Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 146 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MM Michal MoulisBez politické příslušnosti |
46 | technický referent kvality | Chotětov okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 454 11,2 % listiny |
mandát 4. |
MM Martin MoulisBez politické příslušnosti |
35 | zámečník | Milínov okr. Plzeň-jih |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
|
JM Ing. Jiří MoulisBez politické příslušnosti |
58 | konzultant IT | Dobřív okr. Rokycany |
8. SNK | 112 10,4 % listiny |
náhradník 6. |
AM Ing. Antonín MoulisBez politické příslušnosti |
39 | účetní | Drhovy okr. Příbram |
3. SNK | 108 14,3 % listiny |
mandát 2. |
LM MUDr. Lada MoulíkováBez politické příslušnosti |
27 | lékařka | Sedlec-Prčice okr. Příbram |
8. TOP 09+NK | 298 9,7 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jiří Moulík st.Bez politické příslušnosti |
61 | výrobní ředitel | Osečany okr. Příbram |
7. SNK | 81 15,0 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří Moulík ml.Bez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Osečany okr. Příbram |
4. SNK | 52 9,6 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petr MoulíkBez politické příslušnosti |
44 | živnostník - výrobce nábytku | Boršice okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 61 3,2 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jindřich MoulíkBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Křečovice okr. Benešov |
2. SNK | 49 12,3 % listiny |
náhradník 1. |
SM Soňa MouleováBez politické příslušnosti |
57 | ředitelka MŠ | Dražeň okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 39 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Mgr. Martina MouleováBez politické příslušnosti |
63 | učitelka ZŠ | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
13. STAN+NK | 172 4,8 % listiny |
náhradník 11. |
MM Marie MouleováBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí vychovatelka | Dražíč okr. České Budějovice |
7. SNK | 27 11,3 % listiny |
náhradník 6. |
KM Ing. Klára MouleováBez politické příslušnosti |
26 | referent zákaznického servisu | Úněšov okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 194 11,2 % listiny |
mandát 6. |
ZM Zbyněk MouleBez politické příslušnosti |
49 | traktorista | Štichovice okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 56 19,3 % listiny |
mandát 1. |
VM Václav MouleBez politické příslušnosti |
50 | tesař | Štichovice okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 20 6,9 % listiny |
náhradník 4. |
PM Mgr. Petr MouleBez politické příslušnosti |
50 | státní zaměstnanec | Dobroměřice okr. Louny |
2. SNK | 412 12,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Miroslav MouleBez politické příslušnosti |
52 | řidič | Citice okr. Sokolov |
11. SNK | 119 8,1 % listiny |
mandát 11. |
LM Ladislav MouleBez politické příslušnosti |
48 | supervizor výstavby a údržby telekomunikace | Hvozd okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 56 7,7 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Jaroslav MouleBez politické příslušnosti |
59 | technik JE Temelín | Dražíč okr. České Budějovice |
2. SNK | 73 20,5 % listiny |
mandát 2. |
DM Mgr. et Bc. David MouleBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Dolní Rychnov okr. Sokolov |
3. SNK | 147 10,7 % listiny |
náhradník 1. |
TM Tomáš MoukaBez politické příslušnosti |
47 | strojník | Klopotovice okr. Prostějov |
8. SNK | 49 6,2 % listiny |
náhradník 3. |
RM Roman MoukaBez politické příslušnosti |
57 | živnostník | Brno-Tuřany okr. Brno-město |
3. SPD+NK | 180 6,1 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jiří MoukaBez politické příslušnosti |
34 | seřizovač CNC strojů | Horní Štěpánov okr. Prostějov |
1. SNK | 105 8,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Jindřich MoukaBez politické příslušnosti |
66 | starosta | Žalany okr. Teplice |
4. SNK | 103 12,1 % listiny |
mandát 4. |
AM Antonín MoukaBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí skladu | Žalany okr. Teplice |
3. SNK | 151 17,8 % listiny |
mandát 1. |
TM Mgr. Tereza MouchováBez politické příslušnosti |
32 | učitelka ZŠ | Bílina okr. Teplice |
15. ODS+NK | 487 3,4 % listiny |
náhradník 10. |
PM Pavlína MouchováBez politické příslušnosti |
50 | asistentka prodeje | Drmoul okr. Cheb |
4. SNK | 44 9,6 % listiny |
náhradník 3. |
MM Mgr. Michaela MouchováBez politické příslušnosti |
28 | učitelka ZŠ | Nový Šaldorf-Sedlešovice okr. Znojmo |
2. SNK | 166 12,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Jana MouchováBez politické příslušnosti |
41 | manažerka | Drmoul okr. Cheb |
1. SNK | 98 21,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MouchaBez politické příslušnosti |
46 | Technical manager, IT | Mořina okr. Beroun |
3. SNK | 124 10,2 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MouchaBez politické příslušnosti |
21 | prodejce náhr. dílů | Panoší Újezd okr. Rakovník |
8. SNK | 46 7,0 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petr MouchaBez politické příslušnosti |
44 | IT technik | Dolní Beřkovice okr. Mělník |
13. SNK | 209 7,0 % listiny |
náhradník 8. |
PM Ing. Pavel MouchaBez politické příslušnosti |
60 | lesník | Velká Buková okr. Rakovník |
1. SNK | 93 13,3 % listiny |
mandát 1. |
MM Bc. Martin MouchaBez politické příslušnosti |
55 | interní auditor | Roblín okr. Praha-západ |
1. SNK | 75 15,9 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MouchaBez politické příslušnosti |
44 | geodet | Vojnův Městec okr. Žďár nad Sázavou |
11. SNK | 162 9,7 % listiny |
mandát 1. |
FM František MouchaBez politické příslušnosti |
37 | dělník | Děkov okr. Rakovník |
4. SNK | 74 19,7 % listiny |
mandát 4. |
DM Ing. David MoudříkBez politické příslušnosti |
42 | IT specialista | Horní Lhota okr. Zlín |
8. SNK | 105 11,5 % listiny |
náhradník 5. |
ZM Ing. Zdeněk MoudrýBez politické příslušnosti |
64 | ornitolog, živnostník, bývalý místostarosta | Říčany okr. Praha-východ |
20. KDUČSL+TOP09+NK | 353 4,5 % listiny |
náhradník 19. |
VM Václav MoudrýBez politické příslušnosti |
43 | operátor údržby | Hůrky okr. Rokycany |
6. SNK | 99 14,0 % listiny |
mandát 6. |
TM Tomáš MoudrýBez politické příslušnosti |
46 | rental representative | Jenštejn okr. Praha-východ |
7. SNK | 193 9,4 % listiny |
mandát 7. |
SM Stanislav MoudrýBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Krčmaň okr. Olomouc |
1. SNK | 54 9,3 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MoudrýBez politické příslušnosti |
50 | starosta | Nečín okr. Příbram |
1. SNK | 235 11,1 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MoudrýBez politické příslušnosti |
37 | podnikatel se zahraniční literaturou | Sluhy okr. Praha-východ |
1. SNK | 199 14,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal MoudrýBez politické příslušnosti |
35 | řidič | Kostelní Myslová okr. Jihlava |
1. NK | 17 100,0 % listiny |
|
MM Martin MoudrýBez politické příslušnosti |
53 | manažer | Střížovice okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 84 12,9 % listiny |
mandát 3. |
KM Ing. Kamil MoudrýBez politické příslušnosti |
32 | vedoucí údržby | Trhový Štěpánov okr. Benešov |
3. SNK | 77 6,6 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jiří MoudrýBez politické příslušnosti |
69 | učitel odborného výcviku | Brno-Židenice okr. Brno-město |
25. SPD+NK | 284 3,2 % listiny |
|
JM Jaroslav MoudrýBez politické příslušnosti |
49 | soukromý zemědělec | Kunratice okr. Děčín |
3. SNK | 115 14,0 % listiny |
mandát 3. |
JM Jan MoudrýBez politické příslušnosti |
50 | ošetřovatel skotu | Zadní Vydří okr. Jihlava |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Jakub MoudrýSociální demokracie |
33 | středoškolský pedagog, zastupitel MČ Praha 20 (2021-2022) | Praha 20 okr. Hlavní město Praha |
3. PRO Zdraví+NK | 422 4,9 % listiny |
náhradník 1. |
Zobrazeno 57 251–57 300 z 127 803