Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 114 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VV Vladimír VránaBez politické příslušnosti |
51 | soukromý podnikatel | Lišov okr. České Budějovice |
15. SNK | 38 3,9 % listiny |
|
VV Vladimír VránaBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Staňkovice okr. Louny |
3. SNK | 40 8,6 % listiny |
náhradník 3. |
VV Václav VránaBez politické příslušnosti |
21 | umělecký kovář | Hluboké Mašůvky okr. Znojmo |
5. SNK | 54 19,7 % listiny |
|
TV Tomáš VránaBez politické příslušnosti |
36 | Key account specialist | Nimpšov okr. Třebíč |
1. SNK | 33 15,3 % listiny |
mandát 2. |
ŠV Štěpán VránaBez politické příslušnosti |
23 | recepční | Vítkovice okr. Semily |
9. SNK | 18 5,8 % listiny |
náhradník 7. |
SV Stanislav VránaBez politické příslušnosti |
47 | dělník | Střelná okr. Vsetín |
9. SNK | 69 4,6 % listiny |
náhradník 2. |
SV Stanislav VránaBez politické příslušnosti |
49 | technik | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
15. SNK | 1 085 6,1 % listiny |
náhradník 3. |
RV Roman VránaBez politické příslušnosti |
30 | prodavač | Vítkovice okr. Semily |
8. SNK | 31 10,0 % listiny |
náhradník 6. |
RV Roman VránaBez politické příslušnosti |
51 | zaměstnanec Služby Vítkovice | Vítkovice okr. Semily |
2. SNK | 40 14,2 % listiny |
náhradník 1. |
RV Richard VránaBez politické příslušnosti |
48 | koordinátor | Hrobčice okr. Teplice |
1. SNK | 136 15,5 % listiny |
mandát 1. |
RV Radek VránaBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Ohníč okr. Teplice |
8. SNK | 31 8,5 % listiny |
náhradník 7. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Staňkovice okr. Louny |
4. SNK | 175 11,0 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
57 | strojník vodohospodářského zařízení | Klokočí okr. Přerov |
1. NK | 96 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
43 | vychovatel | Zvoleněves okr. Kladno |
2. SNK | 222 11,4 % listiny |
mandát 2. |
PV Mgr. Petr VránaBez politické příslušnosti |
56 | starosta | Tachov okr. Tachov |
1. SNK | 2 374 6,9 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
54 | skladník | Bantice okr. Znojmo |
1. SNK | 51 18,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
62 | technický pracovník | Horní Moštěnice okr. Přerov |
15. SNK | 146 7,7 % listiny |
náhradník 2. |
PV Ing. Pavel VránaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Kunkovice okr. Kroměříž |
1. NK | 5 100,0 % listiny |
|
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Petráveč okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK ED+NK | 56 10,6 % listiny |
mandát 3. |
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
50 | automechanik | Tvorovice okr. Prostějov |
4. SNK | 56 13,2 % listiny |
mandát 5. |
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
25 | hasič | Kralovice okr. Plzeň-sever |
11. ANO+NK | 313 6,9 % listiny |
náhradník 7. |
PV Pavel VránaStačilo! |
50 | jednatel elektrotechnické firmy, živnostník | Přerov okr. Přerov |
4. KSČM+NK | 342 3,7 % listiny |
|
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
19 | student | Přerov okr. Přerov |
11. KSČM+NK | 276 3,0 % listiny |
|
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí autolakovny | Křižanovice okr. Vyškov |
4. SNK | 125 11,7 % listiny |
náhradník 2. |
PV Mgr. Pavel VránaBez politické příslušnosti |
46 | učitel | Trnovany okr. Litoměřice |
5. SNK | 112 14,4 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Jablonec nad Jizerou okr. Semily |
8. SNK | 131 7,7 % listiny |
mandát 3. |
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
61 | stavbyvedoucí | Sadská okr. Nymburk |
9. STAN+NK | 105 7,3 % listiny |
náhradník 10. |
PV Ing. Pavel VránaBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí učitel odborného výcviku | Vlkoš okr. Hodonín |
9. SNK | 271 9,8 % listiny |
náhradník 3. |
OV Otakar VránaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Smidary okr. Hradec Králové |
5. SNK | 149 6,6 % listiny |
náhradník 4. |
OV Ing. Ondřej VránaBez politické příslušnosti |
33 | technický obchodní zástupce | Křenovice okr. Přerov |
6. SNK | 188 13,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Miroslav VránaBez politické příslušnosti |
57 | dělník | Plumlov okr. Prostějov |
3. SNK | 167 6,3 % listiny |
náhradník 4. |
MV Miroslav VránaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Cvikov okr. Česká Lípa |
21. SNK | 321 3,9 % listiny |
náhradník 15. |
MV Milan VránaBez politické příslušnosti |
37 | obráběč kovů | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
12. SNK | 98 3,8 % listiny |
náhradník 11. |
MV Michal VránaBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí autodílny | Choryně okr. Vsetín |
9. SNK | 101 6,6 % listiny |
náhradník 4. |
MV Michal VránaBez politické příslušnosti |
50 | údržba města Jablonec nad Jizerou | Jablonec nad Jizerou okr. Semily |
10. SNK | 100 5,8 % listiny |
náhradník 7. |
MV Maya VránaBez politické příslušnosti |
24 | recepční | Kosoř okr. Praha-západ |
8. SNK | 321 10,5 % listiny |
náhradník 1. |
MV Martin VránaBez politické příslušnosti |
37 | globální ředitel projektového managementu | Vápenná okr. Jeseník |
2. TOP 09+NK | 187 9,8 % listiny |
mandát 2. |
MV Martin VránaBez politické příslušnosti |
32 | auditor | Němčice nad Hanou okr. Prostějov |
15. SNK | 47 3,9 % listiny |
náhradník 13. |
MV Martin VránaBez politické příslušnosti |
36 | řidič | Trotina okr. Trutnov |
7. SNK | 27 13,3 % listiny |
mandát 7. |
MV Martin VránaBez politické příslušnosti |
39 | manažer | Záříčí okr. Kroměříž |
7. SNK | 217 8,2 % listiny |
mandát 7. |
MV Martin VránaBez politické příslušnosti |
38 | řidič | Bezdružice okr. Tachov |
6. SNK | 174 6,5 % listiny |
mandát 6. |
LV Lukáš VránaBez politické příslušnosti |
45 | svářeč | Rozsochy okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 23 5,1 % listiny |
náhradník 8. |
LV Lukáš VránaBez politické příslušnosti |
48 | truhlář | Slatinice okr. Olomouc |
15. SNK | 172 5,9 % listiny |
náhradník 11. |
LV Lukáš VránaBez politické příslušnosti |
36 | podnikatel | Kostomlaty pod Milešovkou okr. Teplice |
8. SNK | 201 10,2 % listiny |
mandát 4. |
LV Bc. Lukáš VránaBez politické příslušnosti |
35 | příslušník Policie ČR | Koválovice-Osíčany okr. Prostějov |
1. SNK | 105 14,5 % listiny |
mandát 1. |
LV Lukáš VránaBez politické příslušnosti |
45 | montážní technik | Brandýsek okr. Kladno |
12. SNK | 177 6,7 % listiny |
náhradník 9. |
LV Luděk VránaBez politické příslušnosti |
65 | aktivní důchodce, dobrovolnictví při kulturních akcích v obci, organizace obecních akcí | Hradec nad Svitavou okr. Svitavy |
10. Nestraníci+NK | 92 5,7 % listiny |
náhradník 8. |
LV Luboš VránaBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ - zahradní a lesní služby | Němčice nad Hanou okr. Prostějov |
10. SNK | 80 6,8 % listiny |
náhradník 9. |
LV Ing. Lubomír VránaBez politické příslušnosti |
62 | specialista prodeje | Blažkov okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 87 14,7 % listiny |
mandát 4. |
LV Ing. Libor VránaBez politické příslušnosti |
38 | technik stavebních investic | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 104 19,7 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 5 651–5 700 z 127 803