mandát 6. |
JM Jan MaxaBez politické příslušnosti |
50 | IT specialista | Ždírec okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 135 12,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Jakub MaxaBez politické příslušnosti |
30 | projektový manažer | Mirošov okr. Rokycany |
9. SNK | 120 5,1 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jozef MaxSvoboda a př. demokracie (SPD) |
78 | voják v.v. | Klatovy okr. Klatovy |
12. SPD+NK | 426 3,4 % listiny |
náhradník 10. |
ZM Zuzana MautnerováBez politické příslušnosti |
26 | prodejce nových vozů | Hlavňovice okr. Klatovy |
1. SNK | 7 11,7 % listiny |
|
MM Markéta MautnerováBez politické příslušnosti |
19 | studentka myslivosti a péče o životní prostředí | Hlavňovice okr. Klatovy |
6. SNK | 7 11,7 % listiny |
|
LM Ludmila MautnerováBez politické příslušnosti |
37 | nezaměstnaná | Hlavňovice okr. Klatovy |
5. SNK | 4 6,7 % listiny |
|
JM Jiří MautnerBez politické příslušnosti |
64 | brusič | Hlavňovice okr. Klatovy |
2. SNK | 18 30,0 % listiny |
|
JM Bc. Jana MaurováBez politické příslušnosti |
45 | specialistka zákaznického servisu | Nezvěstice okr. Plzeň-město |
13. SNK | 285 6,4 % listiny |
mandát 13. |
JM Jaroslav MaurBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ - pohostinství | Plasy okr. Plzeň-sever |
12. TOP 09+NK | 58 4,8 % listiny |
náhradník 11. |
NM Ing. Naděžda Mauleová, MBAPRO PLZEŇ |
59 | vedoucí studijního oddělení ČFA z.s. | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
24. KDUČSL+PROPLZEŇ | 702 3,2 % listiny |
náhradník 21. |
MM Ing. Markéta MauleováBez politické příslušnosti |
46 | zástupce ředitele | Řenče okr. Plzeň-jih |
9. SNK | 315 8,6 % listiny |
mandát 9. |
PM JUDr. PhDr. Petr Maule, MBAPRO NÁŠ KRAJ |
36 | právník kybernetické bezpečnosti | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
4. KDUČSL+PROPLZEŇ | 908 4,2 % listiny |
náhradník 1. |
JM Ing. Jan MauksBez politické příslušnosti |
44 | podnikatel | Koloveč okr. Domažlice |
4. SNK | 81 11,3 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jana MatysováBez politické příslušnosti |
59 | vychovatelka | Záchlumí okr. Tachov |
2. SNK | 90 14,7 % listiny |
mandát 2. |
RM Radka MatuškováBez politické příslušnosti |
32 | ekonom staveb | Rokycany okr. Rokycany |
9. ANO+NK | 724 4,6 % listiny |
náhradník 5. |
DM Dušan MatulkaBez politické příslušnosti |
62 | programátor | Horšovský Týn okr. Domažlice |
13. SNK | 174 4,8 % listiny |
náhradník 11. |
AM Ing. Alexandr MatulkaBez politické příslušnosti |
57 | ekonom | Stříbro okr. Tachov |
15. ANO+NK | 854 6,5 % listiny |
náhradník 9. |
PM Ing. Pavel MatulaBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí vývoje | Velhartice okr. Klatovy |
5. SNK | 38 4,7 % listiny |
náhradník 4. |
KM Kateřina MattuschováBez politické příslušnosti |
42 | zdravotní sestra | Stříbro okr. Tachov |
7. MY+NK | 260 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
RM Mgr. Radka MatoušůBez politické příslušnosti |
37 | notářská tajemnice | Česká Bříza okr. Plzeň-sever |
1. NK | 105 100,0 % listiny |
|
LM Mgr. Ladislava MatouškováBez politické příslušnosti |
45 | učitelka, OSVČ | Plzeň 2-Slovany okr. Plzeň-město |
18. Zelení+TOP09+NK | 908 3,2 % listiny |
náhradník 15. |
BM Bohumila MatouškováBez politické příslušnosti |
62 | vychovatelka | Studánka okr. Tachov |
7. SNK | 79 8,5 % listiny |
náhradník 3. |
AM Anna MatouškováBez politické příslušnosti |
70 | důchodkyně | Plzeň 2-Slovany okr. Plzeň-město |
28. Zelení+TOP09+NK | 816 2,9 % listiny |
náhradník 25. |
RM Radomír MatoušíkBez politické příslušnosti |
56 | jednatel firmy | Plzeň 1 okr. Plzeň-město |
32. KDUČSL+PROPLZEŇ | 1 425 2,7 % listiny |
náhradník 28. |
BM Blanka Matoušek PiškulováBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Nová Ves okr. Plzeň-jih |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
|
VM Vladislav MatoušekBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí výroby | Nebílovy okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 128 16,2 % listiny |
mandát 1. |
MM Miloslav MatoušekBez politické příslušnosti |
56 | invalidní důchodce | Úherce okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 50 8,0 % listiny |
mandát 6. |
JM Ing. Jaroslav MatoušekBez politické příslušnosti |
46 | agronom | Chocenice okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 161 18,4 % listiny |
mandát 2. |
DM David Matoušek, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | záchranář | Mochtín okr. Klatovy |
2. SNK | 176 7,7 % listiny |
mandát 4. |
AM Alexandr MatoušekBez politické příslušnosti |
50 | hasič | Úherce okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 66 10,6 % listiny |
mandát 1. |
MM Mgr. Milan MatoušBez politické příslušnosti |
56 | ředitel školy | Hlavňovice okr. Klatovy |
2. SNK | 93 15,1 % listiny |
náhradník 1. |
JM Josef MatochaBez politické příslušnosti |
32 | jednatel firmy | Halže okr. Tachov |
8. SNK | 70 11,1 % listiny |
náhradník 6. |
AM Bc. Andrea MatlákováPRO PLZEŇ |
37 | HR specialistka | Plzeň 10-Lhota okr. Plzeň-město |
8. PRO PLZEŇ | 361 10,0 % listiny |
náhradník 3. |
ZM Zdeňka MatiášováBez politické příslušnosti |
46 | uklízečka | Újezd nade Mží okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 21 13,1 % listiny |
mandát 5. |
VM Václav MatiBez politické příslušnosti |
49 | teamleader | Ošelín okr. Tachov |
4. SNK | 22 15,1 % listiny |
mandát 2. |
MM Miroslav MatiBez politické příslušnosti |
32 | manažer | Ošelín okr. Tachov |
4. SNK | 51 13,9 % listiny |
mandát 3. |
GM Gabriela MathejzíkováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí účetního oddělení, v minulosti zastupitelka obce a členka finančního výboru | Bdeněves okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 235 11,0 % listiny |
náhradník 1. |
LM Luboš MatheislBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Nýrsko okr. Klatovy |
7. KDU-ČSL+ODS+NK | 396 7,7 % listiny |
náhradník 4. |
RM Romana MathausováBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Rejštejn okr. Klatovy |
8. SNK | 22 5,0 % listiny |
náhradník 4. |
MM Ing. Michala MathauserováBez politické příslušnosti |
32 | referentka, předsedkyně kulturní komise, skautská vedoucí | Tlučná okr. Plzeň-sever |
10. SNK | 632 5,7 % listiny |
mandát 10. |
MM Miloslav MathauserBez politické příslušnosti |
52 | řidič | Chrastavice okr. Domažlice |
6. SNK | 122 13,5 % listiny |
mandát 3. |
MM Milan Mathauser, DiS.Bez politické příslušnosti |
52 | zaměstnanec obce | Chodov okr. Domažlice |
3. SNK | 162 14,5 % listiny |
mandát 3. |
JM Josef MathauserBez politické příslušnosti |
53 | obsluha CNC, starosta hasičů | Domažlice okr. Domažlice |
7. KDU-ČSL+NK | 478 4,4 % listiny |
náhradník 3. |
KM Květa MathajslováBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Chodský Újezd okr. Tachov |
10. SNK | 24 6,5 % listiny |
náhradník 9. |
FM František MathajslBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Chodský Újezd okr. Tachov |
7. SNK | 25 6,8 % listiny |
náhradník 6. |
TM Tereza MatelováBez politické příslušnosti |
20 | studentka VŠ | Planá okr. Tachov |
12. ANO+NK | 324 5,3 % listiny |
náhradník 8. |
Zobrazeno 5 701–5 750 z 12 047