Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 127 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LM Ing. Lubomíra Mejstříková, CSc., MBAANO 2011 |
69 | zastupitelka města Most | Most okr. Most |
3. ANO | 2 257 2,3 % listiny |
mandát 4. |
KM PhDr. Kamila MejstříkováBez politické příslušnosti |
40 | psycholožka | Korozluky okr. Most |
8. SNK | 26 2,9 % listiny |
náhradník 3. |
MM Martin MejstříkKomunistická str.Čech a Moravy |
39 | řidič | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
9. KSČM+DOMOV | 206 4,8 % listiny |
náhradník 9. |
MM Ing. Bc. Martina MeitnerováBez politické příslušnosti |
37 | ředitelka 3. ZŠ | Jirkov okr. Chomutov |
2. LS+NK | 718 5,3 % listiny |
mandát 1. |
IM Mgr. Iva MeitnerováBez politické příslušnosti |
58 | učitelka ZŠ | Jirkov okr. Chomutov |
20. LS+NK | 504 3,7 % listiny |
náhradník 16. |
JM Jiří MeitnerBez politické příslušnosti |
36 | ředitel pobočky | Boleboř okr. Chomutov |
3. SNK | 62 11,5 % listiny |
náhradník 1. |
DM Denisa MeistnerováBez politické příslušnosti |
39 | dělnice | Rumburk okr. Děčín |
22. S.cz | 38 2,1 % listiny |
|
DM Mgr. Dagmar MegováBez politické příslušnosti |
63 | zástupkyně ředitelky MŠ | Klášterec nad Ohří okr. Chomutov |
13. STAN+NK | 1 316 4,7 % listiny |
náhradník 4. |
ZM BcA. Zdeněk MedunaBez politické příslušnosti |
41 | filmový produkční | Jílové okr. Děčín |
13. SNK | 779 4,6 % listiny |
mandát 13. |
ZM Zdeněk MedunaBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Radovesice okr. Litoměřice |
4. SNK | 74 32,7 % listiny |
mandát 1. |
SM Stanislav MedunaBez politické příslušnosti |
52 | elektrikář | Hrobčice okr. Teplice |
9. SNK | 74 8,4 % listiny |
náhradník 7. |
LM Ladislav MedunaBez politické příslušnosti |
58 | údržbář | Sulejovice okr. Litoměřice |
6. SNK | 209 19,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Miloslava Mederová DolenskáSociální demokracie |
44 | OSVČ | Kovářská okr. Chomutov |
8. SOCDEM+NK | 20 7,0 % listiny |
|
AM Antonín MederSociální demokracie |
52 | správce IT | Kovářská okr. Chomutov |
1. SOCDEM+NK | 36 12,5 % listiny |
|
MM Michaela MedekováBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ farmářka | Vroutek okr. Louny |
10. SNK | 174 6,4 % listiny |
náhradník 6. |
KM Kamil MedekBez politické příslušnosti |
52 | stavební technik | Nové Dvory okr. Litoměřice |
7. SNK | 84 17,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Jiří MedekBez politické příslušnosti |
56 | obchodní ředitel | Bechlín okr. Litoměřice |
5. SNK | 172 9,6 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MedekBez politické příslušnosti |
43 | technik | Petrovice okr. Ústí nad Labem |
11. SNK | 87 9,1 % listiny |
náhradník 9. |
ZM Zlata MedáčkováBez politické příslušnosti |
61 | referent státní správy | Račiněves okr. Litoměřice |
7. SNK | 82 13,6 % listiny |
náhradník 4. |
MM Bc. Marie MedáčkováBez politické příslušnosti |
33 | nezaměstnaná | Račiněves okr. Litoměřice |
6. KDU-ČSL | 119 12,6 % listiny |
náhradník 2. |
KM Kateřina Medáčková, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | koordinátorka IVF | Račiněves okr. Litoměřice |
5. SNK | 107 17,8 % listiny |
mandát 1. |
JM Jitka MedáčkováBez politické příslušnosti |
60 | učitelka v MŠ | Krabčice okr. Litoměřice |
1. SNK | 107 15,9 % listiny |
mandát 1. |
FM František MazuraBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Žatec okr. Louny |
11. KSČM | 108 4,0 % listiny |
|
KM Bc. Klára MazourováBez politické příslušnosti |
28 | zdravotní sestra | Teplice okr. Teplice |
5. ČSSD+PRO Zdraví | 514 4,2 % listiny |
|
EM Ing. Emilie MazourováBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí ekonomického oddělení | Kryry okr. Louny |
3. PRO+NK | 239 8,6 % listiny |
mandát 3. |
VM Vladimír MazourBudoucnost pro občany |
74 | důchodce | Lom okr. Most |
19. „BUPO“ | 95 4,0 % listiny |
náhradník 18. |
MM Miloš MazochBez politické příslušnosti |
61 | vedoucí výroby | Slavětín okr. Louny |
2. SNK ED | 219 14,1 % listiny |
mandát 2. |
RM Rostislav MazánekBez politické příslušnosti |
76 | v pohostinství, v důchodu | Terezín okr. Litoměřice |
15. SNK | 65 4,5 % listiny |
náhradník 13. |
RM Roman MazánekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
48 | vedoucí provozu | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
14. SPD+AUTO | 1 214 2,7 % listiny |
náhradník 12. |
RM Roman MazánekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
48 | vedoucí provozu | Ústí nad Labem-Severní Terasa okr. Ústí nad Labem |
6. SPD+AUTO | 296 6,8 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jan MazánekBez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Měcholupy okr. Louny |
3. SNK | 82 11,3 % listiny |
náhradník 2. |
DM David MazánekBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Travčice okr. Litoměřice |
4. SNK | 108 8,8 % listiny |
náhradník 1. |
DM Dana MazancováBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Místo okr. Chomutov |
3. SNK | 28 10,8 % listiny |
náhradník 3. |
MM Marie MazáčkováBez politické příslušnosti |
53 | pracovnice České pošty | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
12. ANO | 173 5,7 % listiny |
náhradník 9. |
RM Robin MazačBez politické příslušnosti |
31 | montér v SRN | Dolní Podluží okr. Děčín |
8. SNK | 117 9,4 % listiny |
náhradník 5. |
PM Petr MazáčŠance pro Duchcov |
49 | živnostník | Duchcov okr. Teplice |
5. ŠpD | 364 5,0 % listiny |
náhradník 3. |
JM Mgr. Jitka MayováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka ZŠ | Přestavlky okr. Litoměřice |
6. SNK | 61 13,6 % listiny |
mandát 6. |
VM Věra MayerováBez politické příslušnosti |
60 | mzdová účetní | Otvice okr. Chomutov |
4. SNK | 252 10,8 % listiny |
mandát 4. |
AM Andrea MayerhoferováBez politické příslušnosti |
51 | asistent pedagoga | Novosedlice okr. Teplice |
5. SNK | 480 6,7 % listiny |
mandát 5. |
KM Karel MayerhoferBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Novosedlice okr. Teplice |
15. MÍSTNÍ HNHRM | 163 6,2 % listiny |
náhradník 11. |
VM Ing. Vojtěch MayerBez politické příslušnosti |
44 | ředitel výroby | Velemín okr. Litoměřice |
4. SNK | 123 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
PM Petr MayerBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí provozu | Polerady okr. Most |
1. SNK | 125 17,2 % listiny |
mandát 1. |
JM MUDr. Jiří MayerBez politické příslušnosti |
75 | lékař | Rumburk okr. Děčín |
15. ODS+NK | 258 3,7 % listiny |
náhradník 15. |
PM Ing. Petr MaxaBez politické příslušnosti |
55 | ředitel dopravního podniku, starosta Chlumce 2010-2014 | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
1. NEZ | 96 9,7 % listiny |
|
NM Naděžda MaurerováKomunistická str.Čech a Moravy |
67 | zdravotní sestra | Bílina okr. Teplice |
4. KSČM | 154 4,2 % listiny |
|
PM Petr MaurerBez politické příslušnosti |
67 | elektrikář | Bílina okr. Teplice |
12. KSČM | 119 3,2 % listiny |
|
MM Michal MauleBez politické příslušnosti |
44 | údržbář | Lipová okr. Děčín |
8. SNK | 17 4,7 % listiny |
náhradník 7. |
KM Karel MauleBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Srbice okr. Teplice |
2. SNK | 184 14,7 % listiny |
mandát 2. |
TM Tomáš MatzkeBez politické příslušnosti |
36 | podnikatel ve stavebnictví | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
8. SNK | 157 7,3 % listiny |
náhradník 4. |
PM Petr MatzkeBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
3. SNK | 232 7,3 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 6 301–6 350 z 13 484