Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 219 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RM Mgr. Radek MausBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Maletín okr. Šumperk |
2. SNK | 69 15,5 % listiny |
mandát 1. |
ŠM Bc. Šárka MaurováBez politické příslušnosti |
68 | dětská sestra | Líbeznice okr. Praha-východ |
13. SNK | 341 5,5 % listiny |
náhradník 7. |
RM Mgr. Radka MaurováBez politické příslušnosti |
47 | specialistka na PR a krizovou komunikaci | Líbeznice okr. Praha-východ |
3. SNK | 445 7,2 % listiny |
mandát 5. |
JM Bc. Jana MaurováBez politické příslušnosti |
45 | specialistka zákaznického servisu | Nezvěstice okr. Plzeň-město |
13. SNK | 285 6,4 % listiny |
mandát 13. |
JM Jiří MaurerBez politické příslušnosti |
43 | dělník | Hrádek okr. Znojmo |
10. SNK | 29 8,1 % listiny |
náhradník 9. |
JM Jan MaurerBez politické příslušnosti |
43 | údržbář | Vranov nad Dyjí okr. Znojmo |
2. SNK | 165 7,9 % listiny |
mandát 2. |
VM Ing. Vilém Maur, MBABez politické příslušnosti |
63 | finanční ředitel | Nové Město nad Metují okr. Náchod |
2. KDU-ČSL+NK | 757 8,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Jaroslav MaurBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ - pohostinství | Plasy okr. Plzeň-sever |
12. TOP 09+NK | 58 4,8 % listiny |
náhradník 11. |
HM Ing. Helena MaupicováBez politické příslušnosti |
58 | obchodní manažerka | Kunratice u Cvikova okr. Česká Lípa |
2. SNK | 84 8,5 % listiny |
mandát 3. |
MM Martina MaulerováBez politické příslušnosti |
51 | asistentka pedagoga | Rohle okr. Šumperk |
4. SNK | 30 9,8 % listiny |
náhradník 3. |
MM Markéta MaulerováBez politické příslušnosti |
43 | specialista zákaznického servisu | Dětřichov okr. Svitavy |
3. SNK | 78 12,2 % listiny |
náhradník 1. |
TM Tomáš MaulerBez politické příslušnosti |
43 | opravář výrobků | Paseka okr. Olomouc |
8. SNK | 196 6,7 % listiny |
náhradník 2. |
RM Bc. Romana MaulerBez politické příslušnosti |
33 | učitelka v MŠ Nová Ves | Nová Ves okr. Praha-východ |
5. SNK | 254 12,5 % listiny |
mandát 4. |
PM Patrik MaulerBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Rohle okr. Šumperk |
2. SNK | 22 13,3 % listiny |
|
MM Ing. Markéta MauleováBez politické příslušnosti |
46 | zástupce ředitele | Řenče okr. Plzeň-jih |
9. SNK | 315 8,6 % listiny |
mandát 9. |
MM Michal MauleBez politické příslušnosti |
44 | údržbář | Lipová okr. Děčín |
8. SNK | 17 4,7 % listiny |
náhradník 7. |
KM Karel MauleBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Srbice okr. Teplice |
2. SNK | 184 14,7 % listiny |
mandát 2. |
BM Bořivoj MauleBez politické příslušnosti |
39 | strojník energetických zařízení | Věšín okr. Příbram |
6. SNK | 35 4,8 % listiny |
náhradník 4. |
JM Ing. Jan MauksBez politické příslušnosti |
44 | podnikatel | Koloveč okr. Domažlice |
4. SNK | 81 11,3 % listiny |
náhradník 4. |
MM Milada MauerováBez politické příslušnosti |
55 | dělnice | Stašov okr. Svitavy |
3. SNK | 101 10,7 % listiny |
mandát 4. |
MM Martin Mauer, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | státní zaměstnanec | Radiměř okr. Svitavy |
7. Nestraníci+NK | 320 9,1 % listiny |
mandát 1. |
MM Marek MauerBez politické příslušnosti |
33 | tesař OSVČ | Zájezdec okr. Chrudim |
1. NK | 25 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Luboš MauerBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Jindřichovice pod Smrkem okr. Liberec |
4. SNK | 83 13,3 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jiří MauerBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Žacléř okr. Trutnov |
17. VPM+NK | 248 5,1 % listiny |
náhradník 12. |
AM Aleš MauerBez politické příslušnosti |
55 | stavbyvedoucí | Ostřešany okr. Pardubice |
5. SNK | 457 6,6 % listiny |
mandát 5. |
AM Adam MauerBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Hlučín okr. Opava |
20. STAN+NK | 722 4,0 % listiny |
náhradník 16. |
LM Luboš MatznerBez politické příslušnosti |
38 | podnikatel ve stavebnictví | Boršov nad Vltavou okr. České Budějovice |
5. SNK | 197 10,4 % listiny |
náhradník 4. |
TM Tomáš MatzkeBez politické příslušnosti |
36 | podnikatel ve stavebnictví | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
8. SNK | 157 7,3 % listiny |
náhradník 4. |
PM Petr MatzkeBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
3. SNK | 232 7,3 % listiny |
mandát 3. |
HM Hynek MatzkeBez politické příslušnosti |
50 | technik | Rakousy okr. Semily |
9. SNK | 31 10,7 % listiny |
náhradník 2. |
AM Anna MatzekováBez politické příslušnosti |
18 | student | Žalany okr. Teplice |
7. SNK | 36 8,9 % listiny |
náhradník 5. |
DM Dušan MatzBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Močovice okr. Kutná Hora |
7. SNK | 89 11,5 % listiny |
náhradník 3. |
AM Andrea MatyštákováBez politické příslušnosti |
35 | kuchařka | Podolí okr. Vsetín |
2. SNK | 93 33,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Bc. Petra MatyškováBez politické příslušnosti |
42 | zaměstnanec státní správy a samosprávy | Hustopeče okr. Břeclav |
15. SOCDEM+NK | 129 3,8 % listiny |
náhradník 14. |
DM Daniela MatyškováBez politické příslušnosti |
52 | účetní | Kaceřov okr. Sokolov |
6. SNK | 39 9,9 % listiny |
náhradník 4. |
DM Daniela MatyškováBez politické příslušnosti |
18 | studentka | Dobřínsko okr. Znojmo |
8. SNK | 3 0,7 % listiny |
náhradník 6. |
ZM Zdeněk MatyšekBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Miroslav okr. Znojmo |
7. SNK | 658 6,4 % listiny |
mandát 8. |
TM Tomáš MatyšekBez politické příslušnosti |
49 | technik | Ráječko okr. Blansko |
12. SOCDEM+NK | 200 6,6 % listiny |
mandát 12. |
JM Josef MatyšekBez politické příslušnosti |
56 | dělník | Heřmaneč okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 35 12,0 % listiny |
mandát 6. |
JM Jaroslav MatýšekBez politické příslušnosti |
58 | starosta obce | Kurdějov okr. Břeclav |
1. SNK | 78 15,4 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MatyšekBez politické příslušnosti |
52 | zahradník | Kaceřov okr. Sokolov |
3. SNK | 47 12,0 % listiny |
náhradník 1. |
DM David MatyšekBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Kurdějov okr. Břeclav |
9. SNK | 50 7,8 % listiny |
náhradník 6. |
MM Marie MatyščákováBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Paršovice okr. Přerov |
8. SNK | 117 10,2 % listiny |
náhradník 3. |
MM Martin MatyščákBez politické příslušnosti |
24 | CNC operátor | Hevlín okr. Znojmo |
11. SNK | 8 3,3 % listiny |
|
PM Pavel MatyšBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí pracovník ve zdravotnictví | Radimovice u Tábora okr. Tábor |
3. Svobodní+NK | 31 14,6 % listiny |
mandát 3. |
LM Luboš MatyšBez politické příslušnosti |
55 | zaměstnanec | Košín okr. Tábor |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Antonín MatyšBez politické příslušnosti |
57 | podnikatel | Košín okr. Tábor |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
|
PM Mgr. Pavlína MatysováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka | Dublovice okr. Příbram |
5. SNK | 56 11,6 % listiny |
náhradník 4. |
MM Mgr. BcA. Michala MatysováBez politické příslušnosti |
42 | pedagožka | Mníšek pod Brdy okr. Praha-západ |
9. SEN 21+NK | 350 6,5 % listiny |
náhradník 6. |
MM Michaela MatysováBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí školní jídelny | Roztoky okr. Praha-západ |
17. SMS+NK | 763 4,1 % listiny |
náhradník 11. |
Zobrazeno 60 901–60 950 z 127 803