Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 116 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Josef MackoBez politické příslušnosti |
72 | OSVČ | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
10. SNK | 119 4,5 % listiny |
náhradník 8. |
LM Lucie MacíkováBez politické příslušnosti |
39 | rodičovská dovolená | Těchonín okr. Ústí nad Orlicí |
10. SNK | 6 2,4 % listiny |
|
LM Lukáš MacíčekBez politické příslušnosti |
33 | truhlář | Předhradí okr. Chrudim |
6. KDU-ČSL+NK | 106 11,5 % listiny |
mandát 6. |
MM PhDr. Miloslav MacelaBez politické příslušnosti |
56 | konzultant pro sociální a rodinnou politiku | Chrudim okr. Chrudim |
7. ODS | 1 126 4,3 % listiny |
mandát 3. |
TM Tomáš MacekBez politické příslušnosti |
27 | projektový manažer | Třebařov okr. Svitavy |
5. SNK | 105 10,7 % listiny |
mandát 5. |
RM Rostislav MacekBez politické příslušnosti |
59 | elektromechanik | Moravská Třebová okr. Svitavy |
12. KSČM+NK | 102 4,3 % listiny |
|
KM Mgr. Karel MacekBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí projektový manažer | Pardubice V okr. Pardubice |
11. STAN | 437 6,7 % listiny |
náhradník 9. |
JM Jiří MacekBez politické příslušnosti |
55 | nástrojař | České Heřmanice okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 121 13,1 % listiny |
mandát 2. |
FM František MacasKDU-ČSL |
69 | důchodce | Vrbatův Kostelec okr. Chrudim |
7. KDU-ČSL | 32 18,4 % listiny |
náhradník 2. |
VM Václav MacanKDU-ČSL |
73 | důchodce | Verměřovice okr. Ústí nad Orlicí |
8. KDU-ČSL | 35 5,3 % listiny |
náhradník 6. |
VM Václav MacanKDU-ČSL |
49 | učitel | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL | 122 7,4 % listiny |
náhradník 2. |
VM Václav MacanBez politické příslušnosti |
18 | student | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
15. KDU-ČSL | 59 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
FM Ing. Filip MácalBez politické příslušnosti |
40 | státní zaměstnanec | Pardubice VII okr. Pardubice |
4. ANO | 292 6,7 % listiny |
náhradník 2. |
ŠM Šárka MacákováBez politické příslušnosti |
51 | business unit manager | Bezděkov okr. Pardubice |
5. SNK | 100 11,1 % listiny |
mandát 5. |
IM Ivana MacákováBez politické příslušnosti |
59 | prodavačka | Libecina okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 44 9,9 % listiny |
mandát 5. |
OM Ing. Ondřej MacákBez politické příslušnosti |
39 | projektový manažer | Slatina okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 67 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
RM MUDr. Rudolf MacBez politické příslušnosti |
66 | lékař | Horní Jelení okr. Pardubice |
14. ODS | 250 5,3 % listiny |
náhradník 8. |
BL Božena LžičařováKomunistická str.Čech a Moravy |
80 | důchodkyně | Moravská Třebová okr. Svitavy |
20. KSČM+NK | 94 3,9 % listiny |
|
DL David LžíčařBez politické příslušnosti |
54 | průmyslový logistik | Zájezdec okr. Chrudim |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
EL Enrique LysoněkBez politické příslušnosti |
27 | vedoucí skladu, trenér fotbalové mládeže | Lázně Bohdaneč okr. Pardubice |
5. MY+NK | 143 7,1 % listiny |
náhradník 4. |
RL Renáta LuzárováBez politické příslušnosti |
49 | účetní | Žichlínek okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 57 8,4 % listiny |
náhradník 4. |
VL Věra LuxováKDU-ČSL |
71 | důchodkyně | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
12. KDU-ČSL+NK | 688 5,2 % listiny |
náhradník 7. |
ML Martin LuxBez politické příslušnosti |
33 | hasič | Klášterec nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 115 10,1 % listiny |
náhradník 5. |
LL Luboš LuxBez politické příslušnosti |
49 | řidič SÚS Pardubického kraje | České Petrovice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 59 15,6 % listiny |
mandát 1. |
KL Karel LuxBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Těchonín okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 55 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
JL Ing. Jiří LuxBez politické příslušnosti |
65 | stavbyvedoucí | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
9. ANO+NK | 368 5,2 % listiny |
náhradník 3. |
KL Ing. Kristina LutzováBez politické příslušnosti |
39 | laborantka | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL | 247 9,9 % listiny |
mandát 5. |
PL Petr LustykBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Jarošov okr. Svitavy |
8. SNK | 50 8,9 % listiny |
náhradník 1. |
RL Roman LupoměskýBez politické příslušnosti |
44 | elektrotechnik | Kostěnice okr. Pardubice |
1. NK | 116 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BL Bára LupoměskáBez politické příslušnosti |
22 | učitelka v mateřské škole | Chrast okr. Chrudim |
12. SNK | 481 5,5 % listiny |
náhradník 4. |
LL Ladislava LupínkováBez politické příslušnosti |
64 | požární technik, účetní | Řečany nad Labem okr. Pardubice |
6. SNK | 110 8,2 % listiny |
náhradník 4. |
PL Ing. Petr LupínekBez politické příslušnosti |
54 | databázový administrátor | Rybitví okr. Pardubice |
2. SNK | 330 7,3 % listiny |
mandát 2. |
PL Petra LuňákováBez politické příslušnosti |
42 | bankéřka klientské péče | Chvaletice okr. Pardubice |
8. SNK | 76 6,0 % listiny |
náhradník 8. |
VL Vladislava LuňáčkováBez politické příslušnosti |
52 | prodavačka | Kukle okr. Svitavy |
1. SNK | 25 13,1 % listiny |
mandát 5. |
ML Bc. Markéta LuňáčkováBez politické příslušnosti |
43 | účetní | Seč okr. Chrudim |
9. SNK | 262 6,6 % listiny |
náhradník 2. |
ML Miloš LuňáčekBez politické příslušnosti |
38 | obchodní zástupce | Rohozná okr. Svitavy |
9. SNK | 111 9,2 % listiny |
náhradník 5. |
ML Martin LuňáčekBez politické příslušnosti |
45 | starosta obce, obchodní manažer | Březiny okr. Svitavy |
5. SNK | 57 16,0 % listiny |
mandát 2. |
KL Karel LuňáčekBez politické příslušnosti |
40 | mistr údržby | Prachovice okr. Chrudim |
6. SNK | 130 8,5 % listiny |
náhradník 2. |
ML Medardo Jan LumandeSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
20 | student medicíny 1. LF UK | Pardubice okr. Pardubice |
12. STAN | 2 836 2,6 % listiny |
náhradník 7. |
DL Dita LuknišováBez politické příslušnosti |
51 | invalidní důchodce | Semín okr. Pardubice |
3. PRO+NK | 10 4,7 % listiny |
|
KL Ing. Kateřina LukešováBez politické příslušnosti |
33 | učitelka | Banín okr. Svitavy |
6. SNK | 93 12,3 % listiny |
mandát 5. |
PL Mgr. Patrik LukešBez politické příslušnosti |
35 | advokát | Banín okr. Svitavy |
2. SNK | 115 15,2 % listiny |
mandát 1. |
JL Mgr. Jan LukešBez politické příslušnosti |
42 | římskokatolický farář | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
4. KDU-ČSL | 145 8,8 % listiny |
mandát 3. |
LL Mgr. Leoš LukaštíkBez politické příslušnosti |
62 | ředitel ZŠ | Skuteč okr. Chrudim |
8. ANO+NK | 532 7,4 % listiny |
mandát 2. |
ML PharmDr. Magda LukášováObčanská demokratická strana |
73 | lékárnice | Slatiňany okr. Chrudim |
17. ODS+TOP 09 | 265 4,3 % listiny |
náhradník 13. |
IL Ivana LukášováBez politické příslušnosti |
55 | účetní | Vlčkov okr. Svitavy |
7. SNK | 44 11,8 % listiny |
mandát 7. |
VL Vojtěch LukášekBez politické příslušnosti |
23 | skladník | Pohledy okr. Svitavy |
6. SNK | 50 9,6 % listiny |
náhradník 4. |
ML Martin LukášekBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Pohledy okr. Svitavy |
5. SNK | 74 13,8 % listiny |
mandát 3. |
ML Miroslav LukášBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Vlčkov okr. Svitavy |
9. SNK | 35 9,4 % listiny |
náhradník 2. |
JL Bc. Jiří LukášObčanská demokratická strana |
46 | projektový konzultant, lektor | Pardubice VII okr. Pardubice |
1. ODS+NK | 447 7,5 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 5 751–5 800 z 11 327