Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (24 254)
Strana 217 z 486
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Josef MusilBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ-v oboru elektro | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
11. Svo+Trik+PRO+NK | 170 4,8 % listiny |
|
JM Ing. Josef MusilBez politické příslušnosti |
60 | bankovní poradce | Břeclav okr. Břeclav |
23. HR+NK | 666 3,3 % listiny |
náhradník 20. |
JM Jiří MusilBez politické příslušnosti |
52 | obchodní ředitel | Vranov okr. Brno-venkov |
5. SNK | 190 9,6 % listiny |
mandát 5. |
JM Jindřich MusilBez politické příslušnosti |
33 | svářeč | Olešnice okr. Blansko |
11. SNK | 113 5,1 % listiny |
náhradník 9. |
JM Jaroslav MusilBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Moravský Krumlov okr. Znojmo |
21. TOP 09 | 125 2,9 % listiny |
náhradník 19. |
JM Jan MusilKomunistická str.Čech a Moravy |
75 | důchodce | Blansko okr. Blansko |
11. ČSNS+KSČM | 229 3,7 % listiny |
|
JM Jan MusilObčanská demokratická strana |
85 | důchodce, zakládající člen ODS | Šlapanice okr. Brno-venkov |
16. ODS+NK | 185 4,6 % listiny |
náhradník 15. |
JM Jakub MusilBez politické příslušnosti |
28 | hasič | Lipovec okr. Blansko |
12. SNK | 204 6,5 % listiny |
mandát 12. |
Dominik MusilBez politické příslušnosti |
35 | profesionální boxer, technik ve výrobním závodu | Znojmo okr. Znojmo |
20. SOM+NK | 2 198 3,1 % listiny |
náhradník 12. |
AM Ing. Antonín MusilKDU-ČSL |
78 | důchodce | Černá Hora okr. Blansko |
10. KDU-ČSL | 73 5,1 % listiny |
náhradník 8. |
AM Alois MusilBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ | Prštice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 138 9,8 % listiny |
náhradník 4. |
AM Bc. Aleš MusilBez politické příslušnosti |
55 | ředitel ZUŠ | Vyškov okr. Vyškov |
4. STAN+NK | 936 4,7 % listiny |
náhradník 2. |
AM Aleš Musil, DiS.Bez politické příslušnosti |
25 | učitel | Vyškov okr. Vyškov |
23. STAN+NK | 614 3,1 % listiny |
náhradník 20. |
VM Mgr. Veronika MuselíkováBez politické příslušnosti |
44 | účetní | Pozořice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 441 8,1 % listiny |
mandát 3. |
LM Lucie MuselíkováBez politické příslušnosti |
39 | majitelka kosmetického salonu, kosmetička | Brno-sever okr. Brno-město |
27. AUTO | 274 2,7 % listiny |
|
LM Lenka MuselíkováBez politické příslušnosti |
53 | asistentka výroby | Viničné Šumice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 398 11,9 % listiny |
mandát 3. |
RM Richard MuselíkBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ, předseda Osadního výboru Pejškov | Tišnov okr. Brno-venkov |
13. SNK | 763 5,5 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jakub MuselíkBez politické příslušnosti |
42 | obchodní zástupce | Brno-sever okr. Brno-město |
28. AUTO | 271 2,7 % listiny |
|
PM Pavel MuricMoravané |
51 | místostarosta obce | Otnice okr. Vyškov |
1. Moravané | 511 16,1 % listiny |
mandát 1. |
SM Mgr. Stanislav MurgašBez politické příslušnosti |
29 | učitel | Vyškov okr. Vyškov |
5. STAN+NK | 821 4,2 % listiny |
náhradník 5. |
MM Martina MurdychováBez politické příslušnosti |
59 | ekonom obchodu | Brno okr. Brno-město |
38. SOCDEM+NK | 1 005 1,7 % listiny |
|
MM Marek MurdychBez politické příslušnosti |
33 | odborný prodavač | Brno okr. Brno-město |
29. SOCDEM+NK | 1 013 1,8 % listiny |
|
MM Ing. Miroslav MurčekBez politické příslušnosti |
62 | referent bezpečnosti státu | Vyškov okr. Vyškov |
19. ANO | 1 614 3,5 % listiny |
náhradník 11. |
ŠM Ing. Štefan MurányiBez politické příslušnosti |
48 | manažer | Švábenice okr. Vyškov |
12. SNK | 285 6,4 % listiny |
náhradník 2. |
MM doc. Mgr. Markéta Munzarová, Dr. rer. nat.KDU-ČSL |
52 | vysokoškolská učitelka | Brno-střed okr. Brno-město |
13. KDU-ČSL+STAN | 4 729 2,3 % listiny |
mandát 13. |
DM Mgr. Daniel MunzarBez politické příslušnosti |
53 | středoškolský učitel | Brno-Bystrc okr. Brno-město |
24. KDU-ČSL+STAN | 2 137 3,5 % listiny |
náhradník 15. |
RM Richard MünsterBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
16. VSaO+NK | 928 4,5 % listiny |
náhradník 10. |
JM Jana MunduchováBez politické příslušnosti |
43 | finanční poradce | Jezeřany-Maršovice okr. Znojmo |
4. SNK | 88 8,5 % listiny |
mandát 4. |
BM Bohumír MunduchBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí pracovník | Jezeřany-Maršovice okr. Znojmo |
2. SNK | 120 11,6 % listiny |
mandát 3. |
PM Pavla MüllerováBez politické příslušnosti |
51 | asistentka na autosalónu, ochránce zvířat | Brno okr. Brno-město |
2. DSZ+NK | 557 29,5 % listiny |
|
MM Ing. Martina MüllerováBez politické příslušnosti |
35 | učitelka | Velké Opatovice okr. Blansko |
10. KDU-ČSL+NK | 105 4,9 % listiny |
náhradník 9. |
MM Magda MüllerováBez politické příslušnosti |
55 | přípravář staveb | Sivice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 64 8,1 % listiny |
náhradník 6. |
KM Kateřina MüllerováBez politické příslušnosti |
42 | zdravotní sestra | Dlouhá Lhota okr. Blansko |
3. SNK | 37 14,3 % listiny |
mandát 4. |
IM Bc. Iveta Müllerová, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 | bankéř | Borotín okr. Blansko |
1. SNK | 88 24,8 % listiny |
mandát 1. |
HM Mgr. Hana MüllerováBez politické příslušnosti |
60 | ředitelka školy | Hlohovec okr. Břeclav |
4. ODS | 249 7,5 % listiny |
mandát 5. |
VM Vladimír MüllerBez politické příslušnosti |
42 | pracovník v gastronomii | Brno-Ivanovice okr. Brno-město |
8. ODS | 74 4,0 % listiny |
náhradník 6. |
TM Tomáš MüllerBez politické příslušnosti |
44 | opravář kolejových vozidel | Svatoslav okr. Brno-venkov |
1. SNK | 65 21,5 % listiny |
náhradník 1. |
SM Stanislav MüllerBez politické příslušnosti |
34 | obchodní zástupce | Dubňany okr. Hodonín |
6. STAN+NK | 113 5,1 % listiny |
|
PM JUDr. Pavel MüllerBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Pavlov okr. Břeclav |
3. SNK | 81 29,9 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MüllerBez politické příslušnosti |
51 | výrobní manažer | Pozořice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 399 9,3 % listiny |
mandát 1. |
MM Miroslav MüllerBez politické příslušnosti |
47 | mistr výroby | Šatov okr. Znojmo |
7. SNK | 291 10,2 % listiny |
mandát 7. |
MM Michal MüllerBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí skladu | Ždánice okr. Hodonín |
5. SNK | 383 6,9 % listiny |
mandát 5. |
MM Mgr. Martin MüllerBez politické příslušnosti |
41 | profesionální hasič, zastupitel | Vyškov okr. Vyškov |
7. ANO | 1 955 4,3 % listiny |
mandát 2. |
LM Ing. Luděk MüllerBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Strachotice okr. Znojmo |
1. SNK | 285 19,3 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Luboš MüllerBez politické příslušnosti |
34 | zootechnik | Tasovice okr. Znojmo |
4. SNK | 120 10,3 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jiří MűllerBez politické příslušnosti |
61 | technik | Rájec-Jestřebí okr. Blansko |
15. SNK | 627 5,2 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jiří MüllerBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Studnice okr. Vyškov |
3. SNK | 163 12,8 % listiny |
mandát 3. |
JM Jaromír MüllerBez politické příslušnosti |
72 | penzista | Šlapanice okr. Brno-venkov |
9. Piráti+NK | 132 5,1 % listiny |
|
JM Jakub MüllerBez politické příslušnosti |
21 | student ekonomie | Brno-Vinohrady okr. Brno-město |
19. SPD+PŘÍSAHA+NK | 173 4,3 % listiny |
|
JM Jakub MüllerBez politické příslušnosti |
36 | hasič, záchranář, autodrom Brno | Ostrovačice okr. Brno-venkov |
5. TOP 09+NK | 52 13,0 % listiny |
náhradník 5. |
Zobrazeno 10 801–10 850 z 24 254
