Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 114 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
FM František MareckýBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Haluzice okr. Zlín |
1. SNK | 32 16,3 % listiny |
mandát 1. |
LM Mgr. Libor MarčíkBez politické příslušnosti |
57 | ředitel střední školy, člen rady obce, předseda Finančního výboru obce | Boršice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 305 15,9 % listiny |
mandát 1. |
SM Soňa MarčaníkováBez politické příslušnosti |
47 | účetní | Záříčí okr. Kroměříž |
4. SNK | 120 12,0 % listiny |
mandát 2. |
AM Anna MarčákováBez politické příslušnosti |
62 | zaměstnanec OÚ | Staré Hutě okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 24 8,6 % listiny |
náhradník 2. |
ŠM Šárka MarcoňováBez politické příslušnosti |
48 | administrativní pracovnice | Kašava okr. Zlín |
11. ZVUK 12 | 217 8,1 % listiny |
náhradník 5. |
PM Patrik MarciánBez politické příslušnosti |
40 | finanční poradce | Zlobice okr. Kroměříž |
11. SNK | 115 6,4 % listiny |
náhradník 4. |
AM Alena MarcaníkováBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí prodejny | Slavičín okr. Zlín |
18. ANO | 358 4,4 % listiny |
náhradník 15. |
HM Mgr. Hana MaráškováBez politické příslušnosti |
72 | důchodkyně | Topolná okr. Uherské Hradiště |
11. STAN+NK | 175 6,7 % listiny |
náhradník 8. |
LM Lukáš MarášekBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Kaňovice okr. Zlín |
4. SNK | 84 13,0 % listiny |
mandát 2. |
MM MUDr. Miroslava ManováBez politické příslušnosti |
57 | lékařka | Vlachovice okr. Zlín |
13. KDU-ČSL | 155 6,8 % listiny |
náhradník 10. |
MM Milada ManováKomunistická str.Čech a Moravy |
74 | administrativní pracovnice, t. č. v důchodu | Kroměříž okr. Kroměříž |
11. KSČM+NK | 181 3,7 % listiny |
|
MM Markéta ManováBez politické příslušnosti |
52 | vychovatelka v domově mládeže | Valašské Klobouky okr. Zlín |
8. ODS+NK | 89 4,6 % listiny |
|
HM Hana ManováBez politické příslušnosti |
58 | pečovatelka | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
22. SOCDEM+NK | 115 3,5 % listiny |
|
IM Mgr. Ivona MannsfeldováBez politické příslušnosti |
34 | zástupkyně ředitelky ZŠ | Korytná okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 118 24,9 % listiny |
mandát 1. |
MM Marcela MannsfeldBez politické příslušnosti |
48 | čalounice | Korytná okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 144 6,9 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jaroslav MannsfeldBez politické příslušnosti |
47 | klempíř | Korytná okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 24 4,8 % listiny |
náhradník 7. |
MM Mgr. et Mgr. Marie ManišováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka, volnočasový pedagog | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
18. SNK | 259 3,7 % listiny |
náhradník 15. |
DM Danuše ManišováBez politické příslušnosti |
55 | operátorka výroby | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
12. ANO | 342 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
SM Stanislav ManišKDU-ČSL |
62 | dělník, údržbář | Vlachovice okr. Zlín |
8. KDU-ČSL | 104 4,6 % listiny |
náhradník 7. |
JM Ing. Jaroslav ManišBez politické příslušnosti |
57 | HZS ZK-velitel stanice | Chvalčov okr. Kroměříž |
2. SNK | 351 7,8 % listiny |
mandát 3. |
JM Jan ManišBez politické příslušnosti |
48 | logistik | Zlín okr. Zlín |
23. ANO | 5 288 2,4 % listiny |
náhradník 13. |
DM Dalibor ManišBez politické příslušnosti |
34 | policista | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
18. SOCDEM+NK | 131 3,4 % listiny |
náhradník 17. |
MM Miroslav ManínskýBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Holešov okr. Kroměříž |
3. KSČM+NK | 128 5,2 % listiny |
|
MM Bc. Markéta MandulováBez politické příslušnosti |
23 | student | Vidče okr. Vsetín |
12. KDU-ČSL+NK | 305 6,7 % listiny |
náhradník 7. |
JM Ing. Jiří MandinecBez politické příslušnosti |
39 | manažer | Nivnice okr. Uherské Hradiště |
9. ODS | 196 5,5 % listiny |
náhradník 7. |
VM Věra MandíkováBez politické příslušnosti |
49 | asistentka pedagoga | Šumice okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 80 4,6 % listiny |
náhradník 10. |
LM Mgr. Ladislava MandíkováBez politické příslušnosti |
59 | učitelka ZŠ | Šumice okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 126 7,3 % listiny |
náhradník 4. |
RM Radek ManďákBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Slušovice okr. Zlín |
5. SNK | 72 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
MM Miroslav ManďákBez politické příslušnosti |
47 | zámečník - svářeč | Vizovice okr. Zlín |
2. NV | 51 5,0 % listiny |
|
JM Jan ManďákBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Dešná okr. Zlín |
2. SNK | 49 12,5 % listiny |
mandát 6. |
MM Miroslav MančíkBez politické příslušnosti |
53 | živnostník | Slavkov okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 120 10,2 % listiny |
mandát 7. |
VM Ing. Vlastimil ManclBez politické příslušnosti |
31 | vědecko-technický pracovník | Březůvky okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 133 16,8 % listiny |
mandát 2. |
ZM Ing. Zuzana MaňasováBez politické příslušnosti |
37 | ekonomka společnosti | Sehradice okr. Zlín |
3. SNK | 122 11,4 % listiny |
mandát 3. |
ZM Mgr. Zdeňka MaňasováZLÍN SRDCEM |
51 | bezpečnostní referentka HZS Zlínského kraje | Zlín okr. Zlín |
8. Piráti+ZS+NK | 1 893 2,6 % listiny |
náhradník 5. |
MM Mgr. Miroslava MaňáskováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka SŠ | Babice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 450 7,6 % listiny |
mandát 2. |
TM Tomáš MaňásekBez politické příslušnosti |
36 | technik jakosti | Topolná okr. Uherské Hradiště |
15. SNK | 177 4,6 % listiny |
náhradník 9. |
TM Ing. Tomáš MaňásekBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí pracovník | Huštěnovice okr. Uherské Hradiště |
9. KDU-ČSL | 294 10,5 % listiny |
náhradník 3. |
RM Radek MaňásekBez politické příslušnosti |
56 | montážní pracovník | Spytihněv okr. Zlín |
15. Nestran. | 391 5,7 % listiny |
mandát 15. |
RM Ing. Radek MaňásekBez politické příslušnosti |
47 | manažer odměňování | Babice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 342 7,6 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MaňásekBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ - zprostředkování obchodu | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
24. KDU-ČSL+NK | 698 2,9 % listiny |
náhradník 21. |
PM Petr MaňásekBez politické příslušnosti |
34 | nákupčí | Zádveřice-Raková okr. Zlín |
8. SNK | 81 8,8 % listiny |
náhradník 8. |
PM Ing. Petr MaňásekANO 2011 |
55 | starosta obce | Lechotice okr. Kroměříž |
1. SNK | 108 16,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MaňásekBez politické příslušnosti |
55 | mechanik | Zlín okr. Zlín |
26. Piráti+ZS+NK | 1 668 2,3 % listiny |
náhradník 23. |
LM Mgr. Luděk MaňásekKomunistická str.Čech a Moravy |
78 | pedagog t. č. důch. | Holešov okr. Kroměříž |
18. KSČM+NK | 96 3,9 % listiny |
|
JM Ing. Jiří MaňásekBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Velký Ořechov okr. Zlín |
4. KDU-ČSL+NK | 124 10,8 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jakub MaňásekBez politické příslušnosti |
34 | soukromý podnikatel | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
3. SOCDEM+NK | 210 4,6 % listiny |
|
AM Aleš MaňásekBez politické příslušnosti |
51 | energetik | Pohořelice okr. Zlín |
4. SNK | 145 10,0 % listiny |
náhradník 1. |
TM Tomáš MaňasBez politické příslušnosti |
24 | medik | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
17. ODS+NK | 204 3,4 % listiny |
náhradník 15. |
OM Oldřich MaňasBez politické příslušnosti |
53 | zámečník | Žlutava okr. Zlín |
6. SNK | 36 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
MM Mgr. Miroslav MaňasBez politické příslušnosti |
39 | historik – předseda ČSOL | Valašské Klobouky okr. Zlín |
3. SNK | 162 7,5 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 5 651–5 700 z 11 356