RK Romana KanianskáBez politické příslušnosti |
46 |
nákupčí |
Tvarožná Lhota okr. Hodonín |
10. SNK |
183 8,0 % listiny |
náhradník 5. |
VK Vlastimil KandusBez politické příslušnosti |
52 |
podnikatel |
Štítary okr. Znojmo |
6. SNK |
74 7,3 % listiny |
náhradník 2. |
JK Jindřich KandusBez politické příslušnosti |
25 |
obchodní manager |
Štítary okr. Znojmo |
5. SNK |
17 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
RK Registrační úřad ponechal pozici volnou Kandidát v registraci škrtnut |
– |
|
Brno-sever okr. Brno-město |
28. LANO+VRBa |
0 0,0 % listiny |
|
RK Registrační úřad ponechal pozici volnou Kandidát v registraci škrtnut |
– |
|
Brno-sever okr. Brno-město |
18. LANO+VRBa |
0 0,0 % listiny |
|
ŠK Štefan KandalecVaši starostové |
73 |
policista v důchodu |
Brno-Bystrc okr. Brno-město |
4. Vas+NK |
1 408 3,8 % listiny |
mandát 4. |
ZK Zdeněk KáňaBez politické příslušnosti |
42 |
OSVČ – tesař |
Boleradice okr. Břeclav |
2. KDU-ČSL |
134 9,8 % listiny |
mandát 2. |
ZK Ing. Zdeněk Kaňa, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
45 |
navigační inženýr |
Dubňany okr. Hodonín |
20. SNK |
1 075 4,5 % listiny |
náhradník 9. |
VK Vít KaňaBez politické příslušnosti |
39 |
provozní zámečník |
Moravská Nová Ves okr. Břeclav |
5. SPD+NK |
30 7,1 % listiny |
|
RK Roman KaňaBez politické příslušnosti |
51 |
brusič |
Újezd u Brna okr. Brno-venkov |
8. OMMO+NK |
68 5,1 % listiny |
|
PK Petr KaňaObčanská demokratická strana |
67 |
podnikatel |
Brno-Ivanovice okr. Brno-město |
3. ODS |
238 12,9 % listiny |
náhradník 3. |
OK Ing. Ondřej KaňaBez politické příslušnosti |
42 |
OSVČ |
Dolní Bojanovice okr. Hodonín |
15. KDU-ČSL |
649 7,8 % listiny |
mandát 5. |
MK Milan KáňaBez politické příslušnosti |
69 |
středoškolský učitel, člen skupiny The Teachers |
Břeclav okr. Břeclav |
26. NEZ+NK |
515 2,6 % listiny |
náhradník 23. |
LK Lubomír KaňaBez politické příslušnosti |
49 |
soukromý podnikatel |
Bohdalice-Pavlovice okr. Vyškov |
2. SNK |
115 12,0 % listiny |
mandát 2. |
LK Lubomír KáňaBez politické příslušnosti |
48 |
podnikatel |
Ivančice okr. Brno-venkov |
5. SOM |
338 6,8 % listiny |
náhradník 4. |
JK Ing. Josef KaňaKDU-ČSL |
62 |
sociální pracovník |
Kobylí okr. Břeclav |
10. KDU-ČSL |
252 8,1 % listiny |
mandát 3. |
JK Ing. Jiří KaňaBez politické příslušnosti |
65 |
technik |
Šitbořice okr. Břeclav |
10. KDU-ČSL |
340 6,4 % listiny |
mandát 10. |
JK Ing. Jan KaňaBez politické příslušnosti |
30 |
pedagog, stavební inženýr |
Kobylí okr. Břeclav |
5. SNK |
203 7,7 % listiny |
náhradník 3. |
JK Jakub KaňaBez politické příslušnosti |
40 |
hasič |
Lanžhot okr. Břeclav |
17. SNK |
141 3,7 % listiny |
náhradník 14. |
IK Ivo KaňaBez politické příslušnosti |
72 |
důchodce |
Bučovice okr. Vyškov |
15. Stačilo!+NK |
111 5,9 % listiny |
náhradník 14. |
DK Dušan KaňaBez politické příslušnosti |
48 |
asistent nákupu |
Kozlany okr. Vyškov |
7. STAN+NK |
83 12,0 % listiny |
mandát 7. |
DK Ing. David Káňa, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
50 |
softwarový vývojář |
Dolní Kounice okr. Brno-venkov |
6. ODS |
147 6,6 % listiny |
náhradník 4. |
DK Ing. Dávid KampoBez politické příslušnosti |
28 |
biomedicínský inženýr |
Brno-Židenice okr. Brno-město |
3. Piráti+FaktBrno |
412 3,8 % listiny |
náhradník 2. |
DK Ing. Dávid KampoBez politické příslušnosti |
28 |
biomedicínský inženýr |
Brno okr. Brno-město |
52. PirIdeFaktBrGEN |
7 262 1,6 % listiny |
náhradník 48. |
OK Ondřej KampasBez politické příslušnosti |
22 |
student právnické fakulty Masarykovy univerzity |
Loděnice okr. Brno-venkov |
1. SNK |
80 17,5 % listiny |
mandát 1. |
RK Roman KamenskýBez politické příslušnosti |
42 |
vinař |
Kurdějov okr. Břeclav |
3. SNK |
73 11,4 % listiny |
náhradník 1. |
PK Ing. Pavel KamenskýKDU-ČSL |
46 |
hasič |
Hustopeče okr. Břeclav |
15. KDU-ČSL |
191 4,1 % listiny |
náhradník 13. |
MK Ing. Michal KamenskýBez politické příslušnosti |
38 |
produktový manažer v IT |
Šakvice okr. Břeclav |
9. SNK |
101 8,3 % listiny |
náhradník 7. |
MK Martin KamenskýBez politické příslušnosti |
22 |
truhlář |
Kobeřice u Brna okr. Vyškov |
7. MY+NK |
133 9,8 % listiny |
náhradník 3. |
IK Ing. Ivan KamenskýBez politické příslušnosti |
43 |
programátor |
Veselí nad Moravou okr. Hodonín |
3. ANO |
645 5,8 % listiny |
mandát 2. |
LK Bc. Leona KamenskáBez politické příslušnosti |
41 |
zdravotní sestra |
Veselí nad Moravou okr. Hodonín |
11. ANO |
563 5,1 % listiny |
náhradník 8. |
KK Mgr. Bc. Klára KamenskáBez politické příslušnosti |
42 |
zástupkyně ředitele ZŠ |
Strážnice okr. Hodonín |
2. SNK |
321 8,2 % listiny |
mandát 2. |
KK Bc. Kateřina KamenskáBez politické příslušnosti |
44 |
vychovatelka |
Miroslav okr. Znojmo |
13. SNK |
90 4,7 % listiny |
náhradník 12. |
SK Soňa KamenovskáBez politické příslušnosti |
45 |
provozní |
Hodonín okr. Hodonín |
24. PATRIOTIHODONÍN |
860 3,1 % listiny |
náhradník 19. |
EK Eliška KameníkováBez politické příslušnosti |
40 |
specialista inženýringu |
Pozořice okr. Brno-venkov |
10. SNK |
286 6,7 % listiny |
náhradník 6. |
PK Petr KameníkBez politické příslušnosti |
49 |
regionální obchodní ředitel |
Horní Kounice okr. Znojmo |
2. SNK |
104 13,3 % listiny |
mandát 3. |
DK Ing. Dalibor KameníkBez politické příslušnosti |
64 |
policejní rada v.v. |
Hodonín okr. Hodonín |
3. Moravané+NOS+NK |
513 3,9 % listiny |
náhradník 1. |
JK Josef KameníčekObčanská demokratická strana |
43 |
ekonom a účetní, OSVČ |
Brno-Starý Lískovec okr. Brno-město |
20. ODS+TOP 09 |
1 199 4,4 % listiny |
náhradník 12. |
IK Iveta KamenickáBez politické příslušnosti |
58 |
pracovnice v sociálních službách |
Újezd u Brna okr. Brno-venkov |
6. OMMO+NK |
80 5,9 % listiny |
|
LK Lukáš KamenecBez politické příslušnosti |
43 |
mistr energetiky a technik MaR |
Stavěšice okr. Hodonín |
1. SNK |
72 14,0 % listiny |
mandát 3. |
SK Ing. Stanislav KambaKDU-ČSL |
70 |
podnikatel |
Vísky okr. Blansko |
1. KDU-ČSL |
37 10,6 % listiny |
mandát 2. |
SK Ing. Stanislav KambaBez politické příslušnosti |
43 |
technicko-hospodářský pracovník |
Vísky okr. Blansko |
9. KDU-ČSL |
32 9,1 % listiny |
mandát 9. |
MK Mgr. Michal KambaBez politické příslušnosti |
34 |
podnikatel |
Vísky okr. Blansko |
5. KDU-ČSL |
32 9,1 % listiny |
mandát 6. |
MK Martin KambaBez politické příslušnosti |
45 |
sládek |
Pamětice okr. Blansko |
1. NK |
87 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VK Vlasta KamarádováBez politické příslušnosti |
77 |
důchodce |
Rudlice okr. Znojmo |
1. NK |
23 100,0 % listiny |
|
Ing. arch. Radomír KamanBez politické příslušnosti |
68 |
architekt |
Znojmo okr. Znojmo |
7. ANO |
2 650 3,5 % listiny |
mandát 8. |
LK Ludmila KalvodováBez politické příslušnosti |
76 |
důchodkyně |
Brno-Líšeň okr. Brno-město |
15. KSČMČSSDDOSmSt! |
98 3,7 % listiny |
|
JK Jitka KalvodováBez politické příslušnosti |
40 |
podnikatelka |
Hostěnice okr. Brno-venkov |
3. SNK |
59 11,4 % listiny |
náhradník 2. |
GK Gabriela Kalvodová, DiS.Bez politické příslušnosti |
51 |
podnikatelka v oděvnictví |
Brno-Kohoutovice okr. Brno-město |
12. SPD+PRO+NK |
233 4,5 % listiny |
náhradník 11. |
LK Lukáš KalvodaBez politické příslušnosti |
32 |
dělník |
Letonice okr. Vyškov |
14. SNK |
41 3,4 % listiny |
náhradník 12. |