Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 152 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JK Jana KadrmasováBez politické příslušnosti |
53 | obsluha čerpací stanice | Němčice okr. Svitavy |
8. SNK | 184 10,0 % listiny |
náhradník 3. |
TK Tomáš KadrmasBez politické příslušnosti |
60 | skladník | Veliny okr. Pardubice |
2. SNK | 129 15,3 % listiny |
mandát 2. |
MK Miloš KadrmasBez politické příslušnosti |
43 | Policie ČR | Újezd u Chocně okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 101 14,4 % listiny |
mandát 4. |
VK Veronika KadováBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ | Luže okr. Chrudim |
14. ČSNS+NK | 95 4,8 % listiny |
náhradník 12. |
PK Petra KadlecováBez politické příslušnosti |
51 | administrativní pracovnice a místopředsedkyně představenstva ZOD Lubná, členka spolku Rady rodičů při ZŠ Lubná-Sebranice | Lubná okr. Svitavy |
9. SNK | 205 5,1 % listiny |
mandát 9. |
MK Milada KadlecováBez politické příslušnosti |
51 | operátor ve výrobě | Jaroměřice okr. Svitavy |
9. SNK | 231 10,0 % listiny |
náhradník 4. |
LK Lenka KadlecováBez politické příslušnosti |
52 | jednatel s.r.o., v domácnosti | Čepí okr. Pardubice |
1. SNK | 61 19,8 % listiny |
náhradník 1. |
ZK Zdeněk KadlecBez politické příslušnosti |
59 | technický pracovník | Chrastavec okr. Svitavy |
1. NK | 103 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TK Tomáš KadlecBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ likvidátor PU | Javorník okr. Svitavy |
1. SNK | 100 12,7 % listiny |
mandát 2. |
RK Roman KadlecBez politické příslušnosti |
54 | funkční trenér | Moravská Třebová okr. Svitavy |
7. SPDTrikPROJaSSt | 297 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
PK Mgr. Petr Kadlec, Ph.D.Česká pirátská strana |
52 | učitel střední odborné školy, člen bezpečnostní komise | Pardubice okr. Pardubice |
13. Piráti+TOP 09 | 2 659 2,6 % listiny |
náhradník 9. |
PK Petr KadlecBez politické příslušnosti |
56 | plánovač | Prachovice okr. Chrudim |
10. SNK | 134 8,7 % listiny |
náhradník 6. |
MK Milan KadlecBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Rohoznice okr. Pardubice |
5. SNK | 44 11,0 % listiny |
náhradník 3. |
MK Ing. Michal KadlecBez politické příslušnosti |
56 | majitel firmy Geodézie Česká Třebová, starosta TJ Sokol Česká Třebová | Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
7. KDU-ČSL+NK | 1 015 5,2 % listiny |
mandát 5. |
JK Josef KadlecBez politické příslušnosti |
56 | servisní technik | Prachovice okr. Chrudim |
1. SNK | 258 16,8 % listiny |
mandát 1. |
JK Jan KadlecBez politické příslušnosti |
41 | podnikatel | Opatov okr. Svitavy |
11. SNK | 146 5,6 % listiny |
náhradník 4. |
FK František KadlecBez politické příslušnosti |
63 | technik, člen undergroundu, pořadatel festivalů | Chrudim okr. Chrudim |
10. Piráti+NK | 676 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
JK Josef KadidloBez politické příslušnosti |
53 | školník | Rosice okr. Chrudim |
7. SNK | 279 5,7 % listiny |
mandát 7. |
JK Jiří KadidloBez politické příslušnosti |
55 | servisní technik | Pokřikov okr. Chrudim |
1. SNK | 99 25,6 % listiny |
mandát 1. |
DK Daniel KadidloBez politické příslušnosti |
37 | operátor vyvážecí soupravy | Sloupnice okr. Svitavy |
4. SNK | 256 6,6 % listiny |
náhradník 1. |
TK Tomáš KadeřábekBez politické příslušnosti |
43 | lektor vzdělávání | Pardubice II okr. Pardubice |
9. SNKEDPaspoMYPP | 660 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
JK Jaroslav KadeřábekBez politické příslušnosti |
38 | projektant | Bořice okr. Chrudim |
7. SNK | 45 13,2 % listiny |
mandát 7. |
PK Pavlína KaderkováBez politické příslušnosti |
55 | sestra specialistka záchranné služby, jednatelka Místní skupiny ČČK, vedoucí kroužku Mladý záchranář | Moravská Třebová okr. Svitavy |
13. MY+NK | 606 4,9 % listiny |
náhradník 8. |
RK Ing. Radek KaderkaBez politické příslušnosti |
44 | konstruktér mechanických zařízení | Živanice okr. Pardubice |
4. SNK | 238 10,6 % listiny |
mandát 6. |
MK Michal KaderkaBez politické příslušnosti |
41 | starosta obce | Slatina okr. Svitavy |
1. SNK | 44 15,0 % listiny |
mandát 2. |
LK Lubomír KaderkaBez politické příslušnosti |
51 | finanční poradce | Jevíčko okr. Svitavy |
7. SNK | 113 5,4 % listiny |
náhradník 6. |
MK Michal KadavýBez politické příslušnosti |
39 | servisní technik radiolokačních zařízení, spoluorganizátor hudebního festivalu | Srnojedy okr. Pardubice |
5. MY+NK | 134 10,7 % listiny |
náhradník 1. |
JK Mgr. Jan KadaKDU-ČSL |
30 | starosta obce | Řetová okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU-ČSL | 293 20,0 % listiny |
mandát 1. |
MK Ing. Michal KačírekBez politické příslušnosti |
33 | projektant | Jablonné nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
10. Nestran. | 458 6,0 % listiny |
náhradník 2. |
MK Michal KačerovskýBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí výroby | Lanškroun okr. Ústí nad Orlicí |
8. ODS | 378 4,9 % listiny |
náhradník 6. |
SK Sylva KáčerováBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ - stavbyvedoucí | Poběžovice u Přelouče okr. Pardubice |
1. SNK | 33 13,9 % listiny |
mandát 3. |
AK Alena KačerováBez politické příslušnosti |
62 | úřednice | Holice okr. Pardubice |
20. ODS | 84 2,6 % listiny |
náhradník 20. |
PK Petr KačerObčanská demokratická strana |
66 | místostarosta města | Holice okr. Pardubice |
1. ODS | 298 9,3 % listiny |
náhradník 1. |
JK Jan KačerBez politické příslušnosti |
38 | SQE Manager (manažer dodavatelské kvality pro Evropu a Asii) | Moravská Třebová okr. Svitavy |
13. KDU-ČSL+NK | 379 4,1 % listiny |
náhradník 10. |
AK Ing. Aleš KačerObčanská demokratická strana |
54 | výrobní ředitel, člen Rady města Sezemice | Sezemice okr. Pardubice |
1. ODS | 286 13,0 % listiny |
mandát 1. |
RK Ing. Radek KacetlBez politické příslušnosti |
62 | geodet | Staré Hradiště okr. Pardubice |
7. SNK | 481 6,7 % listiny |
mandát 7. |
LK Lucie KacálkováBez politické příslušnosti |
32 | zookonzulentka | Lukavice okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 331 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Jaroslava KacálkováSociální demokracie |
54 | vedoucí prodejny | České Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 116 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZK Zdeněk KacálekBez politické příslušnosti |
46 | dispečer ochrany závodu Škoda Auto a.s. | České Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 117 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MK Michal KacálekBez politické příslušnosti |
39 | servisní technik | Kameničná okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 53 100,0 % listiny |
|
MK Martin KacálekBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ – finanční poradce | Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 358 7,0 % listiny |
mandát 5. |
AK Alexandra KacafírkováBez politické příslušnosti |
79 | obchodnice | Pardubice I okr. Pardubice |
14. SPD+NK | 181 6,2 % listiny |
|
AK Antonín KacafírekBez politické příslušnosti |
52 | sanitář | Pardubice I okr. Pardubice |
3. SPD+NK | 209 7,2 % listiny |
|
MK Michal KabrhelBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Dolní Újezd okr. Svitavy |
10. KDU-ČSL | 188 7,0 % listiny |
náhradník 7. |
PK Patrik KabilkaBez politické příslušnosti |
26 | řidič | Moravská Třebová okr. Svitavy |
17. KSČM+NK | 97 4,1 % listiny |
|
VK Vlasta KábelováBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Dašice okr. Pardubice |
14. STAN | 72 4,6 % listiny |
náhradník 12. |
MK Marie KabelováKDU-ČSL |
75 | důchodkyně | Přelouč okr. Pardubice |
21. KDU-ČSL+NK | 61 1,9 % listiny |
náhradník 20. |
KK Bc. Kateřina KábelováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí vychovatelka ZŠ | Trhová Kamenice okr. Chrudim |
6. SNK | 259 11,7 % listiny |
mandát 6. |
TK Tereza KabelkováBez politické příslušnosti |
31 | finanční poradce | Rabštejnská Lhota okr. Chrudim |
8. SNK | 113 12,5 % listiny |
mandát 2. |
LK Lukáš KabelkaBez politické příslušnosti |
39 | obchodní poradce | Rabštejnská Lhota okr. Chrudim |
5. SNK | 153 17,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 7 551–7 600 z 11 327