Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 136 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
57 | stavbyvedoucí - Metrostav | Ploskovice okr. Litoměřice |
1. SNK ED+NK | 31 17,2 % listiny |
náhradník 1. |
JM Ing. Jaroslav MacháčekBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí úseku drážního provozu a legislativy | Dolní Podluží okr. Děčín |
2. SNK | 106 11,1 % listiny |
náhradník 2. |
JM Ing. Jan MacháčekUnie pro sport a zdraví |
45 | ředitel příspěvkové organizace, předseda TJ Lokomotiva Louny, předseda oddílu florbalu | Louny okr. Louny |
5. USZ | 440 4,2 % listiny |
náhradník 3. |
FM František MacháčekBez politické příslušnosti |
64 | soukromý podnikatel | Světec okr. Teplice |
6. SNK | 24 9,3 % listiny |
|
MM Miroslav MacháčSvoboda a př. demokracie (SPD) |
54 | mistr ve výrobě, zastupitel města Lovosice | Lovosice okr. Litoměřice |
1. SPD | 108 7,5 % listiny |
|
JM Jan MachačBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Chřibská okr. Děčín |
5. SNK | 83 10,0 % listiny |
náhradník 3. |
JM Ing. Jan MachačBez politické příslušnosti |
57 | starosta města | Chřibská okr. Děčín |
1. SNK | 254 16,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MachačBez politické příslušnosti |
24 | podnikatel v zemědělství | Chřibská okr. Děčín |
9. SNK | 128 8,2 % listiny |
náhradník 5. |
PM Ing. Petr MáchaBez politické příslušnosti |
31 | vědecký pracovník | Česká Kamenice okr. Děčín |
13. ODS+NK | 194 5,6 % listiny |
náhradník 2. |
FM Filip MáchaBez politické příslušnosti |
18 | student | Valkeřice okr. Děčín |
7. SNK | 71 11,5 % listiny |
náhradník 5. |
MM Ing. Miroslav MachBez politické příslušnosti |
74 | učitel střední školy | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
11. KSČM+DOMOV | 224 5,3 % listiny |
náhradník 2. |
LM Lukáš MachBez politické příslušnosti |
29 | profesionální hasič | Krásný Dvůr okr. Louny |
5. SNK | 58 11,1 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí skladu | Mašťov okr. Chomutov |
8. SNK | 116 9,5 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jan MachBez politické příslušnosti |
43 | záchranář | Mikulov okr. Teplice |
3. SNK | 62 18,8 % listiny |
mandát 1. |
KM Kristína MahnertováBez politické příslušnosti |
86 | seniorka | Most okr. Most |
42. ANO | 2 016 2,1 % listiny |
náhradník 34. |
MM Marcela MagyarováBez politické příslušnosti |
60 | důchodkyně | Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
13. KDU-ČSL+ODS | 187 5,9 % listiny |
náhradník 12. |
FM Mgr. Filip MágrMĚSTO LIDEM |
49 | učitel, projektový manažer | Rumburk okr. Děčín |
5. ML | 379 5,2 % listiny |
náhradník 2. |
PM Mgr. Petr MagasanikBez politické příslušnosti |
27 | právník, trenér mládeže | Chabařovice okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 176 8,0 % listiny |
náhradník 2. |
LM Ing. Lenka MádlováBez politické příslušnosti |
46 | generální ředitelka | Proboštov okr. Teplice |
5. KDU-ČSL+NK | 245 10,4 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jitka Mádlová, MBABez politické příslušnosti |
53 | asistentka ředitelky školy | Bílina okr. Teplice |
11. Patrioti ČR+NK | 54 3,7 % listiny |
|
DM Dominik Mádl, MBABez politické příslušnosti |
31 | prodavač specialista | Bílina okr. Teplice |
7. Patrioti ČR+NK | 58 4,0 % listiny |
|
JM Jan MaděryčBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Nezabylice okr. Chomutov |
4. SNK | 34 11,6 % listiny |
náhradník 4. |
JM Ing. Jiří MaderBez politické příslušnosti |
63 | důchodce, manažer ČD | Kovářská okr. Chomutov |
5. Svobodní+NK | 47 6,5 % listiny |
náhradník 3. |
JM Bc. Jitka Mačková, DiS.Bez politické příslušnosti |
59 | učitelka MŠ | Most okr. Most |
24. ANO | 2 139 2,2 % listiny |
náhradník 16. |
MM Michaela MáčekováBez politické příslušnosti |
41 | servírka | Štětí okr. Litoměřice |
18. SPD+PRO+Stačilo | 106 3,7 % listiny |
náhradník 17. |
LM Lucie MácováBez politické příslušnosti |
39 | prodavačka | Kryry okr. Louny |
13. SNK | 76 5,9 % listiny |
náhradník 12. |
PM Petr MacounBez politické příslušnosti |
48 | návrhář-krejčí, choreograf, tanečník | Krupka okr. Teplice |
6. Zel+JsmePRO!+NK | 355 4,9 % listiny |
náhradník 4. |
RM Roman MacoszekBez politické příslušnosti |
58 | řidič | Hoštka okr. Litoměřice |
9. SNK | 57 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
PM Pavel MackovčinBez politické příslušnosti |
37 | státní zaměstnanec | Brňany okr. Litoměřice |
8. SNK | 51 8,1 % listiny |
náhradník 5. |
MM Martina MackováBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí prodejny květin | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
28. HR+NK | 761 2,6 % listiny |
|
MM Martina MackováBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí prodejny květin | Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
10. HR+NK | 152 6,4 % listiny |
|
JM Josef MacíkBez politické příslušnosti |
64 | OSVČ | Málkov okr. Chomutov |
3. ODS | 25 12,3 % listiny |
|
TM Tomáš MacekBez politické příslušnosti |
29 | správce areálu NOCVS | Račice okr. Litoměřice |
4. SNK | 115 11,4 % listiny |
mandát 4. |
RM Radomil MacekBez politické příslušnosti |
60 | podnikatel | Rumburk okr. Děčín |
8. ODS+NK | 260 3,7 % listiny |
náhradník 8. |
MM Martin MacekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
54 | řidič mezinárodní dopravy | Varnsdorf okr. Děčín |
10. SPD | 184 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
KM Karel MacekBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Hřensko okr. Děčín |
1. SNK | 62 14,9 % listiny |
mandát 1. |
AM Agáta MacasováBez politické příslušnosti |
26 | studentka VŠ, tlumočnice | Louny okr. Louny |
8. USZ | 362 3,5 % listiny |
náhradník 7. |
AM Andrea MacalováBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí pracovník | Most okr. Most |
34. SPD+AUTO | 674 2,1 % listiny |
náhradník 32. |
PM Patrik MacákSvoboda a př. demokracie (SPD) |
32 | živnostník, zastupitel města Jirkov | Jirkov okr. Chomutov |
4. SPD+Trikol+PRO | 295 4,7 % listiny |
náhradník 1. |
MM Martin MacákBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Stebno okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 144 21,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Ladislav MacákKomunistická str.Čech a Moravy |
78 | energetik v důchodu | Louny okr. Louny |
15. KSČM | 147 3,4 % listiny |
|
OM Oldřiška MaazováBez politické příslušnosti |
41 | zdravotní sestra | Velký Šenov okr. Děčín |
10. SNK | 125 6,7 % listiny |
náhradník 7. |
LŁ Mgr. Lucie ŁupińskáBez politické příslušnosti |
46 | učitelka ZŠ | Košťany okr. Teplice |
9. SNK | 717 6,7 % listiny |
mandát 9. |
LL Lucie LžíčařováBez politické příslušnosti |
49 | referentka | Kámen okr. Děčín |
7. SNK | 49 9,8 % listiny |
mandát 7. |
RL Mgr. Radka LysukováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka | Tuchořice okr. Louny |
5. SNK | 48 19,3 % listiny |
|
KL Kamil LysukBez politické příslušnosti |
54 | hasič | Tuchořice okr. Louny |
6. SNK | 136 9,6 % listiny |
náhradník 1. |
ML Bc. Milan LysákBez politické příslušnosti |
27 | vyšetřovatel požárů | Jílové okr. Děčín |
12. SNK | 827 4,9 % listiny |
mandát 12. |
TL Tomáš LuxaBez politické příslušnosti |
31 | stavbyvedoucí | Židovice okr. Litoměřice |
8. SNK | 53 11,4 % listiny |
mandát 8. |
PL Mgr. Pavel LuxBez politické příslušnosti |
70 | středoškolský učitel | Děčín okr. Děčín |
6. Piráti+HR | 1 042 4,3 % listiny |
náhradník 2. |
ML Martin LuxBez politické příslušnosti |
43 | jednatel společnosti | Březno okr. Chomutov |
7. Stačilo! | 48 7,4 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 6 751–6 800 z 13 484