IM Mgr. Iva Malimánková Dvořáková, LL.M.Občanská demokratická strana |
50 |
advokátka |
Teplice okr. Teplice |
17. ODS |
3 402 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
MM Michaela Malíková FormánkováBez politické příslušnosti |
36 |
vedoucí dílny |
Osek okr. Teplice |
14. SNK |
386 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
ZM Zdeňka MalíkováBez politické příslušnosti |
49 |
asistent pedagoga |
Duchcov okr. Teplice |
15. SPD |
245 4,1 % listiny |
náhradník 12. |
LM Mgr. Ladislava MalíkováBez politické příslušnosti |
58 |
ředitelka ZŠ |
Velemín okr. Litoměřice |
2. SNK |
252 12,5 % listiny |
mandát 1. |
JM Jaroslava Malíková, DiS.Unie pro sport a zdraví |
38 |
lékárnice, amatérská volejbalistka |
Louny okr. Louny |
22. USZ |
271 2,6 % listiny |
náhradník 20. |
EM Eva MalíkováBez politické příslušnosti |
58 |
podnikatel |
Duchcov okr. Teplice |
14. KSČM+Levice |
53 3,4 % listiny |
|
VM Vladimír MalíkBez politické příslušnosti |
39 |
dobrovolný hasič, řidič |
Louny okr. Louny |
29. Patrioti ČR+NK |
258 2,7 % listiny |
náhradník 27. |
RM Radek MalíkBez politické příslušnosti |
30 |
automechanik |
Světec okr. Teplice |
5. SOCDEM+NK |
26 7,5 % listiny |
|
RM Radek MalíkBez politické příslušnosti |
55 |
řidič |
Světec okr. Teplice |
7. ANO |
22 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
PM Petr MalíkBez politické příslušnosti |
62 |
řidič |
Duchcov okr. Teplice |
19. KSČM+Levice |
56 3,6 % listiny |
|
MM Milan MálikBez politické příslušnosti |
52 |
operátor výroby |
Obora okr. Louny |
6. SNK |
91 12,0 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin Malík, MBAKomunistická str.Čech a Moravy |
44 |
strážník MP Duchcov |
Duchcov okr. Teplice |
3. KSČM+Levice |
101 6,6 % listiny |
|
JM Mgr. Jiří MalíkObčanská demokratická strana |
28 |
advokátní koncipient |
Děčín okr. Děčín |
11. ODS |
1 382 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
DM David MalíkBez politické příslušnosti |
24 |
hasič |
Polepy okr. Litoměřice |
5. SNK |
36 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
MM Mgr. Michaela MalichováBez politické příslušnosti |
33 |
učitelka SŠ |
Malečov okr. Ústí nad Labem |
14. SNK |
120 6,6 % listiny |
náhradník 9. |
JM Jiří MaličkýBez politické příslušnosti |
40 |
podnikatel |
Velemín okr. Litoměřice |
12. SNK |
266 5,5 % listiny |
náhradník 3. |
MM Ing. Martin MalíčekBez politické příslušnosti |
47 |
chemik |
Horní Jiřetín okr. Most |
3. Zelení+NK |
525 8,9 % listiny |
mandát 4. |
VM Václav MalhausBez politické příslušnosti |
53 |
podnikatel |
Libědice okr. Chomutov |
1. SNK |
57 26,6 % listiny |
mandát 1. |
AM Aleš MalhausBez politické příslušnosti |
51 |
zámečník |
Vilémov okr. Chomutov |
8. SNK |
50 6,4 % listiny |
náhradník 5. |
KM Kateřina MalenovskáBez politické příslušnosti |
43 |
asistentka GEUS |
Krabčice okr. Litoměřice |
9. SNK |
116 8,7 % listiny |
náhradník 6. |
OM Ing. Ondřej MálekProMOST |
40 |
vedoucí rozvoje procesů a dodavatelů |
Most okr. Most |
12. ProMOST |
6 119 2,2 % listiny |
mandát 12. |
LM Lukáš MálekBez politické příslušnosti |
36 |
OSVČ |
Dolní Podluží okr. Děčín |
2. SNK |
160 12,9 % listiny |
mandát 3. |
IM Ivan MálekBez politické příslušnosti |
62 |
revírník LČR |
Povrly okr. Ústí nad Labem |
10. SNK |
383 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
DM Daniel MálekBez politické příslušnosti |
18 |
dělník |
Litvínov okr. Most |
22. Stačilo! |
195 3,5 % listiny |
|
JM Josef MalejovskýBez politické příslušnosti |
50 |
OSVČ |
Habrovany okr. Ústí nad Labem |
1. SNK |
89 19,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Jaromír MalečekBez politické příslušnosti |
58 |
OSVČ |
Račice okr. Litoměřice |
2. SNK |
123 12,1 % listiny |
mandát 3. |
IM Ivan MalečekBez politické příslušnosti |
51 |
stavební podnikatel |
Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
6. AUTO |
116 5,1 % listiny |
|
MM Marek MaleckýBez politické příslušnosti |
40 |
manažer |
Výškov okr. Louny |
3. SNK |
34 7,5 % listiny |
náhradník 2. |
LM Mgr. Lucie MaleckáBez politické příslušnosti |
42 |
zástupkyně ředitele SŠ |
Radovesice okr. Litoměřice |
2. SNK |
173 14,0 % listiny |
mandát 2. |
JM Ján MalatinecBez politické příslušnosti |
52 |
pojišťovací specialista, bývalý prvoligový basketbalista |
Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
5. PRO+Stačilo! |
131 6,8 % listiny |
|
JM Ján MalatinecBez politické příslušnosti |
52 |
pojišťovací specialista, bývalý prvoligový basketbalista |
Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
16. PRO+Stačilo! |
613 2,7 % listiny |
|
MM Milan MalátBez politické příslušnosti |
36 |
OSVČ |
Ludvíkovice okr. Děčín |
4. SNK |
118 8,7 % listiny |
mandát 1. |
JM PhDr. Jiřina MalastováBez politické příslušnosti |
71 |
pedagog v důchodu |
Klášterec nad Ohří okr. Chomutov |
8. STAN+NK |
1 422 5,1 % listiny |
mandát 8. |
MM Marie MalárováBez politické příslušnosti |
68 |
důchodce |
Žatec okr. Louny |
20. NEZ+NK |
87 3,5 % listiny |
|
JM Julius MalárBez politické příslušnosti |
50 |
řezník |
Žatec okr. Louny |
16. NEZ+NK |
93 3,7 % listiny |
|
JM Ing. Jan MalantBez politické příslušnosti |
43 |
revizní technik |
Strupčice okr. Chomutov |
3. SNK |
162 9,8 % listiny |
mandát 4. |
SM Sára MaláBez politické příslušnosti |
27 |
rozpočtářka |
Most okr. Most |
37. Zele+STAN+Pirát |
653 2,1 % listiny |
náhradník 35. |
PM Ing. Petra MaláBez politické příslušnosti |
48 |
manažer logistiky a přepravy |
Valkeřice okr. Děčín |
6. SNK |
90 14,5 % listiny |
mandát 2. |
LM Lucie MaláBez politické příslušnosti |
19 |
student |
Valkeřice okr. Děčín |
8. SNK |
11 1,8 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jiřina MaláBez politické příslušnosti |
58 |
operátorka velína |
Bílina okr. Teplice |
11. SPD+Trikol+PRO |
232 3,3 % listiny |
náhradník 9. |
IM Irena MaláBez politické příslušnosti |
47 |
pedagog |
Žatec okr. Louny |
19. HR+NK |
415 3,4 % listiny |
náhradník 16. |
DM Mgr. Denisa MaláBez politické příslušnosti |
42 |
vinařka |
Třebenice okr. Litoměřice |
6. SNK |
130 6,1 % listiny |
náhradník 5. |
AM Aneta MaláBez politické příslušnosti |
35 |
finanční poradkyně |
Kadaň okr. Chomutov |
23. NČ+NK |
286 2,6 % listiny |
náhradník 21. |
AM Andrea MaláBez politické příslušnosti |
47 |
kadeřnice |
Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
36. HR+NK |
719 2,4 % listiny |
|
AM Andrea MaláBez politické příslušnosti |
47 |
kadeřnice |
Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
13. HR+NK |
116 5,8 % listiny |
|
MM Martina MakulováBez politické příslušnosti |
46 |
servírka |
Bílina okr. Teplice |
14. BEZ-UL+ČiKR |
396 3,4 % listiny |
náhradník 10. |
MM Michal MakuchBez politické příslušnosti |
38 |
OSVČ |
Výškov okr. Louny |
7. SNK |
51 8,0 % listiny |
náhradník 3. |
MM Milan MakešBez politické příslušnosti |
47 |
traktorista |
Vrbice okr. Litoměřice |
6. SNK |
141 11,0 % listiny |
náhradník 1. |
IM Ivana MakariusováBez politické příslušnosti |
63 |
důchodce |
Cítoliby okr. Louny |
6. SNK |
77 6,9 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jaromír MakariusBez politické příslušnosti |
68 |
OSVČ |
Cítoliby okr. Louny |
3. USZ |
163 6,7 % listiny |
mandát 5. |