Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 100 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
EN Evžen NajmanKDU-ČSL |
60 | údržbář | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
8. KDU-ČSL | 68 4,3 % listiny |
náhradník 7. |
MN Michael NajbrtBez politické příslušnosti |
45 | jednatel | Rataje okr. Kroměříž |
6. ANO | 80 7,9 % listiny |
náhradník 5. |
PN Petr NachtmannObčanská demokratická strana |
42 | místostarosta Valašského Meziříčí | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
1. ODS | 1 897 7,3 % listiny |
mandát 1. |
LN Lukáš NachtmannObčanská demokratická strana |
42 | obchodní manažer | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
16. ODS | 1 103 4,2 % listiny |
náhradník 12. |
JN Josef NachlingerBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ - truhlář, stolař | Kroměříž okr. Kroměříž |
26. NEZ | 69 2,8 % listiny |
|
MN Ing. Magda NagyBez politické příslušnosti |
47 | obchodní ředitelka Continental Barum s.r.o. | Kudlovice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 136 19,2 % listiny |
mandát 1. |
DN David NádeníčekBez politické příslušnosti |
52 | bankovní úředník | Kroměříž okr. Kroměříž |
27. Hlas | 1 022 2,6 % listiny |
náhradník 22. |
MN Marie NábělkováBez politické příslušnosti |
40 | ošetřovatelka, majitelka firmy na autorské rostoucí oblečení | Kroměříž okr. Kroměříž |
9. Piráti+NK | 836 3,9 % listiny |
náhradník 6. |
ZN Zdeněk NábělekBez politické příslušnosti |
31 | technický pracovník | Zástřizly okr. Kroměříž |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Bc. Aneta MynáříkováBez politické příslušnosti |
34 | marketingový specialista | Růžďka okr. Vsetín |
8. SNK | 54 5,9 % listiny |
náhradník 6. |
MM Martin MynaříkBez politické příslušnosti |
60 | projektant, statik | Jablůnka okr. Vsetín |
5. SNK | 0 0,0 % listiny |
|
JM Ing. Jan MynaříkBez politické příslušnosti |
57 | živnostník | Ratiboř okr. Vsetín |
7. ODS+NK | 150 11,4 % listiny |
náhradník 2. |
VM Ing. Vratislav MynářBez politické příslušnosti |
59 | manažer, zastupitel městyse Osvětimany | Osvětimany okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 180 9,8 % listiny |
mandát 3. |
LM Mgr. Ludmila MychajlivováBez politické příslušnosti |
24 | živnostnice | Chropyně okr. Kroměříž |
11. SOCDEM | 269 4,8 % listiny |
náhradník 7. |
IM Ivo MydlářBez politické příslušnosti |
64 | obchodní manažer | Vsetín okr. Vsetín |
10. Stačilo!+NK | 240 4,6 % listiny |
|
RM Radek MužikovskýBez politické příslušnosti |
51 | konstruktér | Střelná okr. Vsetín |
4. SNK | 171 11,5 % listiny |
mandát 4. |
OM Ondřej MužíkBez politické příslušnosti |
22 | student - sociální pedagogika | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
22. Piráti+NK | 701 3,2 % listiny |
náhradník 17. |
MM Mgr. Milan MužíkBez politické příslušnosti |
65 | pedagog, důchodce, OSVČ | Návojná okr. Zlín |
3. SNK | 136 13,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Josef MužíkBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Velké Karlovice okr. Vsetín |
14. KDU-ČSL | 144 4,3 % listiny |
náhradník 11. |
PM Ing. Pavel MužátkoBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí finančního oddělení | Horní Bečva okr. Vsetín |
1. KDU-ČSL+NK | 299 7,6 % listiny |
náhradník 1. |
PM Bc. Pavel MužátkoBez politické příslušnosti |
24 | datový analytik | Horní Bečva okr. Vsetín |
14. KDU-ČSL+NK | 159 4,1 % listiny |
náhradník 10. |
KM Bc. Karel MušálekBez politické příslušnosti |
43 | servisní technik | Hovězí okr. Vsetín |
14. SNK | 239 5,8 % listiny |
náhradník 11. |
AM Anna MusilováBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Halenkovice okr. Zlín |
15. ANO | 102 4,3 % listiny |
náhradník 12. |
RM PhDr. Mgr. Roman Musil, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
52 | softwarový architekt, matematik | Koryčany okr. Kroměříž |
7. ZVUK 12 | 147 5,8 % listiny |
náhradník 5. |
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
59 | spolumajitel sádrokartonářské firmy | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
14. SNK | 68 6,0 % listiny |
náhradník 12. |
PM Pavel MusilBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Kvasice okr. Kroměříž |
11. SNK | 437 6,3 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jaroslav MusilBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Halenkovice okr. Zlín |
3. ANO | 158 6,6 % listiny |
náhradník 1. |
JM Ing. Jaroslav MusilBez politické příslušnosti |
76 | programátor | Napajedla okr. Zlín |
14. ANO | 384 4,4 % listiny |
náhradník 10. |
LM Ing. Libor MuschalekBez politické příslušnosti |
62 | jednatel společnosti | Loučka okr. Vsetín |
11. SNK | 61 5,6 % listiny |
náhradník 7. |
BM Bc. Barbora MurankoBez politické příslušnosti |
29 | referentka bytové správy | Růžďka okr. Vsetín |
3. SNK | 74 8,1 % listiny |
náhradník 2. |
AM Ing. Aneta MünsterováBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí odd. péče o zákazníky | Krhová okr. Vsetín |
3. SNK | 196 8,1 % listiny |
náhradník 2. |
RM Radomír MünsterBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Krhová okr. Vsetín |
9. SNK | 130 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
JM Josef MünsterKDU-ČSL |
70 | emeritní starosta SDH Nevšová | Slavičín okr. Zlín |
21. KDUČSL+SLAVIČÍN | 148 3,1 % listiny |
náhradník 19. |
BM Bronislav MünsterBez politické příslušnosti |
64 | obchodní manažer, předseda Osadního výboru Nevšová | Slavičín okr. Zlín |
7. STAN+NK | 688 5,4 % listiny |
mandát 5. |
MM Miroslava MüllerováBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Neubuz okr. Zlín |
2. SNK | 104 18,1 % listiny |
mandát 2. |
VM Vladimír MüllerBez politické příslušnosti |
78 | servisní mechanik | Holešov okr. Kroměříž |
16. SPD | 127 4,0 % listiny |
|
OM Ing. Oldřich MüllerSociální demokracie |
61 | zemědělský inženýr | Kroměříž okr. Kroměříž |
18. SOCDEM+NK | 386 3,0 % listiny |
náhradník 17. |
BM Bohumil MüllerBez politické příslušnosti |
64 | důchodce, stolář | Hulín okr. Kroměříž |
17. KDU-ČSL+NK | 135 3,9 % listiny |
náhradník 16. |
MM Marián MulidranBez politické příslušnosti |
56 | dělník údržby komunikací | Tlumačov okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 136 5,2 % listiny |
náhradník 3. |
GM Giuseppe MuleBez politické příslušnosti |
36 | nákupní manažer | Dolní Němčí okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 171 4,5 % listiny |
náhradník 5. |
ŠM Mgr. Šárka MuchováBez politické příslušnosti |
56 | ředitelka ZŠ, MŠ | Kateřinice okr. Vsetín |
1. NK | 140 100,0 % listiny |
|
HM Ing. Hana MuchováBez politické příslušnosti |
42 | projektová analytička | Tečovice okr. Zlín |
5. SNK | 117 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
MM Marek MuchaBez politické příslušnosti |
59 | fotograf | Kroměříž okr. Kroměříž |
5. SOCDEM+NK | 609 4,7 % listiny |
náhradník 4. |
MM Mgr. Mikuláš MúdryBez politické příslušnosti |
34 | datový analytik, programátor, energetik, hudebník, divadelník | Slavičín okr. Zlín |
11. STAN+NK | 639 5,0 % listiny |
náhradník 5. |
VM Vlasta MudrákováBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Slavičín okr. Zlín |
16. ANO | 376 4,6 % listiny |
náhradník 13. |
PM Ing. Pavla MudrákováBez politické příslušnosti |
37 | projektantka zahradních a krajinářských úprav | Dolní Němčí okr. Uherské Hradiště |
6. KDU-ČSL | 229 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
MM Milan MudrákBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí střediska | Šanov okr. Zlín |
9. SNK | 179 11,4 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jan MudrákBez politické příslušnosti |
31 | podnikatel, primáš CM Ohnica | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
9. KDU-ČSL+NK | 1 375 4,1 % listiny |
mandát 5. |
EM MgA. Eva MúčkováBez politické příslušnosti |
25 | grafická designérka | Boršice okr. Uherské Hradiště |
12. SNK | 65 3,6 % listiny |
náhradník 10. |
PM Ing. Pavel MrvaBez politické příslušnosti |
53 | projektový manažer | Koryčany okr. Kroměříž |
1. SNK | 235 9,7 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 4 951–5 000 z 11 356