Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 200 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RH Roman HošekBez politické příslušnosti |
44 | řidič | Jirkov okr. Chomutov |
18. Svobodní | 789 3,8 % listiny |
náhradník 12. |
PH Mgr. Petr HošekBez politické příslušnosti |
49 | zástupce ředitele školy | Litoměřice okr. Litoměřice |
3. S.cz+NK | 618 6,1 % listiny |
náhradník 1. |
FH František HošekKomunistická str.Čech a Moravy |
77 | důchodce, člen komise rady města - dopravní | Litvínov okr. Most |
9. Stačilo! | 245 4,4 % listiny |
|
MH Miloš HostovskýBez politické příslušnosti |
48 | marketingový manažer | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
14. SNK | 164 5,2 % listiny |
náhradník 8. |
MH Ing. Milena Hostáková BuškováBez politické příslušnosti |
54 | podnikatelka | Martiněves okr. Litoměřice |
5. SNK | 132 8,0 % listiny |
náhradník 2. |
TH Tereza HosťákováBez politické příslušnosti |
29 | pracovnice v zahradnictví | Žiželice okr. Louny |
2. SNK | 27 15,1 % listiny |
náhradník 1. |
LH MUDr. Lucie HossnerováBez politické příslušnosti |
55 | zubní lékařka | Kadaň okr. Chomutov |
14. KDU-ČSL+NK | 417 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
DH David HosnedlDOMOV |
45 | manažer | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
3. KSČM+DOMOV | 222 5,2 % listiny |
náhradník 3. |
ZH Mgr. Zdeněk HosmanBez politické příslušnosti |
60 | ředitel školy | Kadaň okr. Chomutov |
1. NČ+NK | 679 6,1 % listiny |
mandát 1. |
ZH Ing. Zuzana Hořínková KawanováANO 2011 |
44 | pedagožka, zastupitelka města | Žatec okr. Louny |
5. ANO | 2 026 5,1 % listiny |
mandát 5. |
EH Eva HořínkováBez politické příslušnosti |
56 | administrativní pracovnice | Přestavlky okr. Litoměřice |
2. SNK | 72 16,1 % listiny |
mandát 1. |
PH Mgr. Petr HořeňovskýBez politické příslušnosti |
63 | učitel | Krásná Lípa okr. Děčín |
20. SNK | 481 4,4 % listiny |
náhradník 6. |
PH Petr HořeníBez politické příslušnosti |
52 | starosta obce | Horní Podluží okr. Děčín |
1. SNK | 295 14,1 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HořeníBez politické příslušnosti |
52 | starosta obce | Chbany okr. Chomutov |
1. SNK | 108 15,2 % listiny |
mandát 1. |
PH Pavel HořejšíBez politické příslušnosti |
57 | údržbář | Lišany okr. Louny |
1. SNK | 13 13,0 % listiny |
náhradník 1. |
MH Miluše HořejšíBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Lišany okr. Louny |
6. SNK | 13 13,0 % listiny |
náhradník 5. |
LH Ladislav HořejšíBez politické příslušnosti |
35 | živnostník | Mikulášovice okr. Děčín |
5. SNK | 134 8,0 % listiny |
náhradník 3. |
BH Bohumil HořejšíBez politické příslušnosti |
45 | sádrokartonář | Snědovice okr. Litoměřice |
6. SNK | 34 7,9 % listiny |
náhradník 6. |
AH Alena HořejšíBez politické příslušnosti |
32 | dělník | Lišany okr. Louny |
3. SNK | 12 12,0 % listiny |
náhradník 2. |
PH Petr HořejšBez politické příslušnosti |
66 | údržbář | Lobendava okr. Děčín |
6. SNK | 5 4,8 % listiny |
|
RH Mgr. Bc. Radmila Horynová, DiS.Motoristé sobě |
60 | učitelka na SŠ | Děčín okr. Děčín |
9. Svobodní+AUTO | 577 3,8 % listiny |
|
TH Bc. Tomáš HorynaBez politické příslušnosti |
44 | radní města, ředitel | Česká Kamenice okr. Děčín |
1. SNK | 238 6,6 % listiny |
mandát 1. |
MH Miroslav HorynaBez politické příslušnosti |
61 | dispečer Správy železnic | Jílové okr. Děčín |
11. SPD | 213 5,3 % listiny |
náhradník 4. |
MH Monika HorváthováBez politické příslušnosti |
47 | mateřská dovolená | Litvínov okr. Most |
21. Stačilo! | 191 3,4 % listiny |
|
BH Božena HorváthováBez politické příslušnosti |
23 | prodavačka uzenin | Bílina okr. Teplice |
29. Patrioti ČR+NK | 44 3,0 % listiny |
|
BH Barbora HorváthováBez politické příslušnosti |
27 | mateřská dovolená | Trmice okr. Ústí nad Labem |
11. KDU-ČSL+NK | 108 6,4 % listiny |
náhradník 9. |
AH Alena HorváthováBez politické příslušnosti |
55 | prodavačka | Lahošť okr. Teplice |
5. SNK | 234 14,0 % listiny |
mandát 5. |
TH Tomáš HorváthBez politické příslušnosti |
47 | servisní technik | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
27. HR+NK | 745 2,5 % listiny |
|
TH Tomáš HorváthBez politické příslušnosti |
47 | servisní technik | Ústí nad Labem-Severní Terasa okr. Ústí nad Labem |
7. HR+NK | 150 6,3 % listiny |
|
ŠH Bc. Štěpán HorváthSvoboda a př. demokracie (SPD) |
43 | profesionální trenér, mistr Evropy v boxu | Trmice okr. Ústí nad Labem |
1. SPD+AUTO | 76 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
MH Miroslav HorváthBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí výroby | Stebno okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 87 23,0 % listiny |
mandát 1. |
LH Bc. Ladislav HorváthBez politické příslušnosti |
59 | úředník veřejné správy | Hrobčice okr. Teplice |
6. JsmePRO! | 31 10,9 % listiny |
|
SH Stefanie-Gabriela HorskáBez politické příslušnosti |
30 | rodičovská dovolená | Bitozeves okr. Louny |
2. SNK | 75 9,9 % listiny |
náhradník 3. |
JH Jana HorskáVIZE pro Most |
57 | OSVČ | Most okr. Most |
29. VIZE | 3 115 2,2 % listiny |
náhradník 18. |
KH Klára HorováBez politické příslušnosti |
45 | pracovník v sociálních službách | Evaň okr. Litoměřice |
8. SNK | 52 9,0 % listiny |
mandát 9. |
HH Hana HorováBez politické příslušnosti |
48 | administrativní pracovnice | Terezín okr. Litoměřice |
13. SNK | 90 4,8 % listiny |
náhradník 11. |
IH Ivana HornováBez politické příslušnosti |
35 | učitelka | Siřejovice okr. Litoměřice |
4. SNK | 67 13,5 % listiny |
mandát 5. |
VH Veronika HornofováBez politické příslušnosti |
42 | účetní | Siřejovice okr. Litoměřice |
3. SNK | 63 12,7 % listiny |
mandát 4. |
BH Blanka HornofováBez politické příslušnosti |
55 | laborantka | Račetice okr. Chomutov |
5. SNK | 154 11,0 % listiny |
mandát 5. |
TH Tereza HorníkováBez politické příslušnosti |
34 | procesní inženýr | Tuchořice okr. Louny |
1. SNK | 28 11,2 % listiny |
|
MH Milan HorníkBez politické příslušnosti |
47 | řidič vnitrostátní dopravy | Peruc okr. Louny |
11. SNK | 130 4,8 % listiny |
náhradník 8. |
MH Ing. Mikuláš HorníkBez politické příslušnosti |
34 | hlavní stavbyvedoucí | Liběšice okr. Louny |
5. SNK | 217 11,3 % listiny |
mandát 5. |
RH Renáta HorníčkováBez politické příslušnosti |
44 | výroba studené kuchyně | Tašov okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 46 9,9 % listiny |
mandát 5. |
LH Lenka HorníčkováBez politické příslušnosti |
53 | referentka odboru správy majetku města | Kovářská okr. Chomutov |
9. ODS | 101 6,4 % listiny |
náhradník 5. |
TH Tereza HornáBez politické příslušnosti |
31 | dělnice | Koštice okr. Louny |
7. LS+NK | 61 10,8 % listiny |
náhradník 5. |
RH Radek HornaBez politické příslušnosti |
31 | zemědělec | Rochov okr. Litoměřice |
3. SNK | 43 18,7 % listiny |
mandát 3. |
JH Jaroslav HornaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Obrnice okr. Most |
10. VIZE+NK | 79 6,3 % listiny |
náhradník 7. |
LH Lukáš HornBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ - zedník | Peruc okr. Louny |
13. SNK | 143 5,3 % listiny |
náhradník 10. |
VH Vojtěch HorkýBez politické příslušnosti |
35 | směnový mistr | Úpohlavy okr. Litoměřice |
7. SNK | 47 10,4 % listiny |
náhradník 3. |
VH Václav HorkýBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Sedlec okr. Litoměřice |
3. SNK | 72 16,7 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 9 951–10 000 z 13 484