Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 103 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
OM Oldřich MlčákANO 2011 |
55 | instruktor provozu, člen rady | Otrokovice okr. Zlín |
2. ANO | 1 976 4,6 % listiny |
mandát 2. |
MM Michal MlčákBez politické příslušnosti |
41 | místostarosta městyse Osvětimany, profesionální hasič | Osvětimany okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 193 14,9 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Martin MlčákANO 2011 |
48 | učitel, správce IT | Zlín okr. Zlín |
11. ANO | 5 390 2,5 % listiny |
náhradník 1. |
LM Luděk MlčákBez politické příslušnosti |
21 | student VŠ | Kostelec u Holešova okr. Kroměříž |
6. KDU-ČSL | 150 6,4 % listiny |
mandát 6. |
DM MgA. Daniel MlčákBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí pečovatelské služby | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
8. SNK ED | 993 4,5 % listiny |
mandát 8. |
AM Bc. Adéla MládkováBez politické příslušnosti |
27 | hypoteční poradkyně | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
13. STAN+NK | 235 4,9 % listiny |
náhradník 11. |
JM Josef MizeraBez politické příslušnosti |
23 | referent informačních systémů | Březolupy okr. Uherské Hradiště |
12. SNK | 92 5,1 % listiny |
náhradník 9. |
JM Ing. Josef MizeraBez politické příslušnosti |
37 | obchodní zástupce | Podhradí okr. Zlín |
6. SNK | 70 11,6 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MituníkKDU-ČSL |
49 | manažer podpory IS, vedoucí skautského střediska | Luhačovice okr. Zlín |
4. KDU-ČSL+NK | 348 5,5 % listiny |
náhradník 3. |
PM Pavlína MitchellBez politické příslušnosti |
34 | manažerka nákupu | Korytná okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 36 7,6 % listiny |
náhradník 4. |
MM Michaela MitevováBez politické příslušnosti |
49 | ekonomka NTV Cable Napajedla | Napajedla okr. Zlín |
10. SNK | 1 195 5,0 % listiny |
mandát 10. |
ZM Zdeněk MitáčekBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Hluk okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL+NK | 609 7,6 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MitáčekBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Hluk okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 576 4,2 % listiny |
náhradník 3. |
IM PhDr. Mgr. Ivo MitáčekBez politické příslušnosti |
54 | poradce pro bezpečnost a krizové řízení, zastupitel Zlínského kraje i města Zlína | Zlín okr. Zlín |
5. STAN | 6 041 3,0 % listiny |
mandát 1. |
IM Ing. Ivo MitáčekBez politické příslušnosti |
59 | podnikatel, zastupitel města Uherské Hradiště | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
4. Svob+Soukrom+NK | 2 524 4,2 % listiny |
mandát 5. |
ZM Zdeněk MišurecBez politické příslušnosti |
55 | živnostník | Žlutava okr. Zlín |
4. SNK | 128 10,6 % listiny |
náhradník 2. |
PM Ing. Petr MišurecBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Žlutava okr. Zlín |
1. SNK | 257 21,3 % listiny |
mandát 1. |
DM Denisa Mišurcová, DiS.Bez politické příslušnosti |
29 | zdravotnická záchranářka | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
8. ANO | 1 779 3,9 % listiny |
náhradník 3. |
IM Ivana MišunováBez politické příslušnosti |
37 | rodičovská dovolená | Lužná okr. Vsetín |
9. SNK | 67 9,0 % listiny |
mandát 9. |
SM Stanislav MišunBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Horní Lideč okr. Vsetín |
11. SNK | 27 3,2 % listiny |
náhradník 10. |
JM Jan MišoBez politické příslušnosti |
39 | manager ve společnosti O2 | Valašské Klobouky okr. Zlín |
13. SNK | 339 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
RM Bc. Radka MíškováBez politické příslušnosti |
33 | administrátor pošt | Podolí okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 159 10,6 % listiny |
mandát 5. |
SM Ing. Simona Miškolci, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
56 | vysokoškolský pedagog, předsedkyně ZO zahrádkářského svazu Hvozdná | Hvozdná okr. Zlín |
9. SOCDEM+NK | 304 7,4 % listiny |
mandát 6. |
LM Lubomír MiškolciBez politické příslušnosti |
70 | podnikatel, zastupitel obce, předseda Mysliveckého spolku Vrchovina Hvozdná | Hvozdná okr. Zlín |
6. SOCDEM+NK | 243 5,9 % listiny |
mandát 7. |
MM Marie MiškářováBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
15. SNK | 32 4,7 % listiny |
náhradník 14. |
VM MUDr. Veronika MiškaříkováBez politické příslušnosti |
34 | lékařka | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
20. KDU-ČSL+NK | 1 176 3,5 % listiny |
náhradník 13. |
LM Bc. Lucie MiškaříkováBez politické příslušnosti |
46 | referent MěÚ | Vigantice okr. Vsetín |
8. SNK | 92 8,6 % listiny |
náhradník 6. |
PM Pavel MiškaříkBez politické příslušnosti |
51 | pracovník služeb Horní Bečva | Horní Bečva okr. Vsetín |
5. KDU-ČSL+NK | 350 8,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Marek MiškáříkBez politické příslušnosti |
39 | podnikatel | Doubravy okr. Zlín |
6. SNK | 223 13,5 % listiny |
náhradník 1. |
FM Ing. Filip MiškaříkBez politické příslušnosti |
29 | technik výstavby sítí | Slavičín okr. Zlín |
13. ODS+NK | 560 4,7 % listiny |
náhradník 8. |
LM Ing. Lukáš MišelnickýBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí technologie | Pravčice okr. Kroměříž |
2. SNK | 169 7,1 % listiny |
mandát 2. |
ŠM Mgr. Štěpán MíšekBez politické příslušnosti |
32 | učitel | Boršice u Blatnice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 149 22,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jindra MišákováBez politické příslušnosti |
60 | účetní | Březnice okr. Zlín |
13. STAN+NK | 264 4,9 % listiny |
náhradník 3. |
NM Nikodém MíšaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Polešovice okr. Uherské Hradiště |
9. KDU-ČSL | 207 8,9 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jiří MíšaBez politické příslušnosti |
59 | podnikatel | Roštín okr. Kroměříž |
5. SNK | 130 7,1 % listiny |
mandát 5. |
VM Vladimír MísteckýBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Poličná okr. Vsetín |
3. SNK | 541 7,1 % listiny |
mandát 3. |
PM Pavel MisařBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ, malíř | Slopné okr. Zlín |
2. KDU-ČSL | 182 14,8 % listiny |
mandát 2. |
MM Marie MirošováBez politické příslušnosti |
64 | předsedkyně ZO OS KOVO Autopal Hluk | Hluk okr. Uherské Hradiště |
16. SNK | 569 4,1 % listiny |
náhradník 7. |
ZM JUDr. Zdeněk MirosničenkoBez politické příslušnosti |
79 | právník | Vsetín okr. Vsetín |
14. Stačilo!+NK | 217 4,2 % listiny |
|
RM Ing. René MinistrBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Hulín okr. Kroměříž |
13. Nestraníci+NK | 171 4,8 % listiny |
náhradník 12. |
IM Bc. Iveta Minářová, DiS.Bez politické příslušnosti |
54 | vedoucí Charitní pečovatelské služby | Kelč okr. Vsetín |
7. SNK | 596 6,6 % listiny |
mandát 7. |
VM Mgr. Veronika MinaříkováBez politické příslušnosti |
38 | učitelka | Podkopná Lhota okr. Zlín |
6. KDU-ČSL | 114 11,9 % listiny |
náhradník 1. |
SM Stanislava MinaříkováBez politické příslušnosti |
57 | koordinátor nákupu | Neubuz okr. Zlín |
3. SNK | 179 17,0 % listiny |
mandát 2. |
PM Petra MinaříkováBez politické příslušnosti |
43 | optička | Slušovice okr. Zlín |
6. KDU-ČSL | 256 5,8 % listiny |
náhradník 3. |
PM Bc. Petra MinaříkováBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Trnava okr. Zlín |
9. SNK | 110 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
NM Nikola MinaříkováBez politické příslušnosti |
32 | vedoucí prodejny | Fryšták okr. Zlín |
13. SNK | 209 4,6 % listiny |
náhradník 10. |
MM Ing. Marie MinaříkováBez politické příslušnosti |
64 | personalistka | Mysločovice okr. Zlín |
5. KDU-ČSL | 103 12,3 % listiny |
náhradník 3. |
LM Lada MinaříkováBez politické příslušnosti |
35 | ekonomka na rodičovské dovolené | Šelešovice okr. Kroměříž |
7. SNK | 101 11,9 % listiny |
mandát 7. |
JM Jaroslava MinaříkováBez politické příslušnosti |
29 | účetní | Rudice okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 36 6,4 % listiny |
náhradník 6. |
TM Tomáš MinaříkBez politické příslušnosti |
40 | technický konzultant | Bohuslavice u Zlína okr. Zlín |
6. STAN+NK | 115 10,4 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 5 101–5 150 z 11 356