Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 014)
Strana 113 z 221
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
AM Ing. Anna MaclováBez politické příslušnosti |
66 | ředitelka Diecézní charity | Hradec Králové okr. Hradec Králové |
8. KDUČSL+Zel.+NK | 3 076 3,6 % listiny |
mandát 2. |
ZM Mgr. Zdeňka MackůBez politické příslušnosti |
54 | asistentka pedagoga, vychovatelka | Nedvědice okr. Brno-venkov |
1. KDU-ČSL | 74 8,9 % listiny |
náhradník 2. |
TM Mgr. Tomáš MackovíkBez politické příslušnosti |
34 | advokát | Brodek u Přerova okr. Přerov |
2. KDU-ČSL | 159 9,9 % listiny |
náhradník 1. |
MM Marcela MackováBez politické příslušnosti |
49 | mezioperační kontrola | Horní Studénky okr. Šumperk |
2. KDU-ČSL | 106 12,8 % listiny |
mandát 4. |
EM Mgr. Eva MackováKDU-ČSL |
45 | ředitelka | Václavov u Bruntálu okr. Bruntál |
2. KDU-ČSL+NK | 31 12,6 % listiny |
náhradník 4. |
PM Petr MackoBez politické příslušnosti |
43 | policista | Pacov okr. Pelhřimov |
4. KDU-ČSL | 257 4,6 % listiny |
náhradník 1. |
AM doc. Adam Mackerle, Th.D.KDU-ČSL |
49 | VŠ učitel | Rudolfov okr. České Budějovice |
7. KDU-ČSL+NK | 97 7,2 % listiny |
náhradník 6. |
JM Ing. Josef MackeBez politické příslušnosti |
49 | projektant | Ostrov okr. Karlovy Vary |
4. KDU+STAN+TOP09 | 579 7,4 % listiny |
mandát 2. |
BM Bohumila MacíkováKDU-ČSL |
50 | účetní - referent | Březůvky okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 93 11,7 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MacíkBez politické příslušnosti |
28 | dělník | Březůvky okr. Zlín |
7. KDU-ČSL | 62 7,8 % listiny |
náhradník 5. |
LM Lukáš MacíčekBez politické příslušnosti |
33 | truhlář | Předhradí okr. Chrudim |
6. KDU-ČSL+NK | 106 11,5 % listiny |
mandát 6. |
DM Ing. David MacíčekBez politické příslušnosti |
52 | mistr výroby | Paseka okr. Olomouc |
13. KDU-ČSL | 105 5,5 % listiny |
náhradník 9. |
VM Vlastimil MacekBez politické příslušnosti |
60 | seřizovač | Hrutov okr. Jihlava |
6. KDU-ČSL | 35 13,9 % listiny |
náhradník 2. |
PM Ing. Pavel MacekKDU-ČSL |
55 | energetický specialista | Ratíškovice okr. Hodonín |
12. KDU-ČSL | 246 5,4 % listiny |
náhradník 10. |
LM Bc. Lubomír MacekKDU-ČSL |
49 | technik oddělení výzkumu a vývoje | Bouzov okr. Olomouc |
1. KDU-ČSL | 175 10,8 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Jan MacekKDU-ČSL |
51 | majitel firmy Tiskem, člen osadního výboru Žižkův vrch, člen petičního výboru Srnčí důl | Jablonec nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
3. KDUČSL+Zel.+NK | 1 554 4,1 % listiny |
náhradník 1. |
FM Ing. František MacekBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Olšany okr. Šumperk |
8. KDU-ČSL | 141 11,4 % listiny |
mandát 3. |
FM Mgr. MgA. Filip MacekBez politické příslušnosti |
54 | zástupce ředitele Stojanova gymnázia Velehrad | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 120 10,6 % listiny |
náhradník 3. |
JM Josef MacečekKDU-ČSL |
69 | důchodce | Mikulovice okr. Jeseník |
7. KDU-ČSL | 76 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
FM František MacasKDU-ČSL |
69 | důchodce | Vrbatův Kostelec okr. Chrudim |
7. KDU-ČSL | 32 18,4 % listiny |
náhradník 2. |
AM Bc. Anna MacanováBez politické příslušnosti |
28 | všeobecná sestra | Brno-Komín okr. Brno-město |
6. KDU-ČSL+STAN | 575 6,1 % listiny |
náhradník 4. |
VM Václav MacanKDU-ČSL |
73 | důchodce | Verměřovice okr. Ústí nad Orlicí |
8. KDU-ČSL | 35 5,3 % listiny |
náhradník 6. |
VM Václav MacanKDU-ČSL |
49 | učitel | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL | 122 7,4 % listiny |
náhradník 2. |
VM Václav MacanBez politické příslušnosti |
18 | student | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
15. KDU-ČSL | 59 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
JM Jan MacálkaBez politické příslušnosti |
31 | soukromý zemědělec | Třebětice okr. Jindřichův Hradec |
4. KDU-ČSL | 77 14,5 % listiny |
náhradník 1. |
MM Marta MacalíkováBez politické příslušnosti |
37 | administrativní pracovnice | Ořechov okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 64 11,8 % listiny |
náhradník 5. |
LM Ludmila MacákováKDU-ČSL |
67 | důchodce | Zábřeh okr. Šumperk |
20. KDU-ČSL+NK | 1 277 3,8 % listiny |
náhradník 11. |
JM Jaroslav MácaBez politické příslušnosti |
39 | technik | Jiratice okr. Třebíč |
2. KDU-ČSL | 23 15,3 % listiny |
mandát 1. |
FM František MácaBez politické příslušnosti |
55 | technik | Nová Říše okr. Jihlava |
4. KDU-ČSL | 130 7,0 % listiny |
mandát 6. |
JL Ing. arch. Jana LyskováBez politické příslušnosti |
52 | architekt | Jablunkov okr. Frýdek-Místek |
7. KDU-ČSL | 469 4,9 % listiny |
náhradník 2. |
GL Mgr. Gabriela LysákováBez politické příslušnosti |
52 | matrikářka | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
21. KDU-ČSL | 602 4,8 % listiny |
náhradník 15. |
VL Václav LysáčekBez politické příslušnosti |
53 | zedník | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
17. KDU-ČSL | 511 4,1 % listiny |
náhradník 11. |
RL Radim LysáčekBez politické příslušnosti |
47 | technik | Hostětín okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 114 17,1 % listiny |
mandát 2. |
PL Bc. Pavlína LysáBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ, finanční poradce | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
1. KDU-ČSL | 161 10,5 % listiny |
mandát 1. |
PL Petra LykováBez politické příslušnosti |
54 | kuchařka | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
15. KDU-ČSL | 167 6,1 % listiny |
náhradník 9. |
JL Jaroslava LýkováBez politické příslušnosti |
64 | osoba samostatně výdělečně činná | Háj ve Slezsku okr. Opava |
16. KDU-ČSL | 275 3,5 % listiny |
náhradník 10. |
ML Bc. Marta Lyčková, DiS.Bez politické příslušnosti |
32 | farmaceutický asistent | Radvanice a Bartovice okr. Ostrava-město |
8. KDU-ČSL+NK | 113 5,5 % listiny |
|
JL Jan LyčkaBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Radvanice a Bartovice okr. Ostrava-město |
6. KDU-ČSL+NK | 101 4,9 % listiny |
|
AL Anna LužnáBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Krašlovice okr. Strakonice |
9. KDU-ČSL | 14 6,1 % listiny |
náhradník 2. |
VL Věra LuxováKDU-ČSL |
71 | důchodkyně | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
12. KDU-ČSL+NK | 688 5,2 % listiny |
náhradník 7. |
KL Ing. Kristina LutzováBez politické příslušnosti |
39 | laborantka | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL | 247 9,9 % listiny |
mandát 5. |
ZL Bc. Zlatuše Lušovská, DiS.KDU-ČSL |
61 | vedoucí Denního stacionáře Radost v Rožnově p. R. - Charita Val. Meziříčí | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
5. KDU-ČSL | 1 045 5,8 % listiny |
náhradník 2. |
RL Mgr. Renata LustigováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka, základní škola | Prachatice okr. Prachatice |
8. KDU-ČSL+NK | 143 4,4 % listiny |
|
ML Miroslava Lungová, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | soudní zapisovatelka | Šardice okr. Hodonín |
2. KDU-ČSL | 239 7,1 % listiny |
náhradník 3. |
LL Ladislav LungaBez politické příslušnosti |
32 | bankovní poradce | Milotice okr. Hodonín |
3. KDU-ČSL | 152 9,8 % listiny |
náhradník 2. |
JL Mgr. Jana LuňákováBez politické příslušnosti |
40 | lékárník | Brno-Nový Lískovec okr. Brno-město |
8. KDU-ČSL+NK | 498 5,4 % listiny |
náhradník 6. |
ML Mgr. Miroslav Luňák, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
48 | středoškolský pedagog | Brno-Slatina okr. Brno-město |
16. KDU-ČSL+NK | 901 4,5 % listiny |
náhradník 10. |
ZL Zdeněk LulákBez politické příslušnosti |
61 | zedník | Veltěže okr. Louny |
9. KDU-ČSL | 45 7,3 % listiny |
náhradník 2. |
KL Klára LukšůBez politické příslušnosti |
18 | studentka gymnázia | Jihlava okr. Jihlava |
23. KDU+ODS+TOP 09 | 5 464 2,7 % listiny |
náhradník 7. |
TL Tomáš LukšíkBez politické příslušnosti |
41 | obchodní zástupce | Odry okr. Nový Jičín |
5. KDU-ČSL+NK | 464 5,4 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 5 601–5 650 z 11 014