Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 117 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZN Bc. Zuzana NakládalováBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Oplocany okr. Přerov |
3. SNK | 40 11,2 % listiny |
náhradník 3. |
VN Věra NakládalováBez politické příslušnosti |
38 | operátor CNC | Blatec okr. Olomouc |
4. SNK | 35 11,6 % listiny |
náhradník 3. |
PN Petra NakládalováBez politické příslušnosti |
41 | referentka pro zahraniční vztahy | Olšany u Prostějova okr. Prostějov |
9. SNK | 307 6,4 % listiny |
mandát 9. |
LN Ludmila NakládalováBez politické příslušnosti |
67 | seniorka | Vrbátky okr. Prostějov |
12. SNK | 268 5,3 % listiny |
náhradník 4. |
IN Iveta NakládalováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka | Polkovice okr. Přerov |
3. SNK | 138 12,6 % listiny |
mandát 5. |
TN Tomáš NakládalBez politické příslušnosti |
40 | řidič | Kokory okr. Přerov |
14. SNK | 71 5,5 % listiny |
náhradník 12. |
RN Radim NakládalBez politické příslušnosti |
48 | cyklistický závodník, majitel cykloobchodu | Brno-Židenice okr. Brno-město |
23. SEN 21+NK | 2 001 3,4 % listiny |
náhradník 13. |
PN Petr NakládalBez politické příslušnosti |
31 | elektrotechnik | Střížovice okr. Kroměříž |
7. SNK | 41 10,0 % listiny |
mandát 7. |
PN Pavel NakládalBez politické příslušnosti |
49 | dělník | Litovel okr. Olomouc |
20. SNK | 361 4,0 % listiny |
náhradník 17. |
ON Ondřej NakládalBez politické příslušnosti |
35 | obchodní manažer | Hlubočky okr. Olomouc |
4. Nestraníci+NK | 309 6,7 % listiny |
mandát 4. |
MN Miroslav NakládalBez politické příslušnosti |
50 | technik, člen hudební skupiny ZZ TOP Litovel - Czech Tribute Band | Senice na Hané okr. Olomouc |
10. SNK | 269 5,4 % listiny |
náhradník 3. |
MN Miloš NakládalBez politické příslušnosti |
61 | řidič | Luboměř pod Strážnou okr. Přerov |
5. SNK | 8 7,2 % listiny |
náhradník 4. |
MN Miloš NakládalBez politické příslušnosti |
34 | zámečník | Luboměř pod Strážnou okr. Přerov |
6. SNK | 14 12,6 % listiny |
náhradník 5. |
MN Michal NakládalBez politické příslušnosti |
24 | CNC nástrojař | Drahanovice okr. Olomouc |
12. SNK | 150 4,6 % listiny |
náhradník 7. |
LN Ladislav NakládalBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Blatec okr. Olomouc |
7. SNK | 62 10,0 % listiny |
náhradník 5. |
JN Jiří NakládalBez politické příslušnosti |
43 | policista | Zbenice okr. Příbram |
3. SNK | 73 16,1 % listiny |
mandát 1. |
JN Jaroslav NakládalBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí údržby obce | Drahanovice okr. Olomouc |
1. SNK | 206 13,6 % listiny |
mandát 1. |
JN Jaromír NakládalBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Ivaň okr. Prostějov |
5. SNK | 84 10,8 % listiny |
mandát 6. |
BN Břetislav NakládalBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ - správce | Loučany okr. Olomouc |
2. SNK | 55 8,8 % listiny |
náhradník 2. |
MN Marta NajzarováKDU-ČSL |
59 | zdravotní sestra | Závišice okr. Nový Jičín |
7. SNK | 140 11,1 % listiny |
náhradník 5. |
ZN Zbyněk NajzarBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Radvanice a Bartovice okr. Ostrava-město |
11. SNK | 1 575 4,7 % listiny |
mandát 11. |
VN Václav NajzarKDU-ČSL |
31 | obchodní zástupce | Závišice okr. Nový Jičín |
5. SNK | 129 10,2 % listiny |
náhradník 3. |
MN Martina NajtováBez politické příslušnosti |
43 | referent MěÚ | Růžďka okr. Vsetín |
6. SNK | 53 5,3 % listiny |
náhradník 4. |
JN Bc. Jaroslav NajmonBez politické příslušnosti |
66 | zaměstnanec PČR | Sobotka okr. Jičín |
7. TOP 09+NK | 262 7,0 % listiny |
náhradník 4. |
ZN Zuzana NajmanováBez politické příslušnosti |
60 | kuchařka | Hrubá Skála okr. Semily |
5. SNK | 137 9,3 % listiny |
mandát 5. |
RN Ing. Radka Najmanová, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | ředitelka MŠ Habrmanova | Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
5. PRO Zdraví+NK | 434 4,9 % listiny |
náhradník 5. |
ON Mgr. Olga NajmanováBez politické příslušnosti |
43 | PR specialista, poradce v oblasti pojištění | Nové Veselí okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 295 5,5 % listiny |
mandát 8. |
MN Michaela NajmanováBez politické příslušnosti |
38 | zastupitelka, učitelka | Jesenice okr. Praha-západ |
11. STAN+NK | 2 114 4,8 % listiny |
mandát 11. |
KN Klára NajmanováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí školní jídelny | Mladějov okr. Jičín |
9. SNK | 80 9,3 % listiny |
náhradník 5. |
JN Ing. Jarmila NajmanováBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ, projektantka | Zvole okr. Šumperk |
5. SNK | 206 11,2 % listiny |
mandát 5. |
AN Anna NajmanováBez politické příslušnosti |
38 | vychovatelka ve školní družině | Zlonice okr. Kladno |
7. SNK | 157 5,6 % listiny |
náhradník 2. |
VN Vojtěch NajmanBez politické příslušnosti |
33 | konstruktér | Krnsko okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 127 13,1 % listiny |
mandát 3. |
VN Václav NajmanBez politické příslušnosti |
58 | starosta obce | Bílá okr. Liberec |
1. SNK | 263 27,0 % listiny |
mandát 1. |
TN Tomáš NajmanBez politické příslušnosti |
31 | profesionální hasič | Bílá okr. Liberec |
2. SNK | 94 9,6 % listiny |
náhradník 1. |
RN Roman NajmanBez politické příslušnosti |
20 | student | Radiměř okr. Svitavy |
12. SNK | 96 4,3 % listiny |
náhradník 7. |
RN Mgr. Robert NajmanBez politické příslušnosti |
45 | pracovník Muzea Litovel | Litovel okr. Olomouc |
3. NČ+NK | 475 6,1 % listiny |
náhradník 1. |
PN Petr NajmanBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Dlouhá Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 368 6,8 % listiny |
mandát 2. |
PN Ing. Petr NajmanBez politické příslušnosti |
42 | samostatný projektant TZB | Nové Veselí okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 382 7,2 % listiny |
mandát 5. |
PN Ing. Petr NajmanBez politické příslušnosti |
56 | lesní správce | Železná Ruda okr. Klatovy |
2. SNK | 150 9,3 % listiny |
náhradník 2. |
MN Miloš NajmanBez politické příslušnosti |
44 | obsluha betonárny | Loukovec okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 34 100,0 % listiny |
|
MN Milan NajmanBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ, jednatel společnosti | Skuteč okr. Chrudim |
12. SNK | 477 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
MN Michal NajmanBez politické příslušnosti |
38 | starosta | Hrubá Skála okr. Semily |
1. SNK | 185 12,5 % listiny |
mandát 1. |
MN Ing. Martin NajmanBez politické příslušnosti |
34 | technik | Domousnice okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 68 14,9 % listiny |
mandát 7. |
MN Ing. Martin NajmanBez politické příslušnosti |
44 | ekonom | Rtyně v Podkrkonoší okr. Trutnov |
9. SNK | 523 5,5 % listiny |
náhradník 1. |
LN Lukáš NajmanBez politické příslušnosti |
44 | strážník a místostarosta | Mořice okr. Prostějov |
3. 24/7+NK | 143 12,7 % listiny |
mandát 2. |
LN Bc. Lukáš NajmanBez politické příslušnosti |
42 | státní zaměstnanec | Želechovice okr. Olomouc |
3. SNK | 41 26,3 % listiny |
mandát 1. |
JN Josef NajmanBez politické příslušnosti |
58 | řidič, stavební dozor | Jestřebí okr. Česká Lípa |
1. SNK | 59 20,3 % listiny |
mandát 1. |
JN Josef NajmanBez politické příslušnosti |
47 | technolog | Český Dub okr. Liberec |
10. ODS+NK | 162 5,6 % listiny |
náhradník 11. |
JN Bc. Josef NajmanBez politické příslušnosti |
45 | státní zaměst. | Dolní Lánov okr. Trutnov |
10. SNK | 228 8,6 % listiny |
náhradník 1. |
JN Jiří NajmanBez politické příslušnosti |
54 | manažer nákupu | Železná Ruda okr. Klatovy |
5. SNK | 119 7,4 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 55 801–55 850 z 127 803