Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 120 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MM Ing. Marcel MahďákBez politické příslušnosti |
39 | koordinátor krizového řízení HZS ZLK | Podkopná Lhota okr. Zlín |
4. SNK | 98 13,8 % listiny |
mandát 2. |
LM Lubomír MagdálekBez politické příslušnosti |
69 | servisní technik, důchodce | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
13. SOM+NK | 424 3,5 % listiny |
náhradník 12. |
JM Mgr. Jiří Madzia, DiS.Zlín 21 |
45 | filmař, marketingový manažer, publicista, historik a sběratel, odborník na zlínskou filmovou historii a baťovskou éru | Zlín okr. Zlín |
15. Z21 | 4 324 2,5 % listiny |
náhradník 7. |
DM Dominik MadziaBez politické příslušnosti |
33 | manažer | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 61 8,4 % listiny |
náhradník 5. |
RM Mgr. Renáta MaděrováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka | Napajedla okr. Zlín |
7. ANO | 510 5,8 % listiny |
mandát 2. |
JM BcA. Jan MaděričBez politické příslušnosti |
35 | grafický designér, OSVČ | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
10. Piráti+NK | 716 4,2 % listiny |
náhradník 6. |
KM Kamil MaděraBez politické příslušnosti |
55 | manažer logistiky a distribuce | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 182 5,8 % listiny |
náhradník 5. |
JM Josef MaděraBez politické příslušnosti |
39 | provozní zámečník | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 203 8,4 % listiny |
náhradník 1. |
LM Lukáš MadajBez politické příslušnosti |
42 | stavbyvedoucí | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 180 10,4 % listiny |
mandát 5. |
SM Ing. Stanislav MačekBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Vlachovice okr. Zlín |
11. SNK | 190 5,2 % listiny |
náhradník 6. |
PM Pavel MačekBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Loučka okr. Zlín |
1. SNK | 160 28,5 % listiny |
mandát 1. |
OM Bc. Ondřej MačekBez politické příslušnosti |
34 | programátor | Vlachova Lhota okr. Zlín |
4. SNK | 83 14,5 % listiny |
mandát 3. |
LM Ing. Lubomír MačekBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí projektant | Vlachovice okr. Zlín |
1. SNK | 291 7,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Josef MačekBez politické příslušnosti |
48 | programátor | Vlachova Lhota okr. Zlín |
1. SNK | 85 14,8 % listiny |
mandát 1. |
HM Hana MáčalováBez politické příslušnosti |
57 | referent pojišťovny | Jalubí okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 198 7,3 % listiny |
náhradník 3. |
EM PhDr. Eva MáčalováBez politické příslušnosti |
41 | psycholožka | Slavičín okr. Zlín |
5. SOCDEM+NK | 437 4,7 % listiny |
náhradník 3. |
IM Mgr. Ilona MáčalíkováBez politické příslušnosti |
29 | učitelka MŠ | Korytná okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 46 9,7 % listiny |
náhradník 3. |
EM Eva MáčalíkováBez politické příslušnosti |
50 | pánská krejčí | Újezd okr. Zlín |
5. SD-SN+NK | 203 12,2 % listiny |
mandát 4. |
JM Jan MáčalíkBez politické příslušnosti |
33 | těžba dřeva, předseda MS Hluboček | Korytná okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 167 13,3 % listiny |
mandát 3. |
DM David MáčalíkBez politické příslušnosti |
22 | voják z povolání | Újezd okr. Zlín |
6. STAN | 59 5,0 % listiny |
náhradník 3. |
LM Ludmila Máčala ŽárskáBez politické příslušnosti |
45 | prodavačka | Lutonina okr. Zlín |
6. SNK | 97 10,2 % listiny |
mandát 6. |
MM Bc. Martin MáčalaBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec obce | Lutonina okr. Zlín |
2. SNK | 75 13,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Jakub MačákBez politické příslušnosti |
43 | učitel | Lopeník okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 120 13,8 % listiny |
mandát 3. |
LM Ing. Lucie Macurová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
47 | vysokoškolský pedagog, zastupitel města | Slušovice okr. Zlín |
5. SNK | 345 7,5 % listiny |
mandát 4. |
ZM Ing. Zbyněk MacuraBez politické příslušnosti |
50 | ministerský rada - Ministerstvo dopravy | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
20. ODS+NK | 408 3,3 % listiny |
náhradník 18. |
MM JUDr. Marie MacováBez politické příslušnosti |
66 | právník | Kroměříž okr. Kroměříž |
12. KDUČSL+TOP09+NK | 794 3,3 % listiny |
náhradník 9. |
MM Ing. Matěj MackovíkBez politické příslušnosti |
40 | manažer | Lukov okr. Zlín |
3. ODS+NK | 382 6,8 % listiny |
mandát 4. |
VM Bc. Veronika Macková, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | nutriční terapeut | Drslavice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 116 11,4 % listiny |
náhradník 3. |
PM Bc. Pavla MackováBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Vyškovec okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 18 12,3 % listiny |
mandát 3. |
TM Tomáš MackoBez politické příslušnosti |
34 | strojař | Topolná okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 61 4,8 % listiny |
náhradník 10. |
KM Bc. Kamila MacíkováBez politické příslušnosti |
32 | pedagog | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
5. SNK | 166 8,6 % listiny |
mandát 2. |
BM Bohumila MacíkováKDU-ČSL |
50 | účetní - referent | Březůvky okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 93 11,7 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MacíkBez politické příslušnosti |
48 | IT technik | Slušovice okr. Zlín |
4. SNK | 75 5,3 % listiny |
náhradník 5. |
MM Miroslav MacíkBez politické příslušnosti |
60 | místostarosta | Šanov okr. Zlín |
2. SNK | 182 11,6 % listiny |
mandát 2. |
MM Martin MacíkBez politické příslušnosti |
55 | dělník | Vlčková okr. Zlín |
5. SNK | 58 13,2 % listiny |
náhradník 4. |
MM Martin MacíkBez politické příslušnosti |
28 | dělník | Březůvky okr. Zlín |
7. KDU-ČSL | 62 7,8 % listiny |
náhradník 5. |
JM Josef MacíkBez politické příslušnosti |
60 | živnostník elektro | Lukov okr. Zlín |
9. ODS+NK | 365 6,5 % listiny |
náhradník 1. |
DM Drahomír MacíkBez politické příslušnosti |
59 | zaměstnanec tech. služeb | Vizovice okr. Zlín |
7. Nestran. | 183 8,9 % listiny |
náhradník 2. |
DM David MacíkBez politické příslušnosti |
31 | dělník ve výrobě | Lhotsko okr. Zlín |
5. SNK | 76 16,5 % listiny |
náhradník 2. |
TM Tomáš MacekBez politické příslušnosti |
46 | řidič | Horní Lhota okr. Zlín |
7. SNK | 26 5,1 % listiny |
náhradník 5. |
RM PaedDr. Roman MacekSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
64 | sportovní manažer, trenér | Zlín okr. Zlín |
18. STAN | 4 958 2,4 % listiny |
náhradník 9. |
PM Petr MacekBez politické příslušnosti |
44 | osobní trenér ve fitness | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
3. SOCDEM+NK | 233 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
LM Ing. Libor MacekBez politické příslušnosti |
37 | programátor | Police okr. Vsetín |
6. STAN+NK | 94 8,6 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jiří MacekBez politické příslušnosti |
44 | operátor výroby | Hradčovice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 382 9,7 % listiny |
mandát 3. |
FM Mgr. MgA. Filip MacekBez politické příslušnosti |
54 | zástupce ředitele Stojanova gymnázia Velehrad | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 120 10,6 % listiny |
náhradník 3. |
DM Bc. Denis MacekBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Lhota u Vsetína okr. Vsetín |
3. SNK | 160 9,4 % listiny |
mandát 3. |
MM Marta MacalíkováBez politické příslušnosti |
37 | administrativní pracovnice | Ořechov okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 64 11,8 % listiny |
náhradník 5. |
FM František MacalíkBez politické příslušnosti |
62 | jednatel společnosti | Ořechov okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 108 7,5 % listiny |
náhradník 5. |
IL Ivana LysoňkováBez politické příslušnosti |
41 | osoba samostatně výdělečně činná, poradce v oblasti potravinářství a zdravé výživy | Fryšták okr. Zlín |
8. SNK | 258 5,6 % listiny |
náhradník 5. |
PL Pavel LysoněkBez politické příslušnosti |
42 | údržbář | Zlámanec okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 33 8,6 % listiny |
náhradník 4. |
Zobrazeno 5 951–6 000 z 11 356