Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 242 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
SM Soňa MáslováBez politické příslušnosti |
56 | referent obchodu | Zlatníky-Hodkovice okr. Praha-západ |
8. ODS+NK | 76 7,8 % listiny |
náhradník 7. |
RM Mgr. Renata MáslováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka na Gymnáziu a SOŠZE Vyškov | Vyškov okr. Vyškov |
10. SNK | 897 4,1 % listiny |
náhradník 3. |
LM MUDr. Ludmila MáslováBez politické příslušnosti |
70 | epidemiolog | Šenov u Nového Jičína okr. Nový Jičín |
9. SNK | 299 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
LM Lenka MáslováBez politické příslušnosti |
56 | dělnice | Dolní Kalná okr. Trutnov |
8. SNK | 17 4,2 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jarmila MáslováBez politické příslušnosti |
67 | důchodkyně | Račice-Pístovice okr. Vyškov |
11. SNK | 335 7,2 % listiny |
náhradník 3. |
DM Mgr. Denisa MáslováBez politické příslušnosti |
30 | učitelka | Studenec okr. Semily |
9. SNK | 226 5,3 % listiny |
náhradník 4. |
PM Pavel MásloBez politické příslušnosti |
58 | traktorista | Dolní Kalná okr. Trutnov |
7. SNK | 22 5,4 % listiny |
náhradník 6. |
MM Ing. Miroslav MásloBez politické příslušnosti |
53 | jednatel firmy | Rašín okr. Jičín |
3. SNK | 43 22,4 % listiny |
mandát 1. |
LM Luboš MásloBez politické příslušnosti |
60 | popelář | Košťálov okr. Semily |
2. SNK | 267 10,3 % listiny |
mandát 3. |
LM Ladislav MásloBez politické příslušnosti |
46 | dělník ve sběrných surovinách | Horní Radechová okr. Náchod |
5. SNK | 52 9,9 % listiny |
náhradník 4. |
JM Ing. Jaroslav MásloBez politické příslušnosti |
58 | projektant staveb | Prosečné okr. Trutnov |
7. SNK | 125 9,6 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MaslinBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Kryštofovo Údolí okr. Liberec |
7. SNK | 38 8,5 % listiny |
náhradník 6. |
VM Vlasta MaslenováBez politické příslušnosti |
59 | pokojská | Klenčí pod Čerchovem okr. Domažlice |
11. SNK | 53 5,1 % listiny |
náhradník 9. |
MM Monika MaslenováBez politické příslušnosti |
41 | administrativní pracovník | Březová okr. Sokolov |
6. SNK | 236 6,2 % listiny |
náhradník 2. |
GM Mgr. Gabriela MaslákováBez politické příslušnosti |
56 | ředitelka ZŠ, zastupitel, člen komise bezpečnostní, pořádkové a ŽP | Chlumec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
5. KDU-ČSL+NK | 314 5,4 % listiny |
náhradník 3. |
PM Mgr. Pavel MaslákBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí pracoviště logistické podpory | Jezdovice okr. Jihlava |
1. SNK | 88 19,0 % listiny |
mandát 1. |
DM Ing. Dominik MaslákBez politické příslušnosti |
33 | obchodní ředitel, člen finančního výboru | Chlumec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
3. KDU-ČSL+NK | 307 5,3 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jiřina MasjakováBez politické příslušnosti |
54 | výpravčí | Šanov okr. Znojmo |
13. SNK | 293 6,5 % listiny |
náhradník 5. |
HM Ing. Hynek MásílkoBez politické příslušnosti |
61 | učitel | Skalice okr. Tábor |
4. SNK | 114 15,6 % listiny |
mandát 1. |
BM Břetislav MaschkeBez politické příslušnosti |
55 | učitel autoškoly | Milostovice okr. Opava |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
|
PM Petra MasařováBez politické příslušnosti |
51 | obsluha CNC strojů | Radotín okr. Přerov |
6. SNK | 55 13,1 % listiny |
náhradník 3. |
PM Ing. Petra MasařováBez politické příslušnosti |
31 | fitness trenérka | Bučovice okr. Vyškov |
8. Piráti+NK | 142 6,0 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jana MasařováBez politické příslušnosti |
44 | zdravotní sestra | Nedašov okr. Zlín |
7. SNK | 202 8,6 % listiny |
náhradník 2. |
JM Mgr. Jana MasařováBez politické příslušnosti |
55 | ředitelka ZŠ | Jiříkov okr. Děčín |
10. STAN+NK | 316 5,7 % listiny |
náhradník 3. |
BM Barbora MasařováBez politické příslušnosti |
34 | investiční poradkyně | Jevany okr. Praha-východ |
7. SNK | 22 5,7 % listiny |
náhradník 6. |
KM Ing. Klára MasaříkováBez politické příslušnosti |
36 | lean manager | Sedliště okr. Svitavy |
1. NK | 83 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Radek MasaříkBez politické příslušnosti |
57 | truhlář a předseda kulturního spolku | Ivanovice na Hané okr. Vyškov |
3. STAN+NK | 275 7,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Miloslav MasaříkBez politické příslušnosti |
55 | starosta | Snovídky okr. Vyškov |
1. SNK | 115 16,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal MasaříkBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ – IT konzultant | Prusy-Boškůvky okr. Vyškov |
3. SNK | 105 11,6 % listiny |
mandát 3. |
LM Libor MasaříkBez politické příslušnosti |
60 | řidič záchranář | Kořenov okr. Jablonec nad Nisou |
6. SLK+NK | 95 9,6 % listiny |
náhradník 4. |
LM Ladislav MasaříkBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Žítková okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 25 20,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Jakub MasaříkBez politické příslušnosti |
39 | obchodní manažer | Náměšť nad Oslavou okr. Třebíč |
7. STAN+NK | 257 4,8 % listiny |
náhradník 4. |
TM Tomáš MasařBez politické příslušnosti |
25 | pracovník SAKO Brno | Bučovice okr. Vyškov |
3. Piráti+NK | 169 7,1 % listiny |
náhradník 4. |
PM Ing. Petr MasařBez politické příslušnosti |
34 | procesní inženýr | Leskovec okr. Vsetín |
9. SNK | 115 9,4 % listiny |
náhradník 5. |
FM František MasařBez politické příslušnosti |
50 | technik EG.D | Žabovřesky okr. České Budějovice |
6. SNK | 110 9,1 % listiny |
náhradník 2. |
DM Daniel MasařBez politické příslušnosti |
26 | podnikatel v dopravě a stavebnictví | Blučina okr. Brno-venkov |
6. SNK | 453 6,7 % listiny |
mandát 6. |
AM Aleš MasařBez politické příslušnosti |
65 | revizní technik | Lipník nad Bečvou okr. Přerov |
18. STAN+NK | 263 4,1 % listiny |
náhradník 16. |
RM Renata MasarykováBez politické příslušnosti |
47 | dělnice | Vyškovec okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 15 10,3 % listiny |
mandát 4. |
PM Pavol MasarykBez politické příslušnosti |
56 | předák střediska | Rohatec okr. Hodonín |
17. SNK | 165 3,5 % listiny |
náhradník 14. |
MM Michal MasarykBez politické příslušnosti |
46 | manažer hotelu | Černčice okr. Náchod |
7. KDU-ČSL+NK | 63 9,5 % listiny |
mandát 7. |
LM Lukáš MasarykBez politické příslušnosti |
26 | technik výroby | Rohatec okr. Hodonín |
21. SNK | 111 3,2 % listiny |
náhradník 19. |
MM Mirka MasarovičováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka | Vrbovec okr. Znojmo |
10. SNK | 222 6,1 % listiny |
mandát 10. |
DM Dana MasárováBez politické příslušnosti |
69 | zdravotní sestra, lukostřelkyně | Mariánské Hory a Hulváky okr. Ostrava-město |
12. NEZ+NK | 1 035 6,5 % listiny |
náhradník 5. |
MM MVDr. Martin MasareBez politické příslušnosti |
50 | veterinární lékař | Odry okr. Nový Jičín |
1. SNK | 620 12,1 % listiny |
mandát 1. |
DM Daniel MasareBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Rovensko pod Troskami okr. Semily |
3. SNK | 127 8,6 % listiny |
náhradník 2. |
EM PharmDr. Eduard MasarčíkBez politické příslušnosti |
63 | lékárník, starosta města Kosmonosy | Kosmonosy okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 1 262 6,4 % listiny |
mandát 1. |
MM Matěj MasárBez politické příslušnosti |
20 | student mediálních studií a žurnalistiky na FSS MUNI | Rosice okr. Brno-venkov |
15. KDU-ČSL+NK | 372 4,8 % listiny |
náhradník 11. |
HM Ing. Hana Masáková, MBABez politické příslušnosti |
51 | pedagožka střední školy | Kopidlno okr. Jičín |
1. SNK | 354 10,4 % listiny |
mandát 1. |
IM Ing. Ivo MasákBez politické příslušnosti |
64 | podnikatel | Verušičky okr. Karlovy Vary |
3. SNK | 135 12,9 % listiny |
náhradník 1. |
IM Ivana Masáčková SzőkeováBez politické příslušnosti |
42 | pracovník zákaznické podpory | Drmoul okr. Cheb |
9. SNK | 181 8,3 % listiny |
náhradník 4. |
Zobrazeno 62 051–62 100 z 127 803