Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 114 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Bc. Jana MajvaldováBez politické příslušnosti |
55 | právní poradce | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU+ODS+TOP 09 | 1 082 5,5 % listiny |
mandát 3. |
SM Soňa MajerováBez politické příslušnosti |
39 | pečovatelka | Svitavy okr. Svitavy |
25. KSČM+NK | 136 3,7 % listiny |
|
PM Ing. Peter MajeríkBez politické příslušnosti |
41 | elektroinženýr | Pardubice okr. Pardubice |
22. KDU-ČSL+Nestran | 1 160 2,4 % listiny |
náhradník 20. |
PM Ing. Peter MajeríkBez politické příslušnosti |
41 | elektroinženýr | Pardubice VII okr. Pardubice |
4. KDU-ČSL+NK | 273 7,7 % listiny |
mandát 2. |
FM Ing. František MájekObčanská demokratická strana |
47 | projektant | Litomyšl okr. Svitavy |
11. ODS+NK | 495 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
VM Veronika MaixnerováBez politické příslušnosti |
24 | studentka | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
7. ČSNS+SPD+NK | 229 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
TM Bc. Tereza MaixnerováBez politické příslušnosti |
22 | studentka | Džbánov okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 41 4,7 % listiny |
náhradník 2. |
RM Radka MaixnerováBez politické příslušnosti |
51 | pracovnice ve zdravotnictví | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 69 5,2 % listiny |
náhradník 6. |
DM Ing. Daniela MaixnerováBez politické příslušnosti |
41 | radní města Moravská Třebová, rodičovská dovolená | Moravská Třebová okr. Svitavy |
1. SOM+NK | 430 8,4 % listiny |
mandát 1. |
PM Přemysl MaixnerBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Němčice okr. Svitavy |
9. SNK | 26 6,1 % listiny |
náhradník 8. |
PM Ing. Pavel MaixnerBez politické příslušnosti |
36 | inženýr dopravních staveb | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
7. DSZ+NK | 196 5,4 % listiny |
náhradník 6. |
PM Mgr. Pavel MaixnerBez politické příslušnosti |
63 | ředitel, zastupitel města | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
2. ČSNS+SPD+NK | 306 4,9 % listiny |
náhradník 1. |
LM Luboš MaixnerBez politické příslušnosti |
66 | živnostník | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
23. ČSNS+SPD+NK | 212 3,4 % listiny |
náhradník 22. |
DM David MaixnerBez politické příslušnosti |
51 | obchodní zástupce | Džbánov okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 91 10,5 % listiny |
mandát 6. |
ŠM Štěpán MaiwaldBez politické příslušnosti |
54 | soukromý zemědělec, zvoník | Čistá okr. Svitavy |
5. SNK | 302 9,8 % listiny |
mandát 2. |
LM Lukáš Maier, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | kriminalista | Slatiňany okr. Chrudim |
10. Sedma | 539 4,9 % listiny |
náhradník 3. |
JM Ing. Jana MachytkováBez politické příslušnosti |
42 | předsedkyně ZOD Žichlínek | Luková okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 82 10,7 % listiny |
náhradník 4. |
SM Ing. Soňa MachurováBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Voleč okr. Pardubice |
1. SNK | 105 12,8 % listiny |
mandát 3. |
VM Ing. arch. Václav MachůKDU-ČSL |
36 | architekt a projektant | Benátky okr. Svitavy |
1. SNK | 78 13,8 % listiny |
mandát 2. |
ŠM Šimon MachůKDU-ČSL |
36 | mistr údržby | Benátky okr. Svitavy |
5. SNK | 53 9,4 % listiny |
náhradník 3. |
MM Michal MachovičBez politické příslušnosti |
35 | technik | Dobříkov okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 96 13,5 % listiny |
náhradník 3. |
VM Veronika MachováBez politické příslušnosti |
39 | nepedagogický pracovník | Chrudim okr. Chrudim |
19. SPD+NK | 161 3,3 % listiny |
|
LM Ludmila MachováBez politické příslušnosti |
56 | klientský pracovník Česká pošta, s. p. | Chrudim okr. Chrudim |
20. KDU+STAN+TOP09 | 677 3,5 % listiny |
náhradník 17. |
LM Lucie MachováBez politické příslušnosti |
41 | rodičovská dovolená, studentka | Řečany nad Labem okr. Pardubice |
5. SNK | 106 9,0 % listiny |
náhradník 5. |
IM Irena MachováBez politické příslušnosti |
57 | mzdová účetní | Chrudim okr. Chrudim |
12. PRO+NK | 145 3,3 % listiny |
|
EM MUDr. Eva MachováBez politické příslušnosti |
64 | lékařka, Litomyšlská a Svitavská nemocnice | Litomyšl okr. Svitavy |
6. Nestran. | 473 4,6 % listiny |
náhradník 3. |
EM Eva MachováBez politické příslušnosti |
46 | expedientka | Morašice okr. Svitavy |
11. SNK | 34 4,0 % listiny |
náhradník 9. |
AM Ing. Alexandra MachováBez politické příslušnosti |
32 | technolog, jednatelka společnosti | Jedlová okr. Svitavy |
10. SNK | 104 7,6 % listiny |
náhradník 1. |
LM MVDr. Lenka MachkováBez politické příslušnosti |
39 | veterinární inspektor | Bukovina nad Labem okr. Pardubice |
8. SNK | 82 10,5 % listiny |
náhradník 1. |
JM Ing. Jan MachekObčanská demokratická strana |
41 | stavební inženýr | České Heřmanice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 116 12,2 % listiny |
náhradník 1. |
JM Ing. Jiří MachatýBez politické příslušnosti |
39 | elektrokonstruktér | Horní Ředice okr. Pardubice |
8. SNK | 197 6,9 % listiny |
mandát 8. |
MM Martina MachatáBez politické příslušnosti |
43 | kosmetička | Dolní Roveň okr. Pardubice |
12. Soukromníci | 86 4,7 % listiny |
náhradník 10. |
OM Ondřej MacháněBez politické příslušnosti |
40 | manažer kooperací, vedoucí logistiky | Pardubice VI okr. Pardubice |
10. KDU-ČSL+TOP 09 | 213 6,0 % listiny |
náhradník 9. |
JM Ing. Jaroslav MachálekBez politické příslušnosti |
47 | obchodní ředitel | Dobříkov okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 44 2,4 % listiny |
náhradník 4. |
SM Ing. Simona MachačováBez politické příslušnosti |
53 | policejní vyšetřovatel | Pardubice IV okr. Pardubice |
1. SPP | 153 19,4 % listiny |
|
RM Radka MachačováBez politické příslušnosti |
45 | živnostník | Pardubice VI okr. Pardubice |
10. SPP | 150 5,8 % listiny |
náhradník 9. |
KM Klára MachačováBez politické příslušnosti |
33 | sociální pracovnice na ÚP | Morašice okr. Chrudim |
15. SNK | 49 3,9 % listiny |
náhradník 12. |
EM Elena MachačováBez politické příslušnosti |
22 | studentka VŠ | Pardubice IV okr. Pardubice |
5. SPP | 91 11,5 % listiny |
|
LM Lenka Macháčková HynkováBez politické příslušnosti |
50 | podnikatelka | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
18. PRO+NK | 282 4,0 % listiny |
náhradník 16. |
ZM Bc. et Bc. Zuzana MacháčkováBez politické příslušnosti |
42 | sociální pracovnice | Pardubice V okr. Pardubice |
9. KDU+Zel+Pir+TOP | 807 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
MM Bc. Martina MacháčkováBez politické příslušnosti |
24 | student | Oldřiš okr. Svitavy |
11. KDU-ČSL | 147 6,4 % listiny |
náhradník 5. |
MM Markéta MacháčkováBez politické příslušnosti |
49 | asistentka pedagoga v mateřské škole | Sobětuchy okr. Chrudim |
12. SNK | 45 5,4 % listiny |
náhradník 10. |
MM Mgr. Marcela MacháčkováKDU-ČSL |
65 | redaktorka Rudoltického zpravodaje, učitelka českého jazyka pro cizince | Rudoltice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 231 5,7 % listiny |
mandát 6. |
JM Ing. Jitka MacháčkováBez politické příslušnosti |
57 | učitelka gymnázia | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
7. KDU-ČSL | 99 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
IM Iveta MacháčkováBez politické příslušnosti |
55 | zdravotní sestra | Bystřec okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 305 6,4 % listiny |
mandát 8. |
IM Irena MacháčkováBez politické příslušnosti |
71 | obuvnice v důchodu | Skuteč okr. Chrudim |
11. AUTO | 56 4,0 % listiny |
|
BM Břetislav Macháček st.Bez politické příslušnosti |
75 | zedník | Skuteč okr. Chrudim |
19. AUTO | 49 3,5 % listiny |
|
VM Vojtěch MacháčekBez politické příslušnosti |
51 | správa majetku OCHP | Oldřiš okr. Svitavy |
4. KDU-ČSL | 174 7,6 % listiny |
mandát 3. |
RM Roman MacháčekBez politické příslušnosti |
44 | zedník | Skuteč okr. Chrudim |
6. AUTO | 63 4,5 % listiny |
|
PM Petr MacháčekBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí jezu | Břehy okr. Pardubice |
8. SNK | 141 13,2 % listiny |
náhradník 1. |
Zobrazeno 5 651–5 700 z 11 327