Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 80 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JR Jaroslava RúfusováBez politické příslušnosti |
52 | starostka | Velké Žernoseky okr. Litoměřice |
1. SNK | 131 12,4 % listiny |
mandát 1. |
AR Anna RudováBez politické příslušnosti |
44 | analytik | Jirkov okr. Chomutov |
12. Stačilo! | 95 4,1 % listiny |
|
LR Lucie RudolfováBez politické příslušnosti |
33 | praktická sestra | Jirkov okr. Chomutov |
11. Stačilo! | 100 4,3 % listiny |
|
ZR Zbyněk RudolfBez politické příslušnosti |
45 | pedagog, podnikatel | Litoměřice okr. Litoměřice |
6. S.cz+NK | 408 4,1 % listiny |
náhradník 8. |
RR Roman RudnickýBez politické příslušnosti |
60 | instalatér | Podbořany okr. Louny |
7. SPD | 70 4,1 % listiny |
|
LR Ing. Lucie RudlováBez politické příslušnosti |
30 | geodet - kartograf | Podsedice okr. Litoměřice |
4. SNK | 174 7,4 % listiny |
mandát 5. |
TR Tomáš RudlBez politické příslušnosti |
36 | příslušník bezpečnostních sborů | Hřivice okr. Louny |
4. SNK | 69 10,8 % listiny |
náhradník 3. |
JR Jiří RudlBez politické příslušnosti |
59 | ošetřovatel | Libčeves okr. Louny |
2. SNK | 187 10,9 % listiny |
mandát 2. |
JR Jakub RůdlBez politické příslušnosti |
18 | student | Lovosice okr. Litoměřice |
19. KDU-ČSL+ODS+NK | 116 3,3 % listiny |
náhradník 18. |
TR Tomáš RučkaBez politické příslušnosti |
33 | manažer | Štětí okr. Litoměřice |
13. S.cz+NK | 139 4,4 % listiny |
náhradník 12. |
AR Antonín RücklObčanská demokratická strana |
81 | keramik v důchodu | Louny okr. Louny |
24. KDU-ČSL+ODS | 658 2,9 % listiny |
náhradník 19. |
MR Ing. Milan RubínBez politické příslušnosti |
68 | kriminalistický soudní znalec | Kryry okr. Louny |
4. NEZ+NK | 261 9,5 % listiny |
mandát 3. |
MR Martin RubičBez politické příslušnosti |
48 | řidič z povolání | Ryjice okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 27 16,4 % listiny |
náhradník 4. |
LR Ladislava RubešováBez politické příslušnosti |
59 | invalidní důchodce | Bílina okr. Teplice |
15. Zelení | 36 4,7 % listiny |
|
DR David RubešBez politické příslušnosti |
49 | mistr | Nová Ves v Horách okr. Most |
6. SNK | 31 9,3 % listiny |
náhradník 5. |
DR Bc. David RubešBez politické příslušnosti |
41 | státní úředník | Libochovice okr. Litoměřice |
4. Svobodní | 127 8,3 % listiny |
náhradník 3. |
LR Lukáš RubekBez politické příslušnosti |
44 | klempíř | Perštejn okr. Chomutov |
4. SNK | 280 13,6 % listiny |
náhradník 1. |
VR Bc. Veronika RubášováObčanská demokratická strana |
35 | specialista kvality software | Teplice okr. Teplice |
25. ODS | 3 215 3,5 % listiny |
náhradník 15. |
MR Martina RubášováBez politické příslušnosti |
47 | kuchařka | Kryry okr. Louny |
12. STAN+NK | 28 4,8 % listiny |
|
JR Jakub RubášObčanská demokratická strana |
31 | specialista kybernetické bezpečnosti | Teplice okr. Teplice |
7. ODS | 3 474 3,8 % listiny |
mandát 7. |
AR Antonín RubášBez politické příslušnosti |
76 | OSVČ | Trmice okr. Ústí nad Labem |
14. UFO+NK | 122 5,7 % listiny |
náhradník 11. |
AR Antonín RubášBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel v automobilovém průmyslu | Trmice okr. Ústí nad Labem |
6. SPD+AUTO | 104 9,6 % listiny |
mandát 1. |
SR Stanislav RožecBez politické příslušnosti |
48 | stavař | Hlinná okr. Litoměřice |
2. SNK | 51 12,4 % listiny |
náhradník 2. |
MR Miloslav RožecANO 2011 |
68 | podnikatel | Terezín okr. Litoměřice |
3. ANO | 199 8,0 % listiny |
mandát 2. |
MR Bc. Michal Rožec, MBASvoboda a př. demokracie (SPD) |
60 | podnikatel ve stavebnictví | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
28. SPD+AUTO | 1 174 2,6 % listiny |
náhradník 26. |
MR Bc. Michal Rožec, MBASvoboda a př. demokracie (SPD) |
60 | podnikatel ve stavebnictví | Ústí nad Labem-město okr. Ústí nad Labem |
5. SPD+AUTO | 482 4,9 % listiny |
náhradník 4. |
DR David RožecBez politické příslušnosti |
21 | zaměstnanec | Travčice okr. Litoměřice |
8. SNK | 113 9,2 % listiny |
náhradník 4. |
HR Hana RožcováBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Terezín okr. Litoměřice |
4. SNK | 201 10,6 % listiny |
mandát 1. |
DR Dáša RožcováBez politické příslušnosti |
79 | administrativní pracovnice | Ústí nad Labem-město okr. Ústí nad Labem |
21. SPD+AUTO | 410 4,2 % listiny |
náhradník 20. |
AR Alena RožcováBez politické příslušnosti |
67 | zdravotní sestra | Litoměřice okr. Litoměřice |
7. SNK ED+NK | 927 4,9 % listiny |
mandát 3. |
TR Tomáš Rozvoral, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | sociální pracovník | Šluknov okr. Děčín |
7. MÍSTNÍ HNHRM | 133 7,1 % listiny |
náhradník 7. |
VR Mgr. Veronika RozsypalováBez politické příslušnosti |
30 | fyzioterapeutka | Jílové okr. Děčín |
18. KDU-ČSL+ODS | 271 4,4 % listiny |
náhradník 14. |
JR Jan RozsypalBez politické příslušnosti |
42 | seřizovač TOS, člen JSDHO | Dolní Podluží okr. Děčín |
2. SNK | 159 12,4 % listiny |
mandát 2. |
AR Alexander RózsaBez politické příslušnosti |
60 | technik | Výškov okr. Louny |
4. SNK | 67 12,8 % listiny |
mandát 3. |
MR Michal RozkošBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Ludvíkovice okr. Děčín |
9. SNK | 310 7,9 % listiny |
mandát 2. |
MR Bc. Milan Routner, DiS.Bez politické příslušnosti |
49 | hasič na úseku prevence | Dubí okr. Teplice |
17. ODS+NK | 1 525 5,5 % listiny |
náhradník 4. |
LR Lukáš RoutaBez politické příslušnosti |
36 | vojenský policista | Dolní Podluží okr. Děčín |
1. SNK | 181 14,6 % listiny |
mandát 2. |
ŠR Šárka RousováČeská pirátská strana |
40 | zdravotní laborant | Dubí okr. Teplice |
8. ODS+NK | 1 618 5,9 % listiny |
mandát 8. |
MR Martin RousekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
50 | mistr | Rumburk okr. Děčín |
7. SPD+NK | 119 4,6 % listiny |
|
ZR Zdeněk RousBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ zahradní služby | Terezín okr. Litoměřice |
8. SNK | 110 7,7 % listiny |
náhradník 2. |
VR Ing. Vít RousČeská pirátská strana |
43 | projektant | Dubí okr. Teplice |
11. ODS+NK | 1 602 5,8 % listiny |
mandát 11. |
JR Jiří RousBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Terezín okr. Litoměřice |
6. NČ+NK | 273 7,4 % listiny |
mandát 2. |
JR Jaroslav RoudnýBez politické příslušnosti |
51 | seřizovač výrobních strojů | Stebno okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 69 18,2 % listiny |
náhradník 2. |
JR Josef RoudenskýBez politické příslušnosti |
70 | důchodce, Báňská ZS | Košťany okr. Teplice |
5. SPD | 107 7,8 % listiny |
náhradník 1. |
VR Václav RoudBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí projektového inženýringu | Děčín okr. Děčín |
27. STAN | 988 2,7 % listiny |
náhradník 24. |
LR Lucie RoučováBez politické příslušnosti |
50 | NLP terapeut | Blatno okr. Chomutov |
9. SNK | 163 11,1 % listiny |
mandát 9. |
TR Tereza RoučkováBez politické příslušnosti |
21 | prodavačka | Most okr. Most |
21. Stačilo! | 376 2,2 % listiny |
|
KR Bc. Karel RoučekSociální demokracie |
62 | důchodce | Krupka okr. Teplice |
2. SOCDEM+NK | 399 5,5 % listiny |
náhradník 1. |
RR Romana RoubínováBez politické příslušnosti |
53 | žena v domácnosti | Kadaň okr. Chomutov |
21. Piráti+NK | 253 3,0 % listiny |
náhradník 19. |
VR Veronika RoubínkováBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ, organizátorka kulturních akcí | Chomutov okr. Chomutov |
7. KDUZPiTOPJPRONK | 1 677 3,0 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 3 951–4 000 z 13 484