Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 112 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM Ing. Petr MasařBez politické příslušnosti |
34 | procesní inženýr | Leskovec okr. Vsetín |
9. SNK | 115 9,4 % listiny |
náhradník 5. |
JM Josef MasařBez politické příslušnosti |
56 | opravář zemědělských strojů | Poteč okr. Zlín |
12. KDU-ČSL | 105 5,5 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jaroslav MasařKDU-ČSL |
58 | starosta obce Dolní Lhota | Dolní Lhota okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 144 17,1 % listiny |
mandát 1. |
DM Mgr. Dominik MasařKDU-ČSL |
42 | zástupce ředitele školy | Dolní Lhota okr. Zlín |
3. KDU-ČSL | 118 14,0 % listiny |
mandát 3. |
DM Ing. David MasařBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí logistiky | Poteč okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 155 8,1 % listiny |
mandát 4. |
AM Antonín MasařPRO Právo Respekt Odbornost |
64 | správce areálu Filmové ateliéry Zlín | Zlín okr. Zlín |
14. TrikoPROStač!NK | 952 2,4 % listiny |
|
RM Renata MasarykováBez politické příslušnosti |
47 | dělnice | Vyškovec okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 15 10,3 % listiny |
mandát 4. |
MM Martina MařákováBez politické příslušnosti |
52 | hlavní účetní | Zlechov okr. Uherské Hradiště |
6. KDU-ČSL+NK | 121 10,4 % listiny |
náhradník 5. |
RM JUDr. Robert MařákBez politické příslušnosti |
55 | státní zaměstnanec | Jalubí okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 311 11,4 % listiny |
mandát 1. |
AM Antonín MařákBez politické příslušnosti |
60 | dělník | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
2. KSČM | 79 15,6 % listiny |
|
HM Ing. Hana MarušákováBez politické příslušnosti |
45 | hlavní účetní | Vlčková okr. Zlín |
3. SNK | 104 18,7 % listiny |
mandát 1. |
VM Václav MarušákBez politické příslušnosti |
65 | technický pracovník | Březůvky okr. Zlín |
3. SPD | 33 16,7 % listiny |
|
MM Marek MarušákBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Podkopná Lhota okr. Zlín |
2. SNK | 109 15,4 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Lubomír MarušákBez politické příslušnosti |
34 | projektový manažer | Držková okr. Zlín |
2. SNK | 90 14,8 % listiny |
mandát 2. |
KM Ing. Kateřina MartykánováZlín 21 |
49 | PR manažerka, tisková mluvčí a marketérka kulturních a vinařských projektů, členka Výboru pro kulturu a památky Zastupitelstva Zlínského kraje | Zlín okr. Zlín |
9. Z21 | 4 522 2,6 % listiny |
náhradník 1. |
TM Tomáš MartykánBez politické příslušnosti |
21 | student vysoké školy | Zlín okr. Zlín |
33. Z21 | 4 093 2,3 % listiny |
náhradník 25. |
JM Jaroslav MartykánBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Napajedla okr. Zlín |
13. ODS+NK | 377 4,7 % listiny |
náhradník 10. |
PM Petr MartoniBez politické příslušnosti |
52 | jednatel společnosti | Zlín okr. Zlín |
18. TrikoPROStač!NK | 941 2,4 % listiny |
|
ĽM Ľuboš MartišíkBez politické příslušnosti |
56 | výpravčí | Horní Lideč okr. Vsetín |
10. SNK | 131 4,7 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jaroslav MartinůBez politické příslušnosti |
57 | pracovník tepelného zpracování kovů | Dolní Lhota okr. Zlín |
5. KDU-ČSL | 107 12,7 % listiny |
mandát 5. |
JM Jan MartinůBez politické příslušnosti |
47 | prodejce, hasič SDH Vsetín město, člen výjezdové jednotky JPO III | Vsetín okr. Vsetín |
18. STAN+NK | 397 3,6 % listiny |
náhradník 17. |
NM Noemi MartinkováBez politické příslušnosti |
33 | personální pracovnice | Ratiboř okr. Vsetín |
5. SNK | 163 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
LM Libuše MartinkováBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ, realitní makléřka | Pržno okr. Vsetín |
7. SNK | 163 11,0 % listiny |
mandát 7. |
LM Lenka MartinkováANO 2011 |
42 | prodavačka | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
19. ANO | 744 3,8 % listiny |
náhradník 15. |
HM Ing. Helena MartinkováKDU-ČSL |
27 | projektová manažerka | Valašské Klobouky okr. Zlín |
2. KDU-ČSL | 267 6,2 % listiny |
náhradník 2. |
EM Eliška MartinkováBez politické příslušnosti |
22 | studentka | Lidečko okr. Vsetín |
13. SNK | 48 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
PM Petr MartinkaBez politické příslušnosti |
49 | zaměstnanec obce | Lidečko okr. Vsetín |
5. SNK | 174 5,8 % listiny |
náhradník 1. |
MM Miroslav MartinkaBez politické příslušnosti |
52 | svářeč | Lidečko okr. Vsetín |
13. SNK | 131 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
JM Jaroslav MartinkaBez politické příslušnosti |
51 | instalatér | Újezd okr. Zlín |
10. STAN | 85 7,1 % listiny |
náhradník 7. |
PM Petr MartinekBez politické příslušnosti |
55 | mistr strojní údržby | Lešná okr. Vsetín |
7. KDU-ČSL | 275 6,3 % listiny |
náhradník 1. |
PM Bc. Pavel MartinekBez politické příslušnosti |
28 | revírník | Vidče okr. Vsetín |
8. KDU-ČSL+NK | 292 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
PM Pavel MartinekBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ - stolař | Osvětimany okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 146 7,9 % listiny |
náhradník 4. |
LM Bc. Lukáš MartinekBez politické příslušnosti |
45 | profesionální voják | Střítež nad Bečvou okr. Vsetín |
15. SNK | 148 5,2 % listiny |
náhradník 9. |
LM Lubomír MartinekBez politické příslušnosti |
52 | operátor výroby | Střítež nad Bečvou okr. Vsetín |
10. SNK | 35 6,0 % listiny |
náhradník 9. |
JM Josef MartinekBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Krhová okr. Vsetín |
14. SNK | 172 5,0 % listiny |
náhradník 10. |
JM Jiří MartinekANO 2011 |
46 | logistik | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
8. ANO | 910 4,7 % listiny |
náhradník 4. |
JM Ing. Jan MartinekKDU-ČSL |
58 | systémový specialista | Poteč okr. Zlín |
11. KDU-ČSL | 112 5,9 % listiny |
náhradník 6. |
IM Ing. Ivo MartinekBez politické příslušnosti |
33 | projektant | Valašské Klobouky okr. Zlín |
7. KDU-ČSL | 240 5,6 % listiny |
náhradník 3. |
FM Ing. Filip MartinekBez politické příslušnosti |
27 | analytik | Újezd okr. Zlín |
8. SNK | 52 6,7 % listiny |
náhradník 8. |
VM Viktor MartinecBez politické příslušnosti |
46 | řidič/strojník | Pozlovice okr. Zlín |
7. SNK | 384 6,9 % listiny |
mandát 7. |
VM Václav MartinecBez politické příslušnosti |
48 | stavební technik | Slopné okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 164 13,3 % listiny |
mandát 4. |
TM Tomáš MartinecBez politické příslušnosti |
50 | projektový manažer | Pozlovice okr. Zlín |
6. SNK | 384 6,9 % listiny |
mandát 6. |
RM Radek MartinecBez politické příslušnosti |
58 | obchodní zástupce | Zlín okr. Zlín |
23. SPD | 1 330 2,4 % listiny |
náhradník 21. |
KM Karel MartinecBez politické příslušnosti |
58 | technik | Hulín okr. Kroměříž |
10. ANO | 527 5,5 % listiny |
náhradník 5. |
JM MUDr. Jiří Michael MartinecBez politické příslušnosti |
40 | praktický lékař pro dospělé | Seninka okr. Vsetín |
3. SNK | 112 14,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MartinecBez politické příslušnosti |
43 | jednatel společnosti | Korytná okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 184 36,4 % listiny |
mandát 1. |
TM Taťána MartincováBez politické příslušnosti |
64 | OSVČ, majitelka stavebního bazaru Količín | Zlín okr. Zlín |
40. Z21 | 3 562 2,0 % listiny |
náhradník 32. |
MM Monika MartincováBez politické příslušnosti |
44 | účetní | Valašská Senice okr. Vsetín |
7. SNK | 168 11,9 % listiny |
náhradník 1. |
HM Hana MartinátováKDU-ČSL |
50 | OSVČ | Valašská Bystřice okr. Vsetín |
15. KDU-ČSL+NK | 248 4,9 % listiny |
náhradník 10. |
LM Lukáš MartinátBez politické příslušnosti |
39 | stavební inženýr, technický dozor staveb, člen stavební komise | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
15. STAN+NK | 2 193 4,4 % listiny |
náhradník 5. |
Zobrazeno 5 551–5 600 z 11 356