Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 115 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM Pavel Macháček, DiS.Občanská demokratická strana |
41 | stavební technik | Litomyšl okr. Svitavy |
14. ODS+NK | 444 3,3 % listiny |
náhradník 10. |
PM Patrik MacháčekBez politické příslušnosti |
44 | logistik | Slatina okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 118 11,1 % listiny |
mandát 7. |
MM Miloš MacháčekBez politické příslušnosti |
55 | soukromě hospodařící rolník | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
13. KDU-ČSL | 81 4,9 % listiny |
náhradník 10. |
MM Bc. Milan MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | produktový manažer | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
4. ODS+NK | 913 5,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Martin MacháčekBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí odboru bezpečnostních služeb, velitel JSDH Přelouč | Přelouč okr. Pardubice |
10. STAN+NK | 492 4,6 % listiny |
náhradník 6. |
KM Ing. Karel MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Pardubice I okr. Pardubice |
6. SOPU+NK | 824 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
KM Ing. Karel MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Pardubice IV okr. Pardubice |
7. SOPU+NK | 0 0,0 % listiny |
|
KM Ing. Karel MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Pardubice okr. Pardubice |
13. SOPU+NK | 2 117 2,5 % listiny |
náhradník 9. |
JM Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
57 | soukromý podnikatel | Rokytno okr. Pardubice |
13. SNK | 186 5,8 % listiny |
náhradník 4. |
JM Ing. Jan MacháčekBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Proseč okr. Chrudim |
1. SNK | 645 8,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jakub MacháčekBez politické příslušnosti |
31 | konstruktér | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 231 6,2 % listiny |
náhradník 1. |
BM Břetislav MacháčekMotoristé sobě |
52 | zastupitel města Skuteč | Skuteč okr. Chrudim |
1. AUTO | 144 10,2 % listiny |
|
RM Roman MachačBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Bukovka okr. Pardubice |
5. SNK | 85 8,5 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavel MachačBez politické příslušnosti |
63 | strojní zámečník | Křižanovice okr. Chrudim |
5. SNK | 33 9,9 % listiny |
mandát 5. |
OM Ing. Oldřich MachačBez politické příslušnosti |
81 | důchodce | Pardubice IV okr. Pardubice |
8. SOPU+NK | 94 12,0 % listiny |
|
VM Ing. Vlastislav MáchaObčanská demokratická strana |
63 | vedoucí zkušebních laboratoří | Pardubice III okr. Pardubice |
6. ODS+TOP 09+NK | 1 633 6,5 % listiny |
mandát 6. |
VM Václav MachBez politické příslušnosti |
23 | svářeč | Morašice okr. Svitavy |
9. SNK | 30 3,5 % listiny |
náhradník 7. |
SM Stanislav MachBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Vlčí Habřina okr. Pardubice |
3. SNK | 55 13,0 % listiny |
mandát 5. |
PM Petr MachBez politické příslušnosti |
61 | trenér atletiky | Polička okr. Svitavy |
20. Nestraníci+NK | 246 3,3 % listiny |
náhradník 18. |
PM Petr MachBez politické příslušnosti |
41 | řidič | Rudná okr. Svitavy |
1. SNK | 46 17,7 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MachBez politické příslušnosti |
50 | technický pracovník | Korouhev okr. Svitavy |
1. NK | 182 100,0 % listiny |
|
MM Milan MachBez politické příslušnosti |
55 | programátor | Bořice okr. Chrudim |
2. SNK | 49 14,4 % listiny |
mandát 2. |
MM Ing. Milan MachBez politické příslušnosti |
62 | jednatel společnosti, člen kontrolního výboru obce Červená Voda | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 132 6,9 % listiny |
náhradník 4. |
LM Lukáš MachBez politické příslušnosti |
41 | voják z povolání | České Heřmanice okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 57 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
49 | technik | Polička okr. Svitavy |
7. ODS | 1 146 5,3 % listiny |
mandát 7. |
AM Aleš MachBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ - živnostník | Vyžice okr. Chrudim |
1. NK | 95 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OM Ondřej MahdalBez politické příslušnosti |
45 | zubní technik CAD/CAM specialista | Jaroměřice okr. Svitavy |
6. SNK | 173 11,1 % listiny |
náhradník 3. |
MM Marek MádloBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec obce | Orel okr. Chrudim |
10. SNK | 220 8,2 % listiny |
náhradník 3. |
JM Ing. Jaromil MádloBez politické příslušnosti |
64 | místopředseda představenstva | Třibřichy okr. Chrudim |
1. NK | 94 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IM Irena MaděřičováBez politické příslušnosti |
53 | účetní | Nové Hrady okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MadejewskýBez politické příslušnosti |
59 | podnikatel | Lubná okr. Svitavy |
14. SNK | 247 6,1 % listiny |
náhradník 5. |
RM Ing. Radoslava MadákováBez politické příslušnosti |
39 | mzdová účetní | Dolní Roveň okr. Pardubice |
11. Soukromníci | 69 3,8 % listiny |
náhradník 9. |
TM Tomáš MadákBez politické příslušnosti |
39 | podnikatel, majitel TM Catering | Dolní Roveň okr. Pardubice |
3. Soukromníci | 249 13,7 % listiny |
náhradník 1. |
MM PhDr. Miroslav Martin MadajBez politické příslušnosti |
79 | důchodce - památkář | Běstvina okr. Chrudim |
6. SNK | 91 8,7 % listiny |
náhradník 1. |
GM Gabriela MačudováBez politické příslušnosti |
53 | obchodní asistentka | Lanškroun okr. Ústí nad Orlicí |
18. VČ+NK | 191 3,9 % listiny |
náhradník 17. |
MM Mgr. Martin MačkaObčanská demokratická strana |
39 | advokát | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
25. ODS+NK | 508 3,8 % listiny |
náhradník 22. |
ZM Zuzana MačátováBez politické příslušnosti |
46 | referentka městského úřadu | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
15. Nestraníci+NK | 1 128 3,4 % listiny |
náhradník 9. |
TM Mgr. Terezie MačátováBez politické příslušnosti |
33 | učitelka základní školy | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
10. SNK | 134 7,2 % listiny |
náhradník 9. |
PM Pavlína MačátováBez politické příslušnosti |
50 | skladnice | Verměřovice okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 93 14,5 % listiny |
náhradník 2. |
RM Bc. Radek Mačát, MBABez politické příslušnosti |
53 | obchodní manažer | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
8. Nestraníci+NK | 1 211 3,7 % listiny |
náhradník 4. |
PM Petr MačátBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
6. KDU-ČSL | 300 12,0 % listiny |
mandát 6. |
PM Pavel MačátBez politické příslušnosti |
54 | jednatel CORONA reklamní s.r.o. | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
15. SNK | 183 5,1 % listiny |
náhradník 12. |
LM Lenka MacurováBez politické příslušnosti |
40 | dělnice | České Lhotice okr. Chrudim |
1. NK | 15 100,0 % listiny |
|
JM Jiřina MácováKomunistická str.Čech a Moravy |
76 | důchodce | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
15. KSČM+NK | 44 5,1 % listiny |
|
HM Hana Macounová, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | zdravotní sestra | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
2. KDU-ČSL+NK | 92 14,5 % listiny |
mandát 2. |
RM Richard MackůBez politické příslušnosti |
25 | student | Dolní Ředice okr. Pardubice |
8. SNK | 66 7,4 % listiny |
náhradník 6. |
LM MUDr. Lenka MackůBez politické příslušnosti |
38 | lékařka | Telecí okr. Svitavy |
9. SNK | 116 13,1 % listiny |
mandát 2. |
VM Mgr. Vlasta MackováBez politické příslušnosti |
53 | učitelka na ZŠ | Sedliště okr. Svitavy |
1. NK | 68 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Pavla MackováBez politické příslušnosti |
35 | vedoucí projektový manažer | Pardubice V okr. Pardubice |
15. STAN | 419 6,4 % listiny |
náhradník 13. |
JM Jana MackováBez politické příslušnosti |
57 | administrativní pracovník, zastupitelka obce | Biskupice okr. Svitavy |
4. SNK | 145 13,7 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 5 701–5 750 z 11 327