Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 107 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZM Zbyněk MikelBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Malá Bystřice okr. Vsetín |
4. SNK | 112 14,9 % listiny |
mandát 4. |
TM Tomáš MikelBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Ludkovice okr. Zlín |
5. SNK | 104 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MikelBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Březůvky okr. Zlín |
6. KDU-ČSL | 74 9,3 % listiny |
náhradník 4. |
MM Ing. Miroslav MikelKDU-ČSL |
44 | inženýr kvality | Provodov okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 136 11,1 % listiny |
náhradník 3. |
MM Michal MikelBez politické příslušnosti |
35 | zástupce vedoucího výroby | Zádveřice-Raková okr. Zlín |
7. SNK | 73 7,9 % listiny |
náhradník 7. |
MM Martin MikelBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Lhota okr. Zlín |
7. SNK | 32 6,4 % listiny |
náhradník 6. |
JM Ing. Josef MikelBez politické příslušnosti |
67 | OSVČ | Velký Ořechov okr. Zlín |
4. SNK | 179 9,6 % listiny |
mandát 5. |
JM Jiří MikelBez politické příslušnosti |
48 | dělník | Kaňovice okr. Zlín |
9. SNK | 66 10,2 % listiny |
náhradník 2. |
JM Bc. Jakub MikelBez politické příslušnosti |
32 | stavbyvedoucí | Hostětín okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 28 12,6 % listiny |
náhradník 5. |
JM Bc. Jakub MikelBez politické příslušnosti |
29 | technik | Částkov okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 82 9,6 % listiny |
náhradník 1. |
LM Lenka MikalováBez politické příslušnosti |
37 | účetní | Chvalčov okr. Kroměříž |
8. Svobodní+NK | 20 3,0 % listiny |
náhradník 7. |
PM Petr MikaBez politické příslušnosti |
57 | technik | Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 290 6,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Mojmír MikaBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ zemní práce | Podkopná Lhota okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 109 11,3 % listiny |
mandát 4. |
JM Jaroslav MikaBez politické příslušnosti |
26 | montážník | Všemina okr. Zlín |
9. SNK | 19 5,5 % listiny |
|
VM Ing. Viktor MichnaBez politické příslušnosti |
42 | vývojář softwaru smart budov | Polešovice okr. Uherské Hradiště |
14. KDU-ČSL | 112 4,8 % listiny |
náhradník 12. |
SM Ing. Stanislav MichnaBez politické příslušnosti |
43 | stavební projektant | Střílky okr. Kroměříž |
4. SNK | 311 11,4 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Josef MichlíčekBez politické příslušnosti |
79 | technik, t. č. v důchodu | Kroměříž okr. Kroměříž |
7. KSČM+NK | 194 3,9 % listiny |
|
PM Ing. Pavel MichlBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí nákupu | Jablůnka okr. Vsetín |
1. ODS | 198 21,0 % listiny |
mandát 1. |
DM Dominik MichekBez politické příslušnosti |
37 | dispečer nákupu | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
12. SNK | 671 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jan MichalskýBez politické příslušnosti |
36 | řidič | Růžďka okr. Vsetín |
9. SNK | 84 8,3 % listiny |
náhradník 7. |
JM Bc. Jana MichalskáBez politické příslušnosti |
34 | veřejnosprávní činnost | Růžďka okr. Vsetín |
6. SNK | 69 7,5 % listiny |
náhradník 4. |
RM Romana MichalováBez politické příslušnosti |
37 | kadeřnice | Kroměříž okr. Kroměříž |
26. Svobodní | 67 2,4 % listiny |
|
MM Mgr. Marie MichalíkováKDU-ČSL |
43 | učitelka 1. stupně ZŠ | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
5. KDU-ČSL | 92 5,9 % listiny |
náhradník 5. |
JM Mgr. Jana MichalíkováBez politické příslušnosti |
37 | asistentka v ekonomickém oddělení | Růžďka okr. Vsetín |
9. SNK | 67 7,3 % listiny |
náhradník 7. |
TM Tomáš MichalíkBez politické příslušnosti |
52 | provozní technik | Vlčková okr. Zlín |
5. SNK | 55 9,9 % listiny |
náhradník 3. |
MM Ing. Marek MichalíkBez politické příslušnosti |
41 | IT vývojář | Březolupy okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 246 13,7 % listiny |
mandát 2. |
LM Lukáš MichalíkBez politické příslušnosti |
34 | školník | Růžďka okr. Vsetín |
10. SNK | 70 6,9 % listiny |
náhradník 8. |
LM Ing. Libor MichalíkBez politické příslušnosti |
43 | zeměměřič - geodet | Hovězí okr. Vsetín |
11. SNK | 744 7,1 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jiří MichalíkBez politické příslušnosti |
33 | zedník | Machová okr. Zlín |
3. SNK | 56 8,8 % listiny |
náhradník 2. |
FM Ing. František MichalíkBez politické příslušnosti |
35 | konstruktér | Fryšták okr. Zlín |
16. KDU-ČSL | 254 4,3 % listiny |
náhradník 12. |
LM Mgr. Lucie Michalicová, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | úřednice | Ludkovice okr. Zlín |
8. SNK | 35 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
PM Pavel MichalicaBez politické příslušnosti |
47 | úředník | Ludkovice okr. Zlín |
2. SNK | 80 11,4 % listiny |
náhradník 1. |
JM Josef MichálekBez politické příslušnosti |
49 | ředitel hotelu Pohoda a radní města | Luhačovice okr. Zlín |
3. SNK | 1 396 5,1 % listiny |
mandát 3. |
PM Bc. Petr MichalecBez politické příslušnosti |
58 | soukromý podnikatel | Březová okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 226 18,5 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MichalecBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
12. SNK | 112 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
FM František MichalecBez politické příslušnosti |
75 | soukromý podnikatel | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
16. ODS+NK | 456 3,9 % listiny |
náhradník 8. |
AM Alois MichalecBez politické příslušnosti |
60 | obchodní zástupce | Dolní Němčí okr. Uherské Hradiště |
15. KDU-ČSL | 191 5,0 % listiny |
náhradník 12. |
MM Ing. Martina MichalčíkováBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí obchodního oddělení | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
8. KDU-ČSL | 231 5,1 % listiny |
náhradník 5. |
LM Libuše MichalčíkováBez politické příslušnosti |
64 | podnikatelka ve financích | Napajedla okr. Zlín |
17. SNK | 1 038 4,3 % listiny |
náhradník 7. |
ZM Zdeněk MichalčíkBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
10. KDU-ČSL | 188 4,1 % listiny |
náhradník 7. |
VM Václav MichalčíkBez politické příslušnosti |
56 | podnikatel | Napajedla okr. Zlín |
13. SNK | 279 4,2 % listiny |
náhradník 11. |
RM Radim MichalčíkKDU-ČSL |
48 | strojní zámečník | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 206 7,5 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MichalčíkBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ - elektrotechnik, poskytovatel internetu | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL | 214 7,8 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MichalčíkBez politické příslušnosti |
50 | manažer | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 144 6,9 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavol MichalčíkBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ, školník | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
12. KDU-ČSL | 159 5,8 % listiny |
náhradník 6. |
PM Pavel MichalčíkBez politické příslušnosti |
56 | truhlář | Vápenice okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 13 4,5 % listiny |
náhradník 5. |
MM Bc. Michael MichalčíkBez politické příslušnosti |
34 | soukromý podnikatel | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
12. ODS+NK | 514 4,4 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jiří MichalčíkBez politické příslušnosti |
26 | správce lesů | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 105 6,4 % listiny |
náhradník 6. |
AM Aleš MichalčíkBez politické příslušnosti |
26 | řidič z povolání | Napajedla okr. Zlín |
13. SOCDEM+NK | 38 3,5 % listiny |
|
NM Nela MichalcováBez politické příslušnosti |
30 | mistrová | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
18. Soukromníci+NK | 250 4,1 % listiny |
náhradník 14. |
Zobrazeno 5 301–5 350 z 11 356