Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 100 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
NM Nikola MyškováBez politické příslušnosti |
31 | administrativní pracovnice | Hamry okr. Chrudim |
2. SNK | 72 14,7 % listiny |
mandát 1. |
KM Klára MyškováBez politické příslušnosti |
47 | manažer | Oldřiš okr. Svitavy |
7. SNK | 142 5,9 % listiny |
náhradník 1. |
BM Božena MyškováBez politické příslušnosti |
55 | pokladní | Chrudim okr. Chrudim |
22. PRO+NK | 140 3,2 % listiny |
|
MM Miroslav MyškaBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Radiměř okr. Svitavy |
7. KSČM+NK | 50 8,5 % listiny |
náhradník 6. |
LM Ladislav MyškaBez politické příslušnosti |
45 | obchodní ředitel | Nasavrky okr. Chrudim |
6. KDU-ČSL+NK | 69 7,2 % listiny |
náhradník 6. |
JM Josef MyškaBez politické příslušnosti |
53 | řidič SÚS | Jeníkov okr. Chrudim |
1. STAN | 88 13,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Josef MyškaBez politické příslušnosti |
58 | mistr | Prachovice okr. Chrudim |
5. SNK | 125 8,1 % listiny |
náhradník 1. |
FM Filip MyškaBez politické příslušnosti |
30 | strojník městských sportovišť | Skuteč okr. Chrudim |
15. ANO+NK | 326 4,5 % listiny |
náhradník 10. |
RM Radek MyšákBez politické příslušnosti |
47 | skladník - montér | Česká Rybná okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 159 12,8 % listiny |
mandát 1. |
MM RNDr. Milan MyšákBez politické příslušnosti |
60 | lektor IT | Jehnědí okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 123 100,0 % listiny |
mandát 1. |
SM Soňa MužíkováBez politické příslušnosti |
64 | jednatelka společnosti | Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
4. Piráti+TOP09+NK | 299 5,4 % listiny |
náhradník 5. |
MM Marcela MužíkováBez politické příslušnosti |
49 | zaměstnanec | Lavičné okr. Svitavy |
5. SNK | 42 22,3 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Martin MužíkKDU-ČSL |
47 | statik | Dlouhá Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
2. KDU-ČSL | 178 7,7 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MužíčekBez politické příslušnosti |
54 | fyzioterapeut | Luže okr. Chrudim |
7. KSČM | 55 5,8 % listiny |
náhradník 6. |
RM Ing. Richard MužátkoBez politické příslušnosti |
35 | jednatel stavební společnosti | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
24. ODS+NK | 374 2,8 % listiny |
náhradník 21. |
TM Terezie Hedvika MusilováBez politické příslušnosti |
64 | recepční | Pardubice V okr. Pardubice |
11. SOPU+NK | 275 6,4 % listiny |
náhradník 10. |
PM Pavlína MusilováBez politické příslušnosti |
33 | rodičovská dovolená | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
3. KDU-ČSL+NK | 37 5,8 % listiny |
náhradník 2. |
OM Olga MusilováBez politické příslušnosti |
70 | pracující důchodkyně | Pardubice VI okr. Pardubice |
9. ANO | 274 6,4 % listiny |
náhradník 7. |
LM Lucie MusilováBez politické příslušnosti |
41 | jednatelka společnosti | Kamenná Horka okr. Svitavy |
6. SNK | 49 13,2 % listiny |
mandát 1. |
JM Jana MusilováBez politické příslušnosti |
48 | dispečerka | Ostrov okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 10 5,1 % listiny |
|
IM Iva MusilováBez politické příslušnosti |
52 | švadlena | Čenkovice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 60 11,3 % listiny |
mandát 5. |
IM Mgr. Irena MusilováBez politické příslušnosti |
63 | ředitelka mateřské školy | Prachovice okr. Chrudim |
2. SNK | 202 13,1 % listiny |
mandát 2. |
EM Eva MusilováBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
13. SNK | 264 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
EM Eliška MusilováBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Sezemice okr. Pardubice |
3. KDU-ČSL+NK | 444 7,3 % listiny |
mandát 3. |
SM Simona MusílkováBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovnice | Pardubice III okr. Pardubice |
8. SOPU+NK | 407 6,2 % listiny |
náhradník 6. |
SM Simona MusílkováBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovnice | Pardubice okr. Pardubice |
38. SOPU+NK | 1 850 2,2 % listiny |
náhradník 34. |
LM Ing. Libor MusílekBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Pustá Rybná okr. Svitavy |
4. SNK | 59 11,0 % listiny |
mandát 6. |
ZM Zdeněk MusilBez politické příslušnosti |
47 | učitel odborného výcviku | Dlouhoňovice okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 150 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Vít MusilBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ - automechanik | Pardubice VI okr. Pardubice |
14. STAN | 468 5,7 % listiny |
náhradník 10. |
VM Bc. Věroslav MusilBez politické příslušnosti |
37 | učitel na ZŠ, podnikatel | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
3. MY+NK | 956 4,1 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
47 | konstruktér | Žampach okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MusilObčanská demokratická strana |
58 | manažer | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
15. ODS+NK | 668 4,3 % listiny |
náhradník 10. |
PM Pavel MusilBez politické příslušnosti |
53 | majitel firmy, předseda FC Jiskra 2008 | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 264 9,9 % listiny |
náhradník 1. |
LM Ing. Libuše MuselíkováBez politické příslušnosti |
64 | učitelka na střední škole | Moravská Třebová okr. Svitavy |
10. Moravané+NK | 278 4,7 % listiny |
náhradník 9. |
MM Mgr. Miroslav MuselíkBez politické příslušnosti |
64 | sociální pedagog | Moravská Třebová okr. Svitavy |
1. Moravané+NK | 508 8,6 % listiny |
mandát 1. |
DM David MunzarBez politické příslušnosti |
28 | technolog | Chvaletice okr. Pardubice |
9. SPD+NK | 49 5,4 % listiny |
náhradník 9. |
KM Kateřina MunkováBez politické příslušnosti |
60 | administrativní pracovnice | Proseč okr. Chrudim |
12. SNK | 79 3,7 % listiny |
náhradník 10. |
PM Petra MüllerováBez politické příslušnosti |
32 | sekretariát starosty | Pardubice I okr. Pardubice |
14. ANO | 892 6,4 % listiny |
náhradník 11. |
EM Eva MüllerováBez politické příslušnosti |
63 | všeobecná zdravotní sestra | Kunvald okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL+NK | 172 11,2 % listiny |
mandát 3. |
TM Ing. Tomáš Müller, DiS.Bez politické příslušnosti |
32 | obchodní zástupce | Jevíčko okr. Svitavy |
13. MY+NK | 190 6,1 % listiny |
náhradník 10. |
RM Ing. Roman MüllerBez politické příslušnosti |
62 | emeritní starosta města | Jevíčko okr. Svitavy |
1. MY+NK | 379 12,2 % listiny |
mandát 1. |
OM Ota MüllerSvoboda a př. demokracie (SPD) |
52 | ostraha objektu | Pardubice I okr. Pardubice |
5. SPD+NK | 197 6,8 % listiny |
|
OM Ondřej MűllerTOP 09 |
38 | tiskový mluvčí, PR manažer, zastupitel města | Pardubice okr. Pardubice |
7. Piráti+TOP 09 | 2 862 2,8 % listiny |
náhradník 3. |
MM Michal MüllerBez politické příslušnosti |
32 | obchodní ředitel, realitní specialista | Holice okr. Pardubice |
11. SNK | 1 063 4,7 % listiny |
mandát 11. |
MM Michal MüllerBez politické příslušnosti |
38 | poradce přes drahé kovy, výživový poradce | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 128 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
DM Bc. David MűllerBez politické příslušnosti |
35 | kriminální policista | Polička okr. Svitavy |
13. ODS | 881 4,1 % listiny |
náhradník 7. |
MM Milada MuláčkováBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ, účetní, ekonom, starostka | Bystřec okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 438 9,2 % listiny |
mandát 2. |
MM Martin MukařovskýBez politické příslušnosti |
57 | řidič | Ctětín okr. Chrudim |
7. SNK | 26 6,6 % listiny |
náhradník 4. |
TM Tadeáš MukObčanská demokratická strana |
19 | student, trenér veslování | Pardubice V okr. Pardubice |
15. ODS+NK | 690 6,0 % listiny |
náhradník 12. |
KM Kamila MuchováBez politické příslušnosti |
52 | dělnice | Přelouč okr. Pardubice |
10. SPD+NK | 233 4,3 % listiny |
náhradník 8. |
Zobrazeno 4 951–5 000 z 11 327