Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 014)
Strana 112 z 221
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
AM Andrea MachalováKDU-ČSL |
51 | jednatelka společnosti | Brankovice okr. Vyškov |
1. KDU-ČSL+NK | 164 11,8 % listiny |
mandát 2. |
PM Petra MachálkováKDU-ČSL |
44 | aktivizační pracovnice v sociálních službách | Šumice okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 126 8,0 % listiny |
náhradník 2. |
JM Ing. Jan MachalkaBez politické příslušnosti |
55 | bankovní specialista, vedoucí Divadelního spolku Bukovany | Bukovany okr. Olomouc |
3. KDU-ČSL | 202 13,9 % listiny |
mandát 3. |
TM Tomáš MachálekBez politické příslušnosti |
51 | řidič MKD | Valtice okr. Břeclav |
11. KDU-ČSL | 131 5,3 % listiny |
náhradník 9. |
LM Mgr. Libor MachálekBez politické příslušnosti |
30 | softwarový inženýr | Polešovice okr. Uherské Hradiště |
13. KDU-ČSL | 142 6,1 % listiny |
náhradník 11. |
JM Jaroslav MachálekBez politické příslušnosti |
68 | stolař, důchodce | Tlumačov okr. Zlín |
9. KDU-ČSL | 163 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
PM MUDr. Petr MachalaBez politické příslušnosti |
54 | lékař | Vojnův Městec okr. Žďár nad Sázavou |
15. KDU-ČSL | 223 7,9 % listiny |
mandát 5. |
RM Ing. Radmila MacháčováBez politické příslušnosti |
46 | personalistka | Svinov okr. Ostrava-město |
16. KDU-ČSL+NK | 187 4,5 % listiny |
náhradník 13. |
LM Ing. Lucie MacháčováBez politické příslušnosti |
44 | finanční controler | Bělotín okr. Přerov |
3. KDU-ČSL | 192 15,1 % listiny |
mandát 1. |
DM Ing. Dana MacháčováKDU-ČSL |
61 | středoškolský učitel | Štramberk okr. Nový Jičín |
5. KDU-ČSL+NK | 309 7,0 % listiny |
náhradník 2. |
MM Bc. Martina MacháčkováBez politické příslušnosti |
24 | student | Oldřiš okr. Svitavy |
11. KDU-ČSL | 147 6,4 % listiny |
náhradník 5. |
JM Ing. Jitka MacháčkováBez politické příslušnosti |
57 | učitelka gymnázia | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
7. KDU-ČSL | 99 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jan MachačkaBez politické příslušnosti |
32 | vedoucí provozu | Žerotín okr. Olomouc |
2. KDU-ČSL | 64 11,0 % listiny |
náhradník 1. |
ZM Ing. Zdeněk MacháčekBez politické příslušnosti |
59 | náměstek přednosty | Hostinné okr. Trutnov |
10. KDU-ČSL | 282 4,1 % listiny |
náhradník 6. |
VM Vojtěch MacháčekBez politické příslušnosti |
51 | správa majetku OCHP | Oldřiš okr. Svitavy |
4. KDU-ČSL | 174 7,6 % listiny |
mandát 3. |
MM Miloš MacháčekBez politické příslušnosti |
55 | soukromě hospodařící rolník | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
13. KDU-ČSL | 81 4,9 % listiny |
náhradník 10. |
VM Bc. Viktor MachačBez politické příslušnosti |
61 | obchodní zástupce | Josefov okr. Hodonín |
3. KDU-ČSL | 88 10,2 % listiny |
náhradník 4. |
RM Ing. Radek MacháčBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí výzkumné stanice travinářské | Mořkov okr. Nový Jičín |
13. KDU-ČSL | 404 6,5 % listiny |
mandát 13. |
PM Petr MacháčBez politické příslušnosti |
40 | optik, seřizovač CNC strojů | Kladníky okr. Přerov |
2. KDU-ČSL | 32 12,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Ing. Mojmír MacháčBez politické příslušnosti |
50 | technik | Životice u Nového Jičína okr. Nový Jičín |
8. KDU-ČSL | 80 10,7 % listiny |
náhradník 6. |
MM Martin MacháčBez politické příslušnosti |
47 | provozní mistr | Svinov okr. Ostrava-město |
2. KDU-ČSL+NK | 362 8,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MachačKDU-ČSL |
63 | strojník | Boleradice okr. Břeclav |
5. KDU-ČSL | 94 6,9 % listiny |
náhradník 3. |
VM Mgr. Václav MáchaBez politické příslušnosti |
38 | učitel, místostarosta města | Jistebnice okr. Tábor |
1. KDU-ČSL | 466 16,4 % listiny |
mandát 1. |
TM Mgr. Tomáš MáchaBez politické příslušnosti |
30 | učitel ZŠ, podnikající v zemědělství | Jistebnice okr. Tábor |
4. KDU-ČSL | 307 10,8 % listiny |
mandát 2. |
LM Bc. Ladislav MáchaBez politické příslušnosti |
33 | vedoucí divize vývoje v automobilovém průmyslu | Nová Bělá okr. Ostrava-město |
7. KDU-ČSL+NK | 276 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
SM Silvestr MachBez politické příslušnosti |
54 | stavbyvedoucí | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 146 9,1 % listiny |
náhradník 2. |
MM Mgr. et Bc. Martin Mach, MA, Ph.D.KDU-ČSL |
30 | vysokoškolský pedagog | Ostrava okr. Ostrava-město |
25. KDU+ODS+TOP 09 | 13 100 1,8 % listiny |
náhradník 12. |
MM Mgr. et Bc. Martin Mach, MA, Ph.D.KDU-ČSL |
30 | vysokoškolský pedagog | Moravská Ostrava a Přívoz okr. Ostrava-město |
4. KDU+ODS+TOP 09 | 1 520 3,1 % listiny |
mandát 4. |
LM Lumír MachKDU-ČSL |
60 | obráběč kovů | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
11. KDU-ČSL | 69 4,3 % listiny |
náhradník 9. |
JM Josef MachKDU-ČSL |
71 | důchodce | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
2. KDU-ČSL | 161 10,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Bělá nad Radbuzou okr. Domažlice |
3. KDU-ČSL+NK | 97 6,9 % listiny |
náhradník 6. |
AM Antonín MachBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ, farmář | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
5. KDU-ČSL | 128 8,3 % listiny |
náhradník 2. |
RM Radek MahovskýKDU-ČSL |
52 | OSVČ | Uherčice okr. Břeclav |
1. KDU-ČSL | 111 5,8 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jaroslav MahovskýKDU-ČSL |
73 | důchodce | Uherčice okr. Břeclav |
12. KDU-ČSL | 59 3,1 % listiny |
náhradník 9. |
LM Ludmila MahovskáKDU-ČSL |
65 | důchodkyně | Křepice okr. Břeclav |
12. KDU-ČSL | 17 1,4 % listiny |
náhradník 10. |
JM Bc. Jonáš MahelBez politické příslušnosti |
23 | student, turistický průvodce, vedoucí skautského oddílu | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora okr. Brno-město |
9. KDU-ČSL+NK | 891 4,5 % listiny |
náhradník 5. |
ZM Zdeňka MahdalováBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ – masérka | Velký Ořechov okr. Zlín |
8. KDU-ČSL+NK | 64 5,6 % listiny |
náhradník 5. |
AM Alena MahdalováKDU-ČSL |
65 | senior | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
26. KDU-ČSL+NK | 960 2,9 % listiny |
náhradník 19. |
MM JUDr. Michal MagliaKDU-ČSL |
51 | advokát | Karlovy Vary okr. Karlovy Vary |
21. KDU+KOA+Pir+TOP | 2 633 2,9 % listiny |
náhradník 12. |
AM Mgr. Alena MádrováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka základní školy | Uničov okr. Olomouc |
15. KDU-ČSL+STAN | 695 4,3 % listiny |
náhradník 9. |
LM Ing. Lukáš MadronBez politické příslušnosti |
43 | programátor | Troubsko okr. Brno-venkov |
11. KDU-ČSL | 123 5,8 % listiny |
náhradník 9. |
RM Ing. Radek MádrKDU-ČSL |
40 | vedoucí kompletace, člen finančního výboru | Lipník nad Bečvou okr. Přerov |
15. KDU-ČSL+NK | 545 4,1 % listiny |
náhradník 9. |
RM Renata MadiováBez politické příslušnosti |
54 | kuchařka | Hospozín okr. Kladno |
9. KDU-ČSL+NK | 123 10,3 % listiny |
náhradník 4. |
MM Matěj MaděraBez politické příslušnosti |
28 | mediální konzultant | Jiřice okr. Pelhřimov |
4. KDU-ČSL | 202 14,5 % listiny |
mandát 3. |
MM Bc. Matúš MaderBez politické příslušnosti |
40 | projektový manažer | Brno-střed okr. Brno-město |
40. KDU-ČSL+STAN | 4 380 2,1 % listiny |
náhradník 26. |
PM Petr MačátBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
6. KDU-ČSL | 300 12,0 % listiny |
mandát 6. |
ZM Ing. Zuzana MacováBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ, členka komise životního prostředí | Brno-Bosonohy okr. Brno-město |
10. KDU-ČSL+TOP 09 | 654 6,1 % listiny |
mandát 10. |
VM Vladislav MacourekBez politické příslušnosti |
44 | konstruktér | Nevojice okr. Vyškov |
6. KDU-ČSL | 92 10,5 % listiny |
náhradník 3. |
KM Ing. Karel MacourekKDU-ČSL |
50 | technical lead | Nevojice okr. Vyškov |
9. KDU-ČSL | 38 4,3 % listiny |
náhradník 5. |
HM Hana Macounová, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | zdravotní sestra | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
2. KDU-ČSL+NK | 92 14,5 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 5 551–5 600 z 11 014