Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 022 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
FO Filip OndráčekBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí logistiky | Nové Město na Moravě okr. Žďár nad Sázavou |
16. SNK | 498 3,8 % listiny |
náhradník 12. |
ZO Ing. Zdeněk OndraBez politické příslušnosti |
42 | specialista BOZP | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 318 5,9 % listiny |
náhradník 1. |
VO Vlastimil OndraBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Potůčky okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 70 11,8 % listiny |
mandát 3. |
RO Ing. Radek OndraBez politické příslušnosti |
40 | koordinátor staveb | Svárov okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 65 14,3 % listiny |
mandát 1. |
PO Petr OndraBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Nové Město na Moravě okr. Žďár nad Sázavou |
20. SNK | 466 3,6 % listiny |
náhradník 16. |
PO Pavel OndraBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Hamry nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
15. SNK | 283 5,0 % listiny |
náhradník 7. |
PO Ing. Pavel OndraBez politické příslušnosti |
35 | akademický pracovník | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
4. STAN+NK | 285 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
MO Michal OndraBez politické příslušnosti |
34 | realitní makléř | Lípa okr. Zlín |
9. SNK | 74 8,4 % listiny |
náhradník 7. |
MO Martin OndraBez politické příslušnosti |
37 | jednatel společnosti | Karolín okr. Kroměříž |
3. SNK | 80 18,6 % listiny |
mandát 2. |
LO Lukáš OndraBez politické příslušnosti |
42 | skladník | Pohořelice okr. Zlín |
8. SNK | 63 4,3 % listiny |
náhradník 4. |
LO Lubomír OndraBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Bratčice okr. Brno-venkov |
8. SNK | 25 2,4 % listiny |
náhradník 1. |
JO Ing. Jaroslav OndraBez politické příslušnosti |
49 | stavební inženýr | Blučina okr. Brno-venkov |
10. SNK | 467 6,9 % listiny |
náhradník 3. |
DO Daniel OndraBez politické příslušnosti |
39 | technická příprava výroby | Karolín okr. Kroměříž |
4. SNK | 69 16,0 % listiny |
mandát 4. |
KO Kamil OndovčínBez politické příslušnosti |
41 | vinohradník | Korozluky okr. Most |
3. SNK | 120 13,4 % listiny |
mandát 3. |
AO Ing. Alena OndokováBez politické příslušnosti |
59 | učitelka | Borovany okr. České Budějovice |
2. KDU-ČSL+NK | 120 6,4 % listiny |
náhradník 4. |
MO Michal OndoBez politické příslušnosti |
41 | skladník | Zderaz okr. Chrudim |
1. NK | 101 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LO Ing. et Ing. Luděk Ondík, MBABez politické příslušnosti |
53 | projektový manažer | Tečovice okr. Zlín |
2. SNK | 174 9,9 % listiny |
mandát 1. |
RO Rudolf OndičBez politické příslušnosti |
62 | nezaměstnaný | Ošelín okr. Tachov |
6. SNK | 25 17,1 % listiny |
mandát 1. |
MO Miroslav OndičBez politické příslušnosti |
39 | stavbyvedoucí optické sítě | Luby okr. Cheb |
8. SNK | 34 6,7 % listiny |
|
ZO Zita OnderkováBez politické příslušnosti |
62 | administrativní pracovnice | Týn nad Bečvou okr. Přerov |
13. SNK | 246 6,4 % listiny |
náhradník 1. |
PO Ing. Petra OnderkováBez politické příslušnosti |
41 | technik ve stavebnictví | Zaječí okr. Břeclav |
5. SNK | 165 6,6 % listiny |
mandát 6. |
KO Kateřina OnderkováBez politické příslušnosti |
44 | operátor ve výrobě | Bruzovice okr. Frýdek-Místek |
5. SNK | 107 10,8 % listiny |
náhradník 3. |
JO Johana OnderkováBez politické příslušnosti |
26 | studentka | Řevnice okr. Praha-západ |
12. SNK | 278 5,7 % listiny |
náhradník 9. |
HO Hana OnderkováBez politické příslušnosti |
32 | kadeřnice | Újezd okr. Zlín |
4. SNK | 35 9,0 % listiny |
|
GO Bc. Gabriela OnderkováBez politické příslušnosti |
29 | zdravotní bioanalytik | Újezd okr. Zlín |
9. SNK | 61 6,0 % listiny |
náhradník 8. |
EO Bc. Eva OnderkováBez politické příslušnosti |
48 | fyzioterapeut | Červená Lhota okr. Třebíč |
1. NK | 83 100,0 % listiny |
mandát 1. |
EO Ester OnderkováBez politické příslušnosti |
30 | asistentka kanceláře | Vsetín okr. Vsetín |
20. Zelení+NK | 429 3,2 % listiny |
náhradník 20. |
BO Mgr. Beata OnderkováBez politické příslušnosti |
32 | psycholog | Nové Sedlice okr. Opava |
7. SNK | 35 6,9 % listiny |
náhradník 5. |
ZO Zdeněk OnderkaBez politické příslušnosti |
53 | obchodní zástupce | Stará Ves nad Ondřejnicí okr. Ostrava-město |
12. SNK | 340 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
TO Ing. Tomáš Onderka, MBABez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Nové Sedlice okr. Opava |
2. SNK | 74 14,5 % listiny |
náhradník 1. |
TO Tomáš OnderkaBez politické příslušnosti |
50 | konstruktér | Rychnov na Moravě okr. Svitavy |
7. SNK | 118 10,7 % listiny |
náhradník 3. |
TO Tomáš OnderkaBez politické příslušnosti |
37 | traktorista | Lobodice okr. Přerov |
8. SNK | 44 8,4 % listiny |
náhradník 6. |
RO Roman OnderkaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Újezd okr. Zlín |
10. SNK | 43 5,9 % listiny |
náhradník 9. |
PO Petr OnderkaBez politické příslušnosti |
40 | provozní elektrikář | Lobodice okr. Přerov |
7. SNK | 40 7,0 % listiny |
náhradník 5. |
OO Ondřej OnderkaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Nové Sedlice okr. Opava |
2. SNK | 172 13,2 % listiny |
mandát 2. |
MO Miroslav OnderkaBez politické příslušnosti |
69 | senior | Hněvotín okr. Olomouc |
6. SNK | 55 7,4 % listiny |
náhradník 5. |
MO Milan OnderkaBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Nové Sedlice okr. Opava |
8. SNK | 32 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
MO Milan OnderkaBez politické příslušnosti |
61 | školník | Újezd okr. Zlín |
3. SNK | 100 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
LO Ing. Lukáš OnderkaBez politické příslušnosti |
39 | vývojový konstruktér | Skřipov okr. Opava |
4. SNK | 63 11,2 % listiny |
náhradník 2. |
LO Libor OnderkaBez politické příslušnosti |
46 | živnostník | Malá Morávka okr. Bruntál |
4. SNK | 114 11,0 % listiny |
mandát 4. |
JO Bc. Jan OnderkaBez politické příslušnosti |
30 | manažer v zemědělství | Újezd okr. Zlín |
2. SNK | 169 16,7 % listiny |
mandát 1. |
JO Jakub OnderekBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ zemědělství | Mosty u Jablunkova okr. Frýdek-Místek |
1. COEX+NK | 383 12,2 % listiny |
mandát 1. |
PO Petr OnderčinBez politické příslušnosti |
41 | dělník | Kovanice okr. Nymburk |
9. SNK | 68 8,2 % listiny |
náhradník 7. |
IO Ivo OnciulBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Vidnava okr. Jeseník |
14. SNK | 90 5,4 % listiny |
náhradník 10. |
RO Radek OncirkBez politické příslušnosti |
52 | stavbyvedoucí | Žalhostice okr. Litoměřice |
9. SNK | 59 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
MO Ing. Martin OnakBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ - projektant | Josefov okr. Sokolov |
6. SNK | 125 14,3 % listiny |
mandát 3. |
JO Mgr. Jan OnakBez politické příslušnosti |
58 | hasič | Josefov okr. Sokolov |
1. SNK | 135 15,4 % listiny |
mandát 1. |
JO Jakub OmrtBez politické příslušnosti |
45 | informatik a reklamní specialista | Vrchlabí okr. Trutnov |
5. STAN+NK | 1 745 5,0 % listiny |
mandát 6. |
MO Ing. Michaela OmováBez politické příslušnosti |
45 | sportovkyně, marketing | Turnov okr. Semily |
25. SNK | 702 3,2 % listiny |
náhradník 20. |
MO Miroslava OmelkováBez politické příslušnosti |
60 | asistentka | Brodek u Přerova okr. Přerov |
2. SNK | 362 9,5 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 51 051–51 100 z 127 803