Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 121 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LM Lukáš MrázBez politické příslušnosti |
44 | truhlář | Krupka okr. Teplice |
16. ANO | 1 812 4,6 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jiří MravecBez politické příslušnosti |
34 | předseda spolku Glory | Jirkov okr. Chomutov |
9. SPD+Trikol+PRO | 249 4,0 % listiny |
náhradník 8. |
ŽM Žaneta MráčkováBez politické příslušnosti |
36 | masér | Čeradice okr. Louny |
6. SNK | 5 3,2 % listiny |
náhradník 6. |
MM Bc. Martina MračkováBez politické příslušnosti |
43 | sociální pracovnice | Vršovice okr. Louny |
5. SNK | 69 16,7 % listiny |
mandát 5. |
GM Mgr. Gabriela MračkováBez politické příslušnosti |
32 | pedagog, předsedkyně sdružení, podnikatelka | Chožov okr. Louny |
4. LS+NK | 19 13,0 % listiny |
|
JM Ing. Jakub MráčekKDU-ČSL |
41 | zástupce ředitelky Gymnázia Teplice, člen rady města | Teplice okr. Teplice |
5. KDU+Zel+Pir+NK | 2 736 4,0 % listiny |
mandát 5. |
ŽM Žaneta MožnáBez politické příslušnosti |
54 | sociální pracovnice | Janov okr. Děčín |
3. SNK | 85 17,2 % listiny |
mandát 1. |
ZM Mgr. Zdeňka MozikováBez politické příslušnosti |
56 | učitelka základní školy | Klášterec nad Ohří okr. Chomutov |
10. Svobod+SPD+PRO | 366 5,0 % listiny |
náhradník 9. |
ĽM Ľubica MouleováBez politické příslušnosti |
66 | účetní | Rumburk okr. Děčín |
16. S.cz | 34 1,9 % listiny |
|
PM Mgr. Petr MouleBez politické příslušnosti |
50 | státní zaměstnanec | Dobroměřice okr. Louny |
2. SNK | 412 12,9 % listiny |
mandát 3. |
JM Jindřich MoukaBez politické příslušnosti |
66 | starosta | Žalany okr. Teplice |
4. SNK | 103 12,1 % listiny |
mandát 4. |
AM Antonín MoukaBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí skladu | Žalany okr. Teplice |
3. SNK | 151 17,8 % listiny |
mandát 1. |
TM Mgr. Tereza MouchováBez politické příslušnosti |
32 | učitelka ZŠ | Bílina okr. Teplice |
15. ODS+NK | 487 3,4 % listiny |
náhradník 10. |
MM Matyáš MoudrýObčanská demokratická strana |
26 | podnikatel, programátor | Louny okr. Louny |
28. KDU-ČSL+ODS | 585 2,5 % listiny |
náhradník 23. |
JM Jaroslav MoudrýBez politické příslušnosti |
49 | soukromý zemědělec | Kunratice okr. Děčín |
3. SNK | 115 14,0 % listiny |
mandát 3. |
LM Lenka MoučkováObčanská demokratická strana |
49 | vedoucí DZR Dukla a DS Vrchlického | Vejprty okr. Chomutov |
6. ODS | 187 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
MM Milan MoučkaBez politické příslušnosti |
38 | podnikatel | Velké Žernoseky okr. Litoměřice |
7. SNK | 129 12,2 % listiny |
mandát 7. |
MM Michal MoučkaANO 2011 |
42 | procesní technik | Lovosice okr. Litoměřice |
6. ANO | 848 4,8 % listiny |
mandát 6. |
DM David MoučkaBez politické příslušnosti |
47 | osobní bankéř senior | Lipno okr. Louny |
2. SNK | 71 13,4 % listiny |
náhradník 2. |
SM Stanislava MotyčkováBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Velké Březno okr. Ústí nad Labem |
11. SNK | 130 5,8 % listiny |
náhradník 8. |
PM Pavel MotyčkaBez politické příslušnosti |
57 | provozní inženýr | Ústí nad Labem-Severní Terasa okr. Ústí nad Labem |
13. SPD+AUTO | 275 6,3 % listiny |
náhradník 12. |
HM Hana MottlováBez politické příslušnosti |
52 | zástupce vedoucího prodejny | Velké Březno okr. Ústí nad Labem |
10. SNK | 102 7,2 % listiny |
náhradník 9. |
IM Ivan MottlBez politické příslušnosti |
56 | zaměstnanec obce Velké Březno | Velké Březno okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 217 15,3 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MotlBez politické příslušnosti |
45 | živnostník | Rumburk okr. Děčín |
19. SLK+NK | 332 3,4 % listiny |
náhradník 15. |
LM Lukáš MotlBez politické příslušnosti |
27 | vrchní seřizovač | Jiříkov okr. Děčín |
10. SLK+NK | 60 6,3 % listiny |
náhradník 9. |
JM Jiří MotlBez politické příslušnosti |
42 | místostarosta města Lovosice | Lovosice okr. Litoměřice |
1. STAN+NK | 599 8,7 % listiny |
mandát 1. |
FM František MotlBez politické příslušnosti |
67 | zámečník | Lukov okr. Teplice |
1. SNK | 39 15,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MotejlBez politické příslušnosti |
52 | dozorčí provozu | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
15. VÚ+ZLS | 458 5,6 % listiny |
náhradník 13. |
LM Lukáš MotejlBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Dobříň okr. Litoměřice |
1. NK | 69 100,0 % listiny |
|
VM Mgr. Věra MotalováBez politické příslušnosti |
74 | učitelka, důchodkyně | Štětí okr. Litoměřice |
18. SEN 21+NK | 212 4,4 % listiny |
náhradník 16. |
PM Pavel MošnerBez politické příslušnosti |
55 | velitel JSDH | Jílové okr. Děčín |
9. SNK | 912 5,4 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MošnaBez politické příslušnosti |
63 | živnostník | Perštejn okr. Chomutov |
2. SNK | 64 15,2 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavlína MosquedováBez politické příslušnosti |
41 | operátor ve výrobě | Litvínov okr. Most |
19. Stačilo! | 221 4,0 % listiny |
|
MM Mieczysław MorozińskiBez politické příslušnosti |
74 | řidič, podlahář, v penzi | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
15. AUTO | 92 4,0 % listiny |
|
VM Věra MorozinskáBez politické příslušnosti |
73 | kuchařka, sklářka, v penzi | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
16. AUTO | 91 4,0 % listiny |
|
VM Václav MorozBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Perštejn okr. Chomutov |
2. SNK | 44 10,1 % listiny |
náhradník 3. |
MM Miroslav MorongBez politické příslušnosti |
59 | jeřábník | Janov okr. Děčín |
5. SNK | 39 10,6 % listiny |
náhradník 4. |
PM Pavlína Mörlová, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | zdravotnický záchranář | Teplice okr. Teplice |
7. SEN 21+NK | 416 5,2 % listiny |
|
MM Bc. Mili MorevBez politické příslušnosti |
49 | specialista inženýrských činností | Srbice okr. Teplice |
2. SNK | 103 15,4 % listiny |
mandát 2. |
RM Ing. Rafael MorenoBez politické příslušnosti |
51 | ředitel stavební společnosti | Kytlice okr. Děčín |
1. SNK | 85 16,5 % listiny |
mandát 2. |
PM Ing. Pavel MoravszkiBez politické příslušnosti |
36 | stavební technik | Podbořany okr. Louny |
16. STAN+NK | 145 4,5 % listiny |
náhradník 14. |
VM Ing. Václav MoravecBez politické příslušnosti |
68 | stavební inženýr | Varnsdorf okr. Děčín |
3. KDU-ČSL+NK | 959 5,8 % listiny |
mandát 4. |
VM Ing. Václav MoravecBez politické příslušnosti |
72 | energetik | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
13. SNK | 121 5,6 % listiny |
náhradník 11. |
PM Ing. Pavel MoravecBez politické příslušnosti |
76 | učitel, emeritní soudní znalec | Podbořany okr. Louny |
16. TOP 09+NK | 333 4,3 % listiny |
náhradník 11. |
MM Miroslav MoravecBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí provozního střediska | Vejprty okr. Chomutov |
9. LS+NK | 36 2,6 % listiny |
náhradník 7. |
MM Miloslav MoravecBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Ročov okr. Louny |
8. SNK | 112 10,8 % listiny |
náhradník 5. |
MM Marek MoravecBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Jenčice okr. Litoměřice |
7. SNK | 133 12,9 % listiny |
mandát 7. |
LM Luboš MoravecMÁME RÁDI CHOMUTOV |
38 | inv. důchodce, web designer | Chomutov okr. Chomutov |
13. MRCHA | 675 2,9 % listiny |
náhradník 11. |
LM PhDr. PaedDr. Leoš Moravec, Ed.D.Bez politické příslušnosti |
47 | ředitel dětského domova, psycholog | Rumburk okr. Děčín |
1. Patrioti ČR+NK | 425 7,3 % listiny |
mandát 2. |
JM Jindřich MoravecBez politické příslušnosti |
46 | klempíř | Žim okr. Teplice |
1. NK | 52 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 6 001–6 050 z 13 484