Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 102 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
FM František MotyčkaBez politické příslušnosti |
30 | lesní dělník | Horní Újezd okr. Svitavy |
1. NK | 139 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal MottlBez politické příslušnosti |
31 | dřevorubec - OSVČ | Třebařov okr. Svitavy |
7. SNK | 103 10,5 % listiny |
mandát 7. |
RM Růžena MotlováBez politické příslušnosti |
59 | starostka obce | Anenská Studánka okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 40 24,5 % listiny |
mandát 1. |
RM Renáta MotlováBez politické příslušnosti |
45 | jednatelka | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
11. SNK | 158 9,0 % listiny |
náhradník 6. |
HM Hana MotlováBez politické příslušnosti |
61 | pracovník v sociálních službách | Horní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
11. SNK | 230 6,4 % listiny |
mandát 11. |
EM Eva MotlováBez politické příslušnosti |
42 | operátor v elektrovýrobě | Žichlínek okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 26 5,4 % listiny |
náhradník 8. |
PM Petr MotlBez politické příslušnosti |
62 | technik | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
3. ANO+NK | 539 6,5 % listiny |
mandát 2. |
MM Ing. Matěj MotlBez politické příslušnosti |
30 | projektant pozemních staveb | Horní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 244 6,8 % listiny |
mandát 6. |
JM Jan MotlBez politické příslušnosti |
21 | student | Žichlínek okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 53 7,8 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jan MotlKDU-ČSL |
66 | živnostník | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
22. KDU-ČSL+NK | 323 3,2 % listiny |
náhradník 20. |
JM Jan MoškoBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Sobětuchy okr. Chrudim |
12. SNK | 40 5,2 % listiny |
náhradník 11. |
JM Mgr. Jitka MoskvováKDU-ČSL |
51 | učitelka na SŠ | Nekoř okr. Ústí nad Orlicí |
3. KDU-ČSL | 137 12,1 % listiny |
náhradník 1. |
RM Ing. Mgr. Roman MoskvaBez politické příslušnosti |
51 | učitel na SŠ | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU-ČSL | 167 10,9 % listiny |
|
HM Hana MorrisováBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovník | Přelouč okr. Pardubice |
15. SPD+NK | 231 4,3 % listiny |
náhradník 13. |
PM Pavel MorkesBez politické příslušnosti |
59 | technický pracovník | Bukovina nad Labem okr. Pardubice |
3. SNK | 98 12,5 % listiny |
mandát 3. |
MM Ing. Milan MorchBez politické příslušnosti |
61 | revírník LČR s. p. | Nasavrky okr. Chrudim |
3. SNK | 297 8,3 % listiny |
mandát 3. |
NM Nataša MoravováBez politické příslušnosti |
52 | Kovolis-Hedvikov expedice | Ronov nad Doubravou okr. Chrudim |
8. STAN+NK | 335 5,9 % listiny |
mandát 8. |
TM MUDr. Táňa MorávkováBez politické příslušnosti |
53 | zubní lékařka | Svitavy okr. Svitavy |
6. Nestraníci+NK | 1 598 3,9 % listiny |
mandát 8. |
MM Martina MorávkováBez politické příslušnosti |
39 | specialista zpracování objednávek a fakturace | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
12. SNK | 670 3,2 % listiny |
náhradník 7. |
LM Mgr. Lada MorávkováBez politické příslušnosti |
57 | ředitelka ZŠ | Dašice okr. Pardubice |
4. STAN | 165 10,6 % listiny |
mandát 2. |
HM Hana MorávkováBez politické příslušnosti |
59 | účetní | Přestavlky okr. Chrudim |
1. NK | 75 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Andrea MorávkováBez politické příslušnosti |
42 | asistent pedagoga | Koldín okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 92 14,7 % listiny |
mandát 3. |
TM Tomáš MorávekBez politické příslušnosti |
61 | technik správy pozemků Správa a údržba silnic Pardubického kraje | Heřmanův Městec okr. Chrudim |
1. Parspo+NK | 258 8,0 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MorávekBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Labské Chrčice okr. Pardubice |
2. SNK | 47 15,7 % listiny |
mandát 2. |
TM Tadeáš MorávekBez politické příslušnosti |
18 | student oboru veřejnosprávní činnost | Licibořice okr. Chrudim |
1. NK | 38 100,0 % listiny |
|
PM Ing. Petr MorávekBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Břehy okr. Pardubice |
1. SNK | 199 18,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Jan MorávekBez politické příslušnosti |
33 | hasič | Dolní Roveň okr. Pardubice |
14. SNK | 63 3,5 % listiny |
náhradník 12. |
JM Mgr. Jakub Morávek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
38 | profesionální hasič, záchranář | Kočí okr. Chrudim |
5. SNK | 241 14,0 % listiny |
mandát 3. |
DM Ing. David MorávekBez politické příslušnosti |
48 | konstruktér | Kojice okr. Pardubice |
1. SNK | 132 17,1 % listiny |
mandát 1. |
DM Daniel MorávekBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Trhová Kamenice okr. Chrudim |
7. SNK | 254 11,5 % listiny |
mandát 7. |
ZM Zdeněk MoravecBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel, klempíř | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
12. VČ+NK | 131 5,2 % listiny |
náhradník 10. |
VM Václav MoravecBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Svojanov okr. Svitavy |
9. SNK | 36 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
TM Tomáš MoravecBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Vračovice-Orlov okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 54 12,7 % listiny |
náhradník 4. |
TM Tomáš MoravecBez politické příslušnosti |
37 | obchodní analytik, místostarosta Verměřovic, člen finančního výboru Pardubického kraje | Verměřovice okr. Ústí nad Orlicí |
2. MY+NK | 183 10,6 % listiny |
mandát 3. |
TM Bc. Tomáš MoravecBez politické příslušnosti |
26 | zástupce ředitele ZUŠ Moravská Třebová | Moravská Třebová okr. Svitavy |
7. KDU-ČSL+NK | 498 5,4 % listiny |
náhradník 1. |
TM Tomáš MoravecBez politické příslušnosti |
36 | projektant | Dolní Ředice okr. Pardubice |
6. SNK | 142 11,7 % listiny |
náhradník 5. |
SM Stanislav MoravecBez politické příslušnosti |
62 | zaměstnanec, místostarosta obce | Lichkov okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 105 13,8 % listiny |
náhradník 3. |
MM Ing. Michal MoravecBez politické příslušnosti |
47 | systémový inženýr IT | Klášterec nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 106 6,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MoravecBez politické příslušnosti |
39 | nástrojař | Verměřovice okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 122 19,0 % listiny |
náhradník 1. |
LM Lukáš MoravecBez politické příslušnosti |
37 | elektrikář | Vendolí okr. Svitavy |
3. SNK | 68 7,6 % listiny |
náhradník 2. |
LM MgA. Lukáš MoravecBez politické příslušnosti |
46 | pedagog ZUŠ, hudebník, zastupitel města | Svitavy okr. Svitavy |
9. Nestraníci+NK | 1 707 4,2 % listiny |
náhradník 2. |
LM Lukáš MoravecBez politické příslušnosti |
44 | montér, zámečník | Pardubice VII okr. Pardubice |
14. SPD+NK | 95 6,5 % listiny |
|
LM Libor MoravecBez politické příslušnosti |
62 | elektromechanik | Rohozná okr. Svitavy |
4. SNK | 162 11,7 % listiny |
mandát 5. |
KM Karel MoravecBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
20. VČ+NK | 352 5,3 % listiny |
náhradník 4. |
JM Josef MoravecBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí pracovník | Živanice okr. Pardubice |
9. SNK | 116 5,1 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jiří MoravecBez politické příslušnosti |
40 | nástrojař | Verměřovice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 134 20,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MoravecBez politické příslušnosti |
50 | opravář | Svojanov okr. Svitavy |
8. SNK | 47 6,8 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jan MoravecBez politické příslušnosti |
43 | skladník OEZ, skaut | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
13. MY+NK | 1 128 4,4 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jakub MoravecBez politické příslušnosti |
36 | elektro a revizní technik | Helvíkovice okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 62 12,5 % listiny |
náhradník 4. |
IM Ing. Ivan MoravecSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
65 | místostarosta Města Přelouče | Přelouč okr. Pardubice |
5. STAN+NK | 821 7,6 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 5 051–5 100 z 11 327