Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 131 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
SM Sabina MurárikováBez politické příslušnosti |
32 | administrativní pracovnice | Žabeň okr. Frýdek-Místek |
12. SNK | 60 5,8 % listiny |
náhradník 10. |
ŠM Ing. Štefan MurányiBez politické příslušnosti |
48 | manažer | Švábenice okr. Vyškov |
12. SNK | 285 6,4 % listiny |
náhradník 2. |
ŠM Ing. Štefan Muránský, MSS.Bez politické příslušnosti |
66 | generál ve výslužbě, krizový manažer | Buštěhrad okr. Kladno |
2. SNK | 455 7,1 % listiny |
mandát 2. |
BM Bc. Barbora MurankoBez politické příslušnosti |
29 | referentka bytové správy | Růžďka okr. Vsetín |
3. SNK | 74 8,1 % listiny |
náhradník 2. |
RM René MuráňBez politické příslušnosti |
33 | IT technik | Lipno okr. Louny |
5. SNK | 26 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
DM JUDr. Daniela MuradBez politické příslušnosti |
46 | právnička | Dolní Břežany okr. Praha-západ |
2. ODS+NK | 598 6,5 % listiny |
mandát 2. |
LM Lubomír MůrBez politické příslušnosti |
51 | invalidní důchodce | Lubenec okr. Louny |
2. KSČM+NK | 73 9,9 % listiny |
náhradník 1. |
MM Marcel MünzbergerBez politické příslušnosti |
58 | podnikatel | Moldava okr. Teplice |
2. ODS+NK | 54 11,3 % listiny |
mandát 2. |
SM Mgr. Soňa MunzarováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka školy | Železnice okr. Jičín |
9. SNK | 236 6,9 % listiny |
mandát 9. |
LM Luděk MunzarBez politické příslušnosti |
33 | strážník MP | Dvůr Králové nad Labem okr. Trutnov |
15. STAN+NK | 767 4,4 % listiny |
náhradník 12. |
JM RNDr. Jakub MunzarBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí projektový manažer Správy železnic | Velký Osek okr. Kolín |
2. SNK | 347 7,5 % listiny |
mandát 4. |
MM Marcela MünsterováBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Trotina okr. Trutnov |
4. SNK | 28 13,8 % listiny |
mandát 4. |
AM Ing. Aneta MünsterováBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí odd. péče o zákazníky | Krhová okr. Vsetín |
3. SNK | 196 8,1 % listiny |
náhradník 2. |
AM Andrea MűnsterováBez politické příslušnosti |
45 | pracovník elektronických služeb | Heřmánky okr. Nový Jičín |
4. SNK | 33 15,9 % listiny |
mandát 4. |
RM Bc. Roman MűnsterBez politické příslušnosti |
38 | ředitel společnosti | Heřmánky okr. Nový Jičín |
1. SNK | 56 27,1 % listiny |
mandát 1. |
RM Richard MünsterBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
16. VSaO+NK | 928 4,5 % listiny |
náhradník 10. |
RM Radomír MünsterBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Krhová okr. Vsetín |
9. SNK | 130 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
BM Bronislav MünsterBez politické příslušnosti |
64 | obchodní manažer, předseda Osadního výboru Nevšová | Slavičín okr. Zlín |
7. STAN+NK | 688 5,4 % listiny |
mandát 5. |
KM Kateřina MunkováBez politické příslušnosti |
60 | administrativní pracovnice | Proseč okr. Chrudim |
12. SNK | 79 3,7 % listiny |
náhradník 10. |
MM Miloš MunkaBez politické příslušnosti |
51 | předseda TJ Slavoj Kynšperk | Kynšperk nad Ohří okr. Sokolov |
2. Vize KVK+NK | 465 7,8 % listiny |
mandát 2. |
DM doc. Ing. Daniel Műnich, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
60 | vědecký pracovník | Husinec okr. Praha-východ |
2. SNK | 287 13,0 % listiny |
mandát 2. |
JM Jaromír Munia, DiS.Bez politické příslušnosti |
53 | vedoucí výroby | Chotěboř okr. Havlíčkův Brod |
1. GEN+NK | 253 11,6 % listiny |
|
VM Veronika MunduchováBez politické příslušnosti |
47 | prodavačka | Velký Beranov okr. Jihlava |
7. SNK | 144 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jana MunduchováBez politické příslušnosti |
43 | finanční poradce | Jezeřany-Maršovice okr. Znojmo |
4. SNK | 88 8,5 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MunduchBez politické příslušnosti |
50 | profesionální hasič | Vysoké Studnice okr. Jihlava |
1. NK | 80 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BM Bohumír MunduchBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí pracovník | Jezeřany-Maršovice okr. Znojmo |
2. SNK | 120 11,6 % listiny |
mandát 3. |
MM Miroslava MündlováBez politické příslušnosti |
43 | rehabilitační pracovnice | Kačlehy okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 28 14,2 % listiny |
náhradník 4. |
OM Mgr. Ondřej MundlBez politické příslušnosti |
47 | strážník | Dolany okr. Náchod |
3. SNK | 159 11,0 % listiny |
náhradník 1. |
LM Ladislav MundlBez politické příslušnosti |
54 | střelmistr, trenér mládeže | Lipová okr. Děčín |
4. SNK | 32 8,9 % listiny |
náhradník 3. |
PM Pavel MundilBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Teplá okr. Cheb |
13. SNK | 139 7,6 % listiny |
náhradník 3. |
LM Ing. Leo MundilBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ - výškové práce | Teplá okr. Cheb |
4. ODS+NK | 187 9,0 % listiny |
mandát 3. |
VM Mgr. Věra MündelováBez politické příslušnosti |
63 | středoškolská učitelka ČJ | Vrané nad Vltavou okr. Praha-západ |
15. SNK | 86 5,3 % listiny |
náhradník 14. |
KM Ing. Karel MündelBez politické příslušnosti |
66 | vysokoškolský učitel | Vrané nad Vltavou okr. Praha-západ |
5. SNK | 130 7,9 % listiny |
náhradník 3. |
EM Bc. Eva MunčinskáBez politické příslušnosti |
42 | žena v domácnosti | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
14. SNK | 1 120 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
RM Radek MultušBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Lesná okr. Tachov |
5. SNK | 40 10,5 % listiny |
náhradník 3. |
MM Michal MultrusBez politické příslušnosti |
40 | montážní technik | Hrádek okr. Rokycany |
3. PRO+NK | 156 6,2 % listiny |
náhradník 1. |
LM Lukáš MüllingBez politické příslušnosti |
45 | stavbyvedoucí | Krsy okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 47 18,4 % listiny |
mandát 2. |
ŽM Žaneta MüllerováBez politické příslušnosti |
36 | účetní | Dlouhá Loučka okr. Olomouc |
13. NEZ+NK | 138 4,8 % listiny |
náhradník 9. |
ZM Zita MüllerováBez politické příslušnosti |
32 | rodičovská dovolená | Vestec okr. Nymburk |
3. SNK | 92 11,6 % listiny |
mandát 3. |
ZM Zdena MüllerováBez politické příslušnosti |
57 | zdravotní sestra | Horní Počaply okr. Mělník |
11. ODS+NK | 297 6,1 % listiny |
náhradník 1. |
SM Ing. Sindy MüllerováBez politické příslušnosti |
34 | manažer kvality | Hlincová Hora okr. České Budějovice |
2. SNK | 116 17,1 % listiny |
mandát 2. |
RM Renata MűllerováBez politické příslušnosti |
49 | prodavačka | Vojnův Městec okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 96 5,7 % listiny |
náhradník 5. |
RM Ing. Radka MüllerováBez politické příslušnosti |
54 | hlavní ekonom | Trhový Štěpánov okr. Benešov |
12. SNK | 39 5,9 % listiny |
náhradník 12. |
PM PhDr. Petra Müllerová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
46 | ředitelka ZŠ, pedagog | Šumperk okr. Šumperk |
2. KDU-ČSL+NK | 669 4,5 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petra MüllerováBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí výroby | Lišany okr. Louny |
7. SNK | 14 14,0 % listiny |
náhradník 6. |
PM Bc. Petra MüllerováBez politické příslušnosti |
41 | klíčová manažerka pro bankovní pojištění | Václavice okr. Benešov |
9. SNK | 58 7,3 % listiny |
náhradník 7. |
PM Pavlína MüllerováBez politické příslušnosti |
30 | státní zaměstnanec | Lovečkovice okr. Litoměřice |
3. SNK | 24 7,9 % listiny |
náhradník 5. |
PM Pavla MüllerováBez politické příslušnosti |
51 | asistentka na autosalónu, ochránce zvířat | Brno okr. Brno-město |
2. DSZ+NK | 557 29,5 % listiny |
|
PM Pavla MüllerováBez politické příslušnosti |
60 | úřednice | Chroboly okr. Prachatice |
7. SNK | 134 10,6 % listiny |
náhradník 3. |
OM Olga MüllerováBez politické příslušnosti |
38 | operátorka výroby | Ludmírov okr. Prostějov |
2. SNK | 38 16,3 % listiny |
náhradník 2. |
Zobrazeno 56 501–56 550 z 127 803