Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 118 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JL Ing. Jaroslav LohniskýBez politické příslušnosti |
51 | projektant | Horní Ředice okr. Pardubice |
7. SNK | 188 6,6 % listiny |
mandát 7. |
ZL Zdeňka LohniskáBez politické příslušnosti |
61 | asistentka obchodního oddělení | Krouna okr. Chrudim |
15. SNK | 132 5,4 % listiny |
náhradník 10. |
VL Bc. Veronika LněničkováBez politické příslušnosti |
23 | student | Poříčí u Litomyšle okr. Svitavy |
1. NK | 141 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ML Milena LněničkováBez politické příslušnosti |
52 | účetní | Němčice okr. Svitavy |
8. SNK | 33 7,7 % listiny |
náhradník 7. |
ML Ing. Michaela LněničkováBez politické příslušnosti |
36 | daňová účetní | Horní Újezd okr. Svitavy |
1. NK | 44 100,0 % listiny |
|
LL Ludmila LněničkováBez politické příslušnosti |
41 | zdravotní sestra | Nová Sídla okr. Svitavy |
4. SNK | 68 13,0 % listiny |
mandát 4. |
JL Jana LněničkováBez politické příslušnosti |
49 | asistentka pedagoga | Morašice okr. Svitavy |
10. SNK | 67 7,9 % listiny |
náhradník 8. |
IL Iva LněničkováBez politické příslušnosti |
40 | úřednice | Sezemice okr. Pardubice |
14. ANO+NK | 258 8,5 % listiny |
mandát 2. |
RL Radovan LněničkaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Horní Újezd okr. Svitavy |
1. NK | 64 100,0 % listiny |
|
ML Martin LněničkaBez politické příslušnosti |
52 | manažer | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
2. KSČM+NK | 105 6,4 % listiny |
|
JL Jiří LněničkaBez politické příslušnosti |
62 | příslušník HZS | Svitavy okr. Svitavy |
25. KDU-ČSL | 245 2,7 % listiny |
náhradník 23. |
JL Jan LněničkaBez politické příslušnosti |
39 | projektový manažer | Jarošov okr. Svitavy |
2. SNK | 77 13,7 % listiny |
mandát 2. |
KL Kateřina LiškováBez politické příslušnosti |
62 | prodavačka | Přelouč okr. Pardubice |
6. SPD+NK | 289 5,3 % listiny |
náhradník 3. |
DL Drahomíra LiškováBez politické příslušnosti |
71 | důchodkyně | Mladějov na Moravě okr. Svitavy |
4. SNK | 108 11,1 % listiny |
mandát 4. |
VL MUDr. Vladimír Líška, Ph.D., MBABez politické příslušnosti |
67 | primář očního oddělení, Litomyšlská nemocnice | Litomyšl okr. Svitavy |
4. Nestran. | 772 7,4 % listiny |
mandát 2. |
VL Bc. Václav LiškaBez politické příslušnosti |
46 | policista | Opatovice nad Labem okr. Pardubice |
6. SNK | 233 7,4 % listiny |
náhradník 3. |
PL Pavel LiškaBez politické příslušnosti |
43 | automotive-management | Janůvky okr. Svitavy |
1. NK | 18 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ML Milan LiškaBez politické příslušnosti |
51 | stavbyvedoucí | Mladějov na Moravě okr. Svitavy |
5. SNK | 102 10,5 % listiny |
náhradník 1. |
JL Jiří LiškaBez politické příslušnosti |
56 | elektrikář | Horní Jelení okr. Pardubice |
6. NEZ | 28 3,4 % listiny |
náhradník 5. |
VL Veronika LisičanováBez politické příslušnosti |
44 | ekonomka | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
14. VPM | 246 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
LL Ing. Ladislav LisaBez politické příslušnosti |
55 | ředitel kvality | Džbánov okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 93 10,7 % listiny |
mandát 5. |
PL Petr LipkaBez politické příslušnosti |
59 | elektrotechnik | Semín okr. Pardubice |
6. SOCDEM | 10 3,3 % listiny |
náhradník 5. |
RL Mgr. Radka LipertováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka gymnázia | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
3. VČ+NK | 764 7,3 % listiny |
mandát 2. |
RL Roman LipenskýBez politické příslušnosti |
35 | řidič | Korouhev okr. Svitavy |
1. NK | 194 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PL Mgr. Petr LipenskýBez politické příslušnosti |
51 | učitel | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
11. KDU-ČSL+NK | 387 3,9 % listiny |
náhradník 9. |
ML Miroslav LipenskýBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Radiměř okr. Svitavy |
9. KSČM+NK | 24 4,1 % listiny |
náhradník 8. |
KL Bc. Kateřina LipenskáBez politické příslušnosti |
45 | personální manažerka | Slatiňany okr. Chrudim |
3. ODS+TOP 09 | 313 5,0 % listiny |
náhradník 2. |
VL Vojtěch LipavskýBez politické příslušnosti |
39 | aplikační technik | Dolní Újezd okr. Svitavy |
2. SNK | 194 8,4 % listiny |
náhradník 2. |
ML Milan LipavskýBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Hrušová okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 79 13,4 % listiny |
mandát 3. |
JL Mgr. Jan LipavskýBez politické příslušnosti |
51 | místostarosta města, advokát | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
1. VČ+NK | 904 8,6 % listiny |
mandát 1. |
DL Ing. Dušan LipavskýBez politické příslušnosti |
58 | IT specialista | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
21. Nestran. | 468 3,3 % listiny |
náhradník 17. |
AL Aleš LipavskýBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
5. Nestran. | 712 5,0 % listiny |
náhradník 2. |
SL Soňa Lipavská ŠmídováBez politické příslušnosti |
55 | referentka | Bezděkov okr. Pardubice |
3. SNK | 68 15,1 % listiny |
náhradník 1. |
KL Kamila LipavskáBez politické příslušnosti |
40 | účetní | Desná okr. Svitavy |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
|
IL Ivana LipavskáBez politické příslušnosti |
51 | zdravotní sestra | Hrušová okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 51 8,7 % listiny |
náhradník 1. |
EL Bc. Edita LipavskáBez politické příslušnosti |
58 | ředitelka MŠ | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
3. Nestran. | 908 6,4 % listiny |
mandát 3. |
SL Mgr. Sandra LínkováKDU-ČSL |
37 | zdravotní sestra | Pardubice okr. Pardubice |
24. KDU-ČSL+Nestran | 1 214 2,6 % listiny |
náhradník 22. |
SL Mgr. Sandra LínkováKDU-ČSL |
37 | zdravotní sestra | Pardubice II okr. Pardubice |
6. KDU-ČSL+ODS | 790 7,2 % listiny |
náhradník 3. |
JL Jiřina LinkováBez politické příslušnosti |
56 | účetní | Lanškroun okr. Ústí nad Orlicí |
19. VČ+NK | 173 3,5 % listiny |
náhradník 18. |
HL Helena LínkováObčanská demokratická strana |
77 | důchodkyně | Chrudim okr. Chrudim |
24. ODS | 778 3,0 % listiny |
náhradník 20. |
PL Mgr. Petra LinhartováBez politické příslušnosti |
29 | na mateřské dovolené | Bukovina u Přelouče okr. Pardubice |
3. SNK | 41 15,2 % listiny |
mandát 4. |
LL Lucie LinhartováBez politické příslušnosti |
39 | pracovnice back office | Kostelec u Heřmanova Městce okr. Chrudim |
8. SNK | 15 1,4 % listiny |
náhradník 3. |
IL Mgr. Ilona LinhartováBez politické příslušnosti |
50 | ředitelka v MŠ | Svojšice okr. Pardubice |
6. SNK | 105 13,7 % listiny |
náhradník 1. |
DL Bc. Dagmar LinhartováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Pardubice VII okr. Pardubice |
15. KDU-ČSL+NK | 181 5,1 % listiny |
náhradník 13. |
CL Cristina LinhartováBez politické příslušnosti |
20 | studentka práv | Chrast okr. Chrudim |
8. Piráti+NK | 155 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
AL Andrea LinhartováČeská pirátská strana |
50 | metodička EU agendy a legislativy zdravotního pojištění | Chrast okr. Chrudim |
2. Piráti+NK | 217 7,8 % listiny |
mandát 2. |
JL Josef LinhartBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Všeradov okr. Chrudim |
4. SNK | 52 11,5 % listiny |
mandát 4. |
JL Jiří LinhartBez politické příslušnosti |
49 | zámečník | Dolní Bezděkov okr. Chrudim |
2. SNK | 76 14,2 % listiny |
mandát 2. |
AL Aleš LinhartBez politické příslušnosti |
29 | předseda spolku za krásnější Cihelnu | Pardubice okr. Pardubice |
21. STAN | 2 751 2,5 % listiny |
náhradník 16. |
PL Petr LimberskýBez politické příslušnosti |
57 | podnikatel | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
14. Nestran. | 537 3,8 % listiny |
náhradník 10. |
Zobrazeno 5 851–5 900 z 11 327