MP Bc. Martina PavlíčkováBez politické příslušnosti |
33 |
zdravotní sestra |
Bílina okr. Teplice |
13. NEZ Bílina |
380 3,5 % listiny |
náhradník 9. |
IP Ivana PavlíčkováBez politické příslušnosti |
50 |
účetní |
Martiněves okr. Litoměřice |
5. TOP 09 |
95 12,1 % listiny |
náhradník 1. |
RP Rudolf PavlíčekKomunistická str.Čech a Moravy |
77 |
řidič |
Chomutov okr. Chomutov |
29. Stačilo! |
431 2,6 % listiny |
náhradník 27. |
MP Ing. Miroslav PavlíčekBez politické příslušnosti |
58 |
technik |
Martiněves okr. Litoměřice |
11. TOP 09 |
35 4,5 % listiny |
náhradník 9. |
IP Ivan PavlíčekBez politické příslušnosti |
67 |
podnikatel |
Duchcov okr. Teplice |
13. SOCDEM |
486 4,4 % listiny |
náhradník 7. |
IP Ivana PavlatováBez politické příslušnosti |
76 |
ekonomka v důchodu |
Louny okr. Louny |
27. Zel.+Piráti+NK |
262 2,5 % listiny |
náhradník 25. |
DP Dalibor PavlátBez politické příslušnosti |
57 |
starosta obce |
Povrly okr. Ústí nad Labem |
1. SNK |
400 7,4 % listiny |
mandát 3. |
MP Bc. Marcela PavlasováBez politické příslušnosti |
48 |
vedoucí referátu vymáhání |
Trmice okr. Ústí nad Labem |
10. UFO+NK |
143 6,6 % listiny |
náhradník 7. |
LP Lucie PavlasováBez politické příslušnosti |
46 |
geodetka |
Žim okr. Teplice |
1. NK |
42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BP Ing. Barbora PavlasováObčanská demokratická strana |
32 |
finanční poradkyně |
Duchcov okr. Teplice |
9. ODS+TOP 09+NK |
194 4,5 % listiny |
náhradník 9. |
MP Miroslav PavlásekBez politické příslušnosti |
52 |
pracovník údržby |
Žiželice okr. Louny |
6. SNK |
32 10,5 % listiny |
náhradník 5. |
MP Bc. Michal PavlásekBez politické příslušnosti |
42 |
strážník MP |
Jirkov okr. Chomutov |
24. ANO |
578 3,5 % listiny |
náhradník 19. |
VP Václav PavlasBez politické příslušnosti |
29 |
řidič z povolání |
Tuchořice okr. Louny |
6. SNK |
47 7,4 % listiny |
náhradník 4. |
TP Mgr. Tomáš PavlasBez politické příslušnosti |
61 |
učitel |
Rumburk okr. Děčín |
10. ODS+NK |
303 4,3 % listiny |
náhradník 10. |
MP Ing. Martin PavlasBez politické příslušnosti |
66 |
důchodce |
Jílové okr. Děčín |
6. SNK |
794 4,7 % listiny |
mandát 7. |
VP Mgr. Věra PavkováBez politické příslušnosti |
65 |
předsedkyně a trenérka Raketomodelářského klubu Krupka |
Krupka okr. Teplice |
11. KDU-ČSL+NK |
508 5,0 % listiny |
náhradník 8. |
PP Pavlína PávkováBez politické příslušnosti |
38 |
zdravotní sestra |
Hrob okr. Teplice |
10. SNK |
194 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
OP Bc. Olga PavelkováBez politické příslušnosti |
39 |
účetní |
Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
18. HR+NK |
785 2,6 % listiny |
|
OP Bc. Olga PavelkováBez politické příslušnosti |
39 |
účetní |
Ústí nad Labem-město okr. Ústí nad Labem |
13. HR+NK |
291 4,6 % listiny |
|
MP Michaela PavelkováBez politické příslušnosti |
57 |
vedoucí školní kuchyně |
Liběšice okr. Litoměřice |
6. ANO |
350 6,5 % listiny |
mandát 6. |
JP Jaroslava PavelkováBez politické příslušnosti |
77 |
učitelka |
Děčín okr. Děčín |
16. SPD |
0 0,0 % listiny |
|
AP Mgr. Andrea PavelkováBez politické příslušnosti |
48 |
kriminalistický znalec |
Liběšice okr. Litoměřice |
1. SNK |
153 7,5 % listiny |
mandát 3. |
RP Ing. Radek PavelkaBez politické příslušnosti |
42 |
podnikatel |
Vědomice okr. Litoměřice |
5. SNK |
153 9,8 % listiny |
náhradník 1. |
MP Milena PavelcováBez politické příslušnosti |
46 |
kuchařka |
Litvínov okr. Most |
20. ODS+NK |
266 3,4 % listiny |
náhradník 19. |
JP Jaroslav PavelKomunistická str.Čech a Moravy |
45 |
specialista IT podpory |
Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
32. PRO+Stačilo! |
623 2,7 % listiny |
|
JP Jaroslav PavelKomunistická str.Čech a Moravy |
45 |
specialista IT podpory |
Ústí nad Labem-město okr. Ústí nad Labem |
15. PRO+Stačilo! |
227 4,8 % listiny |
|
IP Ivan PávekDOMOV |
56 |
servisní technik CNC strojů |
Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
20. KSČM+DOMOV |
178 4,2 % listiny |
náhradník 19. |
ŠP Bc. Štěpánka PauzováBez politické příslušnosti |
23 |
sociální pracovnice |
Bžany okr. Teplice |
5. SNK |
91 10,6 % listiny |
náhradník 3. |
HP Ing. Hana PauzováBez politické příslušnosti |
24 |
student |
Bořislav okr. Teplice |
7. SNK |
84 11,0 % listiny |
mandát 7. |
MP Ing. Miroslav PauzaBez politické příslušnosti |
54 |
analytik IS |
Bžany okr. Teplice |
1. SNK |
117 13,6 % listiny |
mandát 1. |
MP Miloš PauzaBez politické příslušnosti |
51 |
řidič |
Bžany okr. Teplice |
8. STAN+NK |
69 13,1 % listiny |
náhradník 2. |
JP Ing. Jaroslav PauzaBez politické příslušnosti |
58 |
starosta obce |
Bořislav okr. Teplice |
1. SNK |
98 12,8 % listiny |
mandát 1. |
VP Věra PaušováBez politické příslušnosti |
59 |
účetní |
Ústí nad Labem-město okr. Ústí nad Labem |
19. HR+NK |
295 4,7 % listiny |
|
PP Bc. Petra Pauš DomabylováBez politické příslušnosti |
42 |
manažer pro lidské zdroje |
Horní Beřkovice okr. Litoměřice |
4. SNK |
148 6,4 % listiny |
mandát 5. |
ZP Zdeněk PaušBez politické příslušnosti |
62 |
podnikatel - obor elektro |
Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
20. HR+NK |
793 2,7 % listiny |
|
ZP Zdeněk PaušBez politické příslušnosti |
62 |
podnikatel elektro |
Ústí nad Labem-město okr. Ústí nad Labem |
5. HR+NK |
320 5,1 % listiny |
|
KP Klára PaušBez politické příslušnosti |
43 |
stavební specialistka |
Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
7. HR+NK |
166 7,0 % listiny |
|
PP Petra PaurováBez politické příslušnosti |
48 |
živnostník |
Černčice okr. Louny |
3. SNK |
307 6,7 % listiny |
mandát 6. |
MP Milan PaurBez politické příslušnosti |
50 |
bezpečnostní pracovník |
Černčice okr. Louny |
11. SNK |
283 6,2 % listiny |
mandát 11. |
LP Ladislav PaurPRO Právo Respekt Odbornost |
25 |
správce nemovitostí, galerista |
Louny okr. Louny |
4. SPD+NK |
279 4,0 % listiny |
náhradník 4. |
JP Jiří PaurBez politické příslušnosti |
63 |
lesní mechanizátor |
Perštejn okr. Chomutov |
8. SNK |
18 0,9 % listiny |
náhradník 4. |
MP BcA. Martina PaulusBez politické příslušnosti |
51 |
designérka |
Ryjice okr. Ústí nad Labem |
8. SNK |
22 4,2 % listiny |
náhradník 2. |
JP Jiří PaulusBez politické příslušnosti |
61 |
řidič |
Klášterec nad Ohří okr. Chomutov |
14. SEN 21+NK |
301 3,7 % listiny |
náhradník 12. |
HP Hana PaulováBez politické příslušnosti |
48 |
senior master data officer |
Ledvice okr. Teplice |
1. SNK |
28 13,7 % listiny |
|
ŠP Mgr. Šárka PaulíkováBez politické příslušnosti |
57 |
pedagog |
Ústí nad Labem-město okr. Ústí nad Labem |
10. PRO Zdraví |
310 4,5 % listiny |
|
ŠP Mgr. Šárka PaulíkováBez politické příslušnosti |
57 |
pedagog |
Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
31. PRO Zdraví |
694 2,3 % listiny |
|
AP Aleš PaulíkBez politické příslušnosti |
36 |
OSVČ v oblasti IT |
Straškov-Vodochody okr. Litoměřice |
13. SNK ED |
80 4,1 % listiny |
náhradník 8. |
TP Tomáš PaulBez politické příslušnosti |
43 |
vedoucí |
Strupčice okr. Chomutov |
11. SNK |
56 5,9 % listiny |
náhradník 9. |
RP Radim PaulBez politické příslušnosti |
50 |
elektrotechnik ČEZ EP |
Ledvice okr. Teplice |
2. SNK |
28 13,7 % listiny |
|
JP Jiří PatzlBez politické příslušnosti |
77 |
důchodce |
Malé Žernoseky okr. Litoměřice |
8. SNK |
55 7,3 % listiny |
náhradník 6. |