Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 86 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
AP Mgr. Anežka PavlišováKDU-ČSL |
44 | manažerka rozvojových projektů, zastupitelka, zakladatelka MC Kamínek | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU-ČSL+NK | 973 7,3 % listiny |
mandát 1. |
AP Alena PavlišováKDU-ČSL |
72 | důchodkyně | Slatiňany okr. Chrudim |
3. KDU-ČSL+NK | 81 4,8 % listiny |
|
VP Ing. Vladimír PavlišBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí prodeje | Němčice okr. Svitavy |
1. SNK | 186 19,0 % listiny |
mandát 1. |
VP Václav PavlišKDU-ČSL |
55 | obchodní zástupce | Raná okr. Chrudim |
4. KDU-ČSL | 55 11,3 % listiny |
náhradník 2. |
TP Tomáš PavlišBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Kamenná Horka okr. Svitavy |
7. SNK | 91 12,5 % listiny |
mandát 1. |
ŠP Štěpán PavlišBez politické příslušnosti |
26 | zedník | Mrákotín okr. Chrudim |
6. SNK | 98 11,5 % listiny |
náhradník 3. |
PP Prokop PavlišKDU-ČSL |
21 | student | Mrákotín okr. Chrudim |
6. SNK | 54 9,8 % listiny |
náhradník 3. |
PP Pavel PavlišKomunistická str.Čech a Moravy |
72 | důchodce | Karle okr. Svitavy |
4. SNK | 74 9,3 % listiny |
náhradník 1. |
PP Ing. Pavel PavlišKDU-ČSL |
43 | technický ředitel | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
7. KDU-ČSL+NK | 592 4,4 % listiny |
náhradník 3. |
MP Michal PavlišBez politické příslušnosti |
48 | dělník modelář, fotbalista, truhlář | Hradec nad Svitavou okr. Svitavy |
8. MY+NK | 213 6,3 % listiny |
náhradník 1. |
MP Bc. Martin PavlišBez politické příslušnosti |
51 | státní zaměstnanec | Krasíkov okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 99 16,7 % listiny |
mandát 1. |
MP JUDr. Martin PavlišBez politické příslušnosti |
41 | advokát | Hlinsko okr. Chrudim |
2. ODS+NK | 725 9,3 % listiny |
mandát 1. |
KP Kristián PavlišObčanská demokratická strana |
19 | student | Polička okr. Svitavy |
18. ODS | 702 3,3 % listiny |
náhradník 12. |
KP Kamil PavlišBez politické příslušnosti |
49 | starosta obce, soukromý zemědělec, dobrovolný hasič | Hradec nad Svitavou okr. Svitavy |
1. MY+NK | 344 10,2 % listiny |
mandát 1. |
JP Jan PavlišBez politické příslušnosti |
39 | operátor | Pohledy okr. Svitavy |
5. SNK | 52 10,0 % listiny |
náhradník 3. |
DP Dominik PavlišBez politické příslušnosti |
50 | řidič - záchranná zdravotnická služba | Slatiňany okr. Chrudim |
12. KDU-ČSL+NK | 92 5,5 % listiny |
|
ZP Zdeněk PavlisBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Kunětice okr. Pardubice |
2. SNK | 108 13,7 % listiny |
mandát 4. |
LP Lucie Pavlíková MaixnerováBez politické příslušnosti |
34 | výživová poradkyně | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
14. ČSNS+SPD+NK | 216 3,5 % listiny |
náhradník 14. |
MP Markéta Veronika PavlíkováPRO Právo Respekt Odbornost |
47 | zdravotní sestra | Chrudim okr. Chrudim |
20. PRO+NK | 181 4,2 % listiny |
|
LP Mgr. Ludmila PavlíkováBez politické příslušnosti |
36 | farmaceutka | Licibořice okr. Chrudim |
1. NK | 57 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jana PavlíkováBez politické příslušnosti |
60 | skladová účetní | Dolany okr. Pardubice |
6. SNK | 63 10,9 % listiny |
náhradník 3. |
ZP Ing. Zdeněk PavlíkBez politické příslušnosti |
67 | projektant | Svitavy okr. Svitavy |
20. ODS+NK | 528 3,2 % listiny |
náhradník 16. |
ZP Bc. Zdeněk PavlíkBez politické příslušnosti |
52 | energetický manažer, jednatel Sportovní areály města Chrudim | Chrudim okr. Chrudim |
7. Svobodní+NK | 596 4,0 % listiny |
náhradník 6. |
VP Mgr. Vojtěch Pavlík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
40 | výzkumný pracovník | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
13. KDU-ČSL+NK | 344 3,4 % listiny |
náhradník 11. |
TP Tomáš Pavlík, MBABez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Sobětuchy okr. Chrudim |
6. KDU-ČSL+NK | 60 5,9 % listiny |
náhradník 4. |
TP Tomáš PavlíkBez politické příslušnosti |
53 | osobní řidič | Třebovice okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 137 10,6 % listiny |
mandát 8. |
SP Stanislav PavlíkBez politické příslušnosti |
69 | technik | Brněnec okr. Svitavy |
9. SNK | 59 5,5 % listiny |
náhradník 7. |
RP Ing. Robert PavlíkBez politické příslušnosti |
50 | webový programátor, jednatel firmy | Dříteč okr. Pardubice |
7. SNK | 148 12,2 % listiny |
náhradník 3. |
RP Radek PavlíkBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ - fotograf | Hlinsko okr. Chrudim |
19. MY+NK | 1 612 4,2 % listiny |
náhradník 6. |
MP Miroslav PavlíkObčanská demokratická strana |
46 | podnikatel | Chrudim okr. Chrudim |
12. ODS | 951 3,7 % listiny |
náhradník 8. |
MP Martin PavlíkBez politické příslušnosti |
46 | traktorista | Rabštejnská Lhota okr. Chrudim |
6. SNK | 122 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
JP Jindřich PavlíkBez politické příslušnosti |
39 | střelmistr | Jeníkov okr. Chrudim |
4. STAN | 62 9,5 % listiny |
náhradník 3. |
DP David PavlíkBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Zaječice okr. Chrudim |
6. ANO+NK | 216 8,2 % listiny |
mandát 2. |
PP Pavla PavlíčkováBez politické příslušnosti |
41 | žena v domácnosti | Biskupice okr. Chrudim |
1. NK | 13 100,0 % listiny |
|
JP Jana PavlíčkováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Jeníkov okr. Chrudim |
7. KDU-ČSL | 111 8,3 % listiny |
náhradník 1. |
EP Eva PavlíčkováBez politické příslušnosti |
54 | zdravotní sestra | Brněnec okr. Svitavy |
15. SNK | 213 5,9 % listiny |
náhradník 8. |
VP Mgr. Vladislav PavlíčekBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Všeradov okr. Chrudim |
2. SNK | 36 8,0 % listiny |
mandát 3. |
PP Petr PavlíčekBez politické příslušnosti |
45 | voják z povolání | Seč okr. Chrudim |
14. SNK | 145 5,0 % listiny |
náhradník 9. |
MP Michal PavlíčekBez politické příslušnosti |
53 | truhlář, muzikant | Chrudim okr. Chrudim |
7. SOCDEKSČMČSSDNK | 171 3,3 % listiny |
|
MP Martin PavlíčekBez politické příslušnosti |
37 | seřizovač CNC | Brandýs nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 174 10,5 % listiny |
mandát 2. |
MP Marek PavlíčekBez politické příslušnosti |
30 | koordinátor logistiky AUTO IN s.r.o. | Heřmanův Městec okr. Chrudim |
18. Parspo+NK | 115 3,6 % listiny |
náhradník 16. |
MP Marek PavlíčekBez politické příslušnosti |
23 | student, vývojář SW | Dříteč okr. Pardubice |
9. SNK | 30 2,5 % listiny |
náhradník 5. |
JP Josef PavlíčekBez politické příslušnosti |
61 | starosta | Oucmanice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 88 12,4 % listiny |
mandát 5. |
JP Jan PavlíčekBez politické příslušnosti |
51 | ředitel | Kostěnice okr. Pardubice |
1. NK | 116 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jakub PavlíčekBez politické příslušnosti |
33 | účetní | Oucmanice okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 54 7,6 % listiny |
mandát 7. |
JP Jakub PavlékBez politické příslušnosti |
37 | programátor | Staré Město okr. Svitavy |
4. SNK | 50 9,0 % listiny |
náhradník 4. |
JP Jaromír PavlataKomunistická str.Čech a Moravy |
76 | řidič, důchodce | Chrudim okr. Chrudim |
26. SOCDEKSČMČSSDNK | 163 3,1 % listiny |
|
JP Jana PavlasováBez politické příslušnosti |
38 | kuchařka v MŠ | Dašice okr. Pardubice |
4. MY+NK | 40 5,9 % listiny |
|
RP Roman PavlasBez politické příslušnosti |
41 | šéfkuchař | Kočí okr. Chrudim |
2. SNK | 263 15,3 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr PavlasBez politické příslušnosti |
36 | IT technik | Podhořany u Ronova okr. Chrudim |
1. NK | 110 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 4 251–4 300 z 11 327