Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 196 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LH Lubomír HubalBez politické příslušnosti |
66 | ředitel | Vrbice okr. Litoměřice |
4. SNK | 156 12,2 % listiny |
mandát 5. |
JH Jan HubalBez politické příslušnosti |
41 | státní zaměstnanec | Krabčice okr. Litoměřice |
4. SNK | 82 12,2 % listiny |
náhradník 3. |
VH PaedDr. Věra HubáčkováBez politické příslušnosti |
60 | učitelka | Terezín okr. Litoměřice |
11. NČ+NK | 233 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
KH Kateřina HubáčkováBez politické příslušnosti |
42 | administrativní pracovnice v ZŠ | Peruc okr. Louny |
4. SNK | 82 7,6 % listiny |
náhradník 4. |
GH Mgr. Gabriela HubáčkováBez politické příslušnosti |
51 | pedagožka | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
7. HR+NK | 875 3,0 % listiny |
|
GH Mgr. Gabriela HubáčkováBez politické příslušnosti |
51 | pedagožka | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
3. HR+NK | 159 7,9 % listiny |
|
GH Bc. Gabriela HubáčkováBez politické příslušnosti |
47 | pedagog volného času | Šluknov okr. Děčín |
8. LS+NK | 585 6,6 % listiny |
mandát 8. |
GH Mgr. Gabriela HubáčkováBez politické příslušnosti |
52 | úřednice | Louny okr. Louny |
17. SOCDEM+NK | 210 3,0 % listiny |
náhradník 16. |
PH Petr HubáčekBez politické příslušnosti |
50 | strojvedoucí | Dubí okr. Teplice |
7. SNK | 157 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
MH Michal HubáčekBez politické příslušnosti |
39 | technik | Budyně nad Ohří okr. Litoměřice |
6. MÍSTNÍ HNHRM | 154 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
TH Tomáš HubačBez politické příslušnosti |
49 | hasič | Doksany okr. Litoměřice |
4. SNK | 90 12,1 % listiny |
mandát 4. |
LH Libuše HřívováBez politické příslušnosti |
73 | důchodkyně | Jirkov okr. Chomutov |
19. STAN+NK | 423 3,5 % listiny |
náhradník 16. |
JH Jan HříchBez politické příslušnosti |
53 | předseda a trenér Atletického klubu Louny. z.s, pracovník expedice | Louny okr. Louny |
7. Patrioti ČR+NK | 382 3,9 % listiny |
náhradník 6. |
MH Michal HřídelBez politické příslušnosti |
58 | technik STK, automechanik | Česká Kamenice okr. Děčín |
18. SOCDEM+NK | 0 0,0 % listiny |
|
VH Vladimír Hřibovský, MBABez politické příslušnosti |
29 | provozní elektrikář OSBF | Vejprty okr. Chomutov |
13. STAN | 59 2,7 % listiny |
náhradník 10. |
HH Mgr. Hana HřibováBez politické příslušnosti |
64 | speciální pedagog | Teplice okr. Teplice |
6. SPD+Trikol+NK | 711 3,9 % listiny |
náhradník 6. |
AH Mgr. Andrea HříbalováPRO Právo Respekt Odbornost |
48 | učitelka | Bílina okr. Teplice |
6. SPD+Trikol+PRO | 296 4,2 % listiny |
náhradník 1. |
PH Petr HříbalPRO Právo Respekt Odbornost |
52 | technik Doly Bílina | Bílina okr. Teplice |
1. SPD+Trikol+PRO | 327 4,7 % listiny |
mandát 1. |
JH Jaromír HřibBez politické příslušnosti |
62 | elektrotechnik | Litoměřice okr. Litoměřice |
23. SPD+PRO+Stačilo | 579 3,4 % listiny |
náhradník 21. |
LH Lucie HřebíkováBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí kvality PRECIOSA | Česká Kamenice okr. Děčín |
19. ODS+NK | 127 3,7 % listiny |
náhradník 17. |
MH Martin HřebíkTOP 09 |
63 | vedoucí výroby | Telnice okr. Ústí nad Labem |
2. NČ+NK | 266 10,5 % listiny |
mandát 2. |
VH Ing. Veronika HrzánováBez politické příslušnosti |
37 | projektová manažerka | Žitenice okr. Litoměřice |
9. SNK | 221 8,5 % listiny |
náhradník 5. |
VH Vladimír HrzánBez politické příslušnosti |
52 | technik | Lovosice okr. Litoměřice |
19. ANO | 785 4,5 % listiny |
náhradník 12. |
VH Ing. Vít HrzánBez politické příslušnosti |
37 | manažer | Žitenice okr. Litoměřice |
7. SNK | 272 10,5 % listiny |
mandát 3. |
RH Roman HrzánBez politické příslušnosti |
57 | řidič | Braňany okr. Most |
8. SNK | 135 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
IH Mgr. Ivo Hrzán, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | vedoucí úředník, předseda spolku | Keblice okr. Litoměřice |
1. SNK | 88 15,0 % listiny |
mandát 2. |
MH Ing. Marek HrvolProMOST |
38 | primátor | Most okr. Most |
1. ProMOST | 6 586 2,4 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jaroslav HrvolBez politické příslušnosti |
41 | ředitel městské policie | Most okr. Most |
10. ProMOST | 6 291 2,3 % listiny |
mandát 10. |
MH Milan HrůzaBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ - stavební činnost | Kadaň okr. Chomutov |
22. Piráti+NK | 263 3,1 % listiny |
náhradník 20. |
MH Martin HrůzaBez politické příslušnosti |
38 | brusič | Štětí okr. Litoměřice |
17. SPD+PRO+Stačilo | 119 4,2 % listiny |
náhradník 16. |
AH Alois HruzaBez politické příslušnosti |
61 | skladník | Žatec okr. Louny |
16. SPD | 189 4,2 % listiny |
|
MH Magdalena HrušovskáBez politické příslušnosti |
53 | zaměstnanec obce | Chožov okr. Louny |
4. SNK | 22 11,8 % listiny |
náhradník 4. |
VH Václava HrušováBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Martiněves okr. Litoměřice |
7. TOP 09 | 42 5,4 % listiny |
náhradník 5. |
MH Martina HruškováBez politické příslušnosti |
44 | administrativní pracovník | Lom okr. Most |
16. SNK | 88 4,3 % listiny |
náhradník 15. |
JH Jindřiška HruškováBez politické příslušnosti |
22 | mateřská dovolená | Málkov okr. Chomutov |
7. ODS | 16 7,8 % listiny |
|
IH Ilona HruškováObčanská demokratická strana |
61 | zaměstnanec Městské policie Chomutov | Málkov okr. Chomutov |
1. ODS | 33 16,2 % listiny |
|
IH Ilona Hrušková, DiS.Bez politické příslušnosti |
39 | zdravotní sestra | Málkov okr. Chomutov |
5. ODS | 23 11,3 % listiny |
|
TH Ing. Tomáš HruškaBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Libouchec okr. Ústí nad Labem |
6. PRO Zdraví | 83 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
RH Rudolf HruškaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Lom okr. Most |
1. SNK | 138 6,8 % listiny |
mandát 1. |
LH Ladislav HruškaBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Bynovec okr. Děčín |
8. SNK | 55 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
BH Bohumil HruškaBez politické příslušnosti |
32 | koordinátor uzení masných výrobků | Málkov okr. Chomutov |
8. ODS | 18 8,8 % listiny |
|
LH Libor HrušaBez politické příslušnosti |
58 | technik STK | Martiněves okr. Litoměřice |
1. TOP 09 | 132 16,9 % listiny |
mandát 1. |
JH Jaroslav HrudkaBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Jetřichovice okr. Děčín |
8. STAN+NK | 11 4,2 % listiny |
náhradník 7. |
JH Jaroslav HrudkaBez politické příslušnosti |
68 | živnostník | Boleboř okr. Chomutov |
8. SNK | 57 10,6 % listiny |
náhradník 6. |
MH Marek HrudaBez politické příslušnosti |
52 | jednatel společnosti, ředitel | Postoloprty okr. Louny |
5. SNK | 271 5,8 % listiny |
náhradník 2. |
TH Tomáš HrubýBez politické příslušnosti |
48 | generální manažer Slunety Ústí nad Labem | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
1. ANO | 3 629 2,9 % listiny |
mandát 1. |
TH Tomáš HrubýBez politické příslušnosti |
48 | generální manažer Slunety UL | Ústí nad Labem-Severní Terasa okr. Ústí nad Labem |
7. ANO | 1 346 6,8 % listiny |
náhradník 2. |
TH Tomáš HrubýBez politické příslušnosti |
34 | řidič z povolání | Krupka okr. Teplice |
14. LS+NK | 131 4,6 % listiny |
|
MH Mgr. Miloš HrubýBez politické příslušnosti |
46 | pedagog | Evaň okr. Litoměřice |
2. SNK | 67 11,6 % listiny |
mandát 3. |
MH Michal HrubýBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Terezín okr. Litoměřice |
15. KDU+ODS+LS+NK | 79 4,3 % listiny |
náhradník 13. |
Zobrazeno 9 751–9 800 z 13 484