Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 122 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RL Mgr. Renáta LukášováBez politické příslušnosti |
25 | fyzioterapeut | Rudice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 56 11,0 % listiny |
náhradník 2. |
PL Pavlína LukášováKDU-ČSL |
49 | farmaceutický asistent | Babice okr. Uherské Hradiště |
15. SNK | 416 7,1 % listiny |
náhradník 6. |
ML Ing. Martina LukášováBez politické příslušnosti |
44 | administrativní pracovnice | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 355 5,5 % listiny |
náhradník 2. |
LL Ing. Lucie LukášováBez politické příslušnosti |
35 | zootechnička | Veletiny okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 113 13,3 % listiny |
mandát 5. |
EL Bc. Eva LukášováBez politické příslušnosti |
37 | podpora obchodu | Šumice okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 296 5,2 % listiny |
náhradník 3. |
ZL Ing. Zbyněk LukášBez politické příslušnosti |
46 | obchodní ředitel | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 188 7,8 % listiny |
náhradník 6. |
VL Valentýn LukášBez politické příslušnosti |
29 | OSVČ | Velká Lhota okr. Vsetín |
1. NK | 112 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RL Radim LukášBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí výroby | Jasenná okr. Zlín |
2. SNK | 272 14,4 % listiny |
mandát 1. |
PL Ing. Petr LukášBez politické příslušnosti |
60 | ekonom | Jablůnka okr. Vsetín |
2. SNK | 69 11,3 % listiny |
|
PL Petr LukášBez politické příslušnosti |
32 | automechanik | Valašská Polanka okr. Vsetín |
4. SNK | 57 15,7 % listiny |
|
ML Michal LukášBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Lhota u Vsetína okr. Vsetín |
1. SNK | 148 9,6 % listiny |
mandát 4. |
ML Martin LukášBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ finanční poradce | Horní Němčí okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 141 10,0 % listiny |
náhradník 1. |
ML Martin LukášBez politické příslušnosti |
49 | lesník | Horní Němčí okr. Uherské Hradiště |
12. SNK | 102 4,1 % listiny |
náhradník 6. |
ML Marek LukášBez politické příslušnosti |
20 | student | Horní Němčí okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 134 5,4 % listiny |
náhradník 4. |
LL Bc. Libor LukášBez politické příslušnosti |
65 | manažer, bývalý hejtman | Pitín okr. Uherské Hradiště |
15. Soukromníci+NK | 262 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
JL Jan LukášBez politické příslušnosti |
41 | hasič | Oldřichovice okr. Zlín |
3. SNK | 43 13,7 % listiny |
náhradník 3. |
JL Jan LukášBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Poteč okr. Zlín |
4. SNK | 102 7,2 % listiny |
náhradník 3. |
FL Filip LukášBez politické příslušnosti |
28 | OSVČ lesnictví a těžba dřeva | Horní Němčí okr. Uherské Hradiště |
13. SNK | 84 6,0 % listiny |
náhradník 10. |
DL Mgr. David LukášBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ, marketingový konzultant, člen Kontrolního výboru města Staré Město, člen Redakční rady Staroměstských novin, člen výboru Sdružení slováckých vinařů | Staré Město okr. Uherské Hradiště |
1. ODS+NK | 347 6,5 % listiny |
náhradník 4. |
AL Antonín LukášBez politické příslušnosti |
38 | obecní zaměstnanec | Horní Němčí okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 71 5,0 % listiny |
náhradník 2. |
AL Antonín LukášBez politické příslušnosti |
59 | tunelář - stavební dělník | Francova Lhota okr. Vsetín |
10. SNK | 60 4,3 % listiny |
náhradník 8. |
DL Dagmar LukačovičováBez politické příslušnosti |
75 | bývalá skladnice | Otrokovice okr. Zlín |
15. NEZ | 165 3,5 % listiny |
|
JL Jan LukáčBez politické příslušnosti |
69 | starosta obce | Sehradice okr. Zlín |
1. SNK | 154 14,4 % listiny |
mandát 1. |
ML Mgr. Martina Lukács, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | porodní asistentka, pedagog | Drnovice okr. Zlín |
8. KDU-ČSL | 82 8,1 % listiny |
náhradník 3. |
JL Jana LudvíkováBez politické příslušnosti |
61 | referentka | Otrokovice okr. Zlín |
21. KDU-ČSL+NK | 437 3,8 % listiny |
náhradník 19. |
ZL Zdeněk LudvíkBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
14. SNK | 168 4,0 % listiny |
náhradník 11. |
OL Bc. Oliver LudvíkBez politické příslušnosti |
24 | učitel | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
12. Piráti+NK | 781 3,6 % listiny |
náhradník 7. |
JL Jiří LudvíkBez politické příslušnosti |
46 | živnostník | Machová okr. Zlín |
10. SNK | 54 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
ML Mgr. Martina LudíkováBez politické příslušnosti |
47 | ředitelka ZŠ Morkovice | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
9. STAN+NK | 260 7,7 % listiny |
náhradník 3. |
VL Vojtěch LudíkBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Zdounky okr. Kroměříž |
8. SNK | 388 6,3 % listiny |
mandát 8. |
AL Antonín LudíkBez politické příslušnosti |
46 | technik elektro | Uhřice okr. Kroměříž |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RL Robert LučanBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Chropyně okr. Kroměříž |
2. SNK | 294 12,4 % listiny |
náhradník 1. |
OL Ondřej LučanBez politické příslušnosti |
26 | řidič | Chropyně okr. Kroměříž |
15. SNK | 95 4,0 % listiny |
náhradník 14. |
NL Mgr. Nicolas LucassenObčanská demokratická strana |
29 | filolog | Kroměříž okr. Kroměříž |
12. ODS+NK | 554 3,5 % listiny |
náhradník 11. |
PL Petr LoupanecBez politické příslušnosti |
49 | masér | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
20. Nestran. | 345 4,0 % listiny |
náhradník 17. |
PL Patrik LoučkaBez politické příslušnosti |
18 | student | Chropyně okr. Kroměříž |
15. ANO | 363 4,7 % listiny |
náhradník 10. |
DL Danuše LoubalováBez politické příslušnosti |
74 | bývalá skladnice - výdejna | Otrokovice okr. Zlín |
17. NEZ | 161 3,4 % listiny |
|
VL Ing. Veronika Lotocká GajdůškováBez politické příslušnosti |
48 | referentka státní správy a samosprávy | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
10. SOCDEM+NK | 72 6,8 % listiny |
náhradník 9. |
LL Ludmila LošťákováBez politické příslušnosti |
64 | prodavačka | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
18. SPD | 227 4,1 % listiny |
|
JL Jiří LošťákBez politické příslušnosti |
65 | truhlář, řezbář, frontman kapely Texas | Holešov okr. Kroměříž |
23. Zelení+ZVUK+NK | 1 267 3,6 % listiny |
náhradník 13. |
HL Ing. Hana LörinczováBez politické příslušnosti |
61 | ekonom | Otrokovice okr. Zlín |
11. KDU-ČSL+NK | 462 4,1 % listiny |
náhradník 9. |
PL Ing. Pavla LorenzováBez politické příslušnosti |
44 | zahradní architekt | Loučka okr. Vsetín |
7. SNK | 82 7,6 % listiny |
náhradník 3. |
IL Ing. Iva LopatováBez politické příslušnosti |
34 | účetní | Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 296 7,0 % listiny |
náhradník 1. |
VL Bc. Vít LopataBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 184 9,7 % listiny |
mandát 1. |
JL Josef LopataObčanská demokratická strana |
72 | aktivní senior | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
2. ODS+NK | 115 7,4 % listiny |
náhradník 3. |
LL Lucie Lompejová, BA(Hons), Exec. MBABez politické příslušnosti |
44 | v domácnosti | Napajedla okr. Zlín |
3. Piráti+NK | 258 6,8 % listiny |
náhradník 2. |
ZL Zita LognerováBez politické příslušnosti |
57 | uklízečka | Zubří okr. Vsetín |
20. SOCDEM | 127 3,1 % listiny |
náhradník 18. |
ML Miloslav LognerBez politické příslušnosti |
55 | operátor výroby | Zubří okr. Vsetín |
19. SOCDEM | 127 3,1 % listiny |
náhradník 17. |
JL Ing. Jan LobreisBez politické příslušnosti |
34 | projektant - statik | Bořenovice okr. Kroměříž |
6. SNK | 89 12,0 % listiny |
mandát 6. |
EL MUDr. Elena Lízalová ŠujanskáBez politické příslušnosti |
42 | lékařka hematologicko-transfuzního oddělení | Zlobice okr. Kroměříž |
7. KDU-ČSL | 62 6,5 % listiny |
náhradník 4. |
Zobrazeno 6 051–6 100 z 11 356