Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 119 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MM Miloš MusilANO 2011 |
57 | vedoucí správy | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
13. ANO | 3 449 2,7 % listiny |
náhradník 7. |
MM Miloš MusilANO 2011 |
57 | vedoucí správy | Ústí nad Labem-město okr. Ústí nad Labem |
2. ANO | 1 409 4,9 % listiny |
mandát 2. |
MM Milan MusilBez politické příslušnosti |
67 | OSVČ | Úštěk okr. Litoměřice |
6. MÍSTNÍ HNHRM | 216 6,5 % listiny |
náhradník 3. |
MM Michal MusilBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Úštěk okr. Litoměřice |
12. SNK ED | 577 6,0 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MusilBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí prodeje | Lovečkovice okr. Litoměřice |
4. SNK | 156 10,5 % listiny |
mandát 4. |
LM Lukáš MusilBez politické příslušnosti |
52 | výrobní ředitel | Šluknov okr. Děčín |
12. MÍSTNÍ HNHRM | 94 5,0 % listiny |
náhradník 11. |
LM Lubomír MusilBez politické příslušnosti |
61 | elektrikář | Výškov okr. Louny |
2. SNK | 36 7,9 % listiny |
náhradník 1. |
KM Karel MusilBez politické příslušnosti |
47 | řidič | Stebno okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 127 18,5 % listiny |
náhradník 1. |
JM Mgr. Jiří MusilBez politické příslušnosti |
44 | Senior Sales Manager | Chomutov okr. Chomutov |
21. NS | 1 494 2,7 % listiny |
náhradník 15. |
JM Jan MusilBez politické příslušnosti |
40 | policista | Černčice okr. Louny |
5. SNK | 338 7,4 % listiny |
mandát 4. |
JM Mgr. Jan MusilBez politické příslušnosti |
40 | středoškolský pedagog | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
7. SNK | 1 206 6,8 % listiny |
mandát 7. |
FM František MusilBez politické příslušnosti |
33 | instalatér - topenář | Velké Chvojno okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 93 11,0 % listiny |
náhradník 3. |
MM Ing. Michal MurínBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Malá Veleň okr. Děčín |
1. SNK ED | 112 17,3 % listiny |
mandát 1. |
RM René MuráňBez politické příslušnosti |
33 | IT technik | Lipno okr. Louny |
5. SNK | 26 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
LM Lubomír MůrBez politické příslušnosti |
51 | invalidní důchodce | Lubenec okr. Louny |
2. KSČM+NK | 73 9,9 % listiny |
náhradník 1. |
MM Marcel MünzbergerBez politické příslušnosti |
58 | podnikatel | Moldava okr. Teplice |
2. ODS+NK | 54 11,3 % listiny |
mandát 2. |
MM Miroslava MunzarováBez politické příslušnosti |
44 | koordinátor Policejního prezidia PČR | Budyně nad Ohří okr. Litoměřice |
8. MÍSTNÍ HNHRM | 149 6,1 % listiny |
náhradník 5. |
LM Ladislav MundlBez politické příslušnosti |
54 | střelmistr, trenér mládeže | Lipová okr. Děčín |
4. SNK | 32 8,9 % listiny |
náhradník 3. |
RM Roman MunčinskýBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ, podnikatel | Litoměřice okr. Litoměřice |
7. S.cz+NK | 398 4,0 % listiny |
náhradník 9. |
EM Bc. Eva MunčinskáBez politické příslušnosti |
42 | žena v domácnosti | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
14. SNK | 1 120 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
ZM Ing. Zuzana MüllerováBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí oddělení ekonomicko provozního | Novosedlice okr. Teplice |
9. MÍSTNÍ HNHRM | 170 6,5 % listiny |
náhradník 5. |
VM Václava MüllerováSvoboda a př. demokracie (SPD) |
52 | agronom | Žatec okr. Louny |
7. SPD | 206 4,6 % listiny |
|
PM Petra MüllerováBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí výroby | Lišany okr. Louny |
7. SNK | 14 14,0 % listiny |
náhradník 6. |
PM Pavlína MüllerováBez politické příslušnosti |
30 | státní zaměstnanec | Lovečkovice okr. Litoměřice |
3. SNK | 24 7,9 % listiny |
náhradník 5. |
NM Bc. Nikola MüllerováBez politické příslušnosti |
33 | lektorka v autoškole | Klášterec nad Ohří okr. Chomutov |
20. ANO | 663 4,1 % listiny |
náhradník 15. |
LM Lucie Müllerová, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | asistentka pedagoga na ZŠ | Vejprty okr. Chomutov |
6. STAN | 99 4,6 % listiny |
náhradník 3. |
JM Mgr. Jitka MüllerováBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Libouchec okr. Ústí nad Labem |
5. PRO Zdraví | 122 7,4 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jaroslava MüllerováBez politické příslušnosti |
70 | pracovnice v sociální sféře, aktivní seniorka | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
14. PRO Zdraví | 82 5,3 % listiny |
|
IM Ilona MüllerováBez politické příslušnosti |
74 | účetní, hospodářka Svazu tělesně postižených Štětí, dobrovolnice | Štětí okr. Litoměřice |
10. LS+NK | 324 4,5 % listiny |
náhradník 6. |
HM Hana MüllerováBez politické příslušnosti |
63 | důchodkyně, administrativa | Košťany okr. Teplice |
6. SPD | 88 6,4 % listiny |
náhradník 5. |
VM Václav MüllerBez politické příslušnosti |
50 | technik | Ledvice okr. Teplice |
4. SNK | 9 7,6 % listiny |
|
VM Bc. Václav MüllerBez politické příslušnosti |
42 | administrativní pracovník | Trmice okr. Ústí nad Labem |
12. UFO+NK | 119 5,5 % listiny |
náhradník 9. |
VM Václav MüllerBez politické příslušnosti |
26 | mechanik | Velké Chvojno okr. Ústí nad Labem |
6. SNK | 87 10,3 % listiny |
náhradník 4. |
TM Tomáš MüllerBez politické příslušnosti |
33 | stavební technik | Hoštka okr. Litoměřice |
14. SNK ED | 63 4,3 % listiny |
náhradník 12. |
TM Ing. Bc. Thomas Sebastien MüllerSvobodní |
41 | podnikatel | Litvínov okr. Most |
2. SvDOTriPŘÍSLSNK | 870 4,7 % listiny |
náhradník 1. |
RM Rudolf MüllerBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Bečov okr. Most |
4. MÍSTNÍ HNHRM | 133 7,7 % listiny |
mandát 4. |
RM Roman MüllerMotoristé sobě |
61 | údržbář | Terezín okr. Litoměřice |
5. SNK | 87 6,1 % listiny |
náhradník 5. |
RM Radek MüllerSvoboda a př. demokracie (SPD) |
63 | důchodce, obchodní manažer | Košťany okr. Teplice |
1. SPD | 108 7,9 % listiny |
mandát 1. |
RM Radek Müller, IEn.Bez politické příslušnosti |
54 | výrobní manažer - radní, zastupitel | Jirkov okr. Chomutov |
2. Svobodní | 933 4,5 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MüllerBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Loučná pod Klínovcem okr. Chomutov |
4. ODS | 21 11,0 % listiny |
náhradník 3. |
PM Petr MüllerBez politické příslušnosti |
60 | marketingový poradce | Hoštka okr. Litoměřice |
14. SNK | 68 4,4 % listiny |
náhradník 12. |
MM Miroslav MüllerBez politické příslušnosti |
45 | servisní technik | Lovečkovice okr. Litoměřice |
8. SNK | 152 10,3 % listiny |
náhradník 3. |
MM Martin MüllerPŘÍSAHA občanské hnutí |
54 | dispečer IZD | Hostomice okr. Teplice |
1. PŘÍSAHA | 68 15,6 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MüllerBez politické příslušnosti |
49 | státní zaměstnanec | Janská okr. Děčín |
4. SNK | 49 12,7 % listiny |
mandát 4. |
MM Martin MüllerBez politické příslušnosti |
35 | mechanik | Čížkovice okr. Litoměřice |
10. SNK | 306 6,2 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MüllerBez politické příslušnosti |
59 | technik údržby | Čížkovice okr. Litoměřice |
10. SNK | 92 7,1 % listiny |
náhradník 9. |
JM Josef MüllerBez politické příslušnosti |
58 | soukromý podnikatel | Osek okr. Teplice |
4. SNK | 442 5,1 % listiny |
mandát 4. |
JM Jindřich MüllerBez politické příslušnosti |
61 | referent stavebního úřadu a dobrovolný hasič | Šluknov okr. Děčín |
10. LS+NK | 580 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jakub MüllerBez politické příslušnosti |
40 | technik rozpisu | Jílové okr. Děčín |
5. KDU-ČSL+ODS | 291 4,7 % listiny |
náhradník 1. |
BM Bohumil MüllerVIZE pro Most |
35 | technik demontáže | Most okr. Most |
7. VIZE | 3 200 2,2 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 5 901–5 950 z 13 484