Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 92 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MO Martin OndroušekBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Mistřice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 110 9,2 % listiny |
náhradník 1. |
KO Karel OndrejkaBez politické příslušnosti |
38 | jednatel obch. spol. | Poličná okr. Vsetín |
3. SNK | 190 7,9 % listiny |
mandát 2. |
RO Radek OndrašíkBez politické příslušnosti |
52 | stolař, truhlář | Březolupy okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 99 8,9 % listiny |
náhradník 2. |
JO Jan OndrašíkBez politické příslušnosti |
23 | stavbyvedoucí | Lhota okr. Zlín |
6. SNK | 159 12,6 % listiny |
náhradník 3. |
JO Jakub OndrašíkBez politické příslušnosti |
26 | svářeč | Březolupy okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 80 4,5 % listiny |
náhradník 2. |
JO Ing. Jiří OndrášBez politické příslušnosti |
71 | penzista, emeritní ředitel Polikliniky Otrokovice | Otrokovice okr. Zlín |
23. ODS+STAN+NI+NK | 480 3,6 % listiny |
náhradník 20. |
ZO Ing. Zdeněk OndraBez politické příslušnosti |
42 | specialista BOZP | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 318 5,9 % listiny |
náhradník 1. |
RO Ing. Radek OndraBez politické příslušnosti |
40 | koordinátor staveb | Svárov okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 65 14,3 % listiny |
mandát 1. |
PO Ing. Pavel OndraBez politické příslušnosti |
35 | akademický pracovník | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
4. STAN+NK | 285 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
MO Michal OndraBez politické příslušnosti |
34 | realitní makléř | Lípa okr. Zlín |
9. SNK | 74 8,4 % listiny |
náhradník 7. |
MO Martin OndraBez politické příslušnosti |
37 | jednatel společnosti | Karolín okr. Kroměříž |
3. SNK | 80 18,6 % listiny |
mandát 2. |
LO Lukáš OndraBez politické příslušnosti |
42 | skladník | Pohořelice okr. Zlín |
8. SNK | 63 4,3 % listiny |
náhradník 4. |
LO Ladislav OndraObčanská demokratická strana |
74 | důchodce | Zlín okr. Zlín |
38. ODS | 2 205 2,1 % listiny |
náhradník 34. |
DO MUDr. David OndraObčanská demokratická strana |
55 | lékař | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
5. ODS+NK | 1 759 4,6 % listiny |
mandát 1. |
DO Daniel OndraBez politické příslušnosti |
39 | technická příprava výroby | Karolín okr. Kroměříž |
4. SNK | 69 16,0 % listiny |
mandát 4. |
LO Ing. et Ing. Luděk Ondík, MBABez politické příslušnosti |
53 | projektový manažer | Tečovice okr. Zlín |
2. SNK | 174 9,9 % listiny |
mandát 1. |
JO MVDr. Jana OnderkováBez politické příslušnosti |
57 | státní zaměstnanec | Valašské Klobouky okr. Zlín |
10. Soukromníci | 184 4,3 % listiny |
náhradník 8. |
HO Hana OnderkováBez politické příslušnosti |
32 | kadeřnice | Újezd okr. Zlín |
4. SNK | 35 9,0 % listiny |
|
GO Bc. Gabriela OnderkováBez politické příslušnosti |
29 | zdravotní bioanalytik | Újezd okr. Zlín |
9. SNK | 61 6,0 % listiny |
náhradník 8. |
EO Ester OnderkováBez politické příslušnosti |
30 | asistentka kanceláře | Vsetín okr. Vsetín |
20. Zelení+NK | 429 3,2 % listiny |
náhradník 20. |
RO Roman OnderkaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Újezd okr. Zlín |
10. SNK | 43 5,9 % listiny |
náhradník 9. |
MO Milan OnderkaBez politické příslušnosti |
61 | školník | Újezd okr. Zlín |
3. SNK | 100 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
JO Bc. Jan OnderkaBez politické příslušnosti |
30 | manažer v zemědělství | Újezd okr. Zlín |
2. SNK | 169 16,7 % listiny |
mandát 1. |
LO Ludmila OmelkováBez politické příslušnosti |
76 | servírka | Kroměříž okr. Kroměříž |
23. SPD | 322 3,3 % listiny |
|
EO Eliška OmelkováBez politické příslušnosti |
50 | mechanička | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 182 5,8 % listiny |
náhradník 4. |
AO Mgr. Andrea OmelkováBez politické příslušnosti |
27 | učitelka 1. stupně ZŠ | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 279 8,0 % listiny |
mandát 3. |
RO Robert OmelkaBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Mistřice okr. Uherské Hradiště |
7. SOM+NK | 139 7,0 % listiny |
náhradník 4. |
RO Radek OmelkaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Pohořelice okr. Zlín |
3. SNK | 221 10,3 % listiny |
mandát 3. |
MO Ing. Martin OmelkaBez politické příslušnosti |
37 | voják z povolání - lektor | Vážany okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 62 13,7 % listiny |
mandát 2. |
JO Josef OmelkaTOP 09 |
70 | stavbyvedoucí | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
8. TOP 09+STAN+NK | 928 3,7 % listiny |
náhradník 6. |
JO Ing. Jiří OmelkaBez politické příslušnosti |
42 | konstruktér | Popovice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 222 11,1 % listiny |
mandát 5. |
JO Jakub OmelkaBez politické příslušnosti |
38 | pojišťovací poradce | Kroměříž okr. Kroměříž |
14. ODS+NK | 527 3,3 % listiny |
náhradník 13. |
DO Bc. Dominik OmelkaBez politické příslušnosti |
31 | projektant | Mistřice okr. Uherské Hradiště |
11. SOM+NK | 101 5,1 % listiny |
náhradník 8. |
VO Ing. Vladimír OmastaBez politické příslušnosti |
54 | zabezpečovací technik, sedlák | Hulín okr. Kroměříž |
1. OSVČ+PRONÁŠKRAJ | 331 11,2 % listiny |
mandát 1. |
MO Bc. Michaela OmachlíkováBez politické příslušnosti |
51 | ředitelka v MŠ | Babice okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 300 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
IO Ida OlšováBez politické příslušnosti |
75 | důchodkyně | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
10. KK+NK | 535 4,7 % listiny |
náhradník 7. |
TO Ing. Tomáš OlšinaBez politické příslušnosti |
28 | prodejce osobních vozidel | Otrokovice okr. Zlín |
4. SPD | 496 4,5 % listiny |
náhradník 2. |
JO Ing. Jaroslav OlšinaBez politické příslušnosti |
55 | jednatel firmy AGRO ZS s.r.o. a OSVČ | Zborovice okr. Kroměříž |
1. SNK | 206 10,1 % listiny |
náhradník 1. |
IO Mgr. Ingrid OlšarováBez politické příslušnosti |
57 | učitelka ZŠ | Valašské Klobouky okr. Zlín |
8. ZVUK 12+NK | 195 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
JO Jiří OlšarBez politické příslušnosti |
48 | IT manažer | Vizovice okr. Zlín |
11. SNK | 351 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
EO Eliška OlšákováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
58 | radní Zlínského kraje pro sociální oblast, poslankyně Parlamentu ČR, zastupitelka města | Valašské Klobouky okr. Zlín |
21. STAN+NK | 469 3,7 % listiny |
náhradník 13. |
PO Petr OlšákBez politické příslušnosti |
44 | hasič | Zděchov okr. Vsetín |
1. SNK | 86 14,5 % listiny |
mandát 2. |
HO Hana OlivováBez politické příslušnosti |
38 | prodavačka | Újezd okr. Zlín |
7. SNK | 26 6,7 % listiny |
|
LO Leona OlivíkováBez politické příslušnosti |
50 | ředitelka rekreačního střediska | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
21. KK+NK | 322 2,8 % listiny |
náhradník 17. |
JO Jana OlivíkováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
41 | manažerka | Loukov okr. Kroměříž |
2. STAN | 252 13,8 % listiny |
mandát 2. |
JO Jakub OlivíkBez politické příslušnosti |
36 | stavbyvedoucí | Loukov okr. Kroměříž |
3. SNK | 105 8,9 % listiny |
mandát 3. |
OO MgA. Ondřej OlivaBez politické příslušnosti |
44 | sochař | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 229 9,5 % listiny |
mandát 4. |
MO Michal OlivaBez politické příslušnosti |
38 | projektant | Valašské Klobouky okr. Zlín |
17. ZVUK 12+NK | 161 4,1 % listiny |
náhradník 15. |
AO Mgr. Antonín OlivaBez politické příslušnosti |
37 | obchodní a marketingový ředitel | Modrá okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 123 14,7 % listiny |
mandát 2. |
JO Mgr. Jindřich OlešBez politické příslušnosti |
77 | výtvarník | Branky okr. Vsetín |
13. SNK | 40 3,6 % listiny |
náhradník 10. |
Zobrazeno 4 551–4 600 z 11 356