Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 101 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZM Zdeněk MuchaBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
11. VČ+NK | 167 6,6 % listiny |
náhradník 9. |
JM Ing. Josef MudruňkaBez politické příslušnosti |
28 | kominík - OSVČ | Chrudim okr. Chrudim |
22. ANO | 2 252 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
JM Mgr. Jaroslav MudruňkaBez politické příslušnosti |
58 | starosta | Bezděkov okr. Pardubice |
1. SNK | 154 17,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jana MudrochováBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ - květinářství | Krouna okr. Chrudim |
5. KDU-ČSL+NK | 97 9,7 % listiny |
mandát 2. |
AM Aleš MudrochBez politické příslušnosti |
51 | obchodní zástupce, člen dozorčí rady společnosti Sportoviště města Hlinska | Hlinsko okr. Chrudim |
9. MY+NK | 1 820 4,7 % listiny |
mandát 9. |
LM Mgr. Lucie MudrichováBez politické příslušnosti |
34 | fyzioterapeutka | Liboměřice okr. Chrudim |
1. NK | 65 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jitka MrvíkováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Přelouč okr. Pardubice |
14. KSČM | 79 3,8 % listiny |
|
JM Ing. Josef MrtkaBez politické příslušnosti |
53 | ředitel | Bojanov okr. Chrudim |
5. SNK | 196 15,4 % listiny |
mandát 3. |
TM Tomáš MrštnýBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Dětřichov okr. Svitavy |
1. SNK | 124 11,3 % listiny |
mandát 2. |
AM Antonín MrštnýBez politické příslušnosti |
41 | hasič | Dětřichov okr. Svitavy |
4. SNK | 131 12,0 % listiny |
mandát 5. |
PM MgA. Pavel MrověcBez politické příslušnosti |
36 | restaurátor, OSVČ, zakladatel Litomyšlské literární skupiny 20XX, člen několika hudebních kapel | Litomyšl okr. Svitavy |
17. SNK | 1 088 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
BM Barbora MrnkováBez politické příslušnosti |
26 | asistentka prodeje | Leštinka okr. Chrudim |
1. NK | 18 100,0 % listiny |
|
PM Petra MrkvičkováBez politické příslušnosti |
48 | administrativní pracovnice | Mladoňovice okr. Chrudim |
8. SNK | 68 9,9 % listiny |
mandát 8. |
ZM Ing. Zdeněk MrkvičkaBez politické příslušnosti |
47 | ředitel Technických služeb města Přelouče | Přelouč okr. Pardubice |
1. STAN+NK | 789 7,3 % listiny |
mandát 3. |
TM MUDr. Tomáš MrkvičkaObčanská demokratická strana |
60 | zubní lékař | Litomyšl okr. Svitavy |
13. ODS+NK | 577 4,3 % listiny |
náhradník 9. |
KM Karel MrkvičkaBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Seč okr. Chrudim |
2. ODS | 162 7,7 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jan MrkvičkaObčanská demokratická strana |
52 | projektový manager v nadnárodní společnosti | Chrudim okr. Chrudim |
16. ODS | 910 3,5 % listiny |
náhradník 12. |
AM Aleš MrkvaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Chrudim okr. Chrudim |
18. Svobodní+NK | 568 3,8 % listiny |
náhradník 16. |
RM Renáta MrázováBez politické příslušnosti |
42 | pracovník v sociálních službách | Třibřichy okr. Chrudim |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
|
MM Ing. Marcela MrázováBez politické příslušnosti |
51 | ředitelka střední školy | Široký Důl okr. Svitavy |
2. SNK | 49 12,1 % listiny |
náhradník 1. |
IM Ing. Iveta Mrázková, DiS.Bez politické příslušnosti |
60 | pedagog, SOU - VS ČR | Kočí okr. Chrudim |
7. SNK | 188 10,9 % listiny |
náhradník 1. |
BM Mgr. Bc. Barbora MrázkováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka MŠ Ronov n. D., učitelka ZUŠ Čáslav | Ronov nad Doubravou okr. Chrudim |
1. KDU-ČSL+NK | 107 9,0 % listiny |
náhradník 2. |
RM Roman MrázekBez politické příslušnosti |
52 | svářeč | Skuteč okr. Chrudim |
2. AUTO | 101 7,2 % listiny |
|
MM Milan MrázekBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ - topenář | Bystřec okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 384 8,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Jaroslav MrázekBez politické příslušnosti |
46 | údržba, správa budov | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
16. ANO+NK | 302 4,3 % listiny |
náhradník 13. |
JM Jakub Mrázek, DiS.Bez politické příslušnosti |
25 | podnikatel v oboru videoprodukce a multimediální grafiky | Seč okr. Chrudim |
7. SNK | 303 7,7 % listiny |
mandát 4. |
SM Ing. Stanislav MrázBez politické příslušnosti |
40 | programátor | Dolní Újezd okr. Svitavy |
14. SNK | 433 5,6 % listiny |
náhradník 5. |
JM Ing. Jiří MrázBez politické příslušnosti |
52 | konstruktér | Široký Důl okr. Svitavy |
1. SNK | 104 25,7 % listiny |
mandát 2. |
PM Petra MožíšováBez politické příslušnosti |
50 | analytička | Kostelec u Heřmanova Městce okr. Chrudim |
4. SNK | 129 12,0 % listiny |
náhradník 2. |
MM Ing. Miroslav MourekBez politické příslušnosti |
54 | manažer | Býšť okr. Pardubice |
13. SNK | 291 6,6 % listiny |
náhradník 8. |
LM Ludmila MoudrováKDU-ČSL |
67 | sociální pracovnice | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
23. KDU-ČSL+NK | 280 2,8 % listiny |
náhradník 21. |
AM Antonie MoudrováBez politické příslušnosti |
19 | studentka konzervatoře | Pardubice III okr. Pardubice |
15. KDU-ČSL+Nestran | 280 5,4 % listiny |
náhradník 14. |
FM František Moudr, DiS.KDU-ČSL |
45 | sociální pracovník, úředník | Pardubice okr. Pardubice |
14. KDU-ČSL+Nestran | 1 170 2,5 % listiny |
náhradník 12. |
FM František Moudr, DiS.KDU-ČSL |
45 | sociální pracovník, úředník | Pardubice III okr. Pardubice |
2. KDU-ČSL+Nestran | 350 6,8 % listiny |
náhradník 1. |
MM Michal MoučkaBez politické příslušnosti |
29 | klempíř | Ostrov okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 83 10,2 % listiny |
mandát 4. |
MM Martin MoučkaBez politické příslušnosti |
38 | strojní zámečník | Bošín okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 45 13,6 % listiny |
mandát 4. |
FM František MoučkaBez politické příslušnosti |
62 | technik plynárenských zařízení | Skuteč okr. Chrudim |
14. VČ+NK | 223 4,7 % listiny |
náhradník 11. |
FM Ing. Filip MoučkaBez politické příslušnosti |
26 | dopravní inženýr a konzultant | Holice okr. Pardubice |
7. SNK | 681 4,9 % listiny |
náhradník 1. |
PM Mgr. Pavla MotyčkováBez politické příslušnosti |
43 | speciální pedagog | Šedivec okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 97 12,3 % listiny |
mandát 5. |
HM Hana MotyčkováBez politické příslušnosti |
47 | referent finančního odboru | České Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 122 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BM Mgr. Barbora MotyčkováBez politické příslušnosti |
44 | učitelka na ZŠ | Pardubice VII okr. Pardubice |
13. KDU-ČSL+NK | 228 6,4 % listiny |
náhradník 11. |
TM Tomáš MotyčkaBez politické příslušnosti |
47 | technik rozvoje dodavatelů | Rybník okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 108 9,4 % listiny |
mandát 4. |
RM Roman MotyčkaBez politické příslušnosti |
51 | údržbář | Stradouň okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Roman MotyčkaBez politické příslušnosti |
28 | dělník | Stradouň okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 30 100,0 % listiny |
|
RM Roman MotyčkaBez politické příslušnosti |
62 | soukromý podnikatel | Sobětuchy okr. Chrudim |
2. SNK | 90 11,8 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MotyčkaBez politické příslušnosti |
46 | seřizovač | Dolní Roveň okr. Pardubice |
7. SNK ED+NK | 84 5,3 % listiny |
náhradník 5. |
MM Martin MotyčkaBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Jehnědí okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 142 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MotyčkaBez politické příslušnosti |
62 | provozní technik | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
12. DSZ+NK | 172 4,7 % listiny |
náhradník 11. |
LM Luboš MotyčkaBez politické příslušnosti |
37 | koordinátor výroby | Dolní Újezd okr. Svitavy |
3. SNK | 201 8,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MotyčkaBez politické příslušnosti |
67 | podnikatel ve stavebnictví, důchodce | Skuteč okr. Chrudim |
10. AUTO | 79 5,6 % listiny |
Zobrazeno 5 001–5 050 z 11 327